Android spēka klasifikācija (2019. gada maijs): sakratīšana augšpusē

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 4 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Sakkigoni | Comedy Serial | Season 2 |  Episode 1 | Arjun Ghimire, Kumar Kattel, Hari,Dipak
Video: Sakkigoni | Comedy Serial | Season 2 | Episode 1 | Arjun Ghimire, Kumar Kattel, Hari,Dipak

Saturs


Pēc tam, kad pirmais Android Power Rankings iekaroja Android stāvokli 2019. gada sākumā, vairākas lielas versijas ir satricinājušas tirgu un notiek visu veidu kustības augšup un lejup. Android zīmoli ir izlaiduši milzīgu skaitu jaunu tālruņu - šobrīd tiem ir tuvu 70 -, un mēs tagad skatāmies uz flagmaņu ierīcēm, ieskaitot Samsung Galaxy 10 klāstu un Huawei P30 sēriju, kā arī 5G variantus, kā arī, protams, lielos jaunas saliekamās ierīces - satriecošais Samsung Galaxy Fold un drīzumā gaidāmais Huawei Mate X.

Rakstot šo klasifikāciju, ir dažas interesantas ierīces ar Google Pixel 3a un 3a XL veikalu veikalu, un OnePlus 7 sērijas iznāk stilā. Xiaomi ir aizņemts, un mēs esam redzējuši tādus tālruņus kā Oppo Reno 10x Zoom Edition, Honor View 20, Nokia 9 PureView un Samsung A sērijas vidusmēra uzpūšanās trāpījusi plauktiem dažādos reģionos.

Bet kāda ir zemes gabala kopējā zīmola veiksme, vērtība, konkurētspēja, serviss, stils un nozīmīgums? Kurš zīmols ir top, un kurš ir samazinājies?


Panākt: Pirmais Android Power Rankings.

Kādi ir šie varas līmeņi?

Labākie Android zīmoli, sarindoti.

Pirmkārt, atsvaidzināšana vai ievads varas klasifikācijā. Spēka rangs, protams, galvenokārt ir no sporta pasaules. Sistēmas komandu klasificēšanai NFL, NBA un NCAA darbojas jau gadu desmitiem ilgi un ir daļa no garas sezonas izklaides. Komandas iet uz augšu un uz leju atkarībā no komandas demonstrētā spēka, kas galvenokārt ir saistīts ar uzvarām un zaudējumiem. Tieši zaudējumi pret augstākajām komandām var palielināt zemu komandu, un neskaidras, neglītas uzvaras augstākajām komandām virs zemāk ieņemtām komandām var kaitēt viņu rangam tuvās sacensībās. Tā ir iespēja novērtēt visu līgu vai divīziju, un, protams, fani ne vienmēr piekritīs jebkurai izveidotajai sistēmai.

Kā tas darbojas?

Kā jūs vērtējat Android zīmolus, kad viss, sākot no jaunām ierīcēm un beidzot ar negaidītu atjauninājumu ar jaunām jaunām funkcijām, var mainīt klasifikāciju? Vai runa ir par pierādītiem panākumiem, vai arī jauns augšupceļš var uzreiz ierindoties labi? Vai runa ir par jaunu izaugsmi vai zīmola saglabāšanu, ne vienmēr pieaugot? Vai tas ir saistīts ar opciju pieejamību katrā cenu punktā vai lielisku viena tālruņa darbību? Tas ir visi šie.


Katru vērtējumu es esmu izvēlējies subjektīvi, taču esmu ņēmis vērā tādus rādītājus kā pārdošanas apjomi, ierīču pārskatu stiprums, joprojām karstākie Android rezultāti, kā arī nesenie aptauju rezultāti par labākajiem tālruņiem un jauniem zīmoliem.

Šeit ir mans Android enerģijas klasifikācija, kas otro reizi notika 2019. gadā.

Android Power klasifikācija

1a. Samsung

Samsung ir bijis pilnīgi vienots, bet attaisnots. Zīmols, kuru es pagājušajā reizē nodēvēju par karali, ir cietis no pašu rokām Samsung Galaxy Fold rokās. Es domāju, ka pēc sākotnējām problēmām šī problēma kļuva sliktāka un sliktāka, pēc tam iFixit emuāra noņemšana. Es gribu dot Samsung atzinību par mēģinājumu, taču viss izlaidums ir sabojājis salokāmās ierīces. Tomēr ir grūti zināt, cik liela daļa no tā nonāca vidusmēra patērētājā. Lielākajai daļai cilvēku Samsung S10 klāsts, ieskaitot 5G tālruni, piedāvāja izsmalcinātu viedtālruņa pieredzi, pat ja tā kameras ne vienmēr mūs iepriecināja.

Jaunajā vidējā līmeņa ierīču A diapazonā tiek iespiests perforators, un Note 10 ir nākamais lielais izlaidums, turpinājums godalgotajai Note 9 un vairumam cilvēku One UI šķiet solis uz priekšu.

Droši vien galvenā lieta, kas izglāba Samsung no kritiena uz Huawei, ir S10 stiprā puse. Jā, Huawei P30 Pro piedāvāja jaunu optiskās tālummaiņas līmeni un ieguva kameru lēkt uz Samsung. Bet Samsung labvēlīgākais iemesls bija vietnes balsojums par S10 Plus vs P30 Pro, kur gandrīz 60 procenti cilvēku deva priekšroku S10 Plus aptaujā, kurā piedalījās 50 000 lasītāju. Kad salīdzinājām P20 Pro ar S9 Plus, P20 Pro viegli uzvarēja. Es domāju, ka Samsung S10 klāsts patiešām ir pārvarējis vājo S9 sēriju, un tas ļāva pārliecināties, ka Huawei nav ticis garām Fold problēmu aizmugurē. Ir arī tādas pieejamības problēmas, kas darbojas Samsung labā, ņemot vērā, ka ASV pircēji nevar iegūt P30 vai jebkuru Huawei ierīci.

1b. Huawei

Huawei nevar apstāties, neapstāsies un P30 Pro savam flagmanim pievienoja vēl lielāku jaudu ar savu 5x optisko tālummaiņu un izcilu kameru vājā apgaismojumā, kā arī ar visdažādāko sniegumu. Huawei jauda ir pieejama visā ierīču klāstā, un Honor View 20 ir lielisks flagmanis, kā arī visi tālruņi ar izaicinātāju, spēļu ierīces un daudz kas cits.

Huawei salokāmais tālrunis Mate X ir paredzēts parādīt vēlāk nekā Galaxy Fold, taču īsos praktiskajos darbos tas ieguva cienītājus par tā formas koeficientu. Lai gan Huawei joprojām varēja sajaukt lietas ar pārāk trauslu ierīci, tas vēl nav izdarīts. Drīzumā arī 5G parādīsies ar Mate X un Mate 20 X 5G spēļu tālruni, 20 X piedāvājot 5G Šveicē, bet Mate 30 atrodas tikai dažu mēnešu laikā.

Nulle ASV klātbūtne patiešām aizkavē Huawei, jo tas, protams, to dara, un konkurējošā Snapdragon 855 platforma, kas tagad atrodas lielākajā daļā flagmanu, izskatās, ka tās veiktspējas ziņā pārspēj Kirin 980 mikroshēmojumu. Bet šeit mēs atrodamies - Huawei, izmantojot cītīgu darbu, tiek uz vienlīdzīgiem noteikumiem ar Samsung un, galvenais, bez kļūdām.

3. OnePlus

OnePlus ieguva trešo pakāpi 2019. gada sākumā, un OnePlus 7 Pro izskatās, ka to šeit patur. Tikai šonedēļ OnePlus paziņoja par 7 Pro, standarta OnePlus 7 un Pro 5G variantu. OP7 Pro būs pieejams T-Mobile nesēja atbalsts ASV, un tajā ir virkne uzlabojumu, piemēram, 90 Hz ekrāns, trīskāršu objektīvu galvenais šāvēja, uznirstošā selfija fotokamera, UFS 3.0 un HDR10 + atbalsts. OnePlus 7 Pro ir arī daudz dārgāks nekā iepriekš. Tā kā OnePlus turpina tuvināties un tuvāk patiesam flagmanim bez kompromisiem, vai cena palēninās tā virzību tirgū?

Vēl viena lieta: kaut kā OnePlus ir labākais BBK zīmols ar labāko UI un programmatūru. Tikmēr tā konglomerāta brāļa vai māsīcas vai tēvocim Vivo ir šausmīga programmatūra. Abi ir populāri Indijā.

4. Xiaomi

Siaomi sacensības par labāko trijnieku ir tuvākas nekā jebkad agrāk un patiešām, un ir daudz argumentu, lai izvirzītu Xiaomi priekšā OnePlus. Xiaomi iesaiņo top specifikāciju flagmanī Mi 9, kamēr mēs gaidām pirmo Xiaomi 5G tālruni Mi Mix 3 5G variantā ar Snapdragon 855. Galvenā Xiaomi problēma ir tā, ka tās neticami vērtīgajā cenu spēlē ir uzlauzuši citi oriģinālo iekārtu ražotāji, kā tas vienmēr bija. Xiaomi acīmredzami joprojām ir milzīgs spēlētājs Ķīnā, Indijā, taču tagad izaugsme Eiropā un Lielbritānijā ir vitāli svarīga, savukārt jauna Austrālijas roka būs interesants solis.

5. Google

Google joprojām ir stabila piektā daļa ar Pixel 3atika paziņots tieši laikā, lai iegūtu klasifikāciju un lieliskas atsauksmes! Par Pixel 3a un 3a XL tika paziņots tajos pašos tirgos kā Pixel 3, bet par pievilcīgu cenu - sākot no 399 USD -, vienlaikus iesaiņojot daudz kas no tā, kas padara Pixel sēriju par labu un ciešu integrāciju. Tomēr Google Night Sight ir ievērojami pārspējis Huawei, atņemot Pixel sērijai galvenās priekšrocības, lai gan Google ir daudz savietojams ar atpakaļejošu datumu. Raugoties uz gaišo pusi, mūsu atskats pēc Pixel 3 XL lietošanas piecus mēnešus labi izklausās ikvienam, kurš joprojām domā par šī flagmaņa iegādi par zemākām cenām, lai gan tiek runāts par vidējo akumulatora darbības laiku un neveiklo veiktspēju.

Visi domā, ka Google var darīt vairāk, it īpaši ar visiem tiem HTC inženieriem, kas tagad ir cieši integrēti Google mātesplatē. Cik lielas ir cerības, ka Pixel 4 piedāvās kaut ko vēl labāku?

6. LG

LG G8 ThinQ ir uzlabots, izmantojot G7 pamatelementu funkciju iesaiņošanu, ieskaitot augstākā līmeņa audio opcijas, kā arī dažus trikus, taču Huawei's P30 Pro un Samsung S10 sēriju atkal izdevās sagraut. LG V50 ThinQ 5G, kas gaidāms 10. maijā Dienvidkorejā, piedāvā 5G flagmani, kam, iespējams, izdosies radīt zināmu pievilcību LG. Jebkurā gadījumā LG patiešām izlaiž daudz vairāk tālruņu nekā flagmaņi, ieskaitot K40 un K50 jau šogad, taču tie ir vairāk uz vērtību orientēti piedāvājumi. LG pārorientē ražošanu uz Vjetnamu, cerot piedāvāt labākas vērtības ierīces, taču, iespējams, būs vajadzīgs laiks, lai tā piepildītos. Tikmēr LG joprojām nav izdomājis, ka lēna programmatūras atjaunināšana ir liela problēma, un joprojām nav izdomājusi, kā pārcelt tālruņos LG zīmolu, kas pazīstams ar kvalitatīviem televizoriem un sadzīves precēm.

7. Oppo (līdz 1)

Oppo Reno sērija, kurā ietilpst 10x Zoom Edition, nav ieguvusi nevienu balvu par vārdu, bet ar gudru optisko tālummaiņu un haizivs spuras uznirstošo kameru ir interesants flagmanis pēc Find X. No Reno atklāšanas Cīrihē mēs uzzinājām, ka tas nepārprotami kāpj uz priekšu, 5G ierīci ienesot Eiropā konkurentu priekšā un pat sazarojot IoT telpu. Izskatās, ka Oppo cenšas grūtāk ne tikai būt “otrs OnePlus” un virzās uz priekšu, lai kļūtu par labāko piecu spēlētāju.

8. Nokia (leju 1)

Nokia 2019. gadā ir četri jauni viedtālruņi. Nokia 9 PureView tika diezgan kritizēts par tā vērienīgo kameru, kurā regulāri notiek avārijas. Lai gan tas var uzņemt satriecošus fotoattēlus, it īpaši, ja rediģējat RAW failus, vairums cilvēku tik tālu neiet, un daži fotoattēli ir vienkārši slikti. Nesenā programmatūras atjaunināšanas kļūda ļāva ikvienam vai gandrīz jebkam atbloķēt tālruni, kas bija viena no vissliktākajām programmatūras kļūdām gadā. Esmu to izmantojis un nedomāju, ka tas ir izcils tālrunis.

Pretējā gadījumā Nokia 1 Plus, 3.2 un 4.2, visi bija zemāka līmeņa tālruņi, ar 4.2 sauktu par “pieejamu flagmani”. Visi trīs tika paziņoti MWC 2019 pirms dažiem mēnešiem, bet vēl nav tikuši steigti tirgū. Mēs par viņiem uzzināsim vairāk laika. Pagājušajā reizē es teicu, ka Nokia ir vajadzīgs stabils izpildītājs, kuru visi vēlas, ja tas patiešām vēlas uzkāpt rindās. Nokia 9 PureView izraisīja šāda veida interesi par savām izdomātajām kamerām, taču galu galā vēl ir tāls ceļš ejams, lai spēlēties ar lielajiem zēniem.

9. Sony

Sony hit MWC 2019 ar jaunu augstumu. Pamatinženieris Xperia 1 devās uz īpaši augstu 6,5 collu displeju ar attiecību 21: 9, savukārt vidējā diapazona Xperia 10 un Xperia 10 Plus lētākai, bet jautrai līnijai pielika augstumu. Es domāju, ka Sony bija kaut kas jādara. Sony Mobile nodaļa ir viens no dārgākajiem elektronikas uzņēmumiem šodien, tikai 2018. gadā zaudējot aptuveni USD 800 miljonus. Kas zina, kur tas gāja?

Jaunā vadība ir satricinājusi Sony Mobile, lai viedtālruņos labāk iekļautu spoguļkameru spožumu. Bet Sony Mobile izmaksas ir ārkārtīgi augstas, lai turpinātu darbu tā, kā ir. Mēs arī zinām, ka Sony Mobile izgāja no Tuvo Austrumu, Centrālās un Dienvidamerikas tirgiem, kā arī Austrālijas, jo tas samazina savu izmēru un pārveido sevi. Kas notiks tālāk, mums daudz pastāstīs par Sony nākotni.

10. Lenovo / Motorola

Lenovo / Motorola ir interesanti.Motorola piesaista uzmanību tam, kas kādreiz šogad šķiet saliekams atvāžamais RAZR v4, savukārt G7 sērija šķiet uzvarētāja vārds, mūsu pārskatā saukts par “tik jaudīgu un pievilcīgu kā jebkad”. Turklāt, izmantojot Moto Z3 ar 5G Moto Mod, tas tehniski saņem pirmo 5G patērētāju ierīci ASV. Nevienam to nevajadzētu pirkt, bet, hey, tas darbojas. Moto Z4 ir bijušas dažas noplūdes, kas arī liek domāt, ka tas nav tālu.

Kas attiecas uz Lenovo, tā Z5 klāsts ir pārpildīts ar vērtībām, ieskaitot Snapdragon 855 vadītās specifikācijas ar Z5 GT, taču tās ierīces vienkārši nav plaši pieejamas ārpus Ķīnas.

11. Vivo (līdz 1)

Vivo izaugsme Indijā ir milzīga, un tas ir izdevies to izdarīt, mērķējot uz nedaudz jauneklīgāku auditoriju ar uzsvaru uz selfijiem, kamēr, kā S Dhruv Bhutani man saka, ka tas tiek pārdots bezsaistē un ir liels mazākās pilsētās. 2019. gada Vivo kontrolsarakstā par vērtīgiem tālruņiem ir Vivo V15 un V15 Pro; tas izmēģināja dīvaino Vivo Apex 2019 tālruni bez porta; savukārt tā tālrunis Vivo iQOO saglabāja Vivo aktīvu daudzos dažādos tirgos. Vivo pagājušajā gadā izdarīja lielas likmes par FIFA pasaules kausu un, šķiet, virza savas sporta iespējas IPL Indijā. Citu tirgu lielā problēma ir tā, ka Vivo neiekļūs mainstream, kamēr tā programmatūra paliek dīvaina, ja ne pat slikta robeža, vismaz Rietumu auditorijai. Man patīk, ka Vivo turpina izmēģināt vismodernākās koncepcijas, un tas liek ievērot cieņu, jo jaunās idejas ir kas vairāk nekā viltības, bet spēks tā nav. Druvs man saka, ka tas ir Oppo 2.0, un tas ir jēga, ņemot vērā, ka abi zīmoli pieder BBK.

12. Asus (augšup 3)

Asus veic lēcienu, bet nelasiet to pārāk tālu. Asus Indijā izlaida ZenFone Max Shot un ZenFone Max Plus M2, savukārt ROG Phone joprojām ir cienīga pirmā spēļu ierīce. Asus Zenfone Max Pro M2 joprojām pārspēj savu svaru, lai gan kā Redmi Note 7 konkurents pēdējais vienkārši uzvar. Aiz Asus ir spēcīga kopiena, kas palīdz entuziastiem piedāvāt dažādus ROM un atbalstu. Asus ROG Phone 2 būs interesants.

Paskatīsimies, vai ZenFone 6, kas drīzumā notiks, dos Asus šāvienu rokā.

13. HTC (uz leju 4)

Vājš HTC. Mums ir pagājuši pieci mēneši 2019. gadā, un nav jaunu HTC ierīču, lai gan mēs redzējām otrā bloķēta tālruņa apstiprinājumu. HTC U12 Plus joprojām ir tikai pamatproduktu līmenī, un tagad tā cena ir pievilcīgāka, bet kurš to pērk? HTC vairāk vai mazāk uzliesmo, ja vien es ļoti nemaldos. Es kādreiz biju uz HTC salas, jo kādam ir lielas cerības uz HTC. Bet tagad tas attiecas uz veiksminieku 13: vai HTC U13 (ja tāds ir tā nosaukums) atjaunos kādu slavu? Vai HTC var pārspēt savas pastāvīgās kļūdas, piemēram, augsto cenu, slikto akumulatora darbības laiku, lēno programmatūras atjaunināšanu (Android Pie joprojām nav redzēts!), Un piedāvāt tikai nedaudz nepāra bloķētajām ierīcēm? Ceļš uz leju, bet ne ārā?

14. Kofons (leju 1)

Pocophone F1? Lieliski. Bet ko tālāk, un kad?Gada jauniesaucamais no Xiaomi un 2018. gada joprojām ir izcili vērtīga ierīce, kas joprojām tiek pārdota labi un pat lētāk, un iegūst noderīgus atjauninājumus, piemēram, 4K / 60 kadri sekundē. Tas viss ir ļoti iepriecinoši. Tomēr, lai viss būtu īsumā, mēs gaidām Poco F2 pievienošanos Snapdragon 855 tālruņu rindām un ļoti gaidām, lai redzētu, cik agresīvi tam tiks piemērota cena. Es teicu piesargāties no otrās sezonas izkrišanas no Pocophone. Nekas daudz nav noticis, tāpēc es nekļūdos vai neesmu pareizi, bet F2 tiks gaidīts.

15. Valstība (līdz 2)

Realme parādījās kā Oppo risinājums Redmi juggernaut Indijā, un tai izdevās palikt aizņemtam, izlaižot Realme 3 un Realme 3 Pro, lai pārņemtu Redmi Indijā. Nesen veiktajā Realme 3 Pro pārskatā tika atklātas dažas problēmas, taču tā ir pietiekami stabila ierīce un labi pārdod. Iepriekšējām ierīcēm, piemēram, Realme 2, ir bijušas cenu samazināšanas iespējas, tāpēc Oppo apakšzīmols paliek agresīvs.

Tieši šīs nedēļas sākumā Ķīnā Ķīnas tirgū tika ieviests Realme X. Tas ir līdz šim fantastiskākais Realme tālrunis, ko jebkad izdevis, ar tādām funkcijām kā visa ekrāna priekšpuse un uznirstošā pašbildes kamera. Tas maksā tikai ap 200 USD. Paplašināšanās pārcelšanās uz Ķīnu rada pretēju tendenci, kādu mēs esam redzējuši, un izskatās, ka, ja lietas turpināsies, tas viss būs atrodams nākamajā pozīcijā.

16. ZTE (līdz 2)

ZTE demonstrēja atgriešanos MWC 2019 ar paziņojumiem, tostarp ar 5G tālruni, kā arī ar interesantiem dizainparaugiem ZTE Axon S un Axon V, ar ZTE Axon 10 Pro panākumiem Eiropā kā kaut ko tādu, ko jūs tagad varat iegādāties. Vai šī ZTE atkal darbojas uzņēmējdarbībā? Ja tā, sekojiet līdzi!

17. BlackBerry (leju 2)

Blackberry ir mainījusies krāsa, un tas līdz šim ir noticis 2019. gadāBlackberry Key2 tagad izskatās nedaudz datēts ar specifikāciju priekšpusi, bet jaunais Red Edition tomēr saglabāja lietas ķeksīšus ar lielāku krātuvi, neskatoties uz cenu zīmi. Skaidrs, ka Blackberry mērķis ir patērētāji, kuri uztraucas par funkciju, nevis cenu. Lai gan ir Key2 LE, kas pastāv kā lētāka fiziskās tastatūras opcija, vai arī līdz Key2. TCL neļauj Blackberry zaudēt spēku, un kaut arī programmatūras jaunākās operētājsistēmas versijas atjauninājumi nav ātri, programmatūras ielāpi ir, un pamatīga programmatūra ir kaut ko vērta.

18. Razers (lejā 2)

Es nebiju pārliecināts, kur Razer varētu nonākt un tur tiešām nav daudz jauna. Labajā pusē Razer Phone 2 tagad ir mazāks par USD 500 un tam ir Android Pie. Spēlmaņu telpa patiesībā nav pierādījusi, ka viedtālruņu ražotājiem tas ir liels darījums, taču citi tagad pievienojas vienmērīgākam un ātrākam atsvaidzes intensitātes displeja skaitam, tāpēc Razer varētu nebūt viens pats ar savu 120 HZ displeju. Tas ir labi un slikti. Tas samazina Razer galveno ekskluzīvo funkciju, taču tas varētu mudināt lietotņu un spēļu izstrādātājus piedāvāt lielāku savietojamību. Razers kaut ko iesāka, bet kur tas notiek no šejienes? Vai būs vēl viens telefons? Balstoties uz tik zemo Razer vērtējumu, mēs domājam, ka nē.

19.Sarkans

Sarkanā ūdeņraža viens ir beidzies un Sarkano ūdeņradi, iespējams, nevienam nevajadzētu pirkt. Tā atteicās no moduļu tehnoloģijas, kaut arī iespējams, ka tā nav mirusi, bet kurš to gaida? Pagaidām postoši centieni viedtālruņu zemē, taču izpirkšana varētu būt iespējama. Es esmu mūžīgais optimists!

Pensionārs:

Būtisks. Mūsu pirmais pensionārais ienācējs! Būtisks, pagājis, bet neaizmirsts un joprojām izliek programmatūras atjauninājumus PH-1, un tas ir par to.

Gan Sarkanais, gan Razers šeit varētu iekrist arī tuvākajos mēnešos. Nav viegli būt operētājsistēmā Android.

Tātad, kā Android spēka klasifikācija meklē jūs? Jautājumi, jautājumi, bažas? Apskatīsim to pie komentāriem. Dažu mēnešu laikā mēs atgriezīsimies ar atjauninātu klasifikāciju!

Iztrādātājam ir izdevie pārvietot lietotni Google Camera ar Night ight uz Huawei tālruņiem.Huawei Mate 10, Mate 10 Pro un Honor Play ir norādīta kā trī atbaltītā ierīce.Night ight izmanto attēlu akrau...

Dažāda problēma, ka aitīta ar Google Pixel 4, jau ir rūpīgi dokumentēta mūu pārkatā un citur, tāpēc pārāk daudz punktu neizvirzīšu. Tomēr ir kaidr, ka Pixel 4 un Pixel 4 XL nav vi kārtībā. Faktiki dau...

Populārs