FaceTime exploit ļauj dzirdēt uztvērēju, pirms viņš ir atbildējis

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 19 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
15 Things Only Adults Noticed In Frozen
Video: 15 Things Only Adults Noticed In Frozen

Saturs


Atjaunināšana, 2019. gada 7. februāris (plkst. 14:22 EST): Apple šodien izlaida iOS 12.1.4 agrāk, ziņots Neowin. Atjauninājums novērš grupas FaceTime kļūdu, kuru Apple īslaicīgi laboja, izslēdzot Group FaceTime bezsaistē.

Atjauninājums novērš arī Live Photos trūkumu, kas atklāts FaceTime drošības auditā, un tajā ir iekļauti daži citi drošības labojumi. Saistītā piezīmē Apple arī izlaida MacOS 10.14.3 papildinājumu, kas arī novērš grupas FaceTime kļūdu.

Ja vēlaties izmantot Group FaceTime, jums jāielādē atjauninājums. Tas pats attiecas uz iOS 12.2 beta versijas lietotājiem, kuriem vēl nav labojuma.

Ja jums ir iOS ierīce, dodieties uzIestatījumi> Vispārīgi> Programmatūras atjaunināšana lai lejupielādētu un instalētu atjauninājumu.

Oriģinālais raksts, 2019. gada 29. janvāris (plkst. 8:33 EST): Tika atklāta Apple FaceTime kļūda, kas lietotājiem ļauj dzirdēt personu, kurai viņi zvana, pirms viņi pieņem vai atsakās no zvana. Problēma, kuru pacēla 9to5Mac, šķietami var ietekmēt ikvienu, kam ir operētājsistēmas iOS 12.1 vai jaunāka versija.


Varat izmantot kļūdu, sākot FaceTime videozvanu ar kontaktu. Kamēr notiek šis saruna, varat pievienot sevi sarunai - izmantojot savu numuru -, lai sāktu grupas sarunu.

Kopš tā laika, līdz saņēmējs noraida zvanu, tiek aktivizēts viņu tālruņa mikrofons un tiek pārraidīts audio (it kā viņi būtu uz to atbildējuši). Tomēr viņu tālruņa ekrānā joprojām redzams, ka zvans ir ienācis, nevis savienots.9to5Mac un citi ir ziņojuši arī par uztvērēja video aktivizēšanas metodēm kopš sākotnējās izmantošanas atklāšanas.

Tagad vietnē FaceTime jūs varat atbildēt pats, pat ja viņi neatbild? #Apple izskaidrojiet to. Pic.twitter.com/gr8llRKZxJ

- Benji Mobb ™ (@BmManski) 2019. gada 28. janvārī

Apple apzinās šo problēmu un ir izmantojis Group FaceTime bezsaistē, kamēr tā to risina. Uzņēmums arī sacīja, ka kļūda tiks labota programmatūras atjauninājumā šonedēļ.

Cik liela ir problēma?

Neskatoties uz ātro Apple reakciju, pati kļūda ir satraucoša, un tai varēja būt smagas sekas.


Tā kā tagad tik daudzu paziņojumu dēļ daudzi cilvēki apklusina savus telefonus, atrodoties darbā vai pat mājās, cilvēks to varēja izmantot desmitiem reižu, lai noklausītos veselas sarunas, uztvērējam nemaz nezinot. Par laimi, grupa FaceTime oficiāli tika atklāta tikai pagājušā gada oktobrī, izmantojot iOS 12.1, tāpēc nav bijis daudz laika, lai to izmantotu nepareizi (ja kāds to pat zināja pirms vakardienas).

Kas varētu būt sliktāks par lietotājiem nodarīto kaitējumu, tas ir kaitējums, kas tam ir Apple tēlā. Tikai agrāk šomēnes CES 2019 laikā Apple izstrādāja reklāmas, norādot uz lietotāju privāto spēku, kamēr tā bija tikai vakar ka izpilddirektors Tims Kuks runāja par “rīcību un reformām svarīgām privātuma aizsardzības vajadzībām”.

Apple nekad nerādās CES, tāpēc nevaru teikt, ka redzēju to nākam. pic.twitter.com/8jjiBSEu7z

- Kriss Velazco (@chrisvelazco), 2019. gada 4. janvāris

Uzņēmumam jau sen ir savs privātums un drošība pār citiem aparatūras ražotājiem. Savā iOS 12.1 drošības dokumentā no pagājušā gada novembra Apple sauca iOS par “lielu progresu mobilo ierīču drošībā”. Tikmēr iOS drošības pārskata dokumentā no pagājušā gada uzņēmums paziņoja: “Tikai Apple var nodrošināt šo visaptverošo pieeju drošība, jo mēs veidojam produktus ar integrētu aparatūru, programmatūru un pakalpojumiem. ”Balstoties uz šo neseno FaceTime incidentu, šķiet, ka sistēma nav tik droša kā Apple, ja mums visiem ticētu.

Mums ir jāturpina cīnīties par tādu pasauli, kurā vēlamies dzīvot. Šajā #DataPrivacyDay mums visiem uzstās uz rīcību un reformām, lai nodrošinātu svarīgu privātuma aizsardzību. Briesmas ir reālas, un sekas ir pārāk svarīgas.

- Tims Kuks (@tim_cook), 2019. gada 28. janvāris

Tas nenozīmē, ka Apple ir sliktāks par konkurentiem. Ar privātumu saistīti incidenti ir izplatīts notikums nozarē, kas arvien vairāk paļaujas uz vienmēr klausāmiem pakalpojumiem, lai sniegtu virtuālu palīgu pieredzi. Starp diviem piemēriem ir tas, ka uzņēmumam Google ir jāatspējo Home Mini aparatūras poga, lai tas nevarētu ierakstīt visu, un Amazon Echo ierakstīšana un pāra privātu sarunu nosūtīšana trešajam lietotājam.

Tomēr šis FaceTime incidents ir nopietns trieciens Apple rūpīgi veidotajam privātuma čempiona attēlam. Galu galā, ja lietotāji nevar uzticēties samērā vienkāršam pakalpojumam, piemēram, FaceTime, lai aizsargātu savu privātumu, kāpēc viņi iepērkas Apple lielākajā stāstījumā, ka tas privātumu liek pāri visam citam?

Ja jums ir bažas par FaceTime, iOS iestatījumos varat atspējot FaceTime, līdz Apple izdod labojumu.

Mobilie tīklāji nav tik populāri kā agrāk, taču viena īpašniekam ir ava priekšrocība, alīdzinot ar viedtālruņa kartā punkta funkcija ielēgšanu. Pārnēājamā WiFi tīklāja ierīce parati var vienlaiku izve...

Atjauninājum, 2019. gada 27. mart (plkt. 01:49 ET): Mobvoi atbildēja uz mūu lūgumu komentēt zemāk eošo tātu. Pārtāvi acīja, ka uzņēmumam pagaidām nav komentāru, taču viņš mū informē, ja Mobvoi nolem, ...

Pavadīja Šodien