Pārskats par Xiaomi Mi 8: atsauces dizains Xiaomi programmatūrai

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Mi Smart Clock – pasaulinė versija su Google Assistant. Home Assistant
Video: Xiaomi Mi Smart Clock – pasaulinė versija su Google Assistant. Home Assistant

Saturs


Atjauninājums - 2019. gada 27. februāris - Nākamā tālruņa versija, Xiaomi Mi 9, ir oficiāli paziņota.

Pirmo reizi pārbaudot Xiaomi Mi 8, notika šī gada jūnijā. Likās, ka tā piedāvā neticamu cenu ar patiesām pamatinformācijām par cenu, kas ir mazāka par konkurentu cenu. Tajā brīdī Mi 8 šķita kā dzīvotspējīga alternatīva daudziem nozares milžiem.

Tagad man bija iespēja izmantot Mi 8 apmēram 18 dienas, un man ir dažas domas par dizainu un programmatūru, kas veido šīs ierīces dvēseli.

Xiaomi Mi 8 pārskata piezīmes: Es 18 dienas izmantoju Xiaomi Mi 8 Project Fi tīklā Vācijā, Dānijā, Japānā un ASV. Mūsu Xiaomi Mi 8 darbojas operētājsistēmā Android 8.1 Oreo un MIUI globālā versija 9.6.7.0 MIUI Global 10.0.2.0 (no 2018. gada 9. septembra) 2018. gada 1. augusta drošības ielāpā. Mēs atturēsimies no atsauksmju punktu pievienošanas, līdz mēs varēsim ierīci izmantot mūsu pilnajā testu komplektā.

Šajā pārskatā izmantotais Xiaomi Mi 8 tika piegādāts Autors: Xiaomi.Rādīt vairāk


Dizains

Xiaomi Mi 8 izskatās kā iPhone X, tam nav nekā apkārt. Sākot ar divkāršo kameru novietojumu līdz iegriezuma lielumam un pat skaļruņu režģiem, ir grūti pateikt, kā tās atrodas viena otrai blakus. Vairāki telefoni ir apsūdzēti Apple kopēšanā gadu gaitā, taču Mi 8, iespējams, ir tuvākā līdzība, kādu līdz šim esam redzējuši. Pat programmatūra izskatās līdzīga, lai gan tas ir līdzvērtīgi kursam par ķīniešu Android ādām.


Mi 8 korpuss ir izgatavots no Gorilla Glass 5, kas ir izturīgs pret sadrumstalotību, bet nav ļoti labi izturīgs pret skrāpējumiem. Man patīk pārskatīt tālruņus bez lietas, lai redzētu, kā viņi notur sevi, un Mi 8 laikā, kamēr es ar to strādāju, tika saņemti vairāki mazi skrāpējumi un viena diezgan dziļa rēta aizmugurē.


Dziļā rēta aizmugurē manā laikā notika ar ierīci. Sākotnēji tas man lika domāt, ka šis tālrunis būs pilnībā satriekts līdz brīdim, kad es to pārskatīju, taču kopš sākotnējā gadījuma tas ir saņēmis tikai mazus skrambas un skrambas. Tomēr, ja galu galā to paņemat, šajā tālrunī jums vajadzētu izmantot lietu. Stikls jūtas mīkstāks nekā daudzi citi stikla tālruņi, ko esmu lietojis - tas skaidri redzams daudzos mazajos matu skrāpējumos, ko esmu ieguvis ierīcē.

Visas tālruņa pogas atrodas tā labajā pusē. Barošanas poga atrodas nedaudz virs rāmja centra, skaļuma regulēšanas pogas atrodas tieši virs tā. SIM paplāte atrodas ierīces augšējā kreisajā pusē. Apakšā atrodas C tipa USB ports un divas skaļruņu restes.

Priekšpusē atradīsit diezgan lielu iecirtumu ar kameru, kas vērsta uz priekšu, un zoda apakšā. Ierīces aizmugurē centrā atrodas divkameru iestatīšana un pirkstu nospiedumu lasītājs.

Kopumā tas nav īpaši aizraujošs dizains, bet es domāju, ka tas ir šī tālruņa jēga (es mazliet paskaidrošu kāpēc).

Displejs

Ekrāns ir diezgan liels - 6,21 collas, un tā izšķirtspēja ir 1080 x 2248 ar 402ppi. Tas nav nekas īpaši īpašs. Liekas, ka Xiaomi gudri izmantoja HDR displeju, lai apbrauktu labi apgaismotos apgabalus. Tā vietā, lai palielinātu ekrāna spilgtumu, tālrunis vienkārši iespējot HDR režīmu spilgtākus ekrāna apgabalus. Xiaomi to sauc par “saules gaismas displeju”, un ir paredzēts, lai krāsas būtu precīzākas saules gaismā un taupītu akumulatora enerģiju. Ja tas, ko jūs darāt, nav vajadzīgas precīzi krāsas, tas ir jauks veids, kā tālruni darbināt mazliet ilgāk.

Šis ekrāns ir arī nedaudz vēsāks krāsu temperatūrā, salīdzinot ar daudziem citiem tālruņiem šobrīd. Es šo ekrānu tieši salīdzināju ar Samsung Galaxy S8, jo tiem abiem ir Samsung ražoti Super AMOLED displeji, un Mi 8 bija ievērojami lielāka zilās krāsas temperatūra. Xiaomi noregulē savus displejus personīgi atbilstoši temperatūrai, kas, viņaprāt, apmierinās visplašāko auditoriju. Man tas personīgi patīk, bet tie, kas vairāk pieraduši pie punča siltajiem toņiem, var tikt izslēgti.

Kopumā jūs, iespējams, nebūsit pārsteigts vai sarūgtināts par šo displeju. Tas nav nekas īpašs, bet nav arī slikts.

Performance

Kā jūs varētu gaidīt no tālruņa ar flagmana aparatūru, Xiaomi Mi 8 visu manu testu laikā darbojās apbrīnojami. Es nekad neredzēju lielus bloķēšanas gadījumus, un, tā kā kādam, kam ir problēmas ar cilņu pārvaldību, ierīce labi apstrādāja manas 100 vai vairāk Chrome cilnes.

Ir mazliet grūti runāt par veiktspēju, ja vairums augstākās klases tālruņu darbojas gandrīz vienādi. Tāpēc etaloni joprojām ir diezgan noderīgi rādītāji ierīču salīdzināšanai.

Mēs vadījām Mi caur Geekbench 4, AnTuTu un 3DMark, lai redzētu, kā tas salīdzināms ar sacensībām. Rezultātus varat redzēt zemāk.


Geekbench 4 piešķīra Xiaomi Mi 8 vienkodola rezultātu 2,403. Salīdzinājumam OnePlus 6 ieguva 2454, bet Galaxy S9 - 2,144. Mi 8 sasniedza daudzkodolu rezultātu 8545, savukārt OnePlus 6 ieguva 8,967, bet Galaxy S9 - 8,116.


AnTuTu deva Mi 8 punktu skaitu 264 255, salīdzinot ar OnePlus 6 262 614 un S9 266 559.


Visbeidzot, Mi 8 ieguva 4,233 3D marķējumā, bet OnePlus 6 un Galaxy S9 ieguva attiecīgi 4680 un 4672.

Aparatūra

Šķiet, ka gandrīz katram tālrunim 2018. gadā ir Qualcomm Snapdragon 845, un Mi 8 nav izņēmums. Kopā ar 6 vai 8 GB operatīvo atmiņu šis tālrunis neatpaliek no jaunākajiem tirgū ar ietilpību līdz 256 GB, lai sāknētu.

Mi 8 akumulators noteikti ir vidējs. Pārbaudot, es ieguvu diezgan jauktus rezultātus, starp četrām un sešām stundām ekrāna ieslēgšanas laika atkarībā no konkrētās dienas, un kopumā uzlabojās, jo mana pārbaude notika. Pārskata periodā ar ierīci es paņēmu astoņus paraugus un vidējā ekrānā piezemējos piecu stundu un 35 minūšu laikā, katrā paraugā atstājot piecus procentus. Tas atstāj Mi 8 ar aptuveni tādu pašu akumulatora darbības laiku kā OnePlus 6, kuram ir nedaudz mazāks 3 300 mAh akumulators. Lai arī tas nevar konkurēt ar tādām ierīcēm kā Samsung Galaxy Note 9 un tās 4000 mAh akumulatoru, tas jums dienu ilgs tikai lieliski.

Pārskats par Xiaomi Mi A2: “A” piepūlei, taču joprojām nav ideāls

Šajā tālrunī nav austiņu ligzdas, kas mūsdienās ir kļuvusi par standartu lielākajai daļai tālruņu. Tomēr Mi 8 izmanto Bluetooth 5.o, ja jums ir austiņu pāris, kas to faktiski var atbalstīt. Mi 8 nav IP reitinga vai ūdens izturības.

Kamera

Man par pārsteigumu, šīs kameras kamera ir ļoti laba. Tā nav smalka un super piesātināta kā Samsung un dažu citu kameras, bet es biju gandarīta par Mi 8 asumu un dinamisko diapazonu. Izmantojot ierīci, 18 dienu laikā uzņēmu ļoti dažādas fotogrāfijas, un tā gandrīz visās situācijās darbojās labi. Portreta režīms, izmantojot aizmugures kameras, joprojām atstāj daudz vēlama, bet MIUI 10.0 pievienotais priekšpuses portreta režīms faktiski darbojas diezgan labi.



Iegriezuma iekšpusē ir arī uz priekšu vērsts IR blasters, kas ļauj atslēgt infrasarkano seju, taču diemžēl tas ir izlaists no globālās versijas. Līdz šim to patiešām esam redzējuši tikai iPhone X un Oppo Find X, tāpēc tas ir jauks ierīces papildinājums.

Mi 8 rada lielisku asumu un dinamisku diapazonu gandrīz katrā situācijā

Es no sava laika esmu izvēlējies dažus fotoattēlus, lai tos šeit parādītu saspiestā izšķirtspējā, lai palīdzētu palielināt šīs lapas ielādes laiku. Man šeit ir vairāk nekā 50 fotoattēlu ar pilnu izšķirtspēju.

Kā redzams iepriekšējos piemēros, asums un dinamiskais diapazons ir lieliski. Kamera man ļoti daudz atgādina šāvēja par iPhone X, kuram nav ārkārtīgi liela kontrasta, bet tā vietā uzmanība tiek koncentrēta uz tonalitāti.

Kamerai ir tendence nedaudz pārspīlēt attēlus, bet es to atrisināju, manuāli nometot ekspozīciju. Ja jūs izsmidzināt un lūgt, jūsu fotoattēli var būt pārāk gaiši, bet, ja jūs to varat pielāgot, rezultāti ir lieliski.

Programmatūra

Xiaomi ir uzņēmums, kas dibināts uz programmatūras bāzes. MIUI sākotnēji bija operētājsistēmas Android ROM, kas dienas laikā tika konkurēts ar mežonīgi populāro CyanogenMod. Pat tagad Xiaomi atjaunina savu programmatūru katru nedēļu beta kanāla lietotājiem un ik pēc divām nedēļām pastāvīgajiem lietotājiem. Tas pievieno jaunas funkcijas, kas gandrīz tieši balstītas uz kopienas vēlmēm, un tiek prasīts, lai Xiaomi darbinieki daļu savas nedēļas pavadītu, lasot un atbildot uz foruma ziņojumiem un pieprasījumiem.

Šī programmatūras pārņemšana ir pilnīgi atšķirīga gandrīz jebkuram uzņēmumam - tuvākais piemērs, ko varu atrast, ir Essential ikmēneša Reddit AMA. Ir skaidrs, ka Xiaomi ļoti nopietni domā par MIUI uzlabošanu, un es ļoti uzticos tam, ka tik uzmanīgi klausos tās sabiedrību.

MIUI kopumā jūtas ļoti vienkārši - tik vienkārši, ka nav pat lietotņu atvilktņu. Es personīgi neesmu šī lēmuma cienītājs, bet Xiaomi ir vispopulārākais savā dzimtenē Ķīnā, kur lielākajai daļai tālruņu trūkst lietotņu atvilktnes, mēģinot nokopēt iPhone.


Xiaomi jaunākais MIUI 10 atjauninājums joprojām balstās uz Android 8.1 Oreo, taču tas mēģina līdzināties Android 9.0 Pie sajūtai, visā lietotāja saskarnē pievienojot vairākus noapaļotus elementus. Paziņojumi tagad ir noapaļoti, lai tie atbilstu jaunajam Google Material Design 2.0 atjauninājumam, un jūs varat piekļūt Google meklēšanai, vienkārši velkot uz augšu jebkur displejā.

Pārvelkot pa kreisi, jūs nokļūsit ātro lietotņu un informācijas pārskatā ar nosaukumu “Xiaomi Guide”. Tas izskatās neticami līdzīgs iOS logrīku sadaļai, taču Google dara kaut ko līdzīgu Pixel Launcher. Šeit jūs varat notīrīt kešatmiņu, pievienot kalendāra pasākumus, izveidot piezīmes un īsumā redzēt akciju cenas. Šie logrīki ir integrēti ar dažādām Xiaomi lietotnēm, kas iepriekš ir ielādētas ierīcē, un es faktiski atradu lielāko daļu no tām diezgan noderīgām. Xiaomi forumam ir pat lietotne, kas iebūvēta tieši ierīcē.

Apps Xiaomi nepadara Google Apps noklusējuma iestatījumus, kas ir patīkami, jo jums nevajadzēs tērēt daudz laika, lai lejupielādētu Google Apps no Play veikala. Es vienmēr esmu īpaši norūpējies par Samsung par katras Google lietotnes šķietami sliktākas versijas izveidi, un ir patīkami, ka Xiaomi atzīst, ka pēc noklusējuma ir vērts lietot Google lietotnes.

MIUI 10.0 atjauninājumā Xiaomi pievienoja atbalstu pilnekrāna žestiem. Tas neatdarina Android 9.0 žestus, un tas ir labi. Varat velkot augšup no apakšas, lai dotos mājās, velciet uz augšu un turiet, lai pārietu uz jaunākajām lietotnēm, vai arī velciet no kreisās vai labās malas, lai atgrieztos. Šī ir labāka ieviešana nekā, manuprāt, Google, un jauki, ka Xiaomi piedāvā pilnekrāna režīmu.

Šasija ir tukša šīfera

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka šis pārskats šķita mazliet sauss, un es jums piekritīšu.

Manās acīs Xiaomi Mi 8 ir platforma, lai izceltu savu programmatūru. Uzņēmums jau gadiem ilgi cenšas panākt vislabāko Apple cenu un veiktspēju, un ir skaidrs, ka šis dizains ir labākais mēģinājums pagaidām ražot “katra cilvēka iPhone”. Heck, vārds Xiaomi burtiski nozīmē “prosas”, kas ir viens no visvairāk pasaulē parasti patērētie graudi. Xiaomi skaidri cenšas panākt plašu auditoriju, ražojot kvalitatīvu aparatūru par aptuveni pusi no konkurentu cenas, un šķiet, ka šis plāns darbojas.

Tukša šīfera programmatūra sabiedrības piekļuvei

Xiaomi Mi 8 nav tieši interesants tālrunis. Protams, tas jūtas “premium” ar modernu stikla un alumīnija dizainu, taču tas nedara neko īpaši īpašu, lai izceltos tikai ar izskatu. Gandrīz viss, kas padara Mi 8 par labu ierīci, nāk no programmatūras. Crowdsourcing programmatūra mēdz būt labākais veids, kā nodrošināt, ka visplašākais lietotāju loks ir laimīgs, un es domāju, ka lielākajai daļai cilvēku, kuri izmanto šo ierīci, patiks spēja dot ieguldījumu MIUI.

Jūs nenopirksit Mi 8, lai padarītu savus draugus skaudīgus vai pat kaut kādu unikālu viltību. Tas neizskatās izdomāts vai savdabīgs - jūs netērēsit laiku, lai apbrīnotu tā skaistumu. Šī ierīce tika izveidota, lai vispirms parādītu MIUI, un to dara ļoti labi - it īpaši tās MSRP 399 eiro (~ 469 ASV dolāri) vērtībā.

Nesenie rezultāti

Ja nesen esat lasījis ziņas, iespējams, esat dzirdējis, ka Xiaomi ievieto reklāmas savā saskarnē. Tas ir izslēdzis daudzus lietotājus, un es viņus nevainoju. HTC pirms pāris gadiem izvilka līdzīgu triku un saņēma milzīgu pretplūdi. Faktiski uzņēmums joprojām darbojas reklāmās savā programmatūrā līdz šai dienai.

Es jautāju Xiaomi par šīm reklāmām, un uzņēmums teica, ka lielākā daļa cilvēku aizmirst, ka uzņēmums subsidē savas ierīces, izmantojot tiešsaistes pakalpojumus. Xiaomi ir dažādas metodes ienākumu gūšanai, kas pārsniedz tikai aparatūras tirdzniecību, kad tā atsakās gūt neko vairāk kā 5 procentu peļņu.

Es nedomāju, ka lielākā daļa lietotāju apzinās, ka šādi Xiaomi finansē savus produktus. Uzņēmums gadiem ilgi darbojās tikai Ķīnā, un pasaules tirgi nav pieraduši pie šāda veida lietām.

Personīgi es nedomāju, ka jebkuram uzņēmumam vajadzētu ievietot reklāmas savā lietotāja saskarnē, ja vien šī informācija pirms ierīces pirkšanas nav īpaši caurspīdīga. Amazon to darīja, lai subsidētu savas iekurtās ierīces, kā arī Amazon īpašos cenu tālruņus, taču tas ir ārkārtīgi pārliecināts par reklāmu parādīšanu bloķēšanas ekrānā. Xiaomi šīm reklāmām jābūt pārredzamākām vai arī tās pilnībā jānoņem. Nav pareizi redzēt reklāmas par produktu, kuram iztērējāt naudu, bez piekrišanas vai brīdinājuma.

Specifikācijas

Galerija

Cenas un pieejamība

Mi 8 sākas ar 2699 juaņām (~ 421 dolāru) par 6 GB RAM un 64 GB krātuves variantu. 6 GB un 128 GB modeļa cena ir 2 999 juaņas (~ 468 USD), savukārt 6 GB un 256 GB modeļa mazumtirdzniecības cena būs 3299 juaņa (~ 515 USD).

Noslēguma domas un “Poco problēma”

Xiaomi Mi 8 nav interesants tālrunis, bet tas ir labs tālrunis. Tas ir tikpat ātrs kā citi flagmaņi, un šķiet, ka tas tikai papildina funkcijas, kuras lietotāji patiesībā vēlas. Tagad mēs saskaramies ar kaut ko tādu, kas man patīk, saucot “Poco problēma”.

Nesen Xiaomi atklāja jaunu apakšzīmolu ar nosaukumu Pocophone, un tā pirmā ierīce Pocophone F1 satricināja nozari, faktiski piedāvājot tādas pašas specifikācijas kā Mi 8 tikai par USD 300. Tas pat piedāvā tādas funkcijas, kādas Mi 8 nav, piemēram, austiņu ligzdu un izvēles Kevlar apvalku īpašajā “Armored Edition”.

Šis piedāvājums šķiet fantastisks, bet Xiaomi varētu kanibalizēt savu ierīci ar jaunu, lētāku tālruni, kuru daudzi uzskatītu par labāku ierīci. Es gribēju zināt, ko Xiaomi domā par šo, tāpēc sarunājos ar Xiaomi produktu PR menedžeri Džonu Čanu, lai uzzinātu viņa domas.

Džons man teica, ka Mi 8 piedāvātās funkcijas ir pietiekami unikālas, lai daudzām lietotājiem tās būtu vērts 100 USD vērtībā. Mi 8 ir stikla korpuss, nevis polikarbonāta un Kevlara piedāvājums Pocophone F1, kā arī piedāvā Super AMOLED displeju un sejas atbloķēšanu. Pocophone sportā izmanto austiņu ligzdu, microSD kartes paplašinājumu un daudz lielāku 4000 mAh akumulatoru, kā arī nedaudz sakārtotu MIUI versiju, kas piedāvā tādas lietas kā lietotņu atvilktne.

Manuprāt, Pocophone F1 ir labāks pirkums, bez šaubām. Funkcijas, kas tai ir pret Mi 8, ir daudz svarīgākas nekā funkcijas, ko Mi 8 lepojas ar Pocophone F1, un tās 100 ASV dolāri ir lētāki nekā Mi 8. Neviens tālrunis nav vakuumā (ja vien tā konkurenti jūsu valstī nav burtiski pieejami). .

Čana domā, ka tirgū ir vieta gan Mi 8, gan Pocophone, bet es to vienkārši neredzu. Abas ierīces izskatās pārāk līdzīgas, un es uzskatu, ka lielāko daļu lietotāju vairāk interesēs Pocophone funkciju komplekts. Ja Mi 8 bija ierīce ar lielāku akumulatora un austiņu ligzdu, šādam sadalījumam varētu būt jēga, bet pagaidām tas ir vienkārši mulsinoši. Man liek domāt, ka Xiaomi pārdos daudz mazāk Mi 8 un daudz vairāk Pocophone.

Ja nevarat piekļūt Pocophone F1, Mi 8 ir ļoti pārliecinoša ierīce. Man tas nepatīk tikpat ļoti kā OnePlus 6, bet par 130 USD lētāks Mi 8 joprojām ir ļoti laba ierīce - īpaši tiem, kam patīk izteikties par programmatūru, ko viņi lieto katru dienu.

Tas ir mūsu Xiaomi Mi 8 pārskatā. Domas? Vai jūs pērkat šo tālruni, vai jūs labprātāk ietaupītu nedaudz naudas un dotos uz Pocophone F1?

Nākamais: Pārskats par Xiaomi Mi Band 3: labākais lēts fitnesa izsekotājs?

Kopš darbība uzākšana 2011. gadā Chrome O ir kļuvui arvien aktīvāka. Bezaite funkciju pievienošana, piekļuve Google Play veikalam un Linux lietotņu atbalt ir lielik apliecinājum tam, cik tālu ir anieg...

Chromecat pēle ir uper niša produkt. Tomēr dažu gadu bija prādzien, kad cilvēki tā iejutā. Tomēr cita mobilo pēļu iniciatīva padarīja Chromecat pēle nedaudz par ieācēju. Tomēr ta ir jautr veid, kā tē...

Publikācijas