Android Power klasifikācija: labākie Android zīmoli, sarindoti

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 4 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
($3800/WEEKS) LAZY WAY To Make Money Online In 2021 as a  BEGINNER! (WORLDWIDE AND FREE)
Video: ($3800/WEEKS) LAZY WAY To Make Money Online In 2021 as a BEGINNER! (WORLDWIDE AND FREE)

Saturs


Tagad mēs esam 2019. gada sākumā pēc tam, kad Android zīmoliem būs 2018. gada bufera gads. Lieliskās flagmana ierīces, kas cīnās par vispārējo statusu numur viens, bija Samsung Galaxy Note 9, Huawei Mate 20 Pro un Google Pixel 3, lai nosauktu tikai dažas.

Pamatinformācijas līmenī, bet ar tikai nedaudzām funkcijām bija tādas kā OnePlus 6 un 6T, abām nopietni satricinot jauno Pocophone F1. Un tik ļoti sāpīgie bija Vivo Nex un Oppo Find X, piemēram, ar konkurējošajiem jauninājumiem pilnekrāna ierīču piedāvājumā. Pat gadu tuvojoties beigām, mēs redzējām, ka Honor un Samsung to cīnījās par pirmo viedtālruni ar perforatoru displeju, nevis iecirtumu. Patiešām lielisks gads.

Bet kāda ir zemes gabala kopējā zīmola veiksme, vērtība, konkurētspēja, serviss, stils un nozīmīgums? Kurš zīmols ir top, un kurš ir samazinājies?

Iepazīstinām ar Android Power Rankings

Labākie Android zīmoli, sarindoti.

Kas ir varas klasifikācija?

Pirmkārt, atsvaidzināšana vai ievads varas klasifikācijā. Spēka rangs, protams, galvenokārt ir no sporta pasaules. Sistēmas komandu klasificēšanai NFL, NBA un NCAA darbojas jau gadu desmitiem ilgi un ir daļa no garas sezonas izklaides. Komandas iet uz augšu un uz leju atkarībā no komandas demonstrētā spēka, kas galvenokārt ir saistīts ar uzvarām un zaudējumiem. Tieši zaudējumi pret augstākajām komandām var palielināt zemu komandu, un neskaidras, neglītas uzvaras augstākajām komandām virs zemāk ieņemtām komandām var kaitēt viņu rangam tuvās sacensībās. Tā ir iespēja novērtēt visu līgu vai divīziju, un, protams, fani ne vienmēr piekritīs jebkurai izveidotajai sistēmai.


Kā tas darbojas?

Kā jūs vērtējat Android zīmolus, kad viss, sākot no jaunām ierīcēm un beidzot ar neparedzētu atjauninājumu ar jaunām jaunām funkcijām, var mainīt klasifikāciju? Vai runa ir par pierādītiem panākumiem, vai arī jauns augšupceļš var uzreiz ierindoties labi? Vai runa ir par jaunu izaugsmi vai zīmola saglabāšanu, ne vienmēr pieaugot? Vai runa ir par iespējām izvēlēties katru cenu punktu vai arī ļoti, ļoti labi jādara viens tālrunis? Tas ir visi šie.

Katru vērtējumu esmu izvēlējies subjektīvi, taču ņēma vērā tādus rādītājus kā pārdošanas apjomi, ierīču pārskatu stiprums, mūsu nesenie Best of Android rezultāti, kā arī jaunākie aptauju rezultāti par labākajiem tālruņiem un jauniem zīmoliem.

Šis ir mans Android klasifikācija par 2019. gada sākumu - tikai viena cilvēka viedoklis. Es to mēģināšu darīt vismaz dažas reizes gadā ... kamēr vien jūs apsolīsit iebilst jauki! Iesim tajā.

Android Power klasifikācija

1. Samsung


Samsung ir top. Karalis ir dzīvs un turpina valdīt, pat tad, kad hiēnas un šakāļi attālinās. Kamēr izaicinātāji ierodas un, iespējams, visās ierīcēs pat varēja būt labāki gadi, Galaxy Note 9 joprojām ieguva gada tālruni kā labākais no labākajiem Android un ir MVP. Ar vienas lietotāja saskarnes izvēršanu, salokāmos displejus nedaudz virs horizonta un jaunām ierīcēm ar perforatoru caurumu displejiem un četrkamerām, Samsung ir vadošais. Ak, un neaizmirstiet Galaxy S10 parādīšanos pēc nepilna mēneša.

Galu galā šeit ir iemesls, kāpēc Samsung uzvar par mani. Apsveriet divus tālruņus: vienāda izmēra, vienādas specifikācijas, vienāda cena, bet viens ir Samsung zīmols, viens ir Huawei. Kurš tu ej? Samsung tomēr katru reizi.

2. Huawei

Huawei turpina izvilkt pieturvietas tā vadošajā klāstā un vidējās klases tālruņos. Huawei ir arī Goda puse, lai turpinātu virzīt budžeta flagmaņus, izaicinātāju tālruņus, spēļu ierīces un daudz ko citu. Bet nulles klātbūtne ASV patiešām kavē Huawei darbību, un šis spiediens var pieaugt 2019. gada laikā. Mate 20 Pro bija pārliecinošs jaunākais ierindnieks aiz Note 9 un parādīja, ka Huawei veiktspējas ziņā šobrīd ir vadošā pozīcija ar Kirin 980 mikroshēmojumu - tikai. Huawei ir gandrīz vienīgais labākais spēlētājs, kas uzrāda milzīgu izaugsmi - 35 procenti 2018. gadā. Vai nākamais Android Power Rankings redzēs to pārspējot Samsung, tāpat kā Huawei solīja, ka tas darīs tirgus daļu?

3. OnePlus

OnePlus tas ir ļoti augsts, bet 2018. gads bija gandrīz pilnīgs panākums, un zīmols ir ļoti vēlams. OnePlus 6 sāka darboties kā viens no labākajiem tālruņiem gadā, un 6T saglabāja ātrumu. OnePlus 6T tomēr kļuva par atšķirīgu izlaidumu, trūkst austiņu ligzdas un tirgo to ar nedaudz lēnu displejā esošu pirkstu nospiedumu sensoru. 6T McLaren papildinājums pievienoja dažas augstākās klases vibrāciju. Pārdošanas apjomi bija lieli, partnerattiecības ASV pieaug, taču arī cenas turpina pieaugt. Zīmolu noteikti veicina spēcīgs programmatūras izlaišanas cikls un savlaicīgi atjauninājumi. Gaidīs OnePlus 7, atsevišķa 5G ierīce, televizors un vēl kas cits.

4. Xiaomi

Sacensības par trešo vietu ir tuvu. Es diskutēju par to, vai Xiaomi ir pirmais nākamais vai otrais nākamais pēc Samsung un Huawei. Xiaomi ir milzīgs spēlētājs Ķīnā, Indijā un spēcīgi aug Eiropā. Mi Mix sērija piedāvā izcilu sniegumu, Redmi apakšzīmols (kas joprojām ir ļoti daudz Xiaomi) dominē budžeta ierīcēs, savukārt lielais zīmols turpina eksperimentēt ar apakšzīmoliem un jauniem sāncenšiem. Ķīnas Apple Apple, iespējams, nav tik patiesa, kā varētu vēlēties Xiaomi, taču zīmolu veicina arī tā piedāvātie preču piedāvājumi, un Lielbritānijas veikals izskatās pārsteidzoši labs. Daudz lielāka klātbūtne nekā OnePlus, bet man šobrīd 100% drīzāk būtu OnePlus ierīce, nevis Xiaomi ierīce.

5. Google

Google Pixel diapazons vēl nav četru labāko skaitā. Google Pixel diapazons ir fotografēšanas etalons, neraugoties uz DxOMark kļūmēm tā vērtējumā. Bet ar Google Pixel 3 nebija pietiekami, lai zīmolu paceltu par atbilstošu galveno atskaņotāju - tālrunis bija dārgs, nebija plaši pieejams, un, ja godīgi, visi šie noplūdes ļāva tam justies mazliet… lēti? Pixel ir lieliska mājvieta Google labākajai un spilgtākajai programmatūrai un funkcijām, taču ne Pixel 3, ne Pixel 3 XL īsti neizcēlās, izņemot kameru un, iespējams, Google Duplex. Vai baumotie Pixel 3 Lite to mainīs?

Tomēr Google ir krietni priekšā pārējiem, kas atrodas šeit, un kopā ar visiem tiem bijušajiem HTC inženieriem gatavo savu aparatūru reālai 2019. gadam.

6. LG

LG G7 bija viens no labākajiem flagmaņiem šogad, lai gan tas nevienā jomā nebija pārsteidzošs. Arī V40 parādīja jauninājumus, taču LG cīnās ar uzplaukumu cīņā par uzmanību pret Huawei, Samsung un citiem. Nekad slikts, nekad pārsteidzošs. Paklupt, piemēram, paziņojot par LG G7 One, kurā darbojas operētājsistēma Android One, un pēc tam nedēļām (ja ne mēnešiem) nepaziņojot par cenu noteikšanu, iespējams, mums kāds pastāstīs, ka kaut kur kaut kur izlēca pistoli. Lēna programmatūras atjaunināšana joprojām ir problēma. LG ir viens no lieliskajiem elektronikas zīmoliem visos elektronikas aspektos, bet viedtālruņos nevar izdomāt, kā labāk pārspēt. Viens pozitīvs fakts mums, ja ne LG, ir tas, ka bieži vien dažus mēnešus pēc izlaišanas šīm ierīcēm var būt izdevīga cena. Kā pagājušajā nedēļā jautājām: vai 2019. gadā dzīve būs laba? Cerēsim, ka ieguvējs ir baumojamais saliekamais tālrunis.

7. Nokia

Nokia ir stingri atgriezusies. Tas turpināja ražot vienmērīgu un kvalitatīvu budžeta izstrādājumu straumi, un Nokia 7 Plus un 7.1 ir divas atšķirības. Nokia 8 Sirocco bija pirmais mēģinājums ražot premium līmeņa flagmaņa Nokia vajadzībām, taču tas tika pārdots par augstu cenu un tam bija tikpat daudz lietu, kā nepatikt, kā ikviens varētu vēlēties. Nokia ir vajadzīgs stabils izpildītājs, kuru vēlas ikviens, ja tas patiešām vēlas uzkāpt rindās. Spēcīgs izpildītājs, ļoti iespējams, pārdod vairāk nekā LG, un maz ticams, ka no šejienes kritīs, ja vien 2019. gads nebūs šoks.

8. Oppo

Oppo Find X bija viens no gada novatoriskākajiem dizainparaugiem, un tas Oppo izraisīja lielu zīmola atpazīstamības uzlabošanu pēc tam, kad tas izrādījās vairāk kā triks. Arī uzņēmuma VOOC Super Charge tehnoloģija bija diezgan slidena. Bet kompāniju noteikti ir aizēnojuši paši tās stabilie biedri OnePlus, savukārt tāds konkurents kā Pocophone nāca no sīva konkurenta Xiaomi, tieši necīnoties pret. Ciets, ar vāji iespaidīgiem skatieniem.

9. Sony

OLED ekrāns Sony Xperia XZ3 ieguva neskaitāmas IFA balvas un demonstrēja Sony joprojām ir nozīmīgs spēlētājs. Pirms tam Sony Xperia XZ2 mazliet pasvītroja, ka ir dārgi un ka tai nav kameras, kas izturējusi Sony vārdu. Arī Sony vidējā līmeņa distanču braucēji ne vienmēr plānoja - XA2 sērija neatpalika no jaunākajām tendencēm. Bet XZ3 bija tāda atgriešanās pie formas, kā arī Sony plašais zīmols un fanu simbols nozīmē, ka tas ieņem desmit vietas. Baumas ir, ka Sony, iespējams, pat atdos austiņu ligzdu. Kas zināja, ka ražotāji patiešām varētu klausīties?

10. HTC

Vājš HTC. Visi zina, ka HTC nav tāds spēks, kāds tas bija kādreiz. Tas mēģināja 2018. gadā, taču tas īsti nevarēja atzīmēt.HTC U12 Plus bija un paliek īsts flagmanis, taču tam bija uzkrītoša cena, kas to darīja par labu. Tā cieta arī no tādām kļūdām kā vidējs akumulatora darbības laiks, lēns programmatūras atjauninājums, nebija austiņu ligzdas un nevarēja atzīmēt katru lodziņu, ko konkurenti varēja iezīmēt. Austiņu ligzdas atgriešanās vidējā līmeņa HTC U12 Life bija ļoti apsveicama. Diemžēl ierīce atrodas pasaulē, kur pastāv daudz konkurētspējīgākas alternatīvas, un, ja tā ir tikai HTC ierīce, tā neizraisa automātisku pirkumu. Šobrīd ir desmit labākie, bet arī 2019. gadā?

11. Lenovo / Motorola

Lenovo turpina solīt intriģējošus viedtālruņus, bet vēl nav piegādājis obligātu ierīci. Šeit apvienotā Motorola, šķiet, vairāk slīd vējā, nekā izvirza pretenzijas uz visvareno atriebību. Vismaz Moto G6 bija noteikts budžeta uzvarētājs. Kaut kādu iemeslu dēļ joprojām mēģinu ar Moto Mods, ieskaitot 5G mod. Es ceru, ka Moto G7 ir ieguvējs. Kas attiecas uz Lenovo, tas mēģina iegūt pirmo Snapdragon 855 ierīci 2019. gadā, taču tas, ko saka Lenovo, un tas, ko Lenovo dara, ne vienmēr ir vienāds. Esmu patiesi priecīgs redzēt šo jauno salokāmo displeju, kas ir Moto RAZR līdzīga.

12. Vivo

Vivo Nex bija viens no 2018. gada hitiem, kā arī zīme par gaidāmajām inovācijām, kas ļauj parādīt pilnekrāna režīmu. Es klātienē spēlējos ar mazo uznirstošo kameru un aizbraucu prom daudz vairāk, nekā domāju. V11 un V11 Pro bija pienācīgi vidusmēra braucēji, savukārt Vivo X21 bija pasaulē pirmais displejā redzamais pirkstu nospiedumu sensors. Divkāršā displeja Vivo Nex 2 piedāvāja vairāk vadošo jauninājumu. Bet Vivo nav gluži plaši izplatīta, un tā programmatūra ir vienkārši šausmīga vai vismaz nav paredzēta Rietumu auditorijai. Īsts vismodernākais zīmols, bet spēks tā nav. Tomēr.

13. Pocofons

Pocophone F1 patiešām bija izcils un 2018. gada titula Gada jauniesaucamais (ROTY) cienīgs. Tam bija viss Xiaomi ražošanas un piegādes ķēdes ģēnijs, un tas viss bija par izcili vērtīgu cenu. Tas tika pārdots kā karstas kūkas un izraisīja milzīgu interesi par jaunu ierīci, taču izšķiroši tas nebija pieejams visā pasaulē. Liels dzīves sākums 2018. gadā, un karsti tiks gaidīts F2 ar Snapdragon 855. Ja jūs domājat, ka šī ir diezgan zema pozīcija, tas ir vairāku iemeslu dēļ. Pocophone ir ļoti cieši saistīts ar Xiaomi, un tas ir super jauns un ilgtermiņā sevi nav pierādījis. F1 nebija arī ar tādiem svarīgiem sīkumiem kā pilna Widevine DRM HD video skatīšanai vai nepieciešamajām šūnu joslām, lai tās vienmēr derētu visām vietām. Tomēr, kurš var strīdēties par cenu, pat ja tante nevar jums piezvanīt ASV, izmantojot Verizon? Iespaidīgi ROTY, bet uzmanieties no otrās sezonas krituma.

14. BlackBerry

Blackberry KeyONE noteikti bija viedtālrunis ar tastatūru. Blackberry Key2 bija viedtālrunis ar tastatūru, kuru jūs pat varētu iegādāties, ja kliedzošie YouTube spēlētāji (jūs zināt, kas viņi ir) nerunāja jūs no tā. Pēc tam Key2 LE piedzīvoja interesantu debiju, cenšoties izmantot zemu skaļruņu līmeni un kļūt pievilcīgākiem cilvēkiem, kuri varētu vēlēties fizisku tastatūru, nevis tērēt daudz naudas un pat justies kā tas viņiem. Šīs ir apzināti vairāk uz vadītājiem vērstas ierīces un, iespējams, ir pārāk nišas, lai būtu netālu no augšējā desmitnieka. Atbalstītas ar stabilu programmatūru, kas noteikti ne vienmēr ir zem astoņiem labākajiem.

15. Asus

Starp Zenfone Max Pro M1, Pro M2 un Zenfone 5Z, Asus padarīja naudas vērtību par galveno tēmu 2018. gadā, ar 5Z ir patiesi izdevīgs flagmanis. Īpaši bijusī ierīce bija liels ieguvējs Indijas tirgū. ROG tālrunis pievērsa uzmanību arī spēlētājiem, un tam bija plaša izlaišana, kas ir iepriecinoši. Asus ir runājis par to, ka 2019. gads koncentrējas uz mobilajām spēlēm, tāpēc sekojiet līdzi tam, kā tas saasināsies šogad.

16. Razers

Razer Phone 2 ir guvis dažus lieliskus uzlabojumus salīdzinājumā ar Razer pirmo tālruni, taču konkurence ir sīva. Iedrošinošas zīmes, kas apliecina patiešām atzītu zīmolu spēļu ainā, un vismaz 120 Hz atsvaidzināšanas displejs deva spēlētājiem kaut ko patiesi unikālu par naudu, bet ne visur, kur atrodas lielāki ieroči. Šis vērtējums jūtas zems, bet tajā pašā laikā - vai jums pieder Razer telefons?

17. Realme

Realme parādījās kā Oppo risinājums Redmi juggernaut Indijā. Realme 1 un Realme 2 un Realme 2 Pro visi sāka spēlēt 2018. gadā un nekavējoties deva budžeta diapazonam kaut ko padomāt. Atsauksmes nebija par šīm jaunajām ierīcēm, bet gan Realme līdz 2018. gada beigām iekļuva Indijas pārdošanas trijniekā. Tas ir viss, kas tam bija jādara pagājušajā gadā. Pārāk zemas klases lielākam skaitam patērētāju, pagaidām koncentrējoties tikai uz vienu valsti, taču tas laika gaitā varētu mainīties. Ja tā, tas varētu būt augšup no šejienes.

18. ZTE

ZTE ir pietiekami tuvu, lai izturētu pēc dekapitalizācijas mēģinājuma un novēlotas atkāpšanās no ASV valdības. ZTE būs atpakaļ un, visticamāk, netiks sasniegts tik tālu 2019. gadā, bet pagaidām viens no lielākajiem spēlētājiem pēdējos gados tiek atiestatīts un tiek fokusēts.

19. Būtisks

Apšaubāms pat eksistences laikā, Essential 2017. gadā bija viens labs tālrunis, kas tagad ir darījums. Bet tas nepārdeva pietiekami daudz, un tā kamerai vajadzēja vairāk nekā 12 mēnešus, lai sasniegtu ātrumu. 2018. gada skapis bija kails bez jauna tālruņa un kopā ar dibinātāju Andiju Rubinu karstā ūdenī. Essential kaut kāda iemesla dēļ nopirka e-pasta lietotni. Kas nākamais notiks Essential 2019. gadā? Pensionēšanās?

20.Sarkans

Sarkanais ūdeņradis bija sava veida anti-Pocophone F1. Tas izraisīja lielu interesi par savu jauno, jauno, fangled displeju, bet tad tas viss sabruka, kad izrādījās, ka Hydrogen One bija daudz novecojušu bitu, kas bruģēti kopā, triku displejs, kam nebija īsta mērķa, un ak, jā, smieklīgi dārgi, lai to uzvilktu. izslēgts.

Rangs ir zemāks par Essential, jo neatbrīvot tālruni 2018. gadā ir labāk nekā nākt pie galda ar šo. Žēl sarkanā. Pārdomāsim šogad.

Tātad, kā 20 labākie meklē jūs? Jautājumi, jautājumi, bažas? Apskatīsim to pie komentāriem. Dažu mēnešu laikā mēs atgriezīsimies ar atjauninātu klasifikāciju!

LG nekad nav biji pazītam ar ātriem Android veriju atjauninājumiem. Pagājušajā gadā Android 9 ierīcē āka darbotie augutā, taču LG lietotāji publiko tabilo veriju neredzēja tikai pēc deviņiem mēnešiem....

Kaut arī operētājitēma Android 9 Pie ir pieejama kopš 2018. gada auguta, LG beidzot gatavoja iztumt atjauninājumu aviem AV tālruņiem. Pirmai ir LG V40 ThinQ uz Verizon, ziņo Droid dzīve agrāk šodien....

Populāras Ziņas