Xiaomi Black Shark 2 apskats: Vēl viena koduma iegūšana no spēlētāju makiem

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Black Shark 2 Review
Video: Xiaomi Black Shark 2 Review

Saturs


Vai esat gatavs kārtējam haizivju uzbrukumam? Melnā haizivs ir atgriezies ar sava 2018. gada spēļu tālruņa turpinājumu. Melnā haizivs 2 balstās uz oriģināla kodolu, pievienojot pieticīgus uzlabojumus. Ar slidenu, vieglu dizainu ārpusē un iekšpusē cienīgu silīciju, Black Shark 2 ir gatavs pārdomāt jūsu iecienītās spēles un izskatīties labi to darot.

Labākie spēļu telefoni, ko varat saņemt šobrīd

Šeit ir 'S Black Shark 2 apskats.

Par mūsu Black Shark 2 pārskatu: Mēs vienas nedēļas laikā pārbaudījām Black Shark 2. Ierīcē darbojās operētājsistēma Android 9 Pie un Black Shark’s Joy UI. Kamēr mēs to pārbaudījām, tas nesaņēma programmatūras atjauninājumus. Pārskata vienība tika piegādāta uzņēmumam Autors: Melnā haizivs.Rādīt vairāk

Melnās haizivs 2 apskats: Lielais attēls

Spēļu tālruņi pēdējos gados patiešām ir kļuvuši par lietu. Razer jau ir izsūknējis divus no tiem, Asus ir viens, un Black Shark tagad ir otrais. Tie ir domāti pievilcībai mobilajiem spēlētājiem, kuri no savas ierīces pieprasa izcilu sniegumu, lai viņi varētu mocīt savus ienaidniekus, atrodoties ceļā.


Šīs ierīces bieži vien izceļas ar izsmalcinātu un pārdomātu dizainu, pārspīlētiem procesoriem, modernu dzesēšanas sistēmu un saldo uzvaras solījumu. Neaizmirsīsim netradicionālas papildpiederumus, piemēram, spēļu kontrolierus, spēļu paneļu statīvus un termiskās atveres. Melnā haizivs 2 un tās simboli nav paredzēti sirds vājumam.

Šajā kategorijā ir daži lieli brīdinājumi. Spēļu tālruņiem līdz šim nav šķitis, ka prioritāte tiek piešķirta vienādojuma daļai “tālrunis”. Tādēļ tie nebūt nav labākais veids gadījuma spēlētājiem, nemaz nerunājot par ikdienas lietotājiem.

Kas atrodas lodziņā

  • Melnā haizivs 2
  • Lādētājs
  • USB-C kabelis
  • Tievs korpuss

Melnajai haizivai 2 nav pievienoti atdzist spēļu piederumi, piemēram, kontrolieris. Tas viss maksā papildus. Kastītes saturs ir ierobežots līdz absolūtajiem pamatiem. Es pat teiktu, ka Black Shark nedaudz izlaiž: Ne tikai nav austiņu, bet nav arī austiņu adaptera. Black Shark USB-C austiņas ir izvēles pirkums (un tam tā nevajadzētu būt).


Es teikšu vienu lietu par lietu: Tam ir divas mazas dzegas, uz kurām jūs varat nofiksēt pirkstu galus. Lietas drūmais materiāls un šīs apmales patiešām palīdz stingri turēt tālruni spēlējot.

Dizains

  • Spēļu gaismas
  • 163,6 mm x 75 mm x 8,77 mm, 208 g
  • Stingra alumīnija šasija
  • USB-C
  • Ēnu melnas / saldētas sudraba krāsas

Parasti spēļu aparatūrā nav nekā smalka. Daudziem ļoti domājot par speciālu spēļu aprīkojumu, tiek uzburti melnādaino ierīču attēli ar sarkanu, oranžu vai zaļu fonu apgaismotām tastatūrām, kas praktiski mirdz tumsā. Melnā haizivs 2 der šim stereotipam T.

Melnā haizivs 2 ir (pārsteigums, pārsteigums) melns ar zaļiem akcentiem. No priekšpuses tas gandrīz izskatās kā parasta plāksne, bet zaļais slīpums uz metāla rāmja to atdala. Šis akcents mirgo gaismā, pārvietojoties pa tālruni. Krāsa ir līdzīga Rietumu nelabo raganu krāsai. Man tas nepatīk.

Stereo skaļruņi ir diezgan labi paslēpti. Melnā haizivs no priekšējā stikla izgrieza mazas skaidas, kur tās saskrējās ar rāmi augšējā un apakšējā malā, un iebāza tās šajās plaisās.

Tur, kur tālruņa priekšpuse ir no stikla, pārējā šasijā ir kāds smagi smags metāls. Sānu malas un aizmugure ir viena alumīnija gabals, kas sadalīts ar stikla iespiedumu ar zaļām šuvēm. Dizains ir neticami aizņemts un haotisks, bet es domāju, ka tam ir jēga. Šis tālrunis izskatīsies mājās uz Romulan Warbird bāzes.

Stikla uzraksts ir ļoti atstarojošs, kas kontrastē ar matētu melnu krāsu uz metāla. Black Shark saka, ka tas palīdz arī ar dzesēšanu un signāla darbību.

Tad ir gaismas. Black Shark logotips ir novietots mirušajā centrā tālruņa aizmugurē, un tāpat kā ROG Phone un Razer Phone 2 aizmugurējos logotipus var pielāgot, lai tas mirdzētu un pulsētu gandrīz jebkurā krāsā (16,8 miljoni, saka Black Shark). . Apgaismojuma logotipu savieno divas apgaismotas sloksnes sānu malās, ko sauc par gaismas jostām. Slokšņu noklusējuma krāsa ir tā pati zaļā krāsa, ko izmanto metāla rāmja akcentēšanai, taču jostas var arī mirdzēt un pulsēt plašā krāsu un rakstu diapazonā.

Melnā haizivs visu šo sauc par “sporta automašīnas dizainu 3.0”. Varbūt jūs redzat lietas savādāk nekā es, bet nekas par šo tālruni man neizskatās pēc sporta automašīnas. Melnā haizivs 2 ir pilnīgi moderna ierīce, un nekaunīgi par to.

Šasija ir smagi smags metāls.

Tas ir arī milzīgs un smags. Šasijā izmantotā metāla daudzums patiešām tiek summēts. Šis tālrunis nav ērtākais, ko ilgstoši turēt. Tas velk arī bikses, kad staigājat apkārt ar to kabatā. Ja lielums un svars jums vispār ir svarīgs, Black Shark 2, iespējams, ir vairāk nekā jūs varat rīkoties.

Kontrole parasti darbojas tā, kā vajadzētu. Īsā skaļuma pārslēgšana ir iestiprināta augšpusē kreisajā pusē, bet mazā barošanas un ekrāna poga un īpaša haizivju atslēga atrodas labajā pusē. Pogas ir ar lielisku profilu un perfektu darbību.

Apakšā atrodas USB-C ports, bet nav austiņu ligzdas. (ROG telefonam ir viens, Razer Phone 2 nav). Arī SIM paplāte ir ievietota apakšā, un tālrunis atbalsta ne vairāk kā divas SIM kartes, bet ne atmiņas karti.

Tāpat kā daudzi mūsdienu tālruņi, dubultā kameru masīvs tiek iespiests aizmugurējā paneļa augšējā kreisajā stūrī. Katrs apaļais modulis izceļas pats par sevi, diezgan ievērojami, ja jūs man jautājat.

Šim tālrunim nav hidroizolācijas vai pat ūdensizturības, un, neskatoties uz metāla konstrukciju, tas nav īsti izturīgs.

Melnā haizivs 2 ir agresīva izskata aparatūras elements, un dažiem cilvēkiem to var būt par daudz. Tas nav telefons, kuru es sev piesaistītu, bet es priecājos, ka uzņēmumi eksperimentē ar dizainu tādās ierīcēs kā šis un citi spēļu telefoni.

Displejs

  • 6,39 collu Full HD + AMOLED
  • Izšķirtspēja 2 340 līdz 1 080, 430ppi
  • 19,5: 9 malu attiecība
  • 430-nit spilgtums

Melnā haizivs deva būtisku atjauninājumu otrajā izbraukumā. Ja oriģinālajam tālrunim bija 5,99 collu LCD panelis, Black Shark 2 ir lielāks OLED displejs. Tas ir milzīgs uzlabojums.

Pamatlīmenī Full HD + izšķirtspēja ir vienāda. Ņemot vērā to spēļu skaitu, kas optimizētas 1080p izšķirtspējai, tas ir tieši tur, kur tam vajadzētu būt. Tālrunī viss izskatās kraukšķīgi un asi. OLED panelis rada daudz lielāku kontrastu nekā vecāks LCD, un tas palielina melnādainību un krāsas. Rezultāts ir bagātāka vizuālā pieredze, spēlējot un skatoties Netflix.

Melnā haizivs saka, ka tā ir uzlabojusi krāsu precizitāti, kas bija oriģināla sūdzība. Baltumi izskatās daudz patiesāki, tikai ar vismazāko dzelteno nokrāsu. Skata leņķi ir lieliski, un nav zilu nobīdi.

Telefons ne pārāk izspiež pietiekami daudz gaismas

Ciktāl es uztraucos, spilgtums ir vislielākais traucētājs. 430 nitrātu spilgtuma vērtējums uz papīra ir lielisks, taču realitāte nav tik iespaidīga. Jums nebūs problēmu ar spēli tumšajā guļamistabā vai pagrabā, taču kameras vai Google Maps izmantošana ārā ir problemātiska. Tālrunī nav pietiekami daudz enerģijas, lai tas būtu ērti darbināms ārpus telpām. Tas nav postošs, bet tas varētu būt labāk.

Kā gaidīts, jūs varat pielāgot krāsu temperatūru, iestatīt zilās gaismas filtrus un veikt citus pielāgojumus ekrānam, lai tas atbilstu jūsu individuālajām vēlmēm.


Displejā varat atrast arī pirkstu nospiedumu sensoru. Jā, tas ir iestrādāts zem priekšējā stikla.Es neiedziļinājos nevienā snafus, kas apmācīja sensoru, bet tas darbojās tikai apmēram pusi laika. Cik man patīk animācija, kas uzpūta ekrānā, kad izmantojat pirkstu nospiedumu sensoru, tā man ir pārāk neuzticama.

Pirkstu nospiedumu sensors darbojas tikai aptuveni pusi laika. Tas ir pārāk neuzticami.

Melnā haizivs 2 atbalsta arī uz kameru balstītu sejas atbloķēšanu. Tas ir ātrāks un ērtāks nekā pirkstu nospiedumu lasītājs, taču nav tik drošs. Es ķēros pie PIN izmantošanas.

Performance

  • Snapdragon 855 S0C
    • 2,8 GHz astoņkodolu, 7 nm process
  • 8 vai 12 GB RAM
  • 128 vai 256 GB krātuve
  • Šķidruma dzesēšana

Izmantojot vienu no labākajām pieejamajām mikroshēmām un veselīgu operatīvo atmiņu, Black Shark 2 rēja, izmantojot etalonus - tos, kurus mēs varētu instalēt jebkurā gadījumā. 3DMark instalēja un darbojās normāli, bet AnTuTu un GeekBench to nedarīja. Mēs aizstājām 3D Bench un vadījām to vienkārši, lai būtu vēl viens salīdzināšanas punkts.

Izmantojot 3DMark, tālrunis ģenerēja 5566, izmantojot Sling Shot Extreme OpenGL ES 3.1, un 4 909, izmantojot Vulkan. Tas novērtēja labāk nekā 99 procentus no visiem datu bāzes tālruņiem.


Rezultātiem nav tik liela nozīme, jo tālrunis vienkārši kliedz. Melnā haizivs 2 iekaroja katru uzdevumu, katru lietotni un katru spēli, kas tika uzstādīta pirms tā. Tas padarīja gludu 3D ainavu un nodrošināja pūslīšu spēli. PUBG un Fortnite brauca tikpat labi kā Black Shark 2, tāpat kā ROG Phone un flagmaņu tālruņos, piemēram, Samsung Galaxy S10.

Tālrunim ir vairākas veiktspējas uzlabošanas iespējas. Iesācējiem tas ir atdzesēts ar šķidrumu un tam ir daudzslāņu siltuma izkliedes sistēma, kas paredzēta siltumenerģijas pārvietošanai no procesora serdeņiem. Tas ietver siltumvadošu vara vairogu un daudzslāņu grafīta plēvi. Spēles laikā tālrunis nebija pārāk karsts.

Melnā haizivs 2 neatbalsta ASV LTE joslas. Es izmēģināju gan AT&T, gan T-Mobile SIM kartes un dažās vietās nāca klajā ar pamata GSM pakalpojumu, bet citās - ar 3G. Šī ierīce ir paredzēta Apvienotajai Karalistei, ES, Indijai un Ķīnai.

Akumulators

  • 4000 mAh litija jonu
  • Qualcomm Quick Charge 4.0 (27W)

Telefons akumulatora darbības laikā to pilnīgi sasmalcina. Ja jūs vienkārši vēlaties tālruni ar killer akumulatora veiktspēju, Black Shark 2 ir piemērota vieta, kur meklēt. Tas virmoja 48 stundas un vēlāk ar lielu rezerves daļu rezerves.

Ja jūs pavadīsit daudz laika spēlēm, sagaidiet nedaudz vairāk par vienu akumulatora darbības dienu. Procesors var būt precīzi noregulēts un ļoti atdzesēts, bet daudzstūru stumšana ir darba aplikšana ar nodokli. Spēlējot Fortnite vai asfaltu ilgāk par stundu vai divām, akumulatoram bija jūtams maksājums. Varat būt drošs, ka katru dienu varat pavadīt vairākas stundas spēlējot un joprojām stumt no rīta līdz vakaram, nedaudz izelpojot istabu.

Vai esat iesaistījies episkā kampaņā un vai nevarat nolikt tālruni? Nav jāuztraucas. Melnā haizivs atbalsta Qualcomm Quick Charge 4.0 (27W). Trīsdesmit minūtes, kas pievienotas komplektācijā ietilpstošajam lādētājam, akumulatora darbības ilgums palielināsies par 60 procentiem (tas prasīs jūs no 10 procentiem līdz 70 procentiem). Jā, tas ātri uzlādējas. Tiešām ātri.

Uz kuģa nav nekādas bezvadu uzlādes, bet, cik es noraizējies, ātrā vadu ieslēgšana to kompensē.

Kamera

  • Aizmugurējās kameras:
    • 48MP primārais sensors, f / 1,75 diafragma
    • 12MP 2x telefoto sensors, f / 2.2 diafragma
  • Priekšējā kamera:
    • 20MP sensors, f / 2.0 diafragma

Black Shark 2 kamera atbilst konkurējošo ierīču funkcijām, kaut arī ne vienmēr to kvalitātei. Divkameru iestatīšana aizmugurē ļauj uzņemt normālus un telefoto attēlus, kā arī abus objektīvus kopā izmantot portreta / bokeh attēlošanai. Šī ir standarta maksa par modernu ierīci.


Lietotņu protektora industrijas normu vadīklas. Skatu meklētājs aizpilda ekrāna vidusdaļu, savukārt vairākas vadīklas vieno malu un aizvara pogas rinda otru. Režīmi ir pieejami, pateicoties lentei, kas darbojas līdzās slēģa pogai. Tajos ietilpst īss video, palēnināta kustība, video, foto, portrets, kvadrāts, panorāma un pro (manuāli). Pro režīms ļauj kontrolēt baltā balansu, fokusu, aizvara ātrumu, ISO un izmantoto objektīvu. Režīmus izvēlaties, pieskaroties nosaukumam vai pārvelkot visu skatu meklētāju uz priekšu un atpakaļ. Par laimi šī darbība ir ātra un vienmērīga.

Es zinu, ka ātras vadības ierīces ļauj pārvaldīt zibspuldzi, HDR, AI kameru un filtrus ar kreiso īkšķi. Ir pat rudimentāri slīpuma nobīdes, skaistumkopšanas un iztaisnotāju instrumenti. Pilna iestatījumu izvēlne ļauj pielāgot pārējās kameras iebūvētās un izslēgtās puses.

Fotoattēlu kvalitātes ziņā Black Shark 2 darbojas nedaudz labāk nekā vidēji. Es gaidīju postošus rezultātus un biju patīkami pārsteigts.

Lielākā daļa fotoattēlu parādīja asu fokusu. Īpaši priecājos par dzeguzes pulksteņa šāvienu, kas tika uzņemts diezgan vājā apgaismojumā. Tas ir ass un galvenokārt bez trokšņa. Jūs redzēsit saspiešanas artefaktus šeit un tur, taču tas nav pārāk briesmīgi.

Dinamiskās ainas sagādāja grūtības kamerai. Tiltam, kas šķērso upi, ar ūdenskritumu priekšplānā trūkst detaļu tilta tumšajā dzelzs daļā. Līdzīgas problēmas var redzēt arī citos upju kadros. Tikai pāris fotoattēli tika izlikti pārgaismoti.

Baltā balanss bija problēma. Akmeņu sienas attēlā var redzēt dziļu dzeltenu nokrāsu. Krāsu precizitāte visā pasaulē bija nevienmērīga.

Portreta attēli ir pareizi, bet malu noteikšana nebija perfekta. Pašbildes kamera veica pienācīgu darbu ar parastajiem selfijiem. Jūs varat redzēt labu koncentrēšanos uz mani un nelielu miglošanos pie klints sienas aiz manis. Tomēr viss šāviens nedaudz novirzās uz dzelteno krāsu, un tam varētu būt sīkāka informācija.


Jūs varat uzņemt video līdz 4K. Noņemtie paraugi izskatījās tīri, labi pakļauti un lielākoties bez trokšņa.

Pilnas izšķirtspējas fotoattēlu paraugu galeriju varat atrast šeit.

Audio

  • USB-C audio
  • Bluetooth 5 ar aptX HD
  • Stereo skaļruņi

Audio pieredze vairāk ir jaukta soma, nekā es gaidīju. Stereo skaļruņi ir labs sākumpunkts, taču, ja kastē nav 3,5 mm austiņu ligzdas un USB-C audio aprīkojuma, tas nozīmē, ka austiņas esat jūs pats.

Esmu vīlusies par to, ka netiek kontrolēta audio.

Skaļruņi var piegādāt 1 W audio izvadi, kas nozīmē, ka Black Shark 2 var kļūt patiešām skaļš. Uzņēmums palielināja labā skaļruņa izlaidi par aptuveni 25 procentiem, lai kompensētu faktu, ka spēlējot, iespējams, to aizkavēs jūsu tvēriens. Turklāt tas automātiski pielāgosies, lai līdzsvarotu skaļumu, ja pamanīs, ka tas ir pārklāts.

Apjoms nav viss. Spēles caur skaļruņiem izklausās labi, bet mūzika slikti izklausās pēc buma. Tas pats attiecas uz YouTube un Netflix video saturu. Es gribētu, lai es būtu daudz kraukšķīgākas un zemākas. Tiem flagmaņiem kā Galaxy S10 un LG G8, kā arī tādiem spēļu tālruņiem kā Asus ROG Phone ir labāka stereo skaļruņu pieredze. Skaņas no PUBG bija par to, ko es gaidīju no FPS, un asfalta skrāpējošās riepas šķita autentiskas.

Izmantojot USB-C līdz 3,5 mm adapteri, kas man bija uz rokas, es ieloķēju savu labāko vadu austiņu pāri Black Shark 2. Man dzirdētais izklausījās labi.

Es tomēr priecājos klausīties, izmantojot savas iecienītās Bluetooth austiņas. Atbalstot aptX HD, kas atrodas uz klāja, jūs gaida, ja jums ir saderīgas austiņas.

Ja esat nopietns spēlētājs, iespējams, jums pieder īpašs spēļu austiņu komplekts ar mikrofonu. Runājot par mikrofoniem, tālruņa vienā pusē ir paredzēts spēļu mikrofons, lai nodrošinātu, ka spēlējot to neaptver jūsu roka.

Esmu patiešām sarūgtināts par skaņas kontroles trūkumu. Tālrunis nodrošina jums tikai visvienkāršākos rīkus spēles skaļuma pielāgošanai, ekvalaizera iestatījumus un citus. Es gaidīju mazliet vairāk.

Programmatūra

  • Android 9 pīrāgs

Mēs pārbaudījām Black Shark 2 starptautisko versiju, kurai ir nedaudz atšķirīga programmatūras pieredze nekā ķīniešu un indiešu versijai. Tas palaiž Android vaniļas ārā. Patiesībā es tevi nevainotu, ja tu nezināt, ka tālrunim vispār ir galvenā uzmanība uz spēlēm - vismaz pamatojoties uz programmatūru.



Patiešām, vienīgie jūsu norādītie norādījumi ir “Game Dock” un “Light Settings”, kas atrodami iestatījumu izvēlnes apakšā. Šie divi ļauj pielāgot noteiktus spēles pieredzes aspektus, piemēram, paziņojumus, kadru ātrumu, spilgtumu un peldošo logu, kas darbojas kā visu jūsu galveno veiktspējas rādītāju informācijas panelis (akumulatora temp., CPU temp., CPU frekvence utt.) .

Shark Key labajā pusē dod iespēju iekļūt tālruņa spēļu zonā ar nosaukumu Shark Space. Tas ir diezgan kaut kas. Pirmais, ko Shark Space ļauj jums uzzināt, ir šī režīma paziņojumi par saīsināšanu un būtībā palīdzēs jums 100% koncentrēties uz spēlēm. Tas arī izmet RAM, lai palīdzētu palielināt ātrumu.

Shark Space būtībā ir visu jūsu spēļu centrālā vieta. Visi nosaukumi, kurus lejupielādējat no Play veikala, tiek automātiski ielādēti Shark Space palaidējā. Tie ir izvietoti karuselī, kuru jūs velciet pa sāniem, lai izvēlētos spēli, kuru vēlaties spēlēt. Iekrāvējs, tāpat kā pats tālrunis, ir melns ar zaļiem akcentiem.


Jūs atradīsit arī izvēles spēļu spilventiņu vadīklas. Ja iegādājaties spilventiņus, šeit varat pielāgot katras pogas darbības, kā arī veikt dažas sākotnējās kalibrēšanas.

Ja jums nav kontrolieru, varat kartēt ekrāna pogas, lai veiktu noteiktus uzdevumus. Turklāt displejs ir spējīgs sasniegt 240Hz skārienjutību ar tik mazu latentumu kā 43,5ms. Kopā tas nozīmē ātrāku pirkstu atpazīšanu un ātrāku reakciju uz jūsu ieguldījumu (un, cerams, ka spēle ātrāk nokauj).



Viena lieta, ko Shark Space neļauj jums darīt, ir tālruņa veiktspējas pārvaldīšana. ROG telefonā spēļu informācijas panelis sniedz ieskatu akumulatora un procesora veselībā un statusā. Turklāt Asus ļauj pielāgot dažus aspektus, lai uzlabotu veiktspēju vai neļautu tālrunim pārāk daudz akumulatora enerģijas patērēt spēlējot spēles. Lai gan Game Dock ļauj novērtēt Black Shark 2 centrālā procesora ciklus un temperatūru, Shark Space nav nevienas vadības ierīces, lai tos faktiski pārvaldītu.


Melnās haizivs 2 specs

Vērtība par naudu

Melnā haizivs 2 tagad ir pieejams Lielbritānijā un ES. 8 GB RAM un 128 GB krātuves variants maksā attiecīgi 470 mārciņas vai 549 eiro, kas ir aptuveni 625 USD. Augstāka līmeņa versija vēl nav pieejama.

Tālrunis tiek palaists Indijā 2019. gada 4. jūnijā, un tā cena ir 39 999 rūpijas (~ 575 USD) par 6 GB RAM un 128 GB krātuves variantu. Jūs varat palielināt līdz 12 GB RAM un 256 GB variantam par 49 999 rūpijām (~ 720 USD). Tālrunis tiks pārdots tikai vietnē Flipkart.

Black Shark neplāno ierīci tieši pārdot ASV, un, ņemot vērā ASV bezvadu tīklu atbalsta trūkumu, es to neieteiktu ASV pircējiem.

Melnā haizivs 2 ir pamatota iztērētās naudas vērtība.

Cena nav slikta, ņemot vērā visas lietas. Jūs saņemat stabilu aparatūras gabalu ar labu displeju, nežēlīgu akumulatora darbības laiku un dažus no ātrākajiem veiktspējas rādītājiem, ko esmu redzējis no tālruņa. Kamera ir pārsteidzoši pienācīga, un aparatūrai ir vairāk personības, nekā jebkurai plāksnei, kuru jūs varētu iegādāties vietējā mobilo sakaru operatora veikalā. Tālrunī darbojas tīrā Android versija, un spēļu gaismas var sagādāt daudz prieka.

Salīdzinājumam - Asus ROG Phone joprojām maksā straujus 899 USD (pirms piederumiem), bet Razer Phone 2 ir atlaide 499 USD. Tas nozīmē, ka melnā haizivs 2 adatu pavedina šeit. Es domāju, ka Melnajā haizivā jūs saņemat vairāk tālruņa nekā Razer, taču ROG Phone ir labākais no šiem trim. Grunts līnija, es saucu Melno haizivi 2 par 479 mārciņām jeb 549 eiro par patiesu iztērētās naudas cenu un pamatotu vērtību.

Melnās haizivs 2 apskats: spriedums

Black Shark 2 ir labs, nevis lielisks telefons. Tas nodrošina izcilu sniegumu galvenajos rādītājos, piemēram, akumulatora darbības laikā un enerģijas patēriņā. Turklāt tīrai programmatūrai, pielāgojamam gaismas šovam, kamerai, kas ir piemērota, un īpašai spēļu pieredzei vajadzētu pievilināt tos, kuri meklē mobilo BFG, lai piedalītos nākamajā kampaņā.

Ja kaut kas to kavē, es teiktu, ka milzīga un smaga šasija, austiņu ligzdas trūkums un ierobežots LTE 4G atbalsts.

Black Shark 2, iespējams, ir labākais pirkums spēlētājiem, kuriem ir nepieciešams vairāk nekā vidējais flagmanis. Spēle ieslēgta.

Labākā tīmekļa lietotne ir tā, kura, jū zināt, darboja. Ta izklauā kā acīmredzam paziņojum, taču patieībā lietotņu tetēšana ir ļoti ieaitīta, tāpēc ir viegli palait garām kļūda....

Tikai tāpēc, ka jum ir budžet, nenozīmē, ka jum tāda nebūtu tilīg un pieejamu patiei bezvadu pumpuri. Ja tie ir Bluetooth 5 autiņa, ka nedaudz atgādina AirPod, tad vēl labāk....

Interesantas Publikācijas