Kāpēc Xiaomi tālruņos ir reklāmas, vai arī reklāmas un lietojamības līdzsvarošanas bizness ir sarežģīts

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 1 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Vlad and Niki Chocolate & Soda Challenge and more funny stories for kids
Video: Vlad and Niki Chocolate & Soda Challenge and more funny stories for kids

Saturs



Tālruņi būtībā ir Xiaomi pakalpojumu biznesa pārvadātāji, ļaujot miljoniem lietotāju novirzīt visu pakalpojumu klāstu. Tā vietā, lai iegūtu vienreizēju peļņu no aparatūras pārdošanas, Xiaomi stratēģija ļauj tai gadu gaitā gūt mazākas priekšrocības. Kaut arī reklāmas, iespējams, ir visredzamākais un dažreiz vizuāli traucējošais aspekts, ir mazākas integrācijas līdz galam.

Telefoni būtībā ir Xiaomis pakalpojumu biznesa pārvadātāji.

Motīvu, fona tapešu un zvana signālu pārdošana diezgan maz veicina uzņēmuma darbību. Novatoriskas iespējas, piemēram, spēja mijiedarboties ar banku pakalpojumiem, izmantojot ziņojumapmaiņas iesūtni, izmantojot Mi Pay, ir stratēģiska spēle, kurā Xiaomi nopelna komisiju. Šīs integrācijas un pārdošanas apjomi palīdzēja ieņēmumiem no interneta pakalpojumu nodaļas 2018. gada trešajā ceturksnī pieaugt par 85,5 procentiem, sasniedzot 4,7 miljardus juaņu (~ 700 miljonus dolāru).


Lai gan Xiaomi saka, ka tā nekad neintegrēs galvenās sistēmas lietotnes, to, kas tiek uzskatīts par sistēmas galveno lietotni, joprojām paliek noslēpums. Iepriekš uzņēmums ir atzīts par vainīgu reklāmu pievienošanā izvēlnei Iestatījumi, kas ir tikpat būtiska kā lietotnes. Lai saņemtu savu kredītu, Xiaomi ātri atrada un sakārtoja to. Neatkarīgi no tā, ir grūti novilkt robežu, kur uzņēmums apstāsies. Izlaižot Mi Pay, uzņēmums apstiprināja, ka uzskata maksājumu vārteju par galveno lietotni, kas tiks izmantota, lai virzītu maksājumus visos tā video un audio straumēšanas pakalpojumos.

Līdzsvara atrašana starp lietojamību un tirdzniecību

Pārskatot Redmi Note 7 Pro, mēs norādījām, cik satraucoša varētu būt lietotāja pieredze. Lietotņu skenēšana, kas tiek veikta, instalējot jebkuru lietotni no Play veikala, ir tikai vēl viens veids, kā parādīt reklāmas lietotājiem, kuri nenojauš. Protams, to ir iespējams atspējot, taču šī opcija ir tik ļoti apglabāta iestatījumos, ka Xiaomi rēķinās, ka vidusmēra lietotājs to ieslēdz.


2018. gada trešajā ceturksnī Xiaomi reklāmas ieņēmumi salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 109,8 procentiem, sasniedzot 3,2 miljardus juaņu (~ 477 miljonus dolāru). Šo pieaugumu gandrīz pilnībā sekmēja uzlabota un ļoti mērķtiecīga Xiaomi tālruņos izmantotā reklāmas ieteikuma algoritma optimizācija.

Ir skaidrs, ka Xiaomi viss, kas ir no sistēmas pamata lietotnēm, un dažreiz pat ne no tām, ir godīga spēle. Vai tas ir nelikumīgi? Ne īsti, bet tas tomēr rada dažas ētiskas problēmas. Ikviena darbība, ko veicat pa tālruni, tiek izmantota, lai pielāgotu reklāmas ieteikumu algoritmu. Lietotājam, kurš apzinās privātumu, tas ir murgains scenārijs.

Turklāt lietotnes, kas surogātpastu paziņošanas paplātē, pārņem visu ekrānu vai tikai traucē normālu lietotāja pieredzi, noteikti nav tas, kas jums ir prātā, kad maksājat pilnu tālruni. Bet tas ir tikai tas. Šķiet, ka pats par sevi nav ilgtspējīgi panākt aparatūras samazināšanu līdz cenu pazeminošajai vērtībai. Lai atbalstītu aparatūras pārdošanu, ir nepieciešama stabila programmatūras pārdošanas stratēģija. Ierobežotā konkurence, ar kuru saskaras Xiaomi, izskaidro, cik grūti ir panākt šo līdzsvaru.

Kāds varētu būt risinājums?

Tā kā biznesa modelis ir tik ļoti atkarīgs no reklāmām un pakalpojumiem, Xiaomi ir grūti noņemt vai krasi samazināt reklāmu skaitu, ko tā izvieto savās ierīcēs. Ir arī jautājums par to, ka patērētāji pierod lētāk iegādāties visaugstākās kvalitātes aparatūru. Reklāmu pilnīga noņemšana noteikti palielinātu aparatūras cenu, kas nav tas, kas liks pircējiem.

Interesants potenciālais kompromiss varētu būt pievienotā vērtība abonēšanas maksas veidā lietotnē, lai pilnībā noņemtu reklāmas. Tas palīdzētu saglabāt cenu līmeni pietiekami zemu, vienlaikus ļaujot lietotājiem izvēlēties un maksāt par tīrāku pieredzi.

Vēl viena iespēja varētu būt augstāka līmeņa ierīces, kuras vispār netiek piegādātas ar reklāmām. Tas ir līdzīgi tam, ko Amazon dara ar iekurt. Ir pieejams lētāks modelis, kas bloķēšanas ekrānā parāda reklāmas, un jums ir iespēja iegādāties augstākas kvalitātes ierīci bez reklāmām. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kādēļ Xiaomi nesen pieņemtais lēmums padarīt Redmi par savu apakšzīmolu.

Tā kā Xiaomi aparatūras klāsts paplašinās, lai integrētu lielākas displeja vietas, piemēram, televizorus, ir acīmredzams, ka interneta un reklāmas pakalpojumu modelis ir uzņēmuma turpmākais ceļš. Kur uzņēmums novilks līniju, tas joprojām ir redzams. Xiaomi ir pienākums piedāvāt patērētājiem draudzīgu risinājumu, lai atteiktos no reklāmām un ar tiem saistītās datu izsekošanas. Bet vai Xiaomi to darīs? Tas ir jautājums par miljonu dolāru.

Atjauninājum, 2019. gada 16. maij (plkt. 8.34 pēc ET): Vai kādu laiku gaidījāt, lai iegūtu 5G garšu AV? Nu, diena beidzot ir klāt, jo tagad jū varat nokļūt rokā uz amung Galaxy 10 5G, izmantojot Veriz...

Ja eat vecāk, ir pietiekami viegli iegādātie dēlam vai meitai viedtālruni un paraktīt viņu uz viena no galvenajiem mobilo pakalpojumu niedzēju mēneša plānu. Tomēr tālruņa došana bērnam ir liela atbild...

Interesants