Visu galveno Android apvalku salīdzinājums

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 14 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Different Shells In Linux | Bash vs C Shell vs Korn Shell | Linux Certification Training | Edureka
Video: Different Shells In Linux | Bash vs C Shell vs Korn Shell | Linux Certification Training | Edureka

Saturs


Viena no labākajām lietām, kas saistīta ar Android, ir tā pielāgojamība, ļaujot lietotājiem izbaudīt veselu virkni dažādu garšu. Daži dod priekšroku savam Android tīrajam un krājumam līdzīgajam. Citiem patīk tālruņu ražotāji, kas nāk klajā ar savām funkcijām un dizaina uzlabojumiem. Neatkarīgi no jūsu izvēles, iespējams, kāds Android apvalks būs piemērots jūsu stilam.

Tomēr, atšķirībā no, piemēram, iPhone, jūs, iespējams, ne vienmēr precīzi zināt, uz ko domājat, izvēloties jauno Android ierīci. Kas tik un tā ir MIUI? Lai palīdzētu jums orientēties dažreiz mulsinošajā Android ādas ainavā, šis ir jūsu vienas pieturas ceļvedis Android ādas pielāgošanai.

Noliktavā Android / Pixel Android

Jaunākā versija: 9.0 (Pie)

“Stock Android”, protams, ir visilgāk pieejamais Android aromāts. Šī ir tīrā, oriģinālā Android pieredze, kurā nekas nav sakrāts.

Daudzi lietotāji stingri iestājas par iespējami iespējama Android operētājsistēmas izmantošanu - tas viņiem ir galvenais faktors, izvēloties tālruni. Tāda bija Nexus ierīču vēsturiskā pievilcība (līdz ar zemo cenu) un tagad Pixel klāsts (neskatoties uz cenu).


Akciju Android noteikti ir daudz kas darāms: sprauslas veiktspēja, ko netraucē uzpūšanās, salīdzinoši mazs faila lielums, kas lietotājam atstāj vairāk vietas, ātri atjauninājumi un tīra materiāla dizaina estētika, par kuru ir zināms Google. Stock Android nodrošina tukšu šīfera plāksni, ļaujot lietotājiem pielāgot viņu sirds saturam.

Tomēr daži var šķist, ka Android operētājsistēma ir nedaudz garlaicīga. Noteikti kā tālruņu apskatnieks es vienmēr vēlos redzēt, kādus jaunus trikus katram klausulim var piedāvāt - un pilnīgi ģenētiskas pieredzes atrašana var būt nedaudz pretlimaktiska. Par laimi, Android nav slikts, ja runa ir par funkcijām pats par sevi, un vidusmēra lietotājs atradīs vairāk nekā pietiekami, lai ar to darbotos. To ir arī ļoti viegli pielāgot, izmantojot bezgalīgas trešo personu lietotnes, kas pieejamas Play veikalā.


Samsung pieredze (skat. Zemāk), salīdzinot ar Android

Google Pixel sērija, iespējams, ir viena no vistuvākajām krājumiem, ko atradīsit tieši no Mothership. Pat tad šeit tiek pievienota pielāgošana, piemēram, pikseļu palaišanas programma (lai gan acīmredzami to var mainīt). Varētu apgalvot, ka neviens tālrunis patiesībā nedarbojas tikai Android akciju versijā, taču jebkurā gadījumā šī ir vistuvākā pieeja. Par laimi nākamā opcija šajā sarakstā nodrošina būtībā tādas pašas priekšrocības un plašāku ierīču izvēli.

Kā tas tiek salīdzināts:Stock Android ir tas, kas atrodas zem jebkura Android ādas. Jo tuvāk ierīcei ir krājumi, jo neapstrādātāka būs pieredze. Lai gan tas notiek uz unikālu triku un funkciju rēķina. Neatkarīgi no tā, vai kaut kas patiešām ir krājumā, ir jāapspriež, taču, izmantojot Pixel tālruni vai Android One (zemāk), jūs iegūsit kaut ko ārkārtīgi tuvu.

Saplīst

Labākais:Minimāls uzpūšanās, ātri atjauninājumi, drošība.

Sliktākais:Oriģinalitāte un aizraujošas jaunas iespējas.

Interesantākās iespējas:Visas funkcijas, kuras jūs uzskatāt par standarta Android tālrunī, ir akciju funkcijas. Ja mēs runājam par Pixel Android, jūs iegūstat arī interesantas lietas, piemēram, dziļāku palīga integrāciju.

Android One

Android One gandrīz nav pieejams, un tam ir noteikti kritēriji, kurus Google pilnvarojis oriģinālo iekārtu ražotājiem, lai tie ievērotu programmu. Šī ir Android versija ar minimālu bloatware un apņemšanos ātri atjaunināt, ieskaitot minimālo drošības atjauninājumu skaitu.

Nokia izmanto Android One, un tas noteikti ir OEM kredīts. Lai arī tas varētu nebūt šausmīgi aizraujošs, Android One nodrošina mazāk jaudīgas aparatūras saglabāšanu un padara to mierīgu, lai viņi savlaicīgi izmēģinātu jaunākās Android versijas.

Motorola arī peld ar Android One karodziņu un demonstrē, ka papildus Android One pieredzei ir iespējams pievienot interesantus pielāgojumus, piemēram, “Moto darbības” un lieliskas kameras funkcijas. Varat arī doties ar Xiaomi Mi A1.

Īpaši tiek pieminēts Android Go, kas nav Android operētājsistēma, bet gan pavisam cita Android versija, kas paredzēta, lai labi darbotos sākuma līmeņa ierīcēs ar tikai 512 MB-1 GB RAM un 8-16 GB krātuves. Šajā nolūkā tas ir ievērojami mazāks nekā pilnā Android ierīcē, taču darbosies tikai atlasītu lietotņu atlase.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts: Android One ir viegla un ātri atjaunināta Android versija, kurai jābūt ātrai un stabilai jebkurā ierīcē. Android One pati par sevi ir ļoti vaniļa - tāpat kā Pixel's take -, taču, kā rāda uzņēmumi, piemēram, Motorola, augšpusē ir iespējams pievienot interesantu pielāgošanu un funkcijas.

Labākais:Minimāls uzpūšanās, ātri atjauninājumi.

Sliktākais:Oriģinalitāte un aizraujošas jaunas iespējas.

Interesantākās iespējas:Šeit piedāvātās funkcijas parasti ir tādas pašas kā krājumi, un tās var ietvert tādas lietas kā Google Lens.

OxygenOS

Jaunākā versija: 9.0.11

OxygenOS ir arī ļoti tuvu krājumiem. Šī ir OnePlus Android operētājsistēma, un tā gandrīz nemainās. Ar nedaudz pārdomāti izstrādātām papildu funkcijām, piemēram, noderīgiem žestiem, lietotņu skapīti datu sensitīvām lietotnēm un paralēlām lietotnēm lietotājiem ar vairākiem sociālo mediju kontiem.

Samsung pieredze salīdzinājumā ar OxygenOS

OxygenOS fani to uzskata par ideālu kompromisu starp tīro krājumu Android interfeisu un oriģinālākas Android ādas unikālo funkcionalitāti. Tāpat kā akciju Android un Android One gadījumā, arī Oxygen OS ir liels trūkums dažiem OnePlus faniem.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts:OxygenOS ir ārkārtīgi tuvu krājumu pieredzei, kas faktiski ir viens no tā pārdošanas punktiem. Tuvākais salīdzinājums būtu ar Android One, kas saņem nedaudz ātrākus atjauninājumus, taču tam nav tik pielāgojamas navigācijas iespējas. Mēs varētu arī salīdzināt ar HTC Sense, kas ir tuvu krājumam, taču tam ir daudz pielāgošanas iespēju, īpaši estētisku.

Labākais:Minimāls uzpūšanās, uzticami, ātri atjauninājumi, lieliska pielāgošana.

Sliktākais:OnePlus salīdzinājumā ar kaut ko līdzīgu Samsung Experience vai EMUI nav pietiekami daudz funkciju, un tas nav tik ātri atjaunināms kā One / stock.

Interesantākās iespējas:

  • Žesti - navigācijai, neizmantojot ekrāna pogas.
  • Lietotņu skapītis - lietotnēm, kuras vēlaties saglabāt privātas.
  • Pielāgošana - daudz iespēju padarīt pieredzi par savu.

Samsung pieredze

Jaunākā versija: 9.5

Samsung pieredze ir TouchWiz pārdēvējums, kas, iespējams, ir reakcija uz reakciju uz ļoti atšķirīgajām estētiskajām izmaiņām un spēcīgo uzpūšanos, kas bieži saistīta ar platformu.

Samsung pieeja līdz pēdējiem gadiem bija ļoti “mest visu pie sienas un redzot, kas pielīp”. Vecās TouchWiz versijas bija ar visu (atkarībā no tālruņa) - sākot ar skatienu kontrolētu ritināšanu tīmekļa lapās un beidzot ar vairāku logu daudzuzdevumu veikšanu, pirms Android to darīja. dabiski, un gandrīz autentiskam galddatoriem līdzīga pieredze, ko sauc par Dex. Diemžēl, tas viss papildus sīkumi ieviesa arī atpalicību ierīcēs, kurām, ņemot vērā aparatūru, tām patiešām vajadzēja būt ļoti ātri.

Sliktākais ir tas, ka Samsung ierīces laika gaitā bieži palēninās. Cietis arī akumulatora darbības laiks, tāpat kā iekšējā krātuve. Pēdējais ir īpaši drausmīgs, ņemot vērā to lietotņu skaitu, kuras vienkārši dublēja pašas Google lietotnes, nepievienojot neko noderīgu. Īpaši tāpēc, ka tos nevar noņemt.

Laika gaitā Samsung pieredze ir kļuvusi nedaudz mazāka, un estētika noteikti ir uzlabojusies pēc Grace UX ieviešanas 7. piezīmē. Tas ir ļoti viegli pielāgojams ar savu jaudīgo lietotni tēmai.

Ļoti noderīgs ir arī tas, ko Samsung ieliek savā lietotāja saskarnē, it īpaši tādās ierīcēs kā Note telefoni. Tie izmanto pielāgotas aparatūras priekšrocības, pateicoties iespējai atlasīt un satvert tekstu no attēliem un attālināti kontrolēt multivides atskaņošanu, izmantojot S-Pen. Starp citām lieliskām funkcijām ir vienmēr displejā esošais, spēļu palaidējs un daudz kas cits. Šeit ir tik daudz, ka ir ļoti viegli gadiem ilgi piederēt Samsung ierīcei un nerealizēt pusi no tā, ko tā var darīt.

Tas arī nozīmē, ka lietotāja saskarne joprojām ir nedaudz uzpūsta. Samsung dažos veidos joprojām izmanto savus vecos trikus, pat liekot mums izmantot speciālas aparatūras atslēgas lietotnēm, kuras mēs noteikti nevēlamies (Bixby). Pavisam nesen Samsung iekļuva ugunsgrēkā, padarot neiespējamu noņemt lielo un akumulatoru patērējošo Facebook lietotni (lai gan to var atspējot). Arī jaunākās Android versijas tiek atjauninātas diezgan lēni.

Galu galā Samsung ierīces šajās dienās ir tik plaši izplatītas, ka daudziem cilvēkiem tas ir Android. Šie cilvēki, bez šaubām, ir pieraduši pie tā quirks.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts: Samsung Experience ir pilnīgi atšķirīga zivju tējkanna, salīdzinot ar iepriekšējām iespējām šajā sarakstā. Tas ir Android arsmagspielāgošana labākai vai sliktākai. Tuvākais salīdzinājums, iespējams, ir Huawei EMUI, kas iesaiņo visu, izņemot virtuves izlietni. Kaut arī Samsung mums piešķir vēl lielāku uzpūšanos, tas ir kļuvis atturīgāks attiecībā uz dizaina jūtīgumu - turpretim Huawei šajā ziņā vēl ir mazliet jāiemācās.

Labākais:Lieliskas iespējas un darāmās lietas - jums vairākus mēnešus var piederēt Samsung ierīce un joprojām atklāt jaunas lietas.

Sliktākais:Uzpūsties un palēnināties. Samsung patiešām joprojām ir vissliktākais par šiem pārkāpumiem ar neskaitāmām dublētām lietotnēm, nevēlamām funkcijām (Bixby) un estētiskām izmaiņām. Augstākās klases Samsung ierīces parasti mazina veiktspējas problēmas ar jaudīgu aparatūru. Atjauninājumi notiek arī ļoti lēni.

Interesantākās iespējas: Samsung Experience sniedz daudz interesantu iespēju:

  • Viedā atlase - atlasiet elementus no ekrāna, lai saglabātu, izvilktu tekstu.
  • Vienmēr ieslēgts displejs - parādiet laiku un atlasiet paziņojumus, kad ierīce ir izslēgta.
  • DEX - datora režīms, kad tas ir pievienots ārējam displejam.
  • Apmales apgaismojums - bezgalības displejiem rāda paziņojumus un daudz ko citu, izgaismojot ekrāna malas.
  • Malu panelis - ātra piekļuve lietotnēm un kontaktpersonām, velkot.
  • Bixby - Samsung jaunais AI palīgs.

Daudzās ierīcēs ir arī no aparatūras atkarīgas funkcijas, piemēram, atdzistās S-Pen funkcijas rindiņai Note, lietotne Veselība, kas izmanto sirdsdarbības monitoru, un daudz kas cits.

Samsung One UI

Nejaukt ar Android One, tas ir vēl viens Samsung ādas kapitālais remonts. Šī pieeja mazina Samsung jaunāko filozofiju, un tā ir pilnveidota, samazināta un fokusēta. Tas ir Samsung ar savaldību.

Kopumā šķiet, ka tas sasniedz atzīmi. Estētika ir apaļa, plakana un vienkārša visā, un viss šķiet ātri. Jaunas animācijas izskatās lieliski, un ir virkne jaunu iespēju, piemēram, “tumšais režīms”, lai ērti skatītos saules gaismā, žestu atbalsts (beidzot) un daudz jaunu triku Bixby. Tomēr dažas no jaunajām ikonām var nedaudz šķirt.

Kopumā Samsung viena lietotāja saskarne ir būtisks solis pareizajā virzienā un faktiskā pieredze jaunākajām Samsung ierīcēm, piemēram, Galaxy S10 saimei.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts:Lielākoties One UI ir Samsung pieredze, kuru jūs zināt un kas jums patīk (vai ienīst). Tas jūtas nedaudz slīpēts un noslīpēts, taču tas joprojām ir tālu no krājuma, un tam šobrīd trūkst atbalsta dažām Samsung tēmām. Tas noteikti ir skatīties.

Labākais:Samsung funkciju līmeņi, taču nedaudz mazāk palēninot un uzpūšot.

Sliktākais:Tā kā salīdzinoši nezināms daudzums, atliek redzēt, kā šī āda laika gaitā darbosies.

Interesantākās iespējas: Vienai lietotāja saskarnei ir pievienota lielākā daļa funkciju, kas jums ir pazīstama no Samsung Experience, kā arī šīs:

  • Navigācija ar žestiem - tāpat kā daudzas citas ādas, arī tagad viena lietotāja saskarne ļauj pārvietoties, neizmantojot ekrāna pogas.
  • Pieņemama krātuve - pārvērš SD karti tālruņa iekšējās atmiņas paplašinājumā visiem paplašinājumiem un mērķiem.
  • Dark mode - tumša tēma.
  • Lift to wake - paceliet tālruni, lai tas dzīvotu.

EMUI

Jaunākā versija: 9.0

EMUI ir saīsinājums no “Emotion UI”, un tas ir UI, kas atrodams Huawei un Honor tālruņos. Tas, kādas emocijas jūs jutīsities, ir atkarīgs no tā, cik daudz jums patīk lielas krāsainas ikonas un nedaudz gaumīgas izvēlnes.

EMUI sevi dara zināmu, nevis grimst fonā, kas vienmēr šķirsies. Izņemot diezgan drosmīgās estētiskās izmaiņas, kuras var būt gandrīz pilnībā noņemta ar pielāgojumiem, OS ievieš dažas parocīgas funkcijas. Daudz fona optimizācijas veic AI, kas atbrīvo RAM un palielina ilgmūžību. Viedie padomi ir noderīgi arī, lai noskaidrotu labāko tālruņa lietošanas veidu. Smart Split Screen faktiski ir gudrs, un ir pat datora režīms. Dažos veidos šķiet, ka Huawei mēģina pārspēt Samsung Samsung.

Dažiem cilvēkiem patīk EMUI, taču tā ir viena no pretrunīgākajām iespējām, un tas ir jāņem vērā, apsverot šī ražotāja tālruni. Dažus cilvēkus var aizkavēt apsūdzības par draudiem drošībai, lai arī šo apsūdzību precīzais raksturs joprojām ir nedaudz duļķains.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts: Līdzīgi kā Samsung pieredze, jo tā ir āda, kuru jūs vēlēsitieszinijūs izmantojat. Estētiskās izmaiņas šeit varētu tikt uzskatītas par ārišķīgām un noteikti atšķirīgām. Tāpat kā Samsung, EMUI piedāvā dažas patiesi lieliskas iespējas.

Labākais:RAM pārvaldība, AI funkcijas.

Sliktākais:Iespējams, ka tas ir sāncensis sliktākajam UI dizainam. Pašlaik pastāv bažas par privātumu, kas saistīts ar tā lietošanu. Un bieži vien šķiet, ka uzpūšanās negatīvi ietekmē sniegumu. Atjauninājumi nav ātrākais. Tas ir ļoti līdzīgs arī iOS, kas dažiem to var izslēgt.

Interesantākās iespējas:

  • AI balstīta atmiņas pārvaldība - uzzina, kā izmantojat ierīci, pēc tam optimizē atmiņas pārvaldību.
  • Viedā sadalītā ekrāna - ērtāk piekļūstiet otrai lietotnei, lai to vienlaikus izmantotu, neatmetot pašreizējo.
  • PC režīms - pievienojiet ārēju displeju, lai baudītu darbvirsmai līdzīgu pieredzi.

MIUI

Jaunākā versija: 10

Man vienmēr bija mulsinoši, ka ir “EMUI” un “MIUI”. MIUI izrunā “Me UI” (vai es, tu, es) un tiek piegādāti ar Xiaomi ierīcēm (ieskaitot Pocophone F1).

MIUI faktiski sākās kā pielāgots ROM. Tas bija pirmais Xiaomi radījums, kad tas bija mazs programmatūras uzņēmums 2010. gada aprīlī. Tolaik mērķis bija nodrošināt papildu funkcionalitāti, kas trūkst krājuma Android, piemēram, mākoņa dublējumus, vienlaikus saglabājot saskarni samērā vienkāršu. Šis ROM galu galā noveda pie tā, ka uzņēmums pirmo reizi iekļuva aparatūras tirgū ar Mi One 2011. gadā.

MIUI agrīnās versijas tika salīdzinātas ar iOS, daļēji tās estētikas dēļ un daļēji lietojumprogrammu atvilktnes nolaidības dēļ, kas lietotājiem piespieda visas savas lietotnes turēt horizontāli ritinošos mājas lapu ekrānos. Tas dažiem Android lietotājiem bija nepareizs, taču, par laimi, jaunākās versijās ir iekļauta iespēja atjaunot atvilktni izvēlnē (vai vienkārši pilnībā izslēgt palaidēju).

Noteikti ir dažas laipnas funkcijas, kas iekļautas MIUI, piemēram, Mi Drop failu pārsūtīšanai, nomainīšanai un žestiem. Par laimi var noņemt arī lielāko daļu no šeit esošajām bloatware programmām (ieskaitot pielāgoto MIUI veikalu).

Jaunākas versijas ir pietiekami tuvu krājumam, lai tās būtu salīdzinoši nekaitīgas, lai gan atšķirības tādos elementos kā paziņošanas tekne ir diezgan pamanāmas. Nobraukums var atšķirties, un šeit ir daži dizaina lēmumi, kas nav ideāli: nesenā izvēlne jūtas kā nevajadzīgas izmaiņas, un dalītā ekrāna vairākuzdevumu veikšana ir arī nedaudz sarežģītāka un, iespējams, mazāk ātra un intuitīva. Tad sekoja nesenais, nedaudz aizdomīgais lēmums izvietot reklāmu UI. Kopumā lietotāja saskarne ir diezgan iOS līdzīga, kas dažiem ir saistoša.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts:MIUI tuvākais radinieks, iespējams, ir ColorOS. Tāpat kā šī āda, MIUI ir kaut kur starp OxygenOS un Samsung Experience, piemēram, funkciju un uzpūšanās daudzumu. Dizaina izmaiņas ir arī diezgan pamanāmas un orientētas uz iOS.

Labākais:MIUI ir laba opcija to apstrādei un labi darbojas ar mazāk jaudīgu aparatūru. Bloatware ir noņemams.

Sliktākais:Nevajadzīgas izmaiņas navigācijā un tādās funkcijās kā daudzuzdevumu veikšana, kas var radīt nepatīkamas sajūtas, ja esat pieraduši pie krājumiem līdzīgas pieredzes. iOS iedvesmots dizains ir iegūta garša. Potenciāli reklāma.

Interesantākās iespējas:

  • Mi Drop - ērti pārsūtiet lielus failus no vienas ierīces uz otru.
  • MIUI veikals - piekļūstiet daudzām ekskluzīvām lietotnēm.
  • Theming - daudz pielāgošanas iespēju.

ColorOS

Jaunākā versija: 5.2

ColorOS ir Android apvalks, kas atrodams OPPO tālruņos, un tā ir pamanāma aiziešana no krājumiem ar saviem plusiem un mīnusiem.

Šeit ir daži quirks, kas var radīt traucējumus tiem, kas pārzina akciju Android: piemēram, paziņojumi, kuru atlaišanai ir jāpārvelk uz sāniem, un diezgan intuitīvās iestatījumu izvēlnes (vienkārši mēģiniet mainīt noklusējuma palaidēju, un jūs redzēsit to, ko es nozīmē). Tāpat kā MIUI, tas izmanto arī dīvainas alternatīvas kvītis un vairāku uzdevumu izvēlni. Viedā josla ātrai lietotņu pārslēgšanai, no otras puses, patiesībā ir diezgan glīta. Kopumā ColorOS izskats un izskats piesaistīs fanus un iznīcinātājus - tas galu galā ir atkarīgs no personīgās izvēles.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts:ColorOS ir atšķirīga vēsture, taču tā daudzējādā ziņā ir līdzīga MIUI: tai ir nedaudz iOS iedvesmots izskats, tā maina navigācijas elementus un funkcijas, piemēram, vairākuzdevumus, un tai ir dažas interesantas iespējas.

Labākais:Šī ir vēl viena āda, kas atrodama mazāk jaudīgā aparatūrā, un tā šajā iestatījumā darbojas labi.

Sliktākais:Navigācija un funkciju lietošana var satraukt nevajadzīgas darbības.

Interesantākās iespējas: Viedā josla ir forša, taču tajā nav daudz citu.

HTC Sense

Jaunākā versija: 10

Nav balvu par to, kā uzminēt, kuram viedtālruņu ražotājam pieder HTC Sense!

HTC Sense ir salīdzinoši krājumā, taču Android ādai ir pievienota padeve (BlinkFeed), pielāgots AI (HTC Sense Companion) un nomainīšanas motors. Heinginga motors ir īpaši visaptverošs: ļauj pievienot unikālas skaņas, fontus un pat sākuma ekrāna uzlīmes, kas darbojas kā īsceļi “Freestyle Mode”. Dažām ierīcēm ir arī aparatūrai raksturīgas funkcijas, piemēram, Edge Sense. Pastāv arī Project Treble atbalsts, kam vajadzētu nozīmēt ātru atjaunināšanu.

Galu galā tas ir jauks kompromiss starp krājumiem un pasūtījumu - piešķirot jums diezgan vaniļas aromātu ārpus kastes, bet ar iespēju personalizēt, ja vēlaties. Pat BlinkFeed var izslēgt.

Jūs to varētu aizstāt ar savu pielāgoto ROM, taču HTC iebilst, ka tas tā ir nav jēgas.

Es esmu šeit visu nakti.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts: HTC Sense ir nedaudz līdzīgs Oxygen OS, jo tas ir diezgan tuvu krājumiem. Pateicoties tam, arī Project Treble tai vajadzētu ātri saņemt atjauninājumus.

Labākais:Minimāls uzpūšanās, ātrums, pielāgošana, ātri atjauninājumi.

Sliktākais:Aizraujošas funkcijas ir nedaudz maz.

Interesantākās iespējas:

  • Pielāgošana - HTC Sense ļauj pielāgot visu, sākot no fontiem un beidzot ar skaņām, un tā palaidējam ir ļoti radošs “Freestyle mode”.
  • Malas jēga - noteikta aparatūra ļauj veikt darbības ar ierīces spiedienu.
  • HTC Sense Companion - unikāls AI palīgs.

Sony Xperia UI

Sony Xperia UI ir salīdzinoši krājumam līdzīga Android āda (šķiet, ka arvien vairāk ražotāju virzās šādā veidā) ar dažiem dizaina pielāgojumiem un papildu funkcijām, piemēram, izturības režīmu, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku. Lietotāja saskarne un dizaina izmaiņas ir diezgan atturīgas (ignorējot pielāgoto palaidēju), kas galvenokārt ietekmē tādas lietas kā izvēlne pēdējie - tā aizņem tikai daļu no ekrāna - un bloķēšanas ekrānu. Krāsu shēma ir nedaudz tumšāka. Tas ir tuvāk Holo shēmām, kas ir vecākas, nekā glaimākas, iOS iedvesmotas iespējas, piemēram, ColorOS.

Saplīst

Kā tas tiek salīdzināts:Tāpat kā OxygenOS vai HTC Sense, arī Sony Xperia UI būtībā ir nedaudz pielāgota krājuma versija. Pieredze liekas, ka šeit ir nedaudz mazāk vaniļas, jo redzamākās lietotāja saskarnes atšķirības.

Labākais:Nedaudz atšķirīgs izskats un sajūta.

Sliktākais: Atkal interesantas pārmaiņas ir maz.

Interesantākās iespējas: Izturības režīms ir īpaši efektīvs akumulatora taupīšanas režīms.

ZenUI

ZenUI ir Asus Android āda, tāpēc to nav izmantojuši daudzi cilvēki. Dizains patiesībā ir diezgan jauks un tīrs, taču tajā nav daudz citu izcilu funkciju kā tērzēšanas lietotne ar nosaukumu Omlete un diezgan noderīgs rīks “dari vēlāk”.

LG UX

Jaunākā versija: 6.0

Es mēdzu mīlēt LG UX, jo to sauca par Optimus UI. Neskatoties uz daudz mazāk aizraujošo vārdu, tomēr šī Android Skin joprojām ir diezgan neizteiksmīga opcija, kas nodrošina gandrīz pieejamu estētiku ar pirkstu nospiedumu sensora saīsnēm un vairāk žestu vadīklu. Ne miljons jūdžu no kaut kā Oxygen OS vai HTC Sense.

Ērts atskaites tabula

Tātad, kura Android āda ir vislabākā?

Tagad jums ir diezgan laba ideja par dažādām Android apvalkiem un to funkcijām, tāpēc kurš no tiem ir piemērots jums?

Mēs tomēr varam darīt, ka ādas ir plaši jāsadala divās nometnēs: tām, kas ir tuvu krājumam, un tām, kas rada lielu atzīmi un rada daudz papildu iespēju. Pirmajā nometnē jums ir krājumi un Pixel Android, Android Go, OxygenOS, HTC Sense, LG UX un Sony Xperia UI. Samsung Xperience, EMUI, MIUI un Color OS ir spektra beigās. Ja izvēlaties gandrīz pieejamu Android pieredzi, jūs zināt, ko jūs saņemat, un jums nevajadzētu uztraukties par milzīgiem pārsteigumiem - atliek tikai meklēt papildu funkcijas, kas jūs pievilina.

Ja izvēlaties kaut ko ar vairākām lietotāja saskarnes izmaiņām un funkcijām, pārliecinieties, vai papildinājumi ir kompromitēti atjauninājumu grafiku un veiktspējas vērts. Daudzi cilvēki vēlas aizmirst par daudzām Samsung kļūdām, jo ​​tās funkcijas ir patiesi atdzist un lietotāja saskarne ir nederīga. Tomēr mēs vairāk atrodamies pie žoga, ja runa ir par EMUI, MIUI un ColorOS.

Vai tam pat ir nozīme?

Lielākajai daļai cilvēku, izvēloties nākamo viedtālruni, vairāk šķitīs aparatūra, nevis programmatūra, kas galu galā atņem jums izvēli. Ja jums patīk Pocophone F1 tā cenas un veiktspējas dēļ, jūs saņemat MIUI, un tas ir!

Var noņemt arī daudzus pielāgojumus, kas saistīti ar Android ādu. Ja jums nepatīk sākuma ekrāns, varat to viegli nomainīt uz Nova palaidēju vai citu alternatīvu. Ikonas var mainīt ar ikonu pakotnēm, un dažos gadījumos bloatware var izdzēst.

Tas ir diskutējams par to, ko vairs pat vajadzētu uzskatīt par ādu. Kas ir Android krājums, ja gan Pixel, gan Android Go piedāvā atšķirīgu pieredzi? Ja mēs uzskatām palaišanas ierīces ādas daļu, kā ir ar kameras lietotni? Kā ar iepriekš ielādētajām lietotnēm? Bieži vien ir labāk spriest par katru ierīci pēc savas būtības, un kā ceļvedi izmantojiet tikai to, ko jūs jau zināt par ādu.

Dažas ādas ir nedaudz lēnākas vai tām trūkst jums tīkamu funkciju - un iestatījumu izvēlnē jūs neko daudz nevarat darīt, taču parasti atšķirības lielākoties ir kosmētiskas un noņemamas.

Noslēguma komentāri

Izvēloties Android apvalku, ir svarīgi ņemt vērā tā izskatu un funkcijas un pat lēmumu par to, vai tas tūlīt saņems atjauninājumus. Heck, OS var nebūt pat pieejams jūsu izvēlētajā ierīcē.

Lieliska lieta par Android ir tas, ka jūs joprojām varat pielāgot gandrīz visu, lai iegūtu to tieši tā, kā vēlaties, neatkarīgi no jūsu izvēles.

Kura ir jūsu iecienītākā Android āda?

Mākoņu kaitļošana pārņem paauli, tāpēc kvalifikācija iegūšana ar Microoft Azure varētu jum palīdzēt planēt jaunā tāvoklī. Paņemiet šo būtiko Microoft Azure paketi tikai par UD 17,99 ar ierobežotu laik...

Datu pārvaldība un analītika ir atbalta pīlāri, ka uztur uzņēmējdarbību kopā. Ja šī prame pievienoit avam atkaitei, tā varētu būt jūu biļete uz ieneīga karjera daudzā jomā....

Populāras Ziņas