WeWork: Kā tas darbojas, un kāpēc tas man nederēs

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 1 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Padomā, ko saki. Kādas frāzes un vārdi atņem un kaitē veselībai un panākumiem. vārdu maģija
Video: Padomā, ko saki. Kādas frāzes un vārdi atņem un kaitē veselībai un panākumiem. vārdu maģija

Saturs


Ktichy neona zīme ar persiku sveic apmeklētājus Atlanta vietā.

Es izvēlējos WeWork no visām sadarbības telpām, jo ​​tā ir viena no pieejamākajām iespējām. Tai ir 759 atvērtas un paredzamas atrašanās vietas 124 pasaules valstīs. Tas ir, un mans draugs ir dalība un parakstīja mani kā savu viesi.

Kā jums pateiks jebkurš digitālais klejotājs, attālināti strādājot, jūs kļūstat vientuļi. Protams, pievilcīga ir atvērta vide, kurā paredzēts darīt visu, ko dara tradicionālās darba telpas (bet labāk). WeWork dibinātāji Adam Neumman un Migels Makkelvejs šo iespēju saskatīja 2010. gadā, kad sāka plaukt koncertu ekonomika. Vilinot uzņēmumus un satelītdarbiniekus, kuri nevar atļauties patstāvīgas biroja telpas, uzņēmums, kas nav nekustamais īpašums, ir nekustamo īpašumu mogulu uzņēmums.

Lai gan ne visi tīklā WeWork ir tiešs līdzstrādnieks, visi tehniski sadarbojas. WeWork centieni radīt kopības sajūtu tiek novērtēti, un kaut ko tādu nedod darbs no kafejnīcām. Mana apmeklētā vieta reizi nedēļā ienes bezmaksas maltīti un visu mēnesi rīko paneļdiskusijas un sociālos jaucējus. Locekļiem tā ir lieliska iespēja iepazīties ar otru un izveidot nozares nozari. Šādi notikumi pagaidām netiek atļauti, strādājot Starbucks vai jūsu iecienītajā kafejnīcā.


Iekļautas perks

Alus pēc krāna ir pieejams visiem patroniem, kā arī kafiju, tēju, kombucha un daudz ko citu.

Katrai WeWork atrašanās vietai ir atšķirīgs izkārtojums, taču ir nedaudz konstantu. Biedri gūst labumu no piekļuves internetam, izmantojot vai nu Wi-Fi, vai Ethernet kabeli. Turklāt, ja rodas problēmas, var palīdzēt IT atbalsts. Katrā stāvā ir sava drukāšanas zona, un biroja piederumu sortiments, piemēram, papīra smalcinātājs, printeris un skavotājs - parasti.

Turklāt varat izmantot jebkuru no pieejamajām tālruņu kabīnēm. Tas nav tik forši kā iekāpt TARDIS, bet tā ir jauka kompakta telpa ar kabīnes sēdvietām un galdu. Konferences zvaniem ir nepieciešama konfidencialitāte, jo kopējā telpa ir diezgan skaļa. Tas ir arī efektīvs veids, kā izbēgt no virtuves dinēšanas, kas ir pieejama arī visu diennakti. WeWork virtuves tiek izdalītas ar augļiem piemaisītu ūdeni, dažādām kafijām, tējas sajaukumu un tādām ierīcēm kā ledusskapis un mikroviļņu krāsns.


Nerakstīts WeWork darbs vai jebkura līdzdarbošanās telpa šajā jautājumā ir novēršana no uzmanības novēršanas un darba un personīgās dzīves nodalīšanas. Ja jūs viegli kārdina 55 collu televizors, kas sēž jūsu viesistabā, tāda vieta kā WeWork var dot labumu jūsu produktivitātei. Turklāt ir grūtāk skriet pie ledusskapja, lai ātri uzkodas, ja pārtikas krājumi ir ierobežoti ar to, ko jūs atnesāt tajā dienā.

Viena no lielākajām atbildēm, ko saņemu, kad cilvēki uzzina, ka esmu attālināts darbinieks, ir kaut kas līdzīgs: “Ak, es nekad to nevarētu darīt!” Viņu pārliecība, ka ne visi ir gatavi strādāt no mājām. To darot, ir grūti skaidri nošķirt personīgo un profesionālo dzīvi. Šīs līnijas aizmiglošana var palielināt stresu, jo jebkurā brīvajā laikā jūs varat justies pienākums strādāt, un tas ir tas, ar ko es cīnījos, sākot darbu kā attālinātu darbinieku. Neapšaubāmi ir skaidri sadalīts, kur strādājat un kur dzīvojat.

Tomēr mans darbs ir visnozīmīgākais pasta apstrādes pakalpojums - jums var būt piegādātas pakas uz reģistratūru. Kā kāds, kurš pārskata bezgalīgu audio produktu skaitu, zinot, ka pārskatīšanas vienības tiek tieši nodotas, nevis atstātas ārpus mana dzīvokļa durvīm, ir nenovērtējams. Par ierakstu tas maksā papildu maksu karstā galda dalībniekiem.

Ņemot vērā visas WeWork pozitīvās puses, kas mani kavē kļūt par kāršu nēsātāju?

WeWork iekšpusē: superīgi forši

Patērētājiem, kuri nevēlas izmantot lielās kopienas tabulas, ir pieejamas mazākas tabulas.

Pēc dažām minūtēm, lai izvērstu pirmo no trim stāviem, es jutos satraukts. Galvenā telpa atdarina tipisku atvērtā biroja vidi - tādu, ko nekad agrāk nebiju pieredzējis. Mani virsnieri tika jazzed no “bezmaksas” espresso. Turklāt nerūsējošā tērauda virtuve bija jaukāka par visu, par ko esmu samaksājis īri, un mūsdienīgais (lai arī atvasinātais) dekors bija patīkams. Es biju gatavs strādāt. Tomēr neilgi pirms tam es apjucis. Telpa nejutās īsta.

Savā ziņā tam ir jēga: tā ir mākslīga darba telpa, kuru katrs loceklis vai viņas darba devējs maksā patronizēt. Objektīvi sakot, tas ir ideāls, kas veicināja manu nemieru.

Man kā viesim bija atļauts saņemt tādas pašas priekšrocības, kādas saņem locekļi: bezgalīgas dzērienu iespējas, pieeja virtuvei, “karstais galds” - kas ir jebkura no vietām, par kurām nav pieprasīts, pie dažiem koplietošanas galdiem - komunālie pakalpojumi un visas spēles vai grāmatas, kas izkaisītas . WeWork biroja darbinieks pēc pieprasījuma piegādā tualetes piederumus, un vannas istabās ir vismaz Shout salvetes un tamponi. Kopumā tas ir svaigs, tīrs un personāls ir viesmīlīgs - tās ir visas produktīvās darba vides vēlamās īpašības.

WeWork iemieso kopīgo greznību.

Neatkarīgi no tā, es nevarēju satricināt sajūtu, ka mēs visi atrodamies universitātes ēkā, kas nesen saņēma lielu ārēju finansējumu. Bija tā, it kā mēs katrs attālināti spēlētu izlikšanos biroja darbiniekam kopā. Es jutos nepievilināts no realitātes.

Jāatzīst, ka manas neapmierinātās jūtas var vairāk ietekmēt manu dzīvesveidu nekā WeWork foršā kazlēnu ekstravagance. Galu galā tur atrasties ir tāpat kā skatīties D saraksta aktieri uz savu iecienīto vainīgās izklaides drāmu: jūs zināt, ka viņi izrāda personību, nevis to patiesi izprot un attēlo, tomēr jūs nevarat palīdzēt, bet ļaujaties seriālam.

Katrā WeWork atrašanās vietā ir atšķirīga vibe. Varbūt tavs jutīsies mazāk kā simulakroms darba vietā. Tomēr vieta, kuru es patronizēju, lika man justies ļoti apzinātam aprēķinātajai komunālajai greznībai, kas, protams, maksā nelielu laimi, lai tajā piedalītos.

Darba sākšana: cena

Katrā stāvā ir atšķirīgs aromāts ar augļiem piepūstu ūdeni.

WeWork cenas mainās atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Pat pilsētas robežās cenas svārstās. Es runāšu par Atlantas likmēm, jo ​​no tā es strādāju.

Privāti biroji

Šis ir tā veida risinājums, par kuru jūsu darba devējs, visticamāk, samaksās, ja jūs esat attālinātu darbinieku kolektīvs, kas dzīvo vienā pilsētā vai jūs esat startup dalībnieks un kas citādi nespēj samaksāt īri par līdzvērtīgu vienošanos.

Ir dažas iespējas privātiem birojiem:

  • Standarta privāts birojs: Tas ietver aizslēdzamus birojus ar skapjiem, galdiem un krēsliem. Tie ir vislabākie uzņēmumiem, kuros ir līdz 100 darbinieku, kuri vēlas rezervēt vietu kopā. Vienas sēdvietas privātajā birojā cena ir no USD 550 mēnesī. Divas sēdvietas mēnesī maksā 770 USD, un ietaupījumi palielinās līdz ar sēdvietu skaitu.
  • Biroja komplekti: Tajās ietilpst premium koplietošanas telpas un tādas ērtības kā sapulču telpas, atpūtas telpas un izpilddirekcijas. Tie ir vislabākie komandām, kurās ir vairāk par 25 spēlētājiem.
  • Galvenā mītne: Šajā izkārtojumā ietilpst privātie biroji, kas ir pilnībā slēgti no koplietošanas telpas, un pamata ērtības. WeWork to iesaka komandām no 20 līdz 250 gadiem.
  • Pielāgota uzbūve: Kā jūs varētu gaidīt, šī opcija ir visizdevīgākā. Tas piešķir jūsu uzņēmumam visu grīdu, un konfigurācija ir pilnībā pielāgojama. Vislabāk tas ir uzņēmumiem no 50 līdz 500 gadiem. Kad es jautāju par cenu noteikšanu, pārstāvis nespēja mani virzīt pret kādu, kurš varētu dalīties ballpark cenu noteikšanā. Viņa paziņoja tikai to, ka cenu noteikšana ir specifiska pieprasījuma iesniedzēja vajadzībām.

WeWork veltīti galdi salīdzinājumā ar karstajiem galdiem

Karstā galda sēdvietas ir paredzētas sagrābšanai, un karstās galda dalība sākas ar USD 250 mēnesī mēnesī, kuru apmeklēju.

Saskaņā ar vietni, specializētie WeWork galdi ir vislabākie ārštata darbiniekiem, attāliem darbiniekiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem. Tas nodrošina rezervētu galdu, kurā jūs varat glabāt savas mantas dienu no dienas. Jūsu aizslēdzamajā birojā ietilpst krēsls, atkritumu tvertne un aizslēgts kartotēka. Tie, kas apmeklēja mani, piedāvāja logus no grīdas līdz griestiem. Garāmgājēji var redzēt tieši jūsu birojā, kas jums var būt svarīgi vai nav svarīgi. Jūs arī saņemat piecus kredītus mēnesī, lai rezervētu konferenču zāles. Sākot no 350 USD mēnesī, un to var iznomāt 1–19 cilvēkiem vienā uzņēmumā.

Karstie galdi ir nedaudz atšķirīgi. Tie svārstās no USD 220 līdz USD 350 mēnesī un nodrošina sēdvietu kopējā telpā. Jūs saņemat divus kredītpunktus mēnesī par konferenču zāles rezervēšanu. Pasta un paku apstrāde ir par papildu 50 USD mēnesī.

Deviņus gadus vecais uzņēmums tomēr piedāvā vairāk nekā tikai dārgas biroja telpas.

Lēkšana Kopienā

Kabīnes sēdvietas ir ierobežotas un ir pieejamas koplietošanas telpā.

WeWork (vai drīzāk We Company, kā to tagad sauc) ir ambiciozs uzņēmums, un tā attīstībā ir trīs virzienu pieeja, izmantojot WeWork, WeLive un WeGrow. Tiem, kas nepazīst, WeLive ienes mūsu kopienu mājās vai drīzāk ieved jūs savās mājās. Tā piedāvā mēbelētas dzīvojamās telpas ar uzturēšanos no vienas nakts līdz vairākiem mēnešiem.

Izmantojot rezervācijas moduli, lai izvēlētos pagarinātu uzturēšanos, tas mani ierobežoja līdz 28 naktīm. Tomēr jūs nevarat rezervēt 28 nakts uzturēšanos tiešsaistē. Jums jāzvana par turpmāku izmeklēšanu. Maksimālais ilgums, ko es varēju apstiprināt, bija trīs naktis. Vienīgā pieejamā iespēja bija NYC vienas guļamistabas divvietīga cena par kopējo summu 737 USD (229 USD par nakti).

Tas ir izdevīgs darījums, salīdzinot ar vienu nakti, kas studijas dubultā maksā 269 USD. Tomēr tas joprojām ir dārgāks nekā Times Square studija Airbnb, kas ietver līdzvērtīgus uzkrājumus un maksā 200 USD par nakti pēc Airbnb maksas.

WeGrow ir paredzēts jauniešiem. Tam ir alternatīva pieeja izglītībai. Tās mācību programmai ir seši pīlāri: prāts, ķermenis, dvēsele, apzinīgi radītāji, māksla un daba. Saskaņā ar New York Post, viena gada uzņemšana izmaksā 42 000 USD - vairāk nekā mana ikgadējā Big Ten University mācību maksa. Pirmsskolas un divus gadus vecās izglītības programmas izmaksā mazāk.

WeWorks kopienu aizrauj pārmērīga cenu noteikšana.

Gan WeLive, gan WeGrow atrašanās vietas ir maz. Pirmais šobrīd ir pieejams tikai Ņujorkā un D.C., un pēdējais ir ekskluzīvs tikai NYC. Pat ja jūs atrodaties netālu no tā, izmaksas ir pārmērīgas. Ir grūti attaisnot We dzīvesveidu, kad pamatizglītības izmaksas ir pietiekamas, lai Montessori skola sarkt.

Vai WeWork ir nākotne?

Ieeja ir moderna, un tajā ir daži galdi ikvienam, kurš vēlas strādāt ārpus telpām.

Redzot, kā nesen WeWork līdzdibinātājs Adam Neumann no uzņēmuma ir izmaksājis apmēram 700 miljonus dolāru, es uztraucos par WeWork dzīves ilgumu. Turklāt uzņēmums ziņoja par neto zaudējumiem vairāk nekā 900 miljonu ASV dolāru apmērā 2019. gada pirmajā pusē no ieņēmumiem 11,54 miljardu ASV dolāru apmērā. Tas izceļas ar naudas zaudēšanas tendenci tādos uzņēmumos kā Uber un Lyft, kas abi kļuva publiski pieejami 2019. gadā. Lai gan šie zaudējumi ir satraucoši, WeCompany nomierina bažas, atsaucoties uz ievērojamo 90% biedru skaita pieaugumu no pagājušā gada.

Tāpat kā es nevarēju satricināt nepatiesības sajūtu, strādājot kopā, es nevaru palīdzēt, kā biznesu redzēt nevis kā kompāniju, bet gan kā sarežģītu komerciālā nekustamā īpašuma uzņēmumu, kā daudziem šķiet, ka to saprot.

WeWork kā nekustamo īpašumu uzņēmums

WeWork galvenokārt nomā ēkas no namīpašniekiem un pēc tam izīrē tās strādniekiem - tas būtībā ir šķelmīgs arbitrs. Jā, tas piesaista tehnoloģiju darbiniekus un jaunuzņēmumus, taču tas nepadara WeWork par tehnoloģiju uzņēmumu. Tehnoloģiju uzņēmums ražo vai sniedz tehnoloģiju kā pakalpojumu, ko WeWork nedara. Tā atrodas blakus tehnoloģiju pasaulei.

Godīgi sakot, WeWork tieši nedefinē sevi kā tehnoloģiju uzņēmumu, taču arī citas publikācijas par to ir domājušas.

Jaunums ir tas, kā uzņēmums izīrē biroja telpas.Klienti netiek ieslēgti ilgtermiņa līgumos, kā to prasa komerciāla biroja telpa, taču biznesa modelis ir tāds pats: WeWork ņem tukšas vai nepietiekami izmantotas ēkas, sakārto tās un izīrē telpas īrniekiem.

Konferenču telpas var rezervēt par vienu kredītu.

Būdama nekustamo īpašumu kompānija, tā nav imūna pret mājokļu tirgus kāpumiem un kritumiem. Tā kā WeWork stratēģiski pozicionē sevi kā tehnoloģiju kompāniju un seko finanšu izaugsmei kā viena, tā nav gatava iespējamiem ekonomiskiem kritumiem tāpat, kā bezbailīga nekustamo īpašumu kompānija. Parasti namīpašnieki nomniekus mudina uzņemties ilgtermiņa līgumus, tāpēc, ja notiek lejupslīde, viņi joprojām var paļauties uz ienākumiem parakstītajā periodā. WeWork pagriež šo modeli uz galvas, noformējot īstermiņa nomu. Šī disonanse par to, kā WeWork uzvedas un kā tā klasificēta, ir satraucoša.

Tradicionālie namīpašnieki piespiež ilgtermiņa nomu, savukārt WeWork mudina īstermiņa nomas, ļaujot tā vērtībai pieaugt katram klientam, kurš piesakās dalībai.

Protams, ir pieejami ilgtermiņa līgumi. Kāds telefona pārstāvis dalījās ar mani, ka par īrniekiem, kas atceļ nomu uz sešiem līdz 12 mēnešiem, tiek piemērots sods, kas vienāds ar 1,5 reizes lielāku mēneša nomas maksu, bet ikmēneša dalības maksas atcelšana neuzliek sodu. Šķiet, ka tas ir diezgan vienkāršs zinātkāra potenciāla risinājums. Kad es sazinājos ar WeWork preses kontaktpersonu, viņi atteicās komentēt ilgtermiņa un īstermiņa līgumu attiecību. Ir grūti spekulēt, cik labi WeWork ir sagatavots nomas tirgus lejupslīdei.

Tomēr tas nebūt nav viss, kas redzams, - WeWork dažos gadījumos ir jēga.

Kam jāsaņem WeWork dalība?

Kabīnes sēdvietās ietilpst tirdzniecības vietas, un tās atrodas koplietošanas telpā, kur apmeklētāji var atrast arī spēles un grāmatas.

Uzņēmumi, kuriem nepieciešama īstermiņa nomas iespēja, neatkarīgi no tā, vai tie ir jaunizveidoti vai migrējoši uzņēmumi, ir vispiemērotākie WeWork kandidāti. Lai arī tas ir dārgi, topošajiem uzņēmējiem ir jēga uztraukties par citiem loģistikas jautājumiem. Galu galā īres vietu atrašana un iekārtošana ir nogurdinoša.

Individuāli WeWork ir finansiāli pamatots tikai tad, ja jūsu darba devējs maksā biedra naudu. Tādā gadījumā ļaujieties tik daudz kombucha un pagatavojiet aukstu alu, kā jūs varat kuņģī. Es redzu arī izlozi attālinātiem darbiniekiem ar traucējošu mājas vidi - varbūt jūsu istabas biedri pastāvīgi nāk un iet, vai jūsu augšstāvā esošie kaimiņi dejo ar dejām ar svina kājām.

Lielākajā daļā citu scenāriju man ir grūti pamatot ikmēneša maksu, kad publiskās bibliotēkas ir bezmaksas. Alternatīvi, jūs varat pārvietoties pa vietējiem kafijas veikaliem par ~ 2,50 USD dienā, ja pirkumu ierobežojat ar melnu kafiju. Pat ja es iztērēju 10 USD dienā, vidēji 21 darba dienu laikā mēnesī, es tomēr iztērētu par 40 USD mazāk nekā bāzes mēneša karstā biroja dalība. Patiesi, šie lokāli neorganizē laimīgās stundas pasākumus. Tomēr Meetup, lietotne, ar kuru man ir bijusi liela veiksme, ļauj jums piedalīties aktivitātēs, kuru pamatā ir kopīgas intereses.

Vējš kapučīno dienā nemaina manu WeWork dalību.

Lai arī alternatīvas nav ideālas, tām ir lielāka finansiālā nozīme. Ņemiet vērā, ka dalība neietver autostāvvietu (~ 150 USD mēnesī Atlantā), gāzi un pārtiku. Izmaksas ātri tiek summētas, padarot daudzveidīgu rotācijas grafiku starp mājām, bibliotēku un kafejnīcām arvien pievilcīgākas. Ja man būtu nauda, ​​WeWork noteikti būtu reālāka iespēja.

Es diemžēl esmu vietā, kur džinsos atrast saburzītu 5 ASV dolāru rēķinu ir laba diena. Tā vietā, lai pievienotos WeWorkers rindām, es labprāt maksātu vienu īri savam dzīvokļa saimniekam un strādātu ar troksni slāpējošām austiņām, kad mani kaimiņi kļūst pārāk trausli.

Ja pavadāt daudz laika uz ceļa, jum vajadzētu apvērt iepēju izvēlētie kādu no daudzajiem pieejamajiem auto lādētājiem. Šī lieta ir pieejama un noderīga ikreiz, kad viedtālrunī izbeidza ula - ka notiek...

Daudzi cilvēki daudz laika pavada automašīnā.Tagad ir pienāci brīdi, kad arī Google, Apple, automašīnu ražotāji un citi mēģina tur iegūt tehnoloģija. Ekoitēma vēl nav tik pārteidzoša. Tomēr autobrauc...

Publikācijas