Xiaomi Mi Band 3 apskats

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Mi Band 3 Review: Best Cheap Fitness Tracker?
Video: Xiaomi Mi Band 3 Review: Best Cheap Fitness Tracker?

Saturs


Pozitīvi

Neticama vērtība
Uzlabota konstrukcija
Viegls un ērts
Lielisks akumulatora darbības laiks
Lieliska sirdsdarbības kontrole
Precīza izsekošana

Negatīvi

Nav iespēju manuāli sākt gulēt
Nav iespēju sākt aktivitātes no plaukstas locītavas
Ierobežotas aktivitātes profili
Programmatūra varētu izmantot kādu darbu

ReitingsBattery9.5Display6.7Performance7.8Software7.3Design8.0Bottom Line

Par šo cenu Xiaomi Mi Band 3 vērtības izteiksmē izspiež citus fitnesa izsekotājus no ūdens. Ir daži kompromisi, taču tās ir lietas, ar kurām jāspēj sadzīvot ikdienas lietotājiem.

88Mi Band 3by Xiaomi

Par šo cenu Xiaomi Mi Band 3 vērtības izteiksmē izspiež citus fitnesa izsekotājus no ūdens. Ir daži kompromisi, taču tās ir lietas, ar kurām jāspēj sadzīvot ikdienas lietotājiem.

Fitnesa trenažierim Xiaomi Mi Band 3 ir tikai viens patiesi unikāls pārdošanas punkts: tā cena. Par aptuveni 25 ASV dolāriem jūs varat iegūt fitnesa izsekotāju, kas spēj gandrīz visu, kas varētu būt nepieciešams ikdienas lietotājam. Tā funkciju kopums konkurentiem Fitbits, kas maksā ievērojami dārgāk, līdz tiem ir risks gandrīz kļūt novecojis. Atšķirībā no citām budžeta iespējām, arī šis izsekotājs nejūtas lēts vai slikti veikts.


Tomēr joprojām pastāv daži kompromisi. Šajā Xiaomi Mi Band 3 pārskatā apskatīsim, cik labi trekeris iet kopsolī ar saviem dārgākajiem konkurentiem.

Dizains

Xiaomi Mi Band 3 ir diezgan numurēts dizains, taču tas ļauj paveikt darbu. Tāpat kā lētāki Fitbits, arī pati ierīce ir atdalīta no joslas un to var uzlādēt uzlādēšanai, un siksnas var apmainīt pret dažādām krāsām. Xiaomi tieši pārdod zilas un sarkanas siksnas, un trešo pušu alternatīvas neapšaubāmi parādīsies arī tuvākajā nākotnē.

Josla, kas nāk ar ierīci, ir gumijota un nedaudz gluda. Beilija, saprotams, bija noraizējusies par fiksācijas mehānisma laika gaitā pasliktināšanos. Tas ir izgatavots no tāda paša materiāla kā iepriekšējās divas Mi joslas, kurām abām bija šī pati problēma. Pagaidām tas ir izdarīts tikai lieliski, un, ja kaut kas notiek nepareizi, to ir viegli nomainīt. To ir ērti valkāt arī pateicoties plānam profilam un nelielam svaram. Ir pieejami plaši izmēru iestatījumi, tāpēc tiem vajadzētu būt piemērotiem lielākajai daļai plaukstas.


Tas ir kā sniega globuss, kura iekšpusē ir mazs ekrāns ...

Salīdzinot ar iepriekšējām Mi joslām, 3 ir piesātinātas. Seja ir pilnībā izgatavota no izliekta stikla, kas tai piešķir ļoti augstvērtīgu sajūtu, ņemot vērā cenu. OLED displejs atrodas ekrāna stikla paneļa vidū ar neredzamiem rāmjiem. Šis izskats darbojas labi, un ir patīkami vilkt un pieskarties. Tas ir arī ļoti atsaucīgs. Pārbaudes laikā ekrāns neuztvēra skrambas, bet tikai laiks rādīs, vai tas tā ir.

Izņemot zvēlienus un ritināšanu, vienīgais interaktīvais elements ir mazais ievilkums ekrāna apakšā, kas darbojas kā atpakaļ taustiņš.

Negatīvie attiecībā uz šo displeju ir izteikts saules gaismas redzamības trūkums. Beilija saka, ka tas ir jauninājums no Mi Band 2, taču tas drīzāk ir apsūdzība šai ierīcei nekā uzslava par šo ierīci. Ir ļoti grūti noskaidrot, kas notiek tiešos saules staros. Tomēr, tā kā lielākā daļa mijiedarbības tiek veikta pa tālruni (vairāk par to vienā mirklī), tā nav tik liela problēma, kā varētu būt.

Negatīvie attiecībā uz šo displeju ir izteikts saules gaismas redzamības trūkums.

Kā papildu piemaksa ierīce ir ūdensizturīga, kas nozīmē, ka varat to nēsāt dušā vai baseinā, neuztraucoties par jaunās rotaļlietas sabojāšanu.

Īpašības un veiktspēja

Patiesais jautājums ir, vai Mi Band 3 var izdarīt visu nepieciešamo. Atbilde ir ļoti atkarīga no tā, kas jūs esat un kas jums nepieciešams.

Mi Band 3 kā pamata veselības izsekotājs var daudz paveikt. Tas var izsekot kalorijas, skaitīt soļus, uzraudzīt jūsu sirdsdarbības ātrumu un reģistrēt miegu. Tas lielākoties labi izdara visas šīs lietas. Sirdsdarbības ātruma kontrole šķiet diezgan precīza un atbilst tam, ko es gaidīju visas dienas garumā, un tas apstiprina to, ko tādas ierīces kā Garmin Vivoactive 3 un Motiv Ring man ir teikušas, kad tās valkāju vienlaicīgi. Lietotnē varat izlemt, cik bieži tā pārbauda jūsu sirdsdarbības ātrumu, ļaujot labāk līdzsvarot datu pilnīgumu ar ierīces akumulatora darbības laiku.

Sirdsdarbības monitoringam jūs varat izvēlēties vienu, 10 un 30 minūšu intervālu. Šī ir ļoti apsveicama funkcija, kurai mēs vēlamies piedāvāt vairāk izsekotāju - tas, ka sirdsdarbība tiek pārbaudīta katru minūti, sniedz daudz detalizētāku un precīzāku ieskatu jūsu dienā. Tas ļauj jums darīt jautras lietas, piemēram, novērot, kā jūsu sirdsdarbība notiek caur jumtu randiņa laikā vai pēc stipras kafijas. Tas ir kaut kas, ko daudzi izsekotāji vienkārši nevar piedāvāt, pat dārgākā spektra galā.

Ar vienas minūtes izsekošanu akumulatora darbības laiks ir aptuveni divas dienas. Tas joprojām ir iespaidīgi, taču noteikti atcerieties to, ja pārslēdzaties uz iepriekšējām Mi joslām, kuras pastāvīgi piedāvā nedēļu ilgu akumulatora darbības laiku. Ar 30 minūšu izsekošanu tas iespaidīgi var ilgt pāris nedēļas - vairāk nekā pietiekami daudz sulas lielākajai daļai cilvēku.

Miega izsekošana ir pamata, bet precīza. Būtībā jūs vienkārši iegūstat kopējo miega laikā pavadīto laiku, kā arī to, kā šis laiks tika sadalīts starp vieglo un dziļo miegu. Teiciens, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz dziļa miega, ir noderīgs trieciens, lai mainītu dažus ieradumus, un tas mudina redzēt, cik pārdomātas miega higiēnas izmaiņas šajā sakarā var jums būt noderīgas. Miega noteikšana ir arī automātiska, tāpēc jums nevajadzēs atcerēties pateikt Mi Band, ka dodaties gulēt. Atkal tas bija precīzi manā laikā ar to - tas pat identificēja īsus nomodīšanas periodus agrā rīta stundā.

Beilija minēja, ka vēlas, lai tas strādātu īsākus autiņus, taču tā ir mazāk problēma tiem no mums, kuri vairs neapmeklē skolu (nebūtu sāpīgi, ja būtu iespēja manuāli sākt miega izsekošanu - īpaši tiem, kas strādā nakts maiņās vai citos neparastajos) stundas, kuras šobrīd netiks izmantotas). Mi Band neatbilst daudz padziļinātākajām atsauksmēm, ko piedāvā Fitbit dārgākie izsekotāji, taču tas ir līdzvērtīgi kursam ar ierīci, kas ir lēta.

Pakāpju skaitīšana ir arī ļoti laba, tāpēc jums vajadzētu spēt aprēķināt kalorijas ar saprātīgu precizitāti, atskaitot brīdinājumus un ierobežojumus, kas raksturīgi visām šādām ierīcēm, par kurām esmu runājis iepriekš.

Darbības izsekošana

Aktivitāšu izsekošana nav tik iespaidīga. Mi Band 3 ir tikai četri aktivitāšu profili: skriešana, skrejceļš, skriešana, pastaigas un riteņbraukšana. Ja plānojat pacelt dažus svarus un uzraudzīt savu sirdsdarbības ātrumu šī treniņa laikā - vai pat vienkārši reģistrēt to pēcnācējiem -, jūs būsiet nopietni vīlies. Tas pats attiecas uz peldēšanu, sporta spēlēšanu vai gandrīz visu citu aktivitāšu iesaistīšanu. Viss, kas Xiaomi bija jādara, bija izveidot “misc” profilu, lai no tā izvairītos, un, iespējams, dot mums iespēju pārdēvēt treniņus pēc fakta.

Es zinu, ka jau iepriekš esmu runājis par šo uzkrītošo pārraudzību, taču tā ir kopīga drūzma, kāda man ir ar izsekotājiem. Pēc manas pieredzes vairāk cilvēku apmeklē sporta zāli, lai paceltu svarus, nekā tie, kas darbojas, un tomēr šķiet, ka skriešana ir galvenā 99 procentu ierīču prioritāte. Tam nav lielas jēgas.

Vienīgais veids, kā sākt darbību, ir lietotne. Tātad jums ir nepieciešama lietotne ne tikai, lai izsekotu minēto darbību, bet arī jāizņem tālrunis no kabatas, lai to iedarbinātu vai pat apturētu. Tas nedaudz traucē.

Lai cik vērts, pēc skrējiena saņemat diezgan pievilcīgu detaļu daudzumu, ieskaitot vidējo ātrumu, tempu, soli, kopējos soļus, kalnu un daudz ko citu. Ērtās diagrammās laika gaitā varat redzēt arī savu sirdsdarbības ātrumu, tempu un citu informāciju. Lietotne izmantos arī jūsu tālruņa GPS, lai kartētu, kur jūs esat bijis, un, braucot pa pilnīgi nejaušiem norādījumiem, es to nespēju apmānīt. Lai gan tas ir labāk, nekā jūs varētu gaidīt (un detalizētāks nekā dažas salīdzināmas ierīces no Fitbit), tas neapstrīdēs nopietnus skriešanas pulksteņus vai augstākās klases fitnesa izsekotājus.

Programmatūra

Programmatūras pieredze ar Mi Band 3 saskan ar pārējo tās pliko kaulu pieeju.

Mi Fit lietotnes iestatīšana ir pietiekami vienkārša, un navigācija ir diezgan vienkārša, kad uzzināsit, kur viss ir (ne vienmēr tur, kur jūs to gaidāt). Informācija sākumlapā ir parādīta vertikālā sarakstā, kurā var apskatīt pārī savienotās ierīces, miegu, sirdsdarbības ātrumu, svaru un mērķus. Lapas augšpusē ir grafika, kurā īsumā redzams jūsu kopējais soļu skaits un kalorijas. Pieskaroties šim simbolam, tiks iegūts detalizētāks jūsu dienas sadalījums ar automātiski noteiktiem elementiem, piemēram, pastaigām un “vieglajām aktivitātēm”. Šīs aktivitātes citur lietotnē netiek rādītas, un jūs tās nevarat izvērst, lai iegūtu sīkāku informāciju. Šeit jūs varētu redzēt kaut ko līdzīgu treniņam vai ātrai pastaigai pa veikaliem. Ir patīkami, ka ir kāds jūsu aktivitātes pieraksts ārpus skrējieniem, taču to varētu izvērst un padarīt daudz skaidrāku.

Arī šeit trūkst dažu elementu. Nevar tieši sinhronizēt ar MyFitnessPal, uz kuru paļaujas daudzi diētas speciālisti. Par laimi, jūs to varat izdarīt, izmantojot Google Fit, kas ir veiksmes taupīšanas žēlastība. Sociālās funkcijas ir ierobežotas ar draugu pievienošanu, izmantojot QR kodus, un jūs nesaņemat nekādu “ieskatu” vai ieteikumus, ko saņemat ar dažām līdzīgām lietotnēm. Lietotne sniedz datus, taču jums par tiem būs jāizdara savi secinājumi.

Jums būs jādara pašiem savi secinājumi par to, kā tam vajadzētu informēt par jūsu veselīgu izvēli nākotnē.

Programmatūra lielākoties veic darbu, taču tā nav perfekta un nesniedz galdā neko jaunu. Ja šai vienādojuma daļai tiktu veltīts papildu laiks, mēs uzskatām, ka būtu iespējams vēl vairāk izmantot aparatūru. Šajā ziņā Xiaomi ir diezgan labs, tāpēc mēs ceram, ka programmatūra turpina uzlaboties. Ja nē, cerams, ka būs pieejams SDK, lai izstrādātāji varētu aizpildīt nepilnības, kā tas ir noticis arī iepriekš.

Viedpulksteņa funkcijas un programmaparatūra

Būtu dāsni Mi Band 3 saukt par viedpulksteni, taču tā viedās funkcijas joprojām ir iespaidīgas, ņemot vērā tā cenu. Jūs varat saņemt paziņojumus no piecām dažādām lietotnēm, paziņojumus par zvaniem un laikapstākļus. Pastāv funkcija “atrast manu tālruni” (es vēlos, lai tā darbotos ar visiem maniem īpašumiem). Tam ir pat hronometrs ar dažām atšķirīgām pulksteņu sejām. Tas nav daudz, bet tas viss ir ļoti apsveicami. Tomēr Beilija un es abos gadījumos ekrāns mums bija iesaldēts.

Lielākā vispārējā problēma bija nekonsekventa Bluetooth pieredze. Manā Galaxy S8 Plus ierīcē nebija problēmu savienot pārī un sinhronizēt, un tā tika ticami atjaunināta, kad es atvēru lietotni. Tomēr Honor 10 ierīcē sinhronizēt to nebija iespējams. Honor 10 pagātnē uz šiem jautājumiem ir bijis nedaudz tendēts, taču tam joprojām vajadzētu darboties ar šo pulksteni. Ja domājat iegādāties Mi Band 3, jums vajadzētu veikt pētījumu, lai pārliecinātos, ka tas vispirms darbojas ar jūsu ierīci (vai arī vienkārši vēlētos to atgriezt, ja rodas kādas problēmas).

Lielākas bažas sagādāja tas, ka mans Mi Band 3 arī atvienojās no S8 Plus bez paskaidrojumiem vai brīdinājuma. Izsekotājs neapturēja sinhronizāciju - tas vienkārši aizmirsa par manu tālruni. Es to uzreiz nenoķēru (S8 Plus faktiski nav mans pašreizējais ikdienas draiveris - es to izmantoju, lai pārbaudītu, kad esmu nonācis mājās), tāpēc faktiski pazaudēju vienas dienas vērtīgus datus. Varētu būt, ka ierīce tikai 24 stundas glabā datus - nav sinhronizācijas, nav ierakstu.

Beilijam nebija šādas problēmas, un jūs, cerams, mazāk ticēsit pamanījis šo problēmu, ja ierīce tiks sinhronizēta ar ikdienas draiveri. Tomēr tas ilustrē reizēm kļūdainu pieredzi.

Noslēguma domas

Mēs nevēlamies, lai tas viss saskatītos kā pīkstēšana - tā patiesībā nav. Lai atkārtotu, šī lieta tika sākta ar cenu apzīmējumu 169 juaņas (~ 25 USD). Ārpus Ķīnas tas ir nedaudz dārgāk: pašlaik tas maksā USD 30 ASV dolāros un apmēram 26 eiro vecajā kontinentā. Tas joprojām ir neticami lēti. Tas joprojām būtu labs darījums ar nelielu daļu informācijas, ko tā apkopo, salīdzinot ar konkursu.

Tas padara diezgan grūti aizstāvēt tādas lietas kā Fitbit Alta (citādi lieliska ierīce) cenu.

Tas nav gluži vienāds ar augstākā līmeņa izsekotājiem, kas tur atrodas. Tas ir tuvu, un tas noteikti pārspēj daudz ievērojami dārgākas ierīces. Tomēr videoklipu pārskati, kas tiek parādīti vietnē YouTube ar tādiem nosaukumiem kā “Labākais fitnesa izsekotājs?”, Ir noklikšķināt, līdz muļķībai. Tas noteikti nav labākais, kā arī nav paredzēts.

Tomēr tas varētu būt vislabākais vērtību fitnesa izsekotājs, kas tur atrodas. Tas jums pat varētu būt vislabākais. Kamēr jūs neesat nopietns sportists, jūs droši vien iegūsit visu nepieciešamo no šīs ierīces - sākot ar paziņojumiem uz plaukstas locītavas un beidzot ar padziļinātu sirdsdarbības kontroli. Apsveriet sinhronizācijas problēmas un šauro aktivitāšu izsekošanas iespēju izvēli, apsverot to iegādi.

Cenas dēļ tādu konkurenci kā Fitbit Alta ir grūti aizstāvēt.

Xiaomi Mi Band 3 ir pietiekami lēts, ka pat nopietnāki lietotāji, iespējams, varētu iegādāties to kā rezerves ierīci un tomēr iegūt savu naudas vērtību. Ja jums ir ierobežots budžets vai vienkārši vēlaties, lai jūsu kājas būtu mitras, izmantojot aktivitātes monitoru, ir viegli ieteikt Xiaomi Mi Band 3.

Mē vairāka nedēļa eam redzējuši OnePlu 7T bauma un noplūde, un tagad OnePlu ir ietājie partijā, oficiāli aptiprinot OnePlu 7T ērija eamību un informāciju par palaišanu....

Par laimi OnePlu 7T uzņem diezgan maz no šīm funkcijām un ir pamatot iemel tam, kādam vajadzētu būt OnePlu 7.Jaunajā ierīcē joprojām ir iecirtum ūden peldē, taču jum ir kamera korpu un citi dizaina pi...

Interesanti Šodien