Xiaomi Mi 8 Pro apskats: Pro ambīcijas, amatieru kļūdas

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi M365 PRO electric scooter review and comparison
Video: Xiaomi M365 PRO electric scooter review and comparison

Saturs


Dizains

Mēs esam izvēlējušies, ka parastais Xiaomi Mi 8 vairākkārt ir pārsteidzoši līdzīgs iPhone X un XS. Nevajadzētu būt pārsteigumam, ka Mi 8 Pro, kam ir tādi paši izmēri un kopējais dizains kā Mi 8, arī izskatās, ka tas varētu būt nokritis no Apple montāžas līnijas.

Xiaomi nebūt nav vienīgais ķīniešu zīmols, kas, protams, paceļ dizaina elementus no Cupertino giganta, taču tas ir neapšaubāmi visaugstākā līmeņa ražotājs OEM, kurš joprojām tik ļoti paļaujas uz “Android iPhone”, lai meklētu savu telšu sēriju.

Labākie Xiaomi tālruņi

Tomēr Mi 8 Pro nedaudz atšķiras no acīmredzamās ietekmes nekā Mi 8 Pro.

Kamēr Ķīnā ir pieejami zilā, zelta un rozā krāsvielas, globālais Mi 8 Pro nāk tikai ar caurspīdīgu titānu. Šis caurspīdīgā stikla stils nav gluži jauns - HTC U12 Plus izvēlējās līdzīgu izskatu -, taču tas piesaista uzmanību, neaprobežojoties ar ārišķīgo.


To pašu nevar teikt par to, kas atrodas zem aizmugurējā stikla. Atšķirībā no HTC pieejas, ko redzat, Mi 8 Pro rūpīgi konstruētie redzamie komponenti ir tieši tādi - konstruēti.

Tas, ko redzat, nav viss viltus, bet lielākoties tas ir. Ja kādreiz esat paņēmis tālruni vai skatījies amatieru fiksētu video, jūs zināt, ka tālruņu komponentu dēļi neizskatās tik sakopti.

Viena no lietām, kas ir reāla (Xiaomi mani pārliecina), ir taisnstūrveida NFC mikroshēma. Izklāstīts ar frāzi “Inovācija ikvienam”, tas nebūt nav vienīgais dīvainais zīmols.

Izkliedēti starp rūpīgi sakārtotajiem mākslīgajiem elementiem ir norādes uz iebūvēto Samsung zibatmiņu un Qualcomm Snapdragon SoC, kā arī vairāki Xiaomi in-joki un iedvesmojoši saukļi.

Ja jūs esat kaut kas līdzīgs man, jūsu nobraukums ar šīm slēptajām zīmēm būs atšķirīgs. Es varu ievērot smalki nerdy heksadecimālo Mi 1 palaišanas attēlojumu, bet līnijas “esiet stilīgākais uzņēmums mūsu lietotāju sirdīs” līnijas, kas apmestas netālu no apakšas, skumjšņaugs pret aci ir vēdera kuņģis.


Mi 8 Pro ir arī smalki sarkani akcenti ap kameras objektīviem un C tipa USB porta iekšpusē, un tam ir hromēts sarkans barošanas taustiņš labajā pusē tieši virs melnā skaļuma pārslēga. Es esmu zibsnis tehnikai, kas kontrastē ar sarkanu un melnu krāsu, tāpēc es mīlu šos nelielos pieskārienus.

Runājot par pašu stiklu, Xiaomi iestiprināja Corning Gorilla Glass 5 gan priekšā, gan aizmugurē ar matētu, viegli izliektu alumīnija šasiju, kas atdala abus. Tas ir tālu no vislīdīgākā tālruņa, ko esmu lietojis, bet viss stikls dažos gadījumos nodzisa no dīvāna.

Aizmugurējam stiklam ir arī plastiska sajūta plaukstā, un no vispārējas lietošanas abās pusēs ir parādījušies vairāki matu līnijas skrāpējumi. Īsāk sakot, iegādājieties lietu (vai izmantojiet kastē pievienoto).

Es nevaru runāt par dizainu, nepieminot šo iecirtumu, kas ir īsāks par vissliktākajiem likumpārkāpējiem (sveiki, Pixel 3 XL), bet ir nedaudz plašāks par vidējo iecirtumu. Tajā ir daudz tehnoloģiju, piemēram, 20 MP pašbildes šāvēja un infrasarkano fotokameru, taču daudziem tas joprojām varētu būt daudz darāms, it īpaši pie horizonta rītausmā parādoties ūdensroku iegriezumiem un citām alternatīvām.

Kaut arī apakšējā rāmja izmērs ir saprātīgs, ir sarūgtināts redzēt šādus samērā biezus rāmjus, kas apņem displeju, it īpaši ap tā augšpusi, kur ekrāna piespiedu zaķa ausis ir iespiestas ieejošā rāmja tukšumā.

Ņemot vērā plašākās problēmas, kas man radās ar paziņojumiem pa tālruni (vairāk par to vēlāk), man ir jābrīnās, kāpēc inovatīvā Mi Mix 3 veidotāji nevarēja efektīvāk žonglēt vietu, lai vairāk vietas kreisajā “ausī” nodrošinātu vairāk nekā tikai niecīgs digitālais pulkstenis.

Citādi tas ir Mi 8 bizness kā parasti. Apakšējā skaļruņa režģim ir šķebinošs ieradums atrasties tieši tur, kur vēlaties ievietot rādītājpirkstu, it īpaši, ja jums patīk spēlēt mobilās spēles. Vienīgais nozīmīgais novirzīšanās no Mi 8 sērijas dizaina ir trūkstošais pirkstu nospiedumu sensors, kas tagad atrodas displejā.

Xiaomi lēmums tik stingri pieturēties pie esošās Mi 8 veidnes attiecas arī uz IP līmeņa trūkumu attiecībā uz ūdens un putekļu izturību. Nav arī austiņu ligzdas, un, neskatoties uz stikla konstrukciju, Mi 8 Pro neatbalsta bezvadu uzlādi.

Visas estētiskās izmaiņas nav pietiekamas, lai slēptu iPhone līdzības, bet es negrasīšos pie salīdzinājumiem, kas pārsniedz šo punktu. Ja vēlaties Android tālruni, kas vismaz izskatās kā iPhone, Mi 8 sērija ir neapšaubāmi labākais mēģinājums līdz šim. Mi 8 Pro to savelk, lai nodrošinātu papildu wow koeficientu, kas varētu pagriezt dažu iOS lietotāju galvas.

Neļaujiet viņiem lasīt tos satraucošos smaržu reklāmas saukļus.

Displejs

Mi 8 Pro ir aprīkots ar 6,21 collu Samsung ražotu Super AMOLED displeju ar izšķirtspēju 1 080 x 2248 (402ppi) un HDR atbalstu. Ļoti maz tālruņu Mi 8 Pro cenu diapazonā izceļas ar displeja stendiem, un Xiaomi tālrunis neatšķiras. Tas nenozīmē, ka tas ir slikti, tas tikai atbilst jau tā augstajai kvalitātes latiņai, kas izveidota 2018. gadā.

Spilgtums tiek novērtēts līdz 600 nitiem, un skata leņķi kopumā ir lieliski. Tāpat kā ar jebkuru Xiaomi tālruni, krāsas vērsta uz aukstāku temperatūru, kas papildina MIUI nesējraķetes klusinātās nokrāsas. Ir daudz iespēju mainīt kontrastu, ja vēlaties precīzāku izskatu, taču neceriet uz dziļajiem melnādainiem, ko atradīsit pats Samsung augstākajos tālruņos.

Performance

Tāpat kā parasto Mi 8, arī Mi 8 Pro darbina Qualcomm Snapdragon 845 SoC, tikai šoreiz jūs iegūstat 8 GB RAM standartu.

Man nebija sūdzību par tālruņa kopējo veiktspēju reālajā pasaulē. Tas viegli apstrādāja visu, ko es tajā iemetu. Ņemot vērā tālruņa izmaksas uz pusi mazāk nekā daži no labākajiem flagmaņiem, Xiaomi acīmredzami nesagrieza nevienu stūri, kas noregulētu tā galveno aparatūru.

Saistīts: Labākais no Android 2018: labākie tālruņi

Salīdzinot ar etaloniem, Mi 8 Pro kopumā darbojās nedaudz labāk nekā tā brāļa, kas nav Pro. Šeit ir rezultāti:


Mi 8 Pro iznāca pie 2 395 Geekbench 4 vienkodolu testā un 8 969 - daudzkodolu testā. Salīdzinājumam OnePlus 6T (6GB) ieguva 2,368 un 8,843, savukārt Xiaomi’s Pocophone F1 ieguva attiecīgi 2,492 un 9,072.


Antutu piešķīra Mi 8 Pro punktu skaitu 288,330, piezemējoties tieši zem Xiaomi’s Black Shark spēļu telefona (291 099), OnePlus 6, (293 745) un OnePlus 6T (295 181), bet pārsniedzot parasto Mi 8 (287 142). Tikmēr Pocophone F1 ieguva 266 264 punktus.


3DMark’s Sling Shot Extreme (OpenGL ES 3.1) testa rezultāts bija 4612, kas ir uzlabojums salīdzinājumā ar Mi 8 (4 233) un Pocophone F1 (4 216), bet zemāks par OnePlus 6T (4697).

Aparatūra

Papildus RAM pārrāvumam virs Mi 8, Mi 8 Pro ir arī divreiz paredzēts ROM, ar 128 GB nepaplašināmu krātuvi, ar kuru var spēlēt.

Akumulators tomēr samazinās no 3.400mAh līdz 3000mAh. Es iedomājos, ka vainīgais aiz lieluma samazināšanas ir papildu vieta, ko aizņem displejā redzamais pirkstu nospiedumu sensors.

Mi 8 akumulatora veiktspēja jau bija slikta, un diemžēl Mi 8 Pro ir vēl sliktāks.

Tas ļaus jums izmantot vidējo darba dienu, taču, ja dodaties tālu uz mājām un vēlaties straumēt jebko vai spēlēt dažas spēles, jūs varat sagaidīt, ka, ierodoties galamērķī, jūs steidzaties uz lādētāju.

Es vidēji izmantoju nedaudz mazāk par piecām stundām ekrāna skatīšanās laiku, pamatojoties uz paraugu skaitu, un 15–17 stundas starp uzlādēm. Tā nav sliktākā izturība, kādu esmu redzējis no tālruņa, bet tā ir arī vājā vieta, no kuras Xiaomi varēja viegli izvairīties, pievienojot nedaudz vairāk apjoma Mi 8 Pro kopējai konstrukcijai, lai tā būtu labāk piemērota displeja sensoram un pienācīga izmēra šūnai. .

Parunāsim par displejā redzamo pirkstu nospiedumu sensoru.

ES to ienīstu.

Skeneris acīmredzot ir veidots no tās pašas Goodix tehnoloģijas, kas atrodama Huawei Mate 20 Pro un OnePlus 6T. Es esmu izmantojis abus šos tālruņus (kaut arī tikai divas nedēļas pa gabalu), un arī man nebija zvērēt, jo mans pirksts nespēja reģistrēties jau divpadsmito reizi.

Pirkstu nospiedumu sensors Mi 8 Pro strādāja varbūt 40 procentus laika, kas ir krietni zemāks par vēlamo trieciena līmeni funkcijai, kuru konkrētajā dienā izmanto tik daudz. Es to vairākas reizes pārtaisīju, mainīju pirksta stāvokli, izmantoju dažādus pirkstus, izmēģināju dažādu spiediena daudzumu, un gandrīz vienmēr man nācās tā vietā ievadīt PIN.

Man patiesībā ļoti patīk sci-fi-esque halo efekts ap pirkstu nospiedumu ikonu, kad jūs spiedāt sensoru un, kad lieta faktiski darbojas, tā sekundēs atbloķē tālruni. Tomēr, kā jūs varētu gaidīt, šie mazie mierinājumi nebija pietiekami, lai apturētu mani to izslēgt un pilnībā aizmirst. Šī nav lieliska situācija saistībā ar vienu no tālruņa virsraksta funkcijām.

Pirkstu nospiedumu sensors Mi 8 Pro strādāja varbūt 40 procentus laika.

Žēlsirdīgi, ka Mi 8 Pro seju atbloķēšana - kas nesen pievienota, izmantojot OTA atjauninājumu - ir bezgalīgi labāka.

Sistēma paļaujas uz neskaitāmajiem sensoriem tālruņa iegarenajā iegriezumā, ieskaitot infrasarkano kameru, kas nozīmē, ka varat paļauties uz biometriju pat vāji apgaismotos apstākļos. Es to pārbaudīju naktī ar izslēgtām gaismām, un tas joprojām viegli atbloķēja tālruni.

Tas ir neticami ātrs un ļoti uzticams, kas nozīmē, ka nav iemesla pat pieskarties neveiklajam pirkstu nospiedumu sensoram.

Audio pusē Mi 8 Pro ir divas skaļruņu restes tālruņa apakšā, bet tikai vienā faktiski ir skaļrunis. Tam arī nav auss skaļruņa. Kaut arī skaidrība parasti ir pieņemama, skaļruņa skaļums ir kaitinoši kluss pat pie maksimālā skaļuma. Nav arī 3,5 mm ligzdas, tāpēc lietotājiem, kuriem ir uzticams vecs vadu austiņu pāris, būs jāiegulda arī jaunā kārbu komplektā vai jāizmanto kastē iekļautais adapteris.

Programmatūra

Mi 8 Pro darbina MIUI 9, bet nesen tas tika atjaunināts uz MIUI 10. Lai gan Xiaomi pielāgotās ādas jaunākā versija izskatās, ka tā ir balstīta uz Android 9 Pie, tā joprojām darbojas ar Oreo. Xiaomi veica pienācīgu darbu, atkārtojot Pie’s UI izmaiņas; jūs tiešām vienkārši nokavējat AI smarts Pie Pierīgas aizkulisēs.

Pirms atjaunināšanas šī sadaļa būtu gājusi ļoti, ļoti atšķirīgi. MIUI 10 atrisina visneraudzīgākos MIUI 9 jautājumus - it īpaši vītņotu paziņojumu trūkumu, kas mani virzīja uz sienas.

Android 9 Pie atjauninājumu izsekotājs: kad tālrunis iegūs Pie?

MIUI parasti ir diezgan pliki, kas šajā brīdī šķiet apzināts Xiaomi lēmums. Vizuāli tas atrodas kaut kur starp LG UX un Huawei EMUI. Kvadrātveida formas noklusējuma lietotnes un izslēgtā krāsu palete nebūs ikviena gaume, taču tā ir vismaz funkcionāla un galvenokārt nekaitīga.

Kaut arī pastāv zināma lietotņu dublēšana - dublētos pārlūkprogrammas un tamlīdzīgi -, Xiaomi akciju rīku lietotnes ir lielākoties noderīgas, un tām visām ir vienādas vienkāršas fontu un maigas krāsu shēmas, lai radītu jauku konsekvences sajūtu. Kā Mi Band 3 valkātājs un Mi Fit lietotnes lietotājs es jutos diezgan mājās.

Man ļoti patīk arī Xiaomi Guide, kas atrodas sākuma ekrāna kreisajā pusē, kur Google Discover plūsma būtu Pixel tālrunī. Tas nav tik pārblīvēts kā dažas citas trešo pušu barošanas stila alternatīvas tirgū, un tas ir salīdzinoši pielāgojams.

Citi glīti ieslēgumi ir Dual Apps, kas dublē atbalstītās lietotnes, lai jūs varētu palaist divus kontus, vienlaikus izmantojot atsevišķas lietotņu ikonas un datus, un Second Space, kas būtībā ļauj replicēt visu tālruni, lai jūs varētu uzglabāt slepenus datus ar paroli aizsargātā klonā. MIUI 10 arī atbalsta pilnekrāna žestu atbalstu, lai gan daži unikāli žesti - piekļūstot jaunākajām lietotnēm, īpaši notverot un noturot - nejūtas tik dabiski.

Diemžēl visu MIUI 10 labāko īpašību atrašana ir absolūtas sāpes. Lietotne Iestatījumi ir patvaļīgu apakšizvēlņu labirintisks labirints. Ja augšpusē nebija meklēšanas joslas, es neesmu pārliecināts, ka kādreiz esmu izdomājis, kā noņemt spoguļa aizmugures un neseno lietotņu pogas.

Šī nevajadzīgā sarežģītība ir tieši pretrunā ar pārējās lietotāja saskarnes vienkāršību, kas neatgriezeniski noņem vairākus Android skavas. Visievērojamākais negadījums ir lietotņu atvilktne, kas ir nepāra, ņemot vērā vismaz to, ka Xiaomi Pocophone F1 Poco palaišanas ierīce ļauj to atkal ieslēgt.

Neizskaidrojamākais lēmums ir paziņojumu ikonu trūkums iecirtuma kreisajā pusē. Es jau minēju, kā biezāks slānis un izstiepts izgriezuma laukums atstāj ļoti maz vietas, bet vienlaikus ir pietiekami daudz vietas trim ikonām. Pat labajā pusē ir redzams akumulators, Wi-Fi un mobilā uztveršana.

Tas ļauj lietotājam nonākt smieklīgā situācijā, kad paziņojumus redzēsit tikai bloķēšanas ekrānā vai dažās sekundēs pēc to saņemšanas. Pretējā gadījumā jūs varētu mierīgi pārlūkot tālruni, pilnīgi nezināt, ka jums ir ducis s un e-pasta ziņojumu, kas gaida atbildi, līdz jūs velciet paziņojuma joslu uz leju vai bloķējat tālruni un redzat, kā mirgo LED indikators (lai gan daudzās no paša Xiaomi lietotnēm nav iedarbināt gaismu).

To pastiprināja telefona vienmēr displejā redzamais displejs, kurš visu manu laiku atteicās strādāt ar to. Acīmredzot es šeit neesmu viens, lai gan līdz šim Xiaomi nav atgriezusies pie manis saistībā ar šo jautājumu. Tomēr pat tad, ja tas sāks darboties, tas nenovērsīs ikonu trūkumu, kas, atklāti sakot, ir neattaisnojams, ja Android ierīcēs jau ir izveidots risinājums, lai paziņojuma ikonas darbotos vienlaikus ar pakāpēm.

Jāatzīmē, ka es neesmu redzējis nevienu no pretrunīgi vērtētajām reklāmām, kuras Xiaomi ir ieslīdējis MIUI, Trojas zirga stilā, taču, iespējams, ja paņemsit tālruni sev.

Kā mans kolēģis Deivids Imels atzīmēja pārskatā par Mi 8, MIUI 10 jūtas kā stingra bāze Xiaomi, uz kuras balstīties, un, cerams, ka tās īpašās kopienas atsauksmes palīdzēs.

Tomēr nemaldieties. Cik to sauc par MIUI 10, tas jūtas kā 1.0.

Kamera

Mi 8 Pro darbības tēmējumā dubultā objektīva aizmugurējā kamera ir identiska modulim, kas atrodams uz standarta Mi 8. Jūs saņemat 12MP galveno objektīvu ar f / 1,8 atvērumu un sekundāro 12 MP telefoto objektīvu ar f / 2.4 diafragma, kas nodrošina 2x optisko tālummaiņu.

Pati kameras lietotne izskatās izcili līdzīga Google Pixel kamerai ar tādu pašu karuseļa izkārtojumu un apļveida stila ikonām.

Papildus automātiskajam un manuālajam režīmam, kameras lietotne Mi 8 Pro atbalsta arī panorāmas un portreta attēlus, kā arī palēninātas kustības un laika rituma videoklipus.

Tam ir arī AI fotografēšanas režīms, kas ir paredzēts tikai ķīniešu viedtālruņiem 2018. gadā. Šo iespēju var ieslēgt vai izslēgt, un Xiaomi saka, ka tālrunis atpazīs sižetus, lai uzņemtu labāko fotoattēlu, un automātiski iekniebj bokeh labākiem portreta kadriem.

Mi 8 Pro kamera spēj radīt lieliskus kadrus visos, bet sliktākajos apgaismojuma apstākļos.

Es uzņēmu dažus fotoattēlu kopijas, lai salīdzinātu rezultātus ar ieslēgtu un izslēgtu AI kameru un redzēju tikai nelielu krāsu, asuma un kontrasta pielāgojumus. Tas noteikti ir tālu no pārspīlētā jucekļa, kādu mēs esam redzējuši, kā tiek ražoti daži AI kameru režīmi, taču tas nav līdzvērtīgs Huawei flagmanu rezultātiem, kas saistīti ar NPU.

Mi 8 Pro arī ļauj ieslēgt, izslēgt vai automātiski ieslēgt HDR. Pēdējais manās fotografēšanas sesijās deva iespaidīgus rezultātus, un kamera ar lielu jaudu zina, kad iesākt HDR.


Faktiski Mi 8 Pro kamera kopumā spēj radīt lieliskus kadrus visos, bet sliktākajos gaismas apstākļos. Asums, krāsu reproducēšana, dinamiskais diapazons un kontrasts ir viennozīmīgi, un Xiaomi ir iekļāvis daudz iespēju, lai piesaistītu attēlu galerijas lietotnei, ja neesat apmierināts ar tūlītējiem rezultātiem.

Mana vienīgā reālā sūdzība ir divkāršās kameras ūdenszīme, kas pēc noklusējuma ir ieslēgta. Pirms pirmā, nevainojamā kadra, atcerieties to izslēgt.

Zemāk ir daži saspiesta parauga fotoattēli, kas uzņemti dažādos apstākļos. Tos pašus paraugus ar pilnu izšķirtspēju var redzēt šeit.

Jāpiemin arī videoieraksts (līdz 4K ar ātrumu 30 kadri sekundē), kas nodrošina tikpat ticamus rezultātus, pateicoties iebūvētajai 4 asu OIS. 20 MP pašbildes kamera ir daudz labāka, nekā jūs varētu gaidīt, ja tālrunis atradīsies šajā cenu diapazonā - vienkārši nepavadiet pārāk ilgi visaptverošajos skaistumkopšanas un pārveidošanas komplektos, vai arī, iespējams, nepazīsiet savu seju līdz tam laikam.

Specifikācijas

Galerija

Cenas un pieejamība

Xiaomi Mi 8 Pro ir pieejams Lielbritānijā, kura cena ir 499 mārciņas (~ 634 USD) un atsevišķās Eiropas valstīs, kur tā mazumtirdzniecība notiek par 599 eiro.

Noslēguma domas un konkurss

Aplūkojot Mi 8 Pro vietu plašākā tirgū, visredzamākais salīdzinājums ir ar OnePlus 6T. Divi “vadošie slepkavas” pārstāv neticamu naudas vērtību, abi sākot no tikai 499 mārciņām Apvienotajā Karalistē.

Ja jūs jau esat dziļi iedziļinājies Xiaomi Mi lietotņu un pakalpojumu ekosistēmā, kas tikai pieaugs, uzņēmumam paplašinoties viedās mājas tirgū, Mi 8 Pro, iespējams, ir labāka likme. Tas pats attiecas uz gadījumu, ja jums tiešām ir nepieciešams papildu 2 GB operatīvās atmiņas (es uzskatu, ka jums to nav) un jūs nevarat iztērēt neko virs bāzes cenas.

Tomēr visiem pārējiem ir grūti noliegt intuitīvo programmatūru, daudz labāku akumulatora veiktspēju un gludo OnePlus jaunākās aparatūras dizainu.

Tomēr Mi 8 Pro īstais konkurents nav vēl viens ķīniešu zīmols. Tas ir pats Xiaomi.

Gan Pocophone F1, gan Xiaomi Mi 8 ir vilinošas alternatīvas.

Kaut arī tas Pocophone F1 neizskatās vai nejūtas kā pievilcīgs, daudzās galvenajās jomās tas principā ir viena un tā pati ierīce. Tam ir austiņu ligzda, labāks vietējais palaidējs, daudz lielāks akumulators, un tas izšķirīgi maksā par 170 mārciņām (~ 215 dolāriem) mazāk.

Jūs vienmēr varētu apsvērt arī parasto Mi 8 ar gandrīz identisku uzbūves un funkciju sarakstu un baudīt (nedaudz) labāku akumulatora darbības laiku, vienlaikus ietaupot arī 40 mārciņas salīdzinājumā ar Pro.

Pazaudēsit caurspīdīgo aizmugurējo stiklu, papildu 2 GB operatīvās atmiņas un šausmīgi slikto displejā esošo pirkstu nospiedumu sensoru, taču es uzskatu, ka tas ir taisnīgi, ja jūs varētu ietaupīt nedaudz naudas un gandrīz atļauties gan Mi Band 3, gan arī dažas C tipa USB austiņas (komplektā neietilpst) ar ietaupījumiem.

Mi 8 Pro gadījumā es pieturētos pie “amatieru” alternatīvas.

Ko jūs darāt no Mi 8 sērijas top suns?

kaņplate lietotne ir jautra maza lietotne. Tie nodrošina daudz mazu, muļķīgu kaņa baitu, pamanot brīdī, kad tie jum nepieciešami. Tā nav ļoti noderīga lietotne. Tomēr pareiza meme vai kaņa pareizajā ...

kaņa lietotne ir grūti aplūkojama tēma. Daudza lietotne rada trokšņu, un dažreiz tie ir pat labi. Ir dažāda kaņa lietotne, ka ietver baltā trokšņa lietotne, kaņu dēļu, kaņa efektu un pat daža niša li...

Interesanti Vietnē