13 lietas, kas jums šodien būtu jāzina tehnoloģiju jomā

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 1 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Maijs 2024
Anonim
Как формируется зависимость от человека. Техника ближе дальше. Обучение НЛП Казахстан
Video: Как формируется зависимость от человека. Техника ближе дальше. Обучение НЛП Казахстан

Saturs


1. Vāja apgaismojums tagad ir izceļ (dažām) viedtālruņu kamerām

Viens no Google Pixel 3 atklāšanas galvenajiem sasniegumiem bija tā nakts redzamības režīms, kas piedāvā pakāpeniskas izmaiņas ļoti sliktā apgaismojumā kameru kvalitātē.

  • Google ieviesa šo tehnoloģiju citiem saviem Pixel tālruņiem, ieskaitot Pixel 2 un pat oriģinālo Pixel, kas nozīmē programmatūras attīstību, nevis jaunu aparatūru.
  • Izstrādātāji un hakeri ir pārnēsājuši lietotni Google Camera (XDA), kā mēs jau minējām iepriekš.
  • Tas ievērojami uzlabo nakts un ļoti vājā apgaismojuma fotoattēlus, izmantojot Night Sight dažās ierīcēs, piemēram, OnePlus, Motorola, Xiaomi un citās, kaut arī kvalitāte nav tik laba kā Pixel
  • Tas nav liels pārsteigums, ņemot vērā Google kalibrēšanu un Pixel optimizāciju.

Bet Huawei's P30 Pro , šķiet, ir spēris vēl vienu lielu soli uz priekšu ar ļoti vājā apgaismojumā fotografēšanu, šoreiz apvienojot programmatūru un aparatūru, kā redzēsit:



Tas arī neprasa ilgstošu ekspozīciju, kas nepieciešama Google nakts redzamības režīmā, nospiežot vairākas sekundes no kopējā laika, lai fotografētu ļoti vājā apgaismojumā.

Kas te notiek?

  • Bogdans Petrovāns raksturoja Huawei nakts režīmu kā “ārkārtīgi spējīgu” ar izmantojamiem kadriem gandrīz pilnīgā tumsā.
  • Citiem tālruņiem būtu melns attēls, un pat salīdzinājumā ar Pixel’s Night Sight iestatījumiem tas izskatās skaidrs ieguvējs.
  • Viltība ir P30 Pro, izmantojot viedtālruņos jauna veida attēla sensoru filtru modeli.
  • Lai iegūtu tehnisku, nevis sarkanu, zaļu, zaļu, zilu (RGGB) Bayer Pattern filtru masīvu, ko parasti redzam virs kameras sensoriem, P30 Pro izmanto sarkanu, dzeltenu, dzeltenu, zilu (RYYB) filtru modeli. Un nedaudz plašāka f / 1,6 atvere, lai ļautu vairāk gaismas.
  • Es jautāju AA galvenajam tehniskajam rakstniekam Robertam Triggsam paskaidrot tālāk, kāpēc Huawei izdarīja šo izvēli un kādus kompromisus tas rada:
  • “RYB iestatījumos dzeltenais pikselis uztver vairāk gaismas datu, tāpēc P30 Pro var piedāvāt daudz labāku sniegumu vājā apgaismojumā,” rakstīja Robs.
  • “Kompromiss ir tāds, ka jums nav zaļa pikseļa, tāpēc jums jāizdara iedomātā matemātika, lai iegūtu informāciju no zaļās krāsas no zaļās krāsas. Dažās situācijās algoritms var pārāk atgūt zaļo informāciju. ”
  • Īsumā: jūs upurējat nelielu krāsu precizitāti un kropļojumus apmaiņā pret vairāk gaismas informācijas.
  • Robs šajā paskaidrojumā sīkāk paskaidroja: Huawei P30 kameras: Izskaidrots viss jaunais aprīkojums, pieskaroties visām tehniskajām detaļām.

Problēma:


  • Tas viss rada problēmas Samsung un Apple: jaunākās Samsung S10 ierīces nevar konkurēt, un arī iPhone ir jūdze uz priekšu.
  • Iespējams, ka Google un pat Apple var pārspēt Huawei ar savām nākamajām ierīcēm arī šogad vēlāk, taču pagaidām P30 Pro ir liels pārsvars.

2. Nokia X71 izziņots ar perforatora atveres displeju, trīskāršām aizmugurējām kamerām ().

3. Pārskatīts Google Pixel 3: kas aizkavēts un kas nav pēc pieciem mēnešiem (AA).

4. Kāpēc Xiaomi tālruņiem ir reklāmas vai sarežģīts ir reklāmu līdzsvarošanas un izmantojamības bizness (AA).

5. Google darbinieku pretstatījums Heritage Foundation (The Verge).

6. Šeit ir sīka informācija par to, cik smagi Apple mēģināja reģistrēties The New York Times un WaPo Apple News + (Iedomības gadatirgus).

7Cloudflare's Warp ir jauns tikai mobilajām ierīcēm paredzēts VPN savam 1.1.1.1 pakalpojumam, kas faktiski varētu uzlabot jūsu mobilo savienojumu (TechCrunch).

8. Firefox novērš pārlūka paziņojumus (Mozilla).

9. Pētnieki, izmantojot uzlīmes, pievilina Tesla Autopilotu, lai stumtu pretimbraucošo satiksmi (Ars Technica).

10. Arī nolauztajās Teslas ir daudz sensitīvu datu (Jalopnik).

11. NASA vadītājs Indijas anti-satelītu raķešu izmēģinājumu apzīmē kā “briesmīgu, briesmīgu lietu”, jo kosmosa atlūzas nav lielas (CNET).

12. Kāpēc “Matrica” uzcēla ložu necaurlaidīgu mantojumu, grāmatas fragments no: “LABĀKAIS. FILMA. GADS. EVER: How 1999 Blew Up the Big Screen ”, Braiens Rafterijs (Vadu).

13. Kāds ir priekšmets ikvienam? (r / askreddit)

Gadījumā, ja jūs nezināt, DGiT Daily piegādā ikdienas e-pastu, kurā jūs atradīsit visu tehnoloģiju jaunumu, viedokļu un saišu norādi uz planētas vissvarīgākajā jomā notiekošo. Jūs saņemat visu nepieciešamo kontekstu un ieskatu, un visu kopā ar jautrības pieskaņu un ikdienas izklaides elementu, kas jums citādi pietrūkst.

amung šonedēļ paziņoja par īpašu Galaxy 10 Plu “Olimpiko pēļu izdevumu”, lai atzīmētu nākamā gada Olimpikā pēle.Atnākot Prim White, īpašajam izdevumam Galaxy 10 Plu ir rakturīg Tokyo 2020 logotip, ka ...

Jaun ziņojum no BuzzFeed ziņa niedz informāciju par Andija Rubina aiziešanu atpakaļ maijā no viņa dibinātā rika kapitāla firma. RK firma - Playground Global - ir nozīmīg ieguldītāj Eential, elektronik...

Jaunas Publikācijas