USB-C austiņu nāve var izraisīt austiņu ligzdas atgriešanos

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Roswell Incident: Department of Defense Interviews - Gerald Anderson / Glenn Dennis
Video: Roswell Incident: Department of Defense Interviews - Gerald Anderson / Glenn Dennis

Saturs


3D audio produktu un patiesi bezvadu austiņu jūrā CES 2019. gada C tipa USB austiņas nekur nebija redzamas.

Tomēr šī prombūtne nav nelaimes gadījums. Drīzāk tas ir aizkustinošs klusas pamestās produktu kategorijas klusums. Lai gan daudzi uzskatīja, ka USB-C audio ir slavenās fiziskās ostas pēctecis, pieejamie modeļi neuzvelk uzmanību un šķiet, ka tie nekur neiet. Viņu prombūtne CES 2019 arī nerada rožainu priekšstatu par viņu nākotni. Kā mēdza teikt mans koledžas profesors: “Dažreiz tas, kas nav redzams, vairāk runā par darbu nekā par to, kas ir.”

Kāpēc nav piestiprinātas C tipa USB austiņas

OnePlus C tipa aizzīmes nenodrošina pilnu funkcionalitāti mana līdzstrādnieka Google Pixel 3XL.

Kopumā jauniem standartiem vajadzīgs diezgan ilgs laiks, lai panāktu, tomēr USB-C ienāca uzmanības centrā jau tālu pirms tā laika. Kad Apple un Google nogrūda austiņu ligzdas, tas ierobežoja audio perifērijas ierīču klāstu ar Bluetooth vai ļoti jauno USB-C kategoriju. Varbūt ar nedaudz vairāk laika un dažu nopietnu partneru atbalstu tas varēja būt nobriedis līdz ar vecākā brāļa TRRS spraudni, bet tā tam vienkārši nebija jābūt.


Austiņu ligzda prasa stabilu YoY, kā maniem Twitter sekotājiem. Jūs domājat, ka tā samazināsies, nē? pic.twitter.com/Qe9Q3cGznP

- Karla Pei (@getpeid), 2018. gada 15. marts

Tas ir īpaši satraucoši, jo ikviens varēja redzēt, ka tas notiks. Neskatoties uz žurnālistu un nozares ekspertu saucieniem, nekas nevarēja apturēt vilciena “nogrūst austiņu ligzdu” vilcienu, kad Apple to izdarīja, un post-hoc racionalizēšana ir bijusi nedaudz grūta norīt. Būtu vismaz nedaudz saprotams, ja visas USB-C austiņas darbotos ar visiem USB-C portiem, bet tas tā nav.

Viena no lielākajām problēmām, kas uzņēmumiem navigācija ir saistīta ar avota un perifērijas ierīču savietojamību. C tipa USB austiņu kabeļi var būt vai nu aktīvi, vai pasīvi, vai arī izpausties kā sargspraudņa adapteris. Šī neatbilstība apvienojumā ar faktu, ka audio piederumu režīms vēl ir vispārēji jāatbalsta, rada saderības problēmu aizsprostu. Tāpēc daudzi lietotāji nespēj darbināt atskaņošanas vadīklas vai izmantot austiņu integrēto mikrofonu.


Apsveriet OnePlus, uzņēmumu, kas nogrūda austiņu ligzdu, neskatoties uz to, ka tās kopiena ir pretēji spēka spēlei. Lai arī viņiem ir piemērots dizains, tās C veida aizzīmes nedarbojas uz Google Pixel 3 XL. Lai gan tas nav dzīves graušana - vai pat dienas pazudināšana - ir grūts, ja vēlaties kaut ko iegādāties, ja jums ir kaut kādas izredzes, ka šī lieta pat darbojas. Austiņu pircēji nav pieraduši pie šādas problēmas, jo gadu desmitiem ilgi analogais ports vienkārši darbojās. Nav nozīmes tam, kāds bija jūsu izmantotā avota zīmols, un tas bija standarts. Tas ir pagājis tagad.

Tā nav tikai nekārtīga programmatūra

C tipa USB austiņas parasti nav labas austiņas. Stāsta beigas. Starp šausminoši netīro programmatūru un šausminoši sāpīgo aparatūru - skatoties uz jums, Google Pixel USB austiņas - šķiet dīvaini izvēlēties sliktas C tipa USB austiņas, kad ir lētākas, labākas bezvadu iespējas.

Ja neticat man, Google lietojiet terminu “USB-C austiņas” un redziet, kurš lapas augšpusē atrodas. SoundGuys jau kopš paša sākuma sedz šo pārspēku, un rezultāti nekad nav nonākuši labā vietā. Laikā starp objektīvo pārbaudi un nedaudz “labās” definīcijas atvieglošanu audio apskates vietnē vienkārši nav izdevies atrast ticamu izaicinātāju Bluetooth vai analogām austiņām.

Ja CES 2019 ir kāda norāde, ir iespējama austiņu ligzdas atdzimšana

Ja USB-C skaņa ir mirusi, mēs droši vien varam uzmundrināt to, ka arī citi uzņēmumi sāk atpazīt šo faktu. Lai gan maz standartu pieņēma jauno standartu, par laimi, vecais darbojas tikpat labi, un to pieņemt ir salīdzinoši lēti.

Huawei P30 renderi atklāj austiņu ligzdas iekļaušanu.

Lielākais vairums CES demonstrēto audio produktu bija bezvadu, neatkarīgi no tā, vai tas ir īsts bezvadu, parastais bezvadu vai skaņas joslas ar bezvadu iespējām. Heck, tur bija daudz vairāk vadu 3,5 mm austiņu nekā C tipa USB. Protams, tas neko daudz nesaka. Tomēr tas diezgan skaidri parāda, ka lielākajai daļai patērētāju joprojām ir taisnība, ja TRRS savienotājs ir kārtībā. Nebūtu šoks redzēt, ka tas atgriezīsies viedtālruņos.

Faktiski mēs jau esam redzējuši dažas baumas par to, ka Sony atgriezīs domkratu, un Huawei gaidāmā P30 atveidojuma ligzdas rada noplūdes. Lai arī neviens uzņēmums neatzīmē seismiskas izmaiņas, kā to darītu Google vai Apple, tas ir iedrošinošs sākums.

Cik liela ir austiņu ligzdas atgriešanās iespēja?

Tā vietā, lai paliktu bez audio porta mūsu viedtālruņos, šķiet, ka uzņēmumi var atkal iekļaut austiņu ligzdu.

Ir pāragri pateikt, vai godājamais austiņu ligzda atgriežas, bet mēs joprojām ceram.

Tā kā C tipa USB austiņas atbalsta dzīvību, austiņu ligzda šķiet lielāka nepieciešamība nekā jebkad. Bet, ja tas neatgriežas: mēs paliekam bez reālas opcijas fiziskām mobilās audio pieslēgvietām. Lai gan Bluetooth ir piemērota funkcija, tas neapmierinās visus, un bezvadu standartam ir arī problēmas.

Huawei P30 piedāvā austiņu ligzdu, kas, iespējams, šķiet realitāte, ņemot vērā USB-C austiņu nāvi.

Galu galā C tipa USB austiņu mēģinājums bija puscepts konkurējošo standartu sajaukums, kas noveda pie garām iespējas pēc palaistas garām iespējas. Tā savlaicīga nāve dažiem var būt pēkšņa, un citi to var uzņemt, bet zīdainis nevar pārņemt Atlas.

Kopš iPad 2010. gada debija Apple ir piederēji planšetdatora platība. Pašreizējā paaudze iPad Pro šīferi ir jaudīgi, gandrīz peronālo datoru aiztājēji, kuru mobilie profeionāļi uztver nopietni....

AT&T šodien paziņoja, kad gaidīt atriecošo amung Galaxy View 2 un cik daudz jum nākie nomet, lai tādu iegūtu. Pirmoreiz planšetdatora vēju pieķērām tikai pirm dažām dienām....

Populāri Raksti