Vivo X21 apskats: ātrs un jautrs, bet ne bez kompromisiem

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Vivo X21 apskats: ātrs un jautrs, bet ne bez kompromisiem - Atsauksmes
Vivo X21 apskats: ātrs un jautrs, bet ne bez kompromisiem - Atsauksmes

Saturs

2018. gada 27. maijs


2018. gada 27. maijs

Vivo X21 apskats: ātrs un jautrs, bet ne bez kompromisiem

Par šo Vivo X21 pārskatu

Apmēram desmit dienas es pavadīju ar Vivo X21 UD pārskata vienību (modeļa numurs “vivo 1725”), lai veiktu šo pārskatu. Tālrunī tiek palaista jaunākā publiski pieejamā Funtouch OS 4 versija, uzbūvēt PD1728F_EX_A_1.6.18, kuras pamatā ir Android 8.1, palaižot marta drošības ielāpus. Es tālruni galvenokārt izmantoju mājas biroja Wi-Fi tīklā, bet arī Orange Romania 4G tīklā.

Vivo X21 UD ir līnijas varianta augšdaļa, kurā ir nepietiekams displejs pirkstu nospiedumu sensors un 128 GB krātuve. Vivo pārdod arī lētākus Vivo X21 variantus ar aizmugurē uzstādītiem skeneriem un 64 GB vai 128 GB lielu atmiņas ietilpību.

Vienkāršības labad visā šajā pārskatā tālrunis tiks dēvēts par Vivo X21.


Kas atrodas lodziņā

Pirms mēs sākam mūsu Vivo X21 pārskatīšanu, apskatīsim mazumtirdzniecības kastes saturu. Vivo X21 nāk vienkāršā zilā lodziņā ar FIFA Pasaules kausa logotipu, kura oficiālais viedtālruņu piegādātājs ir Vivo. (Nejauciet parasto Vivo X21 UD ar īpašo Pasaules kausa versiju, kuras komplektācija ir zilā vai sarkanā krāsā un kuras aizmugurē ir uzmācīgs futbola iedvesmots raksts.)

Kastē jūs saņemsiet vienkāršu skaidru Vivo X21 korpusu, 2A lādētāju un USB kabeli un pāris austiņas. Austiņas ir niecīgas un ļoti vieglas, taču patiesībā tās izklausās pienācīgi.

Vivo X21 būve un dizains

Vivo X21 neizskatās īpaši pārsteidzoši, taču tā nebūt nav slikta lieta. Ne visi vēlas bezgaumīgu tālruni ar krāsu maiņu. Ja jums nepatīk izcelties vai arī jums nerūp tik daudz dizaina, zemu novērtētais Vivo X21 būs jums ideāls.


Nekļūdieties man, melnais X21 pārskatīšanas bloks, kuru pārbaudīju, ir diezgan gluds. Tam ir pilnīgi melns alumīnija rāmis un stikla aizmugure ar konusveida malām, kas padara to ļoti ērtu turēšanu. Tā biezākajā vietā tas ir aptuveni 7,5 milimetri, taču ar to ir pārsteidzoši viegli rīkoties, īpaši ņemot vērā 6,28 collu ekrānu. Augstā malu attiecība 19: 9 daudz palīdz, un tas tālruņa priekšpusē piešķir arī modernu bez rāmja izskatu, kuru mūsdienās ikviens alkst.

Vivo X21 nejūtas tik izcils kā Galaxy S9 vai Huawei P20 Pro. Tam nav vienādas cietības, un stikla aizmugure jūtas mazliet lētāka un vairāk kā plastmasa. No otras puses, tas ir arī mazāk slidens un mazāk pakļauts pirkstu nospiedumiem. Es gandrīz redzēju, kā es to izmantoju bez lietas. Gandrīz.

Tā kā pirkstu nospiedumu sensors ir paslēpts zem ekrāna, X21 aizmugure izskatās ļoti tīra.

Minimālisma cienītājiem patiks Vivo X21. Tā kā pirkstu nospiedumu sensors ir paslēpts zem ekrāna, tālruņa aizmugure ir ļoti tīra. Pat dubultās kameras ir diskrētas, lai gan Vivo nevarēja pretoties, lai apakšā pievienotu lieko uzrakstu “Designed by Vivo”.

Displejs

Vivo X21 displejs ir skaists. Tas ir tikai Full HD (Plus, lai būtu pedantisks), bet mani nemaz neuztrauca mazāks pikseļu blīvums. Tikai novietojot blakus Galaxy S9, es redzēju atšķirības attēla kvalitātē, it īpaši ap teksta elementiem. Varbūt kāds ar labāku redzi nepiekritīs, bet Full HD man ir pietiekami labs.

Ekrāns ir OLED panelis ar raksturīgo dinamisko krāsu paleti un melni melnajiem toņiem. Ikonas vienkārši uznirst, it īpaši, ja izmantojat jauku, tumšu fonu.

Vivo X21 kļūst ļoti spilgts. Mans parastais tālrunis ir Google Pixel 2, kas patiešām cīnās plašā dienas gaismā, it īpaši, ja tiek parādīti tumšāki attēli vai lietotāja saskarnes. Pretstatā tam (pun paredzēts), es varētu izmantot Reddit Sync vai Twitter tumšās lietotāja saskarnes, nenospiežot acis uz X21. Man nav datu, lai to dublētu, bet Vivo X21 izskatās vēl gaišāks nekā Galaxy S9 Plus.

Pakāpe sagrauj ilustrāciju visā ekrānā, kaut arī vismaz tā ir diezgan maza. Pārāk daudz pikseļu ir izšķērdēts, debatējot par iecirtumu, tāpēc es nepielikšu neko daudz, kā teikt, ka tas nebija tas acu skatiens, ko es gaidīju. Bieži vien tas pazuda melnajā apmalē ap to. Bet pat tad, kad tā nebija, es to gandrīz nepamanīju.

Pakāpe nebija tā acu redze, kuru gaidīju.

Vienīgais jautājums ir tas, ka tas no statusa joslas zog nekustamo īpašumu, kas padara to daudz mazāk noderīgu (Vairāk par to mazliet).

Diemžēl visiem jums neredzētajiem ienaidniekiem X21 nav iespējas paslēpt iecirtumu, piespiežot melnu statusa joslu, piemēram, Huawei P20 vai OnePlus 6.

Vivo X21 ir vienmēr ieslēgts displejs, kas izskatās diezgan līdzīgs Samsung ieviestajam. Tas pat piedāvā sānu pulksteņa versiju, lai gan X21 nav Samsung flagmaņu izliektas malas. Jūs varat pielāgot vienmēr ieslēgtā pulksteņa krāsu un fonu, bet jūs varat izvēlēties redzēt tikai paziņojumus par neatbildētiem zvaniem un s, nevis e-pastus vai cita veida paziņojumus, kas ir kauns.

Neatkarīgi no tā, vai ieslēdzat vienmēr ieslēgtu displeju, Vivo X21 vienmēr parāda pirkstu nospiedumu ikonu, kad ekrāns ir izslēgts. Tas ir tāpēc, lai jūs zināt, kur atrodas iegultais sensors. Ikona tiek parādīta arī tad, kad jums ir jāveic autentifikācija LastPass vai citās lietotnēs, kas izmanto pirkstu nospiedumu skeneri.

LastPass vs 1Password vs Enpass: kurš no šiem paroļu pārvaldniekiem ir vislabākais?

Man ir interese redzēt, kā pēc brīža mainās Vivo X21, jo šī vienmēr ieslēgtā pirkstu nospiedumu ikona var izraisīt apdegumus. Es līdz šim neesmu pamanījis nevienu problēmu, bet tas ir kaut kas, kam jāpievērš uzmanība.

Pirkstu nospiedumu skeneris

Vivo X21 ir pirmais komerciālais viedtālrunis ar pirkstu nospiedumu sensoru zem ekrāna. Tas neizklausās tik liels darījums - neviens no maniem draugiem, kas nebija techie draugi, likās par to pārsteigts - bet tā tas ir.

Tālruņu ražotāji un komponentu piegādātāji gadiem ilgi strādā pie šīs tehnoloģijas. Tagad Vivo un Synaptics beidzot ir uzlauzuši problēmu. Vēl labāk, ja Vivo pārspēja lielos zēnus līdz perforatoram. Samsung un Apple vēl nav izlaiduši tālruņus ar zemu displeju pirkstu nospiedumu skeneriem, un Huawei to darīja tikai pārmērīgi dārgajā Mate RS, kas tika paziņots neilgi pēc Vivo X21.

Vienkārši sakot, Vivo pielīmē sīktēla izmēra sensoru X21 OLED displeja aizmugurē. OLED displeja gaisma atspoguļo pirkstu nospiedumu minimālās grēdas un ielejas un nonāk līdz sensoram caur niecīgajām spraugām starp displeja pikseļiem.

Vivo X21 zem displeja parādītais pirkstu nospiedumu sensors darbojas lieliski - lielāko daļu laika. Vienkārši pieskarieties tam kā parastam pirkstu nospiedumu sensoram, un tālrunis atslēdzas sekundē. Tas ir tikai nedaudz lēnāks nekā parastais skeneris. Jums pat nav jāpiespiež stiprāk nekā parasti, lai gan tas palīdz, ja ekrānā novietojat visu pirkstu nospiedumu, nevis tikai galu.

Vivo X21 zem displeja parādītais pirkstu nospiedumu sensors darbojas lieliski - lielāko daļu laika.

Tomēr šī ir acīmredzami pirmā paaudzes tehnoloģija. Tas ne vienmēr darbojas pirmajā mēģinājumā, un dažreiz tas ir nepieciešams vairākkārt, lai reģistrētos un atbloķētu. Pāris reizes tālrunis man pat prasīja ievadīt savu PIN pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem izmantot reģistrēto pirkstu nospiedumu. Tas ir arī nekonsekventi. Dažreiz X21 tiek atbloķēts ļoti ātri. Citreiz jums ir jāpiespiež un jāuztur vairāk nekā sekundi.

Bez šaubām, Vivo pāris gadu laikā atrisinās šīs zobu sāpes. Bet šobrīd iegulto pirkstu nospiedumu tehnoloģija nav tik uzticama kā parastie sensori. Ja pērkat Vivo X21, nedaudz pacietieties. Varat arī novērst problēmas, iespējojot ātru un precīzu sejas atpazīšanu ar infrasarkano staru palīdzību.

Bonusa fakts: tiešos saules staros faktiski zem ekrāna var redzēt pirkstu nospiedumu sensoru. Tas nenovērš uzmanību, bet ir klāt un izskatās mazliet kā asiņojošs. Tas notiek tikai ļoti spilgtos apstākļos, jo es nekad to nepamanīju telpās.

Vivo X21 aparatūra un veiktspēja

Vivo X21 darbina Snapdragon 660, Qualcomm 2017. gada mikroshēma vidējiem tālruņiem. Neskatoties uz vidējās klases mikroshēmu, es nemanīju nekādas problēmas ar X21. Telefons jutās tikpat ātri kā mans ikdienas draiveris Pixel 2, kuru darbina Snapdragon 835.

Viens no iespējamiem šīs vienmērīgās veiktspējas skaidrojumiem ir Vivo X21 6 GB operatīvā atmiņa. Tas ir par 2 GB vairāk nekā Pixel 2, Galaxy S9 un citiem nesenajiem flagmaņiem. Pateicoties dāsnajai RAM, es bez aizķeršanās varēju veikt vairāku uzdevumu izpildi starp pāris spēlēm, Slack, Google Chrome un kameras lietotni.

Neskatoties uz vidējās klases mikroshēmu, es nemanīju nekādas problēmas ar X21. Tas jutās tikpat ātri kā mans ikdienas vadītājs Pixel 2.

Vēl viens patīkams pārsteigums bija 128 GB atmiņas vietas (paplašināma). Atstājot lietotāju multividei vairāk nekā 100 GB brīvu, tā ir vēl viena joma, kurā vidējā diapazona Vivo X21 pārspēj daudzus flagmanus.

3200 mAh akumulators Vivo X21 viegli kalpoja vairāk nekā dienu, regulāri lietojot vidēju un vieglu ierīci. Es nevaru dot jums ekrāna ieskatīšanās laiku, jo Vivo tos iestatījumos nenodrošina. Spriežot pēc akumulatora ietilpības un manas pieredzes ar tālruņiem ar lielākām baterijām, piemēram, Huawei's Mate sērija, Vivo X21 nebūs palīdzēs jums iziet vidējas lietošanas divas dienas. Ja jūs labprāt uzlādējat tālruni katru vakaru, X21 darbosies lieliski.

Lasīt: Šeit ir klausules ar labākajiem viedtālruņu skaļruņiem

Vivo virsraksts ir “Kamera un mūzika”, tāpēc X21 skaņai vajadzētu būt lielai daļai. Uz kuģa ir “Hi-Fi” DAC. Manām ausīm, kas nav audiofīlas, austiņu skaņas kvalitāte bija gandrīz tāda pati kā Pixel 2. Vienīgais skaļrunis, kas aizdedzina no apakšas, kļūst diezgan skaļš, taču tas nav tik skaidrs un detalizēts kā citos tālruņos. Turklāt ir diezgan viegli to apslāpēt ar plaukstu.

Jūs saņemat audio ligzdu augšpusē. Vivo būtu bijis traki to neiekļaut, jo X21 C tipa USB vietā ir paredzēts microUSB ports. Ar microUSB nav nekas nepareizs, taču 2018. gada augstākā līmeņa tālrunim tas šķiet nevietā.

Infrasarkanās sejas atpazīšanas funkcija bija patīkams pārsteigums. Es gaidīju, ka ar kameru balstītais Face ID tiks izjaukts, taču patiesībā tas ir ļoti ātrs un bez traucējumiem - vienkārši pamodiniet tālruni un tas tiek atbloķēts. Parasti tas ir ātrāk nekā izmantojot pirkstu nospiedumu sensoru, un tas darbojas dažādos apgaismojuma apstākļos, sākot no plašas dienasgaismas un beidzot ar tumšu kino. Tomēr tas nav pilnīgi uzticams: dažreiz tālrunis ir jāpārvieto, lai tas varētu atbloķēt, un saulesbrilles mēdz to izmest.

Vivo X21 apskats - pilna specifikācija

Kamera

Vivo X21 komplektācijā ietilpst galvenā kamera 12MP f / 1.8 ar fāzes noteikšanas automātisko fokusēšanu, kurai palīdz 5MP f / 2.4 sekundārā kamera. Priekšējā kamera ir arī 12 MP, taču ar f / 2.0 objektīvu.

Ja esat spēlējis ar nesenu iPhone (vai ar Android darbinātu klonu), kameras lietotne Vivo X21 izskatīsies ļoti pazīstama. Vispārīgais interfeiss ir vienāds, un iPhone iedvesma ir redzama visā. Tomēr Vivo kameras lietotne nav tik smalka, kā varētu būt. Piemēram, AR uzlīmes tiek parādītas ap slēģa pogu, tāpēc ir grūti pateikt, kas notiek.

Obligātais skaistuma režīms ir klāt un par to tiek ņemts vērā. Nofotografējiet selfiju vai portretu, un jūs varat izvēlēties sešu ādas izlīdzināšanas un grumbu noņemšanas pakāpi. Citas ievērības cienīgas funkcijas ir Live Photos (ar skaņu) un AR uzlīmes. Jo kam gan nepatīk virtuālo zaķu ausis?

Divkāršās Vivo X21 kameras iestatīšana var uzņemt dažus pienācīgus portreta attēlus. Bokeh efekts nav ļoti reāls, taču tas ir pietiekami patīkams, un objekta un fona atdalīšana parasti ir uz vietas. Portreta režīms ir paredzēts… portretiem, taču es varēju iegūt arī jaukus kadrus no citām lietām. Ir jauki, ka varat atlasīt attēlu daudzumu, kuru vēlaties pievienot attēliem, lai gan es uzskatīju, ka saskarnes interfeiss ir grūti lietojams.

Vispārējā attēla kvalitāte ir laba laba apgaismojuma apstākļos, lai gan attēli, kas uzņemti ar Vivo X21, ir reti lieliski. (Mani var sabojāt lieliskā Pixel 2 kamera). Kad apgaismojums samazinās, attēli man kļūst pārāk tumši un graudaini. Neskatoties uz fāzes noteikšanas autofokusu, kustīgs objekts (vai neliela kameras drebēšana) bieži izraisīja nelietojamus kadrus. Pat ārā daudzi šāvieni izrādījās sliktāki, nekā biju gaidījis.

Vivo X21 apskats - paraugu galerija

Es neuzņemos daudz pašbildes, bet 12MP priekšējā kamera lielāko daļu laika tika paveikta. Tas atbalsta arī portreta režīmu, kaut arī tas pilnībā balstās uz programmatūru. Tas nozīmē, ka jūs nevarat izvēlēties tādu bokeh līmeni kā aizmugurējās kameras, un bokeh efekts nav tik iespaidīgs. Pāris reizes fotoaparāts izrādījās dīvaini pārāk asinātos pašbildes.

Vispārējā attēla kvalitāte ir laba labu apgaismojumu, lai gan ar Vivo X21 uzņemtie attēli reti ir lieliski.

Apkopojot, Vivo X21 kameras sniegs jums visus pamatus un pāris jautras ekstras, taču nevajadzētu gaidīt neko iespaidīgu.

Programmatūra

Man ļoti patīk Vivo X21 aparatūra. Bet programmatūra ir mazliet nomierinoša.

Vivo nokopēja daudzas detaļas no iOS, sākot ar ikonu vispārējo izskatu, līdz brīdim, kad palaišanas mašīnai trūkst lietotņu atvilktnes un ekrāna apakšā esošo ātro iestatījumu izvēlni. Man vienalga, ka Vivo kopēja Apple. Nav svarīgi, kurš izdomāja ideju vai dizainu, ja vien tas darbojas labi. Bet šeit ir runa - dažas no iOS iedvesmotajām funkcijām Funtouch OS ir objektīvi sliktākas par tām, kuras jums ir noliktavā Android, Samsung TouchWiz vai HTC Sense.

Mana lielākā saķere ar Funtouch OS Vivo X21 ir ātro iestatījumu saskarne. Katrā Android tālrunī, ko jebkad esmu izmantojis, ātrie iestatījumi bija paziņojumu atvilktnes daļa, un tiem bija iespējams piekļūt, izmantojot zvēlienu no augšas. Izmantojot X21, jānovelk uz augšu no ekrāna apakšas, lai piekļūtu ātrajiem iestatījumiem. Ja jūs izmantojat iPhone, tas varētu būt jēga. Es cīnījos, lai pierastu pie tā. Pārcelšanas žests nedarbojās arī ļoti konsekventi - man bieži vajadzēja vilkt divreiz vai vairāk, lai atvērtu iestatījumus. Un es šaubos, vai es to nepareizi pārvelku!

Man ļoti patīk Vivo X21 aparatūra. Diemžēl programmatūra ir mazliet nomelnojusi.

X21 dod jums iespēju pazīstamo Android navigācijas pogu vietā pārslēgties uz visu žestu saskarni. Šajā žestu režīmā ekrāna apakšdaļa ir sadalīta trīs zonās: pavelciet uz augšu labajā pusē, lai atvērtu vadības centru; velciet uz augšu centrā, lai atgrieztos sākuma ekrānā; velciet uz augšu kreisajā pusē, lai atgrieztos vienā ekrānā. Slaucīšana pa ekrāna centrālo zonu ļauj ritināt aktīvās lietotnes. Lai gan es, iespējams, varētu pierast pie šīs funkcijas, klasiskās pogas vienkārši darbojas labāk.

Statusa josla rada nelielu sajukumu - iecirtums to aizņem daudz, un atlikušā vieta netiek izmantota ļoti labi. Kreisajā pusē pulkstenis un tīkla signāla indikators aizņem lielāko daļu nekustamā īpašuma, tas nozīmē, ka parasti jūs redzat tikai vienu paziņojumu ikonu. Neizskaidrojami, ka Vivo noklusējuma ikonas aizstāja ar savām, lai gan ir iespējams atgriezties pie parastajām, ja dziļi iedziļināties iestatījumos.

Paziņojumu atvilktne jūtas arī puscepta. Lietotāja saskarne ir pārāk vienkāršota, daži elementi ir nepareizi izlīdzināti, un funkcionalitāte ir nedaudz neatbilstīga. Daži pašreizējie paziņojumi, piemēram, laikapstākļu paziņojumi no Google lietotnes, pēc noklusējuma netiek izvērsti, tāpēc, lai tos redzētu, pieskarieties tiem. Citi paziņojumi neko nedod, tie vienkārši aizņem vietu, nepiedāvājot nekādu informāciju. Tā nav laba pieredze.

Palaišanas ierīce ir diezgan vienkārša, un tai trūkst lietotņu atvilktnes, kas liek izmantot mapes, ja vēlaties visu sakārtot. Nav lietotņu saīsnes vai daudz citu radījumu ērtības. Vismaz jūs varat instalēt Nova, lai labotu to, ja jums tas nepatīk. Man patika iespēja meklēt ierīcē un tīmeklī, ātri pārvelkot ekrānu uz leju - tas bija ātri un ērti.

Papildus galvenajiem manis pieminētajiem jautājumiem es savā Vivo X21 pārskata blokā pamanīju arī citas nelielas lietojamības problēmas. Ekrāna spilgtumu nevar mainīt, pieskaroties ritjoslai, tāpat kā lielākajā daļā citu tālruņu; tā vietā jums jāpieskaras un jāpārvelk poga. Sadaļu nosaukumu veidošana dažus iestatījumu izvēlnes rada mulsinošus. Pat ja kā noklusējumu iestatāt citu tastatūru, tālrunis dažreiz pārslēdzas uz iepriekš ielādētu, parasti, ievadot paroles.

Tie visi ir mazsvarīgi jautājumi, taču tie saskaita.

Es piešķiršu Vivo kredītu Funtouch iesaiņošanai ar funkcijām un pielāgošanas iespējām, taču tas joprojām ir daudz jāpilnveido. Velns vienmēr atrodas detaļās, un tieši šeit Funtouch pietrūkst.

Gaišajā pusē Vivo X21 ir daļa no atlasītas ierīču grupas, kurām ir pieeja nesen palaistajai Android P beta versijai. Vivo nav pazīstams ar atjauninājumu fokusu, tāpēc noteikti bija pārsteigums redzēt X21 sarakstā. Cerēsim, ka ciešāka sadarbība ar Google nākotnē pastiprinātu uzmanību pievērsīs programmatūrai. Mēs atjaunināsim šo Vivo X21 pārskatu, tiklīdz nākamajās dienās izmantosim operētājsistēmu Android P.

Velns vienmēr atrodas detaļās, un tieši šeit Funtouch pietrūkst.

Sacensības

Vivo X21 ir stabila ierīce ar lielisku aparatūru un pāris izciliem triku, kas uzvelk uzmavu. Bet viedtālruņu tirgus ir iesaiņots, tāpēc par kādām Vivo X21 alternatīvām jums vajadzētu zināt?

Pagaidām mēs nezinām Vivo X21 starptautisko cenu, bet Ķīnā tālruņa 64 GB glabāšana maksā 2898 juaņas (~ 455 USD), 128 GB versija maksā 3 198 juaņas (~ 500 USD), bet Vivo X21 UD versija ar 128 GB lielu krātuvi un zem displeja parādītu pirkstu nospiedumu lasītāju maksā 3598 juaņas (~ 565 USD).

Vivo X21 starptautiskās cenas, iespējams, būs augstākas nekā Ķīnā, tāpēc šeit ir dažas citas ierīces, kuras varat pārbaudīt:

  • OnePlus 6 (8 GB RAM un 128 GB krātuve) par 580 USD. OnePlus 6 piedāvā vairāk operatīvās atmiņas un spēcīgāku, nākotnei drošāku procesoru. Programmatūra ir pilnveidota, un jūs saņemat ātru un biežu atjaunināšanu.
  • 10. gods (6 GB RAM un 128 GB krātuve) par 470 USD. Līdzīga atmiņa un krātuve, bet procesors ir spēcīgāks. Honor 10 ir jaudīgākas kameras gan priekšā, gan aizmugurē. Negatīvajā pusē displejs ir mazāks un tikai LCD.
  • Nokia 7 Plus (4 GB RAM un 64 GB krātuve) par 470 USD. Līdzīgs procesors, bet mazāk atmiņas un LCD ekrāns. Ātri atjauninājumi un tīra lietotāja saskarne ir ļoti tālu.
  • Vivo V9 (4 GB RAM / 64 GB krātuve) par 350 USD. Pašs Vivo V9 izskatās gandrīz identisks Vivo X21, taču tam ir parasti zemākas specifikācijas un LCD ekrāns. Nav arī nekontrolējamu pirkstu nospiedumu skeneri, bet daudz lētāk.

Mēs atjaunināsim mūsu Vivo X21 pārskatu, tiklīdz tālruņa cena tiks paziņota vairākos tirgos.

Noslēguma domas

Vivo X21 ir jautra ierīce, kas daudz ko citu sakārto pareizi. Displejs ir skatāms prieks, veiktspēja ir stabila, un pirkstu nospiedumu sensors un sejas atpazīšana darbojas labi. Tas izskatās lieliski, un lielākoties tas darbojas tikpat labi. To nomāc programmatūra, kurai trūkst uzmanības un uzmanības detaļām, un tai ir pievienoti vairāki UI elementi, kuriem vienkārši nav jēgas.

Vivo X21 ir jautra ierīce, kas daudz ko citu sakārto pareizi.

Mēs vēl nezinām Vivo X21 starptautiskās cenas, taču tālrunis, visticamāk, būs dārgajā pusē. Ja tas tā ir, ar jautrību var nebūt pietiekami, lai attaisnotu 100 USD vai pat 200 USD vairāk samaksu salīdzinājumā ar dažiem iepriekš minētajiem tālruņiem. Un tas ir forši, bet zem stikla pirkstu nospiedumu sensoram nav vērts maksāt lielu prēmiju.

Turpmāka lasīšana

Vai esat pabeidzis mūsu Vivo X21 pārskatu? Šeit ir daži citi mūsu lieliski papildinātie materiāli, kurus jums vajadzētu apskatīt:

  • Iepazīstieties ar mūsu attēliem par vislabākajiem Android tālruņiem par pieņemamām cenām un labākajiem Android tālruņiem
  • OnePlus 6 vs Honor 10 vs konkurence
  • Karognesējs? Vidējā diapazonā? Budžets? Atrodiet sev labāko tālruni
  • Vivo APEX praktiskā darbība: nākamais solis pirkstu nospiedumu sensoru attīstībā
  • Vivo Nex apskats: nomākti nepilnīgs, nenoliedzami vēlams

Tur jums tas ir mūsu Vivo X21 pārskatam. Paziņojiet mums savas domas komentāros!

Liberty 2 Pro nāk ar gludu lādēšana apvalku, ka līd atpakaļ, lai atklātu autiņa.Lielā ziņa šodien ir ta, ka uzņēmum āk ieaitītie premium earbud pēlē ar jaunajām Liberty 2 Pro patieā bezvadu autiņām. U...

Neen izlait amung Galaxy Tab 5e ir izkatīg vidēja klae planšetdator, ka piegādājam ar Android 9 Pie. Tomēr patērētāji atklāj diezgan lielu trūkumu, burtiki iegūtot roka ierīcē....

Jauni Raksti