Sliktākie Android tālruņu nosaukumi, sarindoti

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 1 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Our very first livestream! Sorry for game audio :(
Video: Our very first livestream! Sorry for game audio :(

Saturs


Šeit plkst , mēs mīlam Android tālruņus (pārsteigums). Bet pat jāatzīst, ka ir bijuši daži patiesi briesmīgi Android tālruņu nosaukumi.

Lasīt arī: Labākie 2019. gada Android tālruņi

Tā vietā, lai ļautu šiem uzņēmumiem nokāpt, mēs nolēmām visus likumpārkāpējus noapaļot un sarindot no sliktākā līdz vissliktākajam. Bez turpmākas piepūles šeit ir norādīti vissliktākie Android tālruņu nosaukumi.

15. HTC pirmais

Pirmais postenis sliktāko tālruņu vārdu sarakstā ir HTC First, kas aptuveni bija uzņēmuma piecdesmit pirmā Android ierīce, kas tika izlaista tirgū. Tomēr tas bija pirmais tālrunis, kurā tika iepriekš ielādēts Facebook interfeiss - Facebook Home. Šī jaunā saskarne deva Facebook vēl lielāku piekļuvi jūsu datiem apmaiņā pret… viduvēju jaunu palaidēju?

HTC First bija arī vienīgā ierīce, kas nāca klajā kādreiz iepriekš ielādēts Facebook Home, efektīvi padarot to par HTC Last.


14. Kodak Ektra

Kodak, kas 2012. gadā izstājās no digitālo fotokameru biznesa, nolēma, ka ir laba ideja mainīt fokusu un atbrīvot uz kameru fokusētu viedtālruni jau 2016. gadā. Izvelkot vārdu no aptuveni 1940. gadu 35 mm kameras, Kodak Ektra patiešām izskatījās daļa. Tam pat bija daži patiešām forši aksesuāri, kas lika izskatīties kā klasiskai kamerai.

Lasīt arī: Labākie 2019. gada Android kameru tālruņi

Diemžēl uzņemtās fotogrāfijas bija diezgan drausmīgas. Ar augstu cenu zīmi, viduvējām specifikācijām un vārdu, kuru sāka labot automātiski, Kodak Ektra vajadzēja vēl dažus gadus tumšajā telpā.

13. Motorola flipout

Man nav govs, cilvēk. Motorola Flipout tika nosaukts pēc izsvītrojamās QWERTY tastatūras, kas paslēpta zem tā 2,8 collu kvadrātveida displeja. Tas nozīmēja, ka tastatūra bija arī 2,8 collas, kas patiesi ir ideāls tastatūras izmērs (zīdaiņiem).


Lai būtu godīgi, Motorola Flipout nebija daudz iespēju nosaukumiem. Otra iespēja, Motorola Twist, būtu atdevusi faktu, ka viss dizains tika pārvilkts no Nokia 7705 Twist.

12. Lenovo Phab 2 Pro

Lenovo Phab 2 Pro turpināja phabulous lielā ekrāna ierīču līniju no Lenovo, ienākot 6,4 collas. Tā bija ievērojama kā pirmā ierīce, kas integrēja Google Tango AR sistēmu (nopietni palaista garām iespēju, HTC Salsa / ChaCha), kas ir mūsdienu ARCore tehnoloģijas priekštece.

Lai piešķirtu kredītus tur, kur nepieciešams kredīts, Lenovo Phab 2 Pro bija arī agrīnā izplatītāja tagad visuresošajam “Pro” monētam, neskatoties uz to, ka tas noteikti bija vidēja līmeņa. Groovy, cilvēks.

11. LG V30S ThinQ

LG V30S ThinQ (izrunājot “Thin-kyoo”, jo kā Thin-kyoo varēja nākt klajā ar labāku vārdu?) Bija pirmais viedtālrunis, kas demonstrēja LG neizturamo ThinQ zīmolu.

LG ir saglabājis strīdīgo ThinQ zīmolu turpmākajos tālruņos, bet varbūt kādu dienu uzņēmums izdarīs to, kas nav ThinQ spējīgs, un mainīs to uz kaut ko labāku.

10. Royole FlexPai

Kā pirmais pasaulē saliekamais tālrunis Royole varēja savu ierīci nosaukt, lai ko tā vēlētos. Pārsteidzoši, ka tas notika ar FlexPai, jo es domāju, ka displejs ir elastīgs. Kad Samsung dažus mēnešus vēlāk paziņoja par savu saliekamo tālruni, tā nosaukums bija - pagaidiet to - Fold.

Lasīt arī: Salokāmi telefoni ar elastīgiem displejiem: katra līdz šim paziņotā ierīce

Royole noteikti ir pelnījis atzinību par to, ka ir pirmais, bet FlexPai izceļas ar vismazāk pārliecinošo saliekamo ierīci ar līdz šim sliktāko vārdu. Tālāk ir parādīts īss rezidenta Hadlija Simona rezidents:

Dīvaini Flexpai, bet labi

- Hadlee Simons (@HadleeSimons), 2019. gada 18. oktobris

9. Plaukstas plauksta

Plaukstas plauksta, kuru acīmredzot iedvesmoja puse no karsējmeiteņu komplekta, bija nesen augšāmceltā Palm zīmola pirmais mēģinājums uz minimālistisku tālruni, kas darbojās tikai ar savienojumu ar jūsu īsto (Verizon) tālruni. Tālrunim, kas atrodas 3,3 collu attālumā, izdevās būt mazāk nekā viedtālrunim par aptuveni tādu pašu cenu.

Apgrieztais ir tas, ka ar diviem viedtālruņiem jūs varat turēt vienu katrā rokā un vilkt tos apkārt, piemēram, īsti pompomi, pievēršot uzmanību jūsu sliktajiem pirkšanas lēmumiem.

8. ZTE Iconic Phablet

ZTE, kurai tika liegts ASV tirgus veids pirms Huawei padarīja to atdzist, nepārprotami bija optimisma pilns, kad 2014. gadā izlaida Iconic Phablet. Mūsdienās gandrīz visi tālruņi ir phablets, bet tajā laikā 5,7 collu ekrāns bija viens. no lielākajiem pieejamajiem.

Lasīt arī: Labākie faktori 2019. gadā

Galu galā Iconic Phablet neizdevās aizstāt faktisko ikonisko phablet - Samsung Galaxy Note. Tomēr jūs nevarat vainot ZTE par mēģinājumu.

7. Motorola dzēšana

Izslāpis? Motorola Quench (tehniski tas ir QUENCH, bet tas nenotiks) izdodas izklausīties gan agresīvs, gan pretīgs, tieši to jūs vēlaties no viedtālruņa.

Motorola Quench faktiski bija citas ierīces versija bez klaviatūras, Motorola CLIQ XT vai Motorola Dext ārpus ASV. Tas ir trīs trīs uz šausmīgiem tālruņu nosaukumiem, ja tiek rādīti punkti.

6. HTC ChaCha / Salsa

HTC ChaCha (dažās pasaules daļās pazīstams kā vēl drausmīgākais HTC ChaChaCha) un tā pilna ekrāna brālēns HTC Salsa tika palaists atpakaļ 2011. gadā ar Android Gingerbread. Es neieteiktu apvienot piparkūkas ar latīņu dejām, bet acīmredzot kāds no HTC parakstīja ideju.

Galvenais ChaCha un Salsa trūkums bija viņu integrācija Facebook, ar speciālu pogu, kas atvēra sociālo mediju gigantu. Ērtības bija gandrīz vērts “Posted from my HTC ChaCha” katra statusa atjauninājuma beigās.

5. Wickedleak Wammy Passion X

Wickedleak, ko nedrīkst sajaukt ar Džuliana Assange slepeni slepeno dokumentu dempinga organizāciju, Indijā ir salīdzinoši neliels oriģinālo iekārtu ražotājs. Tā 2014. gada turpinājums Wammy Passion Z un Z Plus tālruņiem bija Wickedleak Wammy Passion X, neskatoties uz to, ka X ir pirms Z burtiem.

Wickedleak Wammy Passion X galvenā atslēgas īpašība ir “superhidrofobisks” pārklājums, kam vajadzētu palīdzēt aizsargāt tālruni no ļaunām noplūdēm ikdienas lietošanā.

4. Samsung Galaxy S II Epic 4G Touch

2011. gada Samsung Galaxy S II Epic 4G Touch bija viens no iespaidīgākajiem tā laika tālruņiem. Tas piedāvāja milzīgo 4,5 collu Super AMOLED displeju un degošo, ātro 1,2 Gz divkodolu procesoru. Diemžēl budžetā nebija atlicis daudz naudas nosaukšanai, tāpēc uzdevums tika izspiests uz spēcīgu pirms pusaudžu grupu, kas tika atrasta vietnē Xbox Live.

Kā norāda nosaukums (varbūt?), Epic 4G Touch joprojām izmantoja Samsung neveiklo TouchWiz saskarni, kas pat 2011. gadā bija nekas cits kā episks.

3. Verykool Apollo Quattro

Kad viņi nosauca šo Android tālruni, kāds malkoja Verykool palīdzību. Neskatoties uz iznākšanu 2018. gadā, tajā ir ļoti ne-kool 1 GB RAM un 8 GB iekšējā atmiņa. Nē, tur nebija Verykool Apollo Tre, Due vai Uno.

Bet hei, tam ir pirkstu nospiedumu sensors, kas ir vairāk nekā var teikt par Pixel 4.

2. Acer Liquid Zest Plus

Acer Liquid Zest Plus ir tikai tas, kas jums nepieciešams, lai šos spītīgos cietā ūdens traipus izkļūtu no vannas vai izlietnes. Šeit ir pietiekami daudz mīksta, absorbējoša zefīra un 5000 mAh sulas, lai pietiktu ar visu māju!

Visā nopietnībā nekas par šo tālruni nekādā veidā neizceļas, izņemot vārdu. Un ne labā veidā.

1. Casio G’zOne Commando

Beidzot esam nonākuši pie visu laiku absolūti vissliktākā Android tālruņa nosaukuma. Casio G’zOne Commando (izrunājot “jeez one”, jūs perversi) bija viens no nedaudzajiem viedtālruņiem, ko izlaida Japānas NEC mobilie sakari. Neskatoties uz dieva šausmīgo vārdu, tas bija viens no visizturīgākajiem tālruņiem, kas pieejami 2011. gadā.

Tas bija arī viens no neglītākajiem un pārdomātākajiem tālruņiem, kas tika izlaists tajā gadā, bet vismaz jūs varētu atbrīvoties no vilšanās, metot to pret sienu.

Goda vārds

Vājš spriedums par nosaukšanu piešķiršanu nav ierobežots tikai ar Android tālruņiem, tāpēc šeit ir minēti vēl daži drausmīgi tālruņu vārdi no vietas, kas nav paredzēta Android ierīcēm.

iPhone XS: Apple pārtrauca savas ilgstošās tradīcijas - viegli atcerēties tālruņu nosaukumus, izmantojot iPhone XS (“10 ess”) un XR (“10 arr”). Mēģinājums piespiest patērētājus “domāt savādāk” par romiešu ciparu izmantošanu tika sašutis ar iPhone 11, taču uzņēmums joprojām pārvietojas bīstamos ūdeņos ar iPhone 11 Pro Max.

Yezz Billy 4.7: Aw, jezz. Yezz Billy 4.7 bija Windows tālrunis, kas faktiski tika nosaukts pēc Microsoft dibinātāja Bila “Yezzy” Geitsa. Ekrāns nav pārsteidzoši 4,7 collas, un pārējā šī sākuma līmeņa ierīce ir pilnīgi parasta.

Poop tālrunis: Šis fekāliju fenomens bija ķīniešu zīmola Oppo raksturīgais tālrunis.Saprotams, ka ierīce tika izskalota, pirms tā kādreiz nonāca Rietumu krastos.

Tas ir mūsu sliktāko Android tālruņu vārdu sarakstā! Vai mums pietrūka kādu smirdētāju? Paziņojiet mums komentāros zemāk!

Ja jū nezināt, kā kopīgot Google kalendāru, eat nonāci pareizajā vietā. Proce ir tik vienkārš, ka to var izdarīt pat jūu vecmāmiņa. Atliek tikai veikt dažu klikšķu un pāri minūte ava laika....

Ja vēlatie kopīgot kāda cita tvītu, Twitter ļauj jum to vienkārši retvītēt. Ja vēlatie kopīgot Facebook ziņu, vienkārši noklikšķiniet uz poga Kopīgot. Bet jum varētu ratie jautājum, kā dalītie ar Inta...

Aizraujoši Raksti