Pārskats par Xiaomi Mi A2: “A” piepūlei, taču joprojām nav ideāls

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Mi A2 Review After 2 Months - Fantastic Budget Phone But...
Video: Xiaomi Mi A2 Review After 2 Months - Fantastic Budget Phone But...

Saturs


Pozitīvi

Tīrā Android One pieredze
2 gadu garantija garantētiem atjauninājumiem
Augstākās kvalitātes alumīnija konstrukcija
Pienācīga kamera par cenu
Kraukšķīgs displejs
Ļoti pieņemamām cenām
Quick Charge 4.0 atbalsts (Indijā)

Negatīvi

Vidējais akumulatora darbības laiks
Ekrāns nesaņem tik spilgtu
Trūkst tādu funkciju kā microSD, NFC utt.
Nav IP reitinga
Nav austiņu ligzdas
Spēcīga konkurence
Atvasināts dizains

RatingBattery5.3Display6.9Camera7.0Perfor performance3.7Bottom Line

Xiaomi Mi A2 piedāvā pārliecinošu Mi A1 uzlabojumu, ar lielu veiktspējas sitienu un daudz labāku kameru. Bet tajā nav iekļautas vairākas vienkāršas funkcijas, kas daudziem ir pretrunīgi vērtētāji.

6.96.9Mi A2by Xiaomi

Xiaomi Mi A2 piedāvā pārliecinošu Mi A1 uzlabojumu, ar lielu veiktspējas sitienu un daudz labāku kameru. Bet tajā nav iekļautas vairākas vienkāršas funkcijas, kas daudziem ir pretrunīgi vērtētāji.

Tā kā dārgie viedtālruņi kļūst aizvien mazāk pārsteidzoši, lētāki viedtālruņi aizvien vairāk zaudē. Ir parādījušies arvien vairāk zemu cenu tālruņu, kuru veiktspēja un kameru kvalitāte bija nedzirdēta pat pirms dažiem gadiem. Labs piemērs tam bija pagājušā gada Xiaomi Mi A1. Šogad tā Android One pēctecis Mi A2 iet vēl tālāk. Lasiet mūsu Xiaomi Mi A2 pārskatu.


Viena no lielākajām problēmām, ar kuru saskaras ķīniešu viedtālruņi, kļūstot globālai, ir programmatūras atvienošana. Tas, ko daudzi Āzijas auditorijas pārstāvji vērtē vai pat pieprasa, ne vienmēr nozīmē tik labi Rietumu gaumi. Ikviens no Huawei līdz Vivo ir ar to ticis galā. Lielākā daļa uzņēmumu nevēlas norakt savu preču zīmju programmatūras apvalku globālai auditorijai.

Google programma Android One ļauj ierīču ražotājiem koncentrēties uz aparatūru, atstājot programmatūru - atjauninājumus, lietotnes un drošības ielāpus - Google. Joprojām ir vieta pielāgotajai kameras lietotnei vai dažiem īpašiem programmatūras papildinājumiem, taču lielāko daļu no tā, ko redzat Android One tālrunī, iegūst tieši no Google. Android One novērš arī vienu no otrajām lielajām problēmām, kas saistītas ar ķīniešu tālruņiem: pastāvīga atbalsta trūkumu.

Xiaomi Mi A2 displejs Xiaomi Mi A2 aizmugures panelis


Tas ir diezgan pārliecinošs arguments - Xiaomi aparatūra un Google programmatūra. Esmu ventilatoru no tā, ko sola Android One, taču aparatūrai joprojām ir jāspēj to dublēt. Par laimi, Xiaomi Mi A2 ir viens no labākajiem Android One tālruņiem, ko man vēl ir bijis prieks lietot, taču tas nepatiks visiem.

Xiaomi Mi A2 ir viens no labākajiem Android One tālruņiem, kādu esmu redzējis, taču tas paradis ikvienu.

Mi A2 komplektā ir daži trūkumi, kas, apvienojot tos, arvien vairāk kļūst par pārkāpējiem. Nav microSD, NFC, neliela akumulatora jauda, ​​nav IP reitinga, nav austiņu ligzdas un nav bezvadu uzlādes. Ne visi šie izlaidumi ir attiecināmi arī uz Mi A2 250 euro (~ 289 USD) sākuma cenu. Mi A1 bija austiņu ligzda, microSD karte un (nedaudz) lielāks akumulators. Apskatīsim tuvāk.

Par šo Xiaomi Mi A2 pārskatu: Es jau mēnesi lietoju Mi A2 kopš tā saņemšanas pasaules mēroga izstādē Madridē. Tajā darbojas operētājsistēma Android 8.1 Oreo ar 5. augusta drošības ielāpu un versijas numuru OPM1.171019.011.V9.6.10.0.ODIMIFE. Tika piegādāta Xiaomi Mi A2 pārskata vienība autors Xiaomi.

Displejs

Ekrāna kvalitāte bieži vien liedz lētākus tālruņus, taču Mi A2 to dara apbrīnojami - ja ne izņēmuma kārtā. Mi A2 displejs, tāpat kā Mi 6X, uz kura tas ir balstīts, ir 5,99 collu Full HD + IPS LCD. Tas ir par pusi collas lielāks nekā tā priekšgājējs ar jauno 18: 9 malu attiecību, bet kopējais Mi A2 nospiedums ir gandrīz identisks Mi A1. Tam ir 1 080 x 2160 izšķirtspēja ar pikseļu blīvumu 403 ppi - kas nav slikti, ņemot vērā tā lielumu - nodrošinot izteiksmīgu detaļu.

Neskatoties uz to, ka tas ir LCD, panelis piedāvā pienācīgu kontrastu un spilgtas, bet ne pārāk piesātinātas krāsas. Ja jums patīk Samsung displeji, jūs, iespējams, atradīsit to nedaudz gatavotu. Ja dodat priekšroku neitrālākai paletei, jūs, iespējams, neiebilstat (es to nedarīju). Diemžēl, ja esat pieradis pie MIUI iespējamās displeja pielāgošanas iespējas, šeit neko tādu neatradīsit.

Mi A2 ir diezgan pieklājīgi skata leņķi un laba pieskāriena reakcija, taču tā spilgtums atstāj nedaudz vēlamo. Mi A2 joprojām ir salasāms ārpus telpām visintensīvākajā pusdienlaika saulē, taču jums, visticamāk, vajadzēs sabojāt savu spilgtumu. Faktiski, iespējams, jūs atradīsit vienmēr saglabājot Mi A2 ekrānu ar lielāku spilgtuma procentu nekā parasti.

Ekrāns ir pārklāts ar Gorilla Glass 5, lai nodrošinātu labāku izturību pret skrāpējumiem un triecienu absorbciju, un tur ir oleofobisks pārklājums, kas palīdz pārvaldīt pirkstu taukus. Kastītē ir iekļauts vienkāršs silīcija korpuss, kas bija patīkams pārsteigums šajā cenu segmentā (Google pat nedod jums bezmaksas maciņu ar Pixel 2!). Iestatījumos ir pieejama apkārtējā displeja opcija, taču tā tiek parādīta tikai tad, kad tiek parādīts jauns paziņojums, lai šķidro kristālu ekrāna panelis neiztukšotu akumulatoru.

Lasīt tālāk: Labākie Xiaomi Mi A2 gadījumi

Mi A2 ekrānam ir nedaudz noapaļoti stūri, piemēram, tiem, kurus mēs esam redzējuši no LG, Samsung un citiem, un nav iecirtuma (kaut arī tur ir uz rupjā Mi A2 Lite). Navigācija tiek veikta ar ekrāna programmatūras pogām - vēl vienu maiņu ilgstošiem Xiaomi faniem -, un aizmugures poga tagad atrodas kreisajā pusē (Xiaomi iepriekšējā pogas izkārtojumā bija labajā pusē). Nav iebūvētas metodes, kā tos mainīt, taču, ja rodas grūtības ar pielāgošanu, varat saņemt lietotni no Google Play.

Kopumā Mi A2 displejs ir piemērots, ja ne izņēmuma kārtā. Tas noteikti nav labākais displejs tirgū, taču tas joprojām ir diezgan piemērots šim cenu punktam. Ventilatori no ļoti piesātinātiem OLED paneļiem vai īpaši spilgtiem displejiem varētu nebūt priecīgi. Tas diezgan labi izdosies visiem pārējiem.

Dizains

Pieejama tālruņa dizains parasti nozīmē, ka jums nevajadzētu gaidīt izcilu izskatu, bet tas tā nav gadījumā ar Xiaomi Mi A2. Xiaomi Mi A2 konstrukcijas kvalitāte ir lieliska, balstoties uz Mi A1 klasisko stilu. Diskrētās antenu joslas, matētais alumīnijs un manas melnās ierīces gludās līnijas piešķir tai oļiem līdzīgu izskatu. Tomēr neļaujiet to nomest nevienā upē - IP reitinga nav.

Xiaomi Mi A2 būvēšanas kvalitāte parasti ir izcila, balstoties uz Mi A1 klasisko stilu.

Pilnīgi alumīnija aizmugure ir grūtāka nekā lielākajai daļai telefonu ar stiklu atbalstītu tālruņu. Tas arī labāk apstrādā vispārējo nodilumu. Dizains ir gandrīz tikpat nenozīmīgs kā lielākajai daļai citu tālruņu šajās dienās, ar diezgan maziem rāmjiem, kas apņem displeju, un pazīstamam iPhone X līdzīgam izkārtojumam aizmugurē vertikāli sakrautām divkāršajām kamerām. Aizmugurē uzstādītais pirkstu nospiedumu skeneris ir labs un uzticams, kaut arī ne tik ātri kā augstākās klases sensori. Daudzos veidos aparatūra šeit vienkārši nonāk no ceļa, nodrošinot tīru pamatu programmatūrai. Mi A2 dizains ne vienmēr iedvesmos jūs, taču tas ir maz ticams, ka tas jūs arī ļaus satracināt.

Viena lieta, kas noteikti jāpiemin, ir milzīgais kameras sasitums aizmugurē. Lai gan vairums no mums ir pieraduši pie kuprveida klātbūtnes, Mi A2 ir ļoti pamanāms. Tāpat kā Mi A1, arī A2 ir 7,3 mm plāns, un tas viss ir arī labi, bet es nevaru palīdzēt, ja vēlos, lai Xiaomi būtu iespiests nedaudz vairāk akumulatora un nedaudz izlīdzinātu kameru. Tā kā fotokameras masīvs atrodas ārpus centra, tālrunis šūpojas, ja rakstāt, kamēr tas atrodas uz galda.

Pateicoties metāla aizmugurei, Mi A2 nav iespējama bezvadu uzlāde, taču tajā ietilpst C tipa USB. Austiņu ligzdas trūkumu nedaudz mazina 3,5 mm līdz C tipa USB adapteris kastē, kas ir vēl viens jauks pārsteigums. IR sprādziena augšdaļa nodrošina jums nepieciešamo aparatūru, lai kontrolētu televizoru ar tālruni, taču jums būs pats jāinstalē lietotne Mi Remote (es uzskatu, ka tā ir iepriekš instalēta Mi A2 Indijā).

Specifikācijas

Xiaomi Mi A2 nemēģina kļūt par specifikāciju cienītāju sapni, taču, lai ātri un stabili izmantotu Android, jums vairs nav jāsasniedz ultra-premium flagmaņu satrauktie augstumi. Neatkarīgi no tā, Mi A2 joprojām ir pakāpiens.

Xiaomi Mi A2 nemēģina kļūt par specs mīlētāju sapni, taču tas joprojām ir solis uz priekšu.

Mi A2 ir iekļauta jaunā mobilā platforma Snapdragon 660 (līdzīgi kā 625 lielākajā daļā citu salīdzināmu Xiaomi tālruņu). 14 nm 660 ietilpst četri augstas veiktspējas Kryo 260 serdeņi ar pulksteņa frekvenci 2,2 GHz un četri zemas enerģijas Kryo 260 serdeņi 1,8 GHz frekvencē. GPU ir Adreno 512. Šis apstrādes fragments ir pamanāms visā Mi A2. Īpaši liels bonuss šajā cenu brīdī - tuvākais konkurss uz Mi A2 specifikāciju lapu ir dārgāks Nokia 7 Plus.

Ir dažas RAM un atmiņas konfigurācijas: 4 GB RAM ar 32 GB vai 64 GB lielu krātuvi un 6 GB RAM ar 128 GB lielu krātuvi. Šim Xiaomi Mi A2 pārskatam es izmantoju 4GB / 64GB versiju. Šīs pārskatīšanas laikā vienīgā Indijā pieejamā versija ir 4GB / 64GB versija, savukārt 6GB / 128GB versija tiks parādīta vēlāk. Mi A2 nav microSD paplašinājuma, tāpēc 32GB versiju ir grūti ieteikt - prātīgāka izvēle ir nomest papildu 30 eiro par 4GB / 64GB versiju.

Audio

Neskatoties uz komplektā iekļauto austiņu adapteri, šeit nav komplektā iekļautas austiņas. Ja jūs plānojāt izmantot savas esošās austiņas ar Mi A2, iespējams, ka tam nebūs nozīmes. Ja jūs cerējāt uz dažām iekļautajām austiņām, faktors, pērkot atsevišķu pāri kopējā pirkuma cenā.

Skaļruņu restes Mi A2 apakšā slēpj skaļruni labajā pusē un mikrofonu kreisajā pusē. Mi A2 noteikti ir pietiekami skaļš, taču negaidiet pārāk daudz no šī mono skaļruņa pilnā skaļumā, it īpaši, ja jums patīk bass. Spēlēšanas laikā ir diezgan viegli slēpt vienu skaļruni, tāpēc vadu vai bezvadu austiņu pāris ir labāka ideja, ja audio jums ir svarīgs.Oreo nozīmē, ka esat saņēmis atbalstu dažādiem Bluetooth kodekiem, ieskaitot SBC, AAC, aptX, aptX HD un LDAC, ja vēlaties darboties bezvadu režīmā un Mi A2 atbalsta Bluetooth 5.

Zvana skaņa bija uzticama un skaidra, un auss skaļrunis pietiekami skaļš pat atrodoties ārpus telpām. Man nebija nekādu problēmu ar mobilo vai Wi-Fi savienojumu, un bezvadu savienojumi bija stabili, liedzot parastās Bluetooth problēmas, kuras jums vajadzētu sagaidīt no jebkura tālruņa. Audio noteikti nav Mi A2 spēcīgais uzvalks, taču tas nav arī pretīgs.

Akumulators

Xiaomi Mi A2 ir plāns 3000 mAh akumulators, lai ietilptu šajā īpaši plānā šasijā. Lai arī akumulatora darbības laiks nebija slikts, joprojām pastāvēja doma par lielāku Xiaomi akumulatoru, ko varētu ievietot nedaudz biezākā ierīcē. Ja Xiaomi būtu izvēlējies 3500mAh akumulatoru, bažas būtu mazinājušās, un mums joprojām būtu super plāns telefons. Protams, tas būtu pakāpies uz Mi A2 Lite 4000 mAh šūnas (un neeksistējošās kameras sasituma) pirkstiem.

Kopējā krājumā esošā Android versija bez bloatware un ekonomiskā Snapdragon 660 nozīmē, ka jūs joprojām varēsit pienācīgi izmantot dienu no Mi A2. Ar standarta ekrāna spilgtumu (aptuveni 50 procenti) es pastāvīgi vadīju piecas stundas ekrāna. Akumulatora darbības laiks bija pilnīgi pieņemams, taču tas nebija pamatakmens. Šeit visdrīzāk vainīgie ir LCD displejs un vairāk enerģijas patērējoša mikroshēmojumu kopa.

Globālā Mi A2 ierīce (kāda man ir) atbalsta 5V / 2A uzlādi, izmantojot Qualcomm's Quick Charge 2.0. Indijā pieejamā versija atbalstīs Quick Charge 4.0, lai gan kastē neiegūsit QC4 lādētāju; tas būs 10W neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.

Android Oreo ir tikai standarta akumulatora taupīšanas režīms, taču Android Pie nodrošinās adaptīvo akumulatoru un adaptīvo displeju, lai palīdzētu nedaudz vairāk izcelt no Mi A2 mazinošā akumulatora. Ātra 3000 mAh akumulatora uzlādēšana prasa pusotru stundu.

Performance

Snapdragon 660 jauninājums no daudzgadīgā Xiaomi iecienītā Snapdragon 625 ir liela veiktspējas problēma. 625 izmanto energoefektīvus Cortex A53 serdeņus, savukārt 660 tos apmaina uz jaudīgāku Kryo 260 arhitektūru. Jaunais X12 modems arī dubulto jūsu lejupielādes ātrumu.

4 GB operatīvās atmiņas ir pilnīgi pietiekams tālrunim, kurā darbojas operētājsistēma Android, tāpēc jūs, iespējams, nepamanīsit nekādas problēmas ar vispārēju apstrādi. Protams, Xiaomi Mi A2 nejutīsies tikpat atsaucīgi kā tālrunis, kas divreiz vai trīs reizes pārsniedz cenu, taču tā joprojām ir ļoti iespaidīga pieredze.

Xiaomi Mi A2 paradis justies tikpat atsaucīgi kā tālrunis, kura cena ir divkārša vai trīskārša, taču par cenu tā ir ļoti iespaidīga.

Es nekad neesmu pamanījis, ka tālrunis sakarst stresa apstākļos, iespējams, tāpēc, ka metāls tik labi izkliedē siltumu. Vienīgais laiks, kad tas kļuva manāmi karsts, bija GFXBench testa laikā, taču tas ātri atdzisa un nebija tik karsts kā daži citi tālruņi tajā pašā testā. Spēļu sesijas parasti aizritēja bez aizķeršanās, un es nesatiku nevienu nokritušu kadru vai stostīšanos (es tomēr neesmu agresīvākais spēlētājs, tāpēc jūsu nobraukums var atšķirties).

Ja esat pazīstams ar oriģinālā Mi A1 izpildījumu, jums vajadzētu sagaidīt lielas atšķirības no Mi A2. Šeit ir daži salīdzinošie rezultāti, ja tā ir jūsu lieta.


Programmatūra

Jebkurā Android One ierīcē programmatūras priekšpusē nav daudz ko redzēt, kas ir puse no vietas. Ja jums patīk visas ražotāja ādas papildfunkcijas un programmatūras iespējas, Android One nav paredzēts jums. Šie pievienotie ekstrēmi ievērojami palēnina atjauninājumus un pašu sistēmu. Ja vēlaties atteikties no ekstras, lai tikai iegūtu galveno Android ierīci, atjauninājumus saņemsit arī daudz ātrāk.

Tomēr joprojām ir vieta nedaudz aromāta. Xiaomi's Mi A2 apiet Google neapbruņotu kameru lietotni (kuru mēs apskatīsim tālāk). Tas nozīmē, ka tas var labāk atbalstīt divkāršās kameras, un tajā ir arī Google Lens integrācija. Iestatījumos ir arī sadaļa Mi Service, lai gan tajā ir tikai pārslēgs, lai izvēlētos Xiaomi lietotāja pieredzes programmu un ļautu vākt diagnostikas datus.


Vienkārši ir tikai viens lietotņu ekrāns, un 95 procenti no tiem ir Google noklusējuma komplekts, ieskaitot Google palīgu. Xiaomi Mi A2 ir svētīgi atbrīvots no liekām dublējošām lietotnēm, un tajā ir tikai trīs komplekti no Xiaomi: Feedback, pilnīgāk piedāvāta failu pārvaldnieka, un Mi Drop. Jūs varat izdzēst pēdējos divus, ja nevēlaties tos.

Tā kā Google šeit apstrādā atjauninājumus, jums nevajadzētu pārāk ilgi gaidīt, kamēr tiek atjaunināts Android 9 Pie. Google noklusējuma (neskaidrā) pozīcija ir “vēlāk šoruden.” Xiaomi man teica, ka tā nāks “pēc iespējas ātrāk”. Ņemot vērā, ka viens no Android One tālruņa galvenajiem pārdošanas punktiem ir ātrāki atjauninājumi, es varu tikai cerēt, ka logs starp Jaunās OS versijas paziņojumi un Android One atjauninājumi laika gaitā saruks. Neatkarīgi no tā, jūs negaidīsit tik ilgi, cik gaidīsit ar Xiaomi tālruni ar MIUI.

Kamera

Tāpat kā lielākajā daļā tālruņu šajās dienās, šeit īstā atrakcija ir kamera. Ar Mi A2 mani atkal un atkal izpūstīja tas, cik laba varētu būt fotokamera ar tālruni 250 eiro. Tas atklāj savu cenu punktu dažās jomās, bet Mi A2 ir apliecinājums tam, ko laba kameru programmatūra var darīt. Savādi, ka tā vājā apgaismojuma kamera man bija kameru pieredzes vājākais posms.

Ar Mi A2 mani atkal un atkal izpūstīja tas, cik labs varētu būt tālrunis ar 250 eiro.

Mi A2 ir primārais 12MP, f / 1,75 objektīvs un sekundārais 20MP, f / 1,75 objektīvs. Atšķirībā no Mi A1, vairs nav 2x optiskās tālummaiņas objektīva. Tagad sekundārais objektīvs ir paredzēts fotografēšanai vājā apgaismojumā, lai arī tas palīdz arī portreta režīma bokeh efektiem. Mi A2 izmanto pikseļu piesaisti, lai apvienotu gaismas datus no četriem blakus esošajiem pikseļiem 20MP sensorā divmikronu superpikseļos, iegūstot 5MP attēlu, kas palielināts līdz 20MP izšķirtspējai.


Uz priekšu vērsta kamera f / 2.0 apertūrā izmanto to pašu 20MP sensoru. Tas arī piedāvā uz priekšu vērstu HDR, 4500K pašbildes gaismas un portreta režīmu. Kameras lietotnes portreta režīmā Mi A2 automātiski izvēlēsies piemērotāko kameru attiecīgajiem apstākļiem. Pārējā laikā jums būs manuāli jāpārslēdzas uz 20MP sensoru, pārslēdzoties uz manuālo režīmu un pieskaroties pogai sānos. Neskatoties uz to, ko jūs, iespējams, lasījāt citur, Mi A2 automātiski pārslēdzas tikai portreta režīmā, kas nebūt nav tik lieliski.


Dīvainā kārtā, pārslēdzoties starp divām pret aizmuguri vērstām kamerām, visus iestatījumus manuālajā režīmā jūs joprojām varat atstāt automātiskā režīmā. Vienkārša pārslēgšana automātiskajā režīmā 20MP sensoram būtu ļāvusi parastiem ļaudīm to izmantot. Liekas pamatoti uzskatīt, ka objektīva pārslēgšanas pogas apglabāšana režīmā Manuāls nozīmē, ka ļoti mazs procents Mi A2 īpašnieku to tiešām izmantos.

Mi A2 kameru rezultāti svārstās no iespaidīgiem līdz iespaidīgi mulsinošiem.

Mi A2 kameras rezultāti svārstās no iespaidīgiem līdz iespaidīgi mulsinošiem. Dienas gaismas kadros Mi A2 ir stabils dinamiskais diapazons un gandrīz nekad neizsvieda svarīgākos elementus. Mi A2 12MP kamerai ir ļoti laba krāsu precizitāte, ar jaukām krāsām, bez pārlieku piesātināta un pietiekami detalizēta pat ēnā. Pat vājā apgaismojumā tas darbojas apbrīnojami, saglabājot labu krāsu un kontrastu un samazinot troksni līdz minimumam. Es atklāju, ka portreta režīms ir labāks nekā vairums, lai gan es joprojām to neieteiktu. Tā izplūdušās malas ir daudz pārliecinošākas par parasto nepareizi novērtēto cieto ražu, taču kopējais rezultāts joprojām ir diezgan viltots.



Pārslēdzoties uz 20MP sensoru, lietas kļūst mazliet dīvainas. Neskatoties uz to, ka par rēķinu tiek saukta par “vājā apgaismojuma kameru”, 20MP sensora kadros ar vāju apgaismojumu parasti ir lielāks troksnis. Kaut arī tas laiku pa laikam uztver sīkāk, tas attēla kvalitātei mēdz darīt ļoti dīvainas lietas. Tās dīvainie karikatūriskie “uzlabojumi” gala rezultātam izskatās nekas līdzīgs realitātei. Vienkārši pietuvinieties ēkām divos upju krastos esošajos pilsētas kadros vai lapotnē pa labi no ielu lampas. Tas, šķiet, ir problēma ar attēlu apstrādi manuālā režīmā, nevis ar aparatūru.

Apskatiet šos šausmīgi tumšā parka fotoattēlus un klinšu ražu labajā apakšējā stūrī. Pirmais ir no 12MP sensora automātiskajā režīmā, otrais ir 12MP sensors manuālajā režīmā, un trešais ir 20MP kadrs. Atkal vājā apgaismojuma sensors velk vairāk gaismas, bet tas iznīcina attēla kvalitāti šajā procesā. Dīvainā kārtā tas pats degradācija ir redzama 12MP sensoram manuālajā režīmā. Arī 20MP sensoram (vai manuālajam režīmam) parasti bija blāvas krāsas, iegūstot siltāku attēlu ar dzeltenu nokrāsu. Cerams, ka šīs dīvainās lietas ir labojamas, izmantojot programmatūras atjauninājumu. Pagaidām man šķiet, ka aprakt pārslēgu 20MP sensoram nebija tik slikta lieta.



Ja Mi A2 izmantojat tikai 12 MP sensoru, jūs, visticamāk, būsit laimīgs. Mēs jau zinām, ka Google pirms apstiprināšanas piešķiršanas cieši sadarbojas ar saviem Android One partneriem tādās jomās kā kamera. Google mums teica, ka tā atzīst kameras nozīmi un ļoti cieši sadarbojās ar Xiaomi, lai nodrošinātu tās atbilstību tās standartiem. Xiaomi man neko konkrētu neteica par to, cik daudz tur atradās Google.

Ja jūs Mi Mi A2 izmantojāt tikai 12MP sensoru, jūs, iespējams, būsiet ar to pilnīgi apmierināts.

Mi A2 piedāvā automātisko HDR gan aizmugurē, gan priekšā vērstām kamerām. Pastāv AI izdaiļošanas režīmi, ja esat nonācis līdz pašai savdabīgai lietai, zibspuldze, kas vērsta uz priekšu vājā apgaismojumā, labs panorāmas režīms, filtri un iztaisnošanas iespēja, lai labotu brīnumaino horizontu. Videoklipiem tiek atbalstīts 4K ar ātrumu 30 kadri sekundē, FHD ar 60 un 30 kadriem un HD ar ātrumu 30 kadri sekundē. Video stabilizācija labi darbojas tikai FHD, un tā ir vislabākā vasaras laikā. Kamēr stabilizācija joprojām notiek nakts laikā, to ir daudz vieglāk pamanīt, un tādējādi tā ir mazāk efektīva, pateicoties materiālos esošajām satricinošajām gaismām. Ir arī palēninātas kustības un laika rituma video.


Mi A2 kamera ir jaukta soma. 12MP sensors ir lielisks, bet, ja jūs mazliet vairāk iedziļināties tā spējās, jūs, iespējams, jutīsities nomākts. Vienmēr ir kauns, ja uzņēmums pievieno sekundāro kameru un pēc tam neko būtisku nedara. Es ceru, ka Mi A2 sekundāro kameru problēmas var novērst ar atjauninājumu, bet pagaidām tā nav kamera, ar kuru jums patiešām vajadzētu uztraukties: pieturieties pie 12MP šāvēja. Šeit ir vēl daži hpoto paraugi:

Galerija

Cenas un galīgās domas

4 GB / 32 GB Mi A2 maksā 249 eiro (~ 290 USD). Šim Xiaomi Mi A2 pārskatam es izmantoju 4GB / 64GB versiju, kas jums atmaksās 279 eiro vai 16 999 rūpijas (~ 325 USD) - tas ir vienīgais variants, kas šobrīd ir pieejams Indijā. Augstākā līmeņa variantam ir 6 GB RAM un 128 GB krātuves, un tas jums atmaksās 349 eiro (~ 408 USD) ar Indijas cenām, kas tiks atklātas vēlāk.

Mi A2 pats par sevi ir ļoti iespaidīga ierīce, un ne tikai cenas dēļ. Mi A2 nodrošina lielāko daļu viedtālruņu pieredzes aspektu - dažos tas izceļas. Tomēr to kavē nedaudz blāvs displejs un viduvējs akumulators. Ja ir izlaistas tādas lietas kā microSD, NFC, bezvadu uzlāde, IP vērtējums un austiņu ligzda, to ir grūti ieteikt visiem.

Mi A2 pats par sevi ir ļoti iespaidīga ierīce, un ne tikai tāpēc, ka tā ir tik pieejama. Bet tai ir spēcīga konkurence.

Ja manis uzskaitītās trūkstošās funkcijas jums nav kritiski svarīgas, Xiaomi Mi A2 priecēs un pārsteigs. Es jau sen jutu, ka vidējā diapazona diapazons ir labākā vieta, kur gūt pārliecinošu pieredzi viedtālrunī, un tādi tālruņi kā Xiaomi Mi A2 pastiprina šo sajūtu. Tas nav perfekts, taču ir tik tuvu kā jebkurš cits tālrunis ar 250 eiro.

Tas nozīmē, ka Mi A2 ir spēcīga konkurence. Nokia 7 Plus ir lieliska ierīce, kas maksā tikai nedaudz vairāk, Redmi Note 5 Pro novērš dažus no Mi A2 trūkumiem, un Honor piedāvā virkni konkurētspējīgu ierīču, kuras arī ir pelnījušas jūsu uzmanību. Sudraba oderējums visam tam ir tas, ka pat tad, ja jums ir tikai 250 vai 300 eiro tērējami, jums ir ļoti daudz lielisku iespēju.

Lasīt tālāk: Xiaomi Mi Mix 2S apskats: spīdums paliek

Gadu gaitā ir bijuši vairāki mēģinājumi izgatavot klēpjdatoru un klēpjdatoru apvalku ar atšķirīgiem panākumiem. Tagad komanda, ka ir aiz 2016. gada NexDock, atgrieža ar Kicktarter turpinājumu, auktu p...

Jaun bumba čaula ziņojum no Informācija (paywall - īki apraktīji arī C cott Brown plkt ) ir pievienoji Huawei PR nepatikšana.Ziņojumā atpoguļoti šķietami Amerika avienoto Valtu Tielietu departamenta (...

Interesanti Vietnē