Kāpēc uzņēmumam Wear operētājsistēmas labošanai ir nepieciešama oriģinālo iekārtu ražotāju palīdzība

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 28 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011
Video: ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011

Saturs


Atgriezīsimies un apskatīsim Android attiecības ar oriģinālo iekārtu ražotājiem. Pašlaik ierīču ražotāji papildus Android krājumam var pievienot visa veida aparatūras un programmatūras funkcijas, motīvus, dizainus un visu, ko viņi vēlas. Google izturas ar prieku, ja vien oriģinālo iekārtu ražotāji ievēro noteikumus. Daudzi puristi uzskata, ka operētājsistēmai Android vairs nav vajadzīgas oriģinālās OEM un pielāgojumi, taču es domāju, ka tā ir nepareiza attieksme.

Daudzās Android garšas: skats uz galvenajām Android ādām

Oriģinālajā Android ierīcē visur varat atrast OEM pielāgošanas piemērus. Samsung un LG bija daudzlogu, ilgi pirms Android krājuma. Huawei, Samsung un Royole atklāja saliekamos tālruņus, pirms Google pat bija iespēja tam optimizēt Android. Pat klasiskie pārslēgi ​​paziņojumu ēnā bija OEM ierīcēs un iesakņojušies ROM, pirms Google pievienoja tos Ice Cream Sandwich. Motorola, HTC, LG un citiem gadiem pirms Oreo bija aptX un aptX-HD Bluetooth audio atbalsts. Visbeidzot, operētājsistēmas Android Q rīcībā ir daži padomi, kā tos izmantot - funkciju, ko varat atrast oriģinālās oriģinālās aparatūras ādās, kuru darbības laiks ir desmit gadi.


Stock Android ir piepildīts līdz malai ar funkcijām, kuras radīja OEM programmatūras pielāgošana.

Jūs varat doties tik tālu atpakaļ, cik vēlaties. OEM pielāgojumi katru gadu tiek integrēti vaniļas Android ierīcēs, un, lielākoties, tas piedāvā pozitīvu pieredzi. Stock noteikti ir tīrākā Android versija, taču šobrīd tā galvenokārt ir ķiršu izvēlēta OEM ādas funkciju kolekcija. Tas ir kopīgu centienu produkts, kas visu uztur svaigu, jautru un interesantu.

Wear OS nav neviena no šiem, jo ​​oriģinālo iekārtu ražotāji nevar spēlēt ar programmatūru tāpat. Šobrīd ierīču ražotāji var mainīt paša pulksteņa dizainu, kas laiku pa laikam sola. Piemēram, LG izlaida viedpulksteni ar analogo pulksteņu rokrakstu. Tomēr programmatūras jauninājumu trūkums liek Wear OS justies stagnējošai.

Arī OEM virza aparatūras jauninājumus

Daudz jauninājumu aparatūras jomā prasa arī programmatūras atbalstu. Huawei nesen patiešām palaistajā P30 Pro ir patiešām glīta teleskopiskā tālummaiņas kamera. Uzņēmumam Samsung bija pirkstu nospiedumu skeneru atbalsts lietotņu izstrādātājiem. Vairāku kameru atbalsts nebija pat oficiāls līdz Android Pie. Šādus materiālus atradīsit augšup un lejup pa Android atjauninājumu sarakstu. Stock Android neatbalstīja šīs lietas sākotnēji, oriģinālās programmatūras ražotājiem bija jāpievieno atbalsts pašiem.


Liela daļa jauno aparatūras funkciju, ko mēs redzam operētājsistēmā Wear OS, ir ārpus programmatūras. Pagaidām mums ir jāsamierinās ar lietām, piemēram, vai pulkstenim ir skaļruņi, mikrofons, vai ir pietiekami daudz iekšējās atmiņas mūzikas glabāšanai. Lielākā daļa Wear OS sarunu ir par to, cik jauki izskatās pulksteņi, nevis par to, ko aizraujošu jaunu var darīt.

Izskatās, ka jūs esat nokļuvis līdz šim.

Jēga

Wear OS un Android tālruņa versija jūtas kā divi pilnīgi atšķirīgi produkti, un es neuzskatu, ka tā vajadzētu būt. Android pamatā ir ģimenes prakse. Google koncentrējas uz tādām lietām kā Project Treble, Adaptīvā Akumulators, Adaptīvais spilgtums un pārliecinieties, vai Android ir tādi pamati kā visiem pieejamajiem Bluetooth kodekiem. Tas nav aizraujoši, bet nepieciešams, lai OS darbotos ar mūsdienu modernajiem viedtālruņiem.

Oriģinālo ierīču ražotāji pārbauda tirgu, sazarojas un piedāvā dažādas smieklīgas iespējas. Ja šīs funkcijas ir pietiekami labas, tās tiek iekļautas Android un uzvar visi. Konkurences un sadarbības aspekts tajā ir aizraujošs. Varat ritināt visu mūsu vietnes vēsturi un pats to redzēt. Kad notiek kaut kas interesants, pastāv liela iespēja, ka aiz tā atrodas OEM.

OEM programmatūra palīdzēja padarīt Android tādu, kāds tas ir šodien. To var darīt arī Wear OS.

Wear OS vienkārši nav šāda veida hipe. Mēs Wear OS ziņas iegūstam vienu vai divas reizes gadā, parasti Google I / O. Abas pārējās 51 nedēļas gadā ir skatāmas relīzes, kas nerada lielu satraukumu. Nesenajā atmiņā visvairāk satrauktais par Wear OS bija Qualcomm, kurš 2018. gada beigās sāka savu jauno Snapdragon Wear 3100. Tas bija gandrīz pirms septiņiem mēnešiem.

Ir skaidrs, ka Google un oriģinālo iekārtu ražotāji redz Wear OS vērtību un neizmantoto potenciālu - galu galā katru gadu tiek izlaists pulkstenis. Tomēr šķiet, ka šo potenciālu nekad neizmanto un neviens no mums nekļūst jaunāks.

Android tālruņu ražotāji katru nedēļu dara kaut ko foršu, smieklīgu vai abus. Wear OS tas nekad varbūt nebūs tik aizraujoši, taču tam noteikti vajadzētu būt nedaudz izklaidējošākam.

Android pirmo reizi sabiedrībai tika laists klajā 2008. gadā ar Android 1.5 Donut. Pēc pieciem gadiem mums bija Android 4.4 KitKat. Atšķirības starp šīm divām Android versijām ir milzīgas - jums tiks piedots, domājot, ka tās bija tikai dažādas operētājsistēmas. Wear OS šogad apritēja pieci, un tā gandrīz nav mainījusies. Patiesība var nedaudz sāpināt, taču, ja interese par platformu ir tik viegla, varbūt ir pienācis laiks ļaut oriģinālo iekārtu ražotājiem kļūt savvaļas un spēlēt.

Pastāsti mums, ko tu domā komentāros!

Šonedēļ mē pirmo reizi apkatījām Realme XT - pirmo ierīci, ka portizē amung 64MP kamera enoru. Izmantojot mūu ierīci, mū pārteidza ar tā radītiem Google Pixel attēliem. Drīz uzzināim, vai nākamā ierīc...

Šonedēļ vi bija aitīt ar Huawei, un vairāka jauna ierīce tika paziņota atklāšana paākumā Minhenē. Beidzot apkatījām jauno Mate 30 izlai, kurai ir daža iepaidīga pecifikācija - bet nav Google lietotņu....

Dalīties