Samsung Galaxy S10 Snapdragon 855 vs Exynos 9820

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 6 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
Anonim
УНИЖЕНИЕ. Samsung Galaxy S10+ на Snapdragon 855 против S10+ на Exynos 9820: играем в PUBG и Fortnite
Video: УНИЖЕНИЕ. Samsung Galaxy S10+ на Snapdragon 855 против S10+ на Exynos 9820: играем в PUBG и Fortnite

Saturs


Lielākajai daļai klientu nebūs izvēles starp jaunā Galaxy S10 klāsta Qualcomm Snapdragon 855 vai Samsung Exynos 9820 versiju. Neatkarīgi no tā, joprojām ir intriģējoši izdomāt, kādas ir atšķirības starp abām mikroshēmām, ja tādas ir, kas, bez šaubām, ir šī gada vispopulārākie viedtālruņi.

Mēs jau esam spekulējuši ar veiktspēju, pamatojoties uz to, ko mēs zinām par galvenajiem SoC komponentiem, ieskaitot jaunāko Cortex-A76 lielo CPU kodolu un Mali-G76 GPU no Arm. Bet ar abām Galaxy S10 versijām, kas tagad atrodas laboratorijā, mēs esam spējuši veikt Snapdragon 855 vs Exynos 9820 etalonu un testu izvēli.

Snapdragon 855 vs Exynos 9820 etaloni

Pārliecinieties par mūsu dziļajām niršanām, lai sadalītu galvenās specifikāciju atšķirības starp Snapdragon 855 un Exynos 9820. Mūsdienu etalonu gadījumā ir jāņem vērā tikai divas galvenās lietas. Samsung mikroshēmā tiek izmantots Mali-G76 MP12 GPU, kuru mēs gaidījām rādīt tieši aiz Qualcomm jaunākā Adreno 640.


Procesora pusē Samsung Exynos 9820 SoC ir divi 4. paaudzes pielāgoti Samsung CPU kodoli lielākai apstrādes gruntēšanai. Tos apvieno ar diviem mazākiem Cortex-A75 un četriem energoefektīviem Cortex-A55 kodoliem. Snapdragon 855 ir četras Cortex-A76, lai gan vienai no tām tiek pievienota papildu kešatmiņas atmiņa un lielāks pulksteņa ātrums papildu caurlaidspējai. Tos pavada četri Cortex-A55 serdeņi.

Etaloni padara to interesantu lasot. Šķiet, ka Samsung centieni panākt 4. paaudzes pielāgotā CPU kodolu ir atmaksājušies, vismaz etalonos. Exynos Galaxy S10 rādītāji par vienu kodolu ir par 27,8 procentiem augstāki nekā Snapdragon 855 tweaked Cortex-A76. Lai gan es atzīmēšu, ka veiktspēja vairākos Geekbench palaišanas gadījumos bija nedaudz neatbilstīga Exynos modelim, norādot uz iespējamiem plānošanas vai enerģijas pārvaldības jautājumiem. Tabulas darbojas ar daudzkodolu veiktspēju, Snapdragon 855 pārspējot Exynos versiju par 6,4 procentiem.

Kā jau mēs paredzējām, Qualcomm Adreno 640 GPU uzņem komandu vadībā pār Exynos Mali-G76 MP12 grafikas mikroshēmu. 3D marķējums piešķir Qualcomm mikroshēmai 18 procentu pārsvaru, kas spēlēšanas laikā varētu būt vienāds ar taustāmu kadru ātruma starpību. Exynos modeļa īpašnieki šeit varētu justies izmainīti. Tomēr GFXBench ekrāna T-Rex un Manhetenas testos abi modeļi fiksējas līdz 60 kadriem sekundē. Atšķirības būs atkarīgas no spēlējamo spēļu veida, Adreno parādot savas priekšrocības tikai prasīgākajos nosaukumos.


Exynos 9820 iegūst viena kodola CPU veiktspēju, taču zaudē Snapdragon 855 citur.

Karstums un noturīgs sniegums

Nav nekas neparasts, ka plašu etalonseansu laikā tālruņi kļūst diezgan silti, taču, manuprāt, Exynos modelis sasilda daudz pamanāmāk nekā Snapdragon versija. Iekšējie sensori, ko nolasa dažas lietotnes, bieži nav uzticami, jo sensori katrā tālrunī un SoC ir izvietoti atšķirīgi. Tomēr akumulatora temperatūras rādījumi Samsung tālruņos, kuriem vajadzētu būt diezgan konsekventiem, liek domāt par 5oC starpību pilnā slodzē.

Karstāki telefoni acīmredzami nav lieliski piemēroti akumulatora darbības laikam, un augstā sistēmas temperatūra arī rada ātrāku veiktspējas samazināšanu, darbinot intensīvas lietotnes un spēles. Lai pārbaudītu, mēs pārbaudījām GFXBench prasošo acteku drupu savstarpējās pārbaudes un noteicām, cik ilgs laiks nepieciešams, lai veiktspēja pazeminātos.

Interesanti, ka Exynos 9820 Mali-G76 GPU patiesībā sāk šo etalonu. Izņēmums no pārējiem mūsu datiem, kas šādus rezultātus padara vēl satraucošākus, jo Exynos modelis parasti sākas lēnāk nekā Snapdragon.

Paiet aptuveni tikai 9 minūtes, līdz Exynos 9820 atgriezenisko jaudu samazina par aptuveni 16 procentiem. Huawei's Kirin 980 ar mazāku Mali-G76 MP10 konfigurāciju saglabā veiktspēju aptuveni 15 minūtes. Lai gan tā veiktspējas samazinājums ir daudz skarbāks, tas atlec uz augšu un uz leju līdz 55 procentiem no tā sākuma kadru ātruma.

Exynos Galaxy S10 droseļvārstu darbība notiek ātrāk un smagāk nekā Snapdragon klausule.

Tikmēr Qualcomm Snapdragon 855 izdodas saglabāt ļoti konsekventu sniegumu šajā etalonā aptuveni 19 minūtes. Šobrīd Exynos redz arī otro samazinājumu tā veiktspējas līmenī. Abas beidzas ar līdzīgu attiecīgi 28 un 26 FPS.

Procentuālā izteiksmē Snapdragon 855 atgriezeniskā jauda ir 31% no tās veiktspējas, ar vidējo kritumu 27%. Turpretī Exynos 9820 nodod līdz 46 procentiem ar vidējo kritumu par 37 procentiem. Tā ir būtiska atšķirība veiktspējas droseļvārstu sadalījumā starp abiem, kas liks, ka Exynos variants atmet vairāk kadru ilgu spēļu sesijās nekā tā Snapdragon.

Snapdragon 855 vs Exynos 9820 taustiņu līdzņemšana

Mēs to jau teicām, un mēs to pateiksim vēlreiz. Etaloni ir labs vispārējās veiktspējas ceļvedis, taču tas noteikti nepasaka visu ainu. Apskatot ilgtspējīgu sniegumu, pamatkritēriju skaitļi atklāj pavisam citu stāstu, kas varētu likt divreiz padomāt par potenciālo pirkumu.

Neskatoties uz Samsung iespaidīgajiem CPU etalonuzdevumu rādītājiem, karstā Exynos mikroshēma nozīmē, ka labākā klausules veiktspēja ir pieejama tikai ļoti ierobežotu laiku. Spēlētāji noteikti vēlēsies izvēlēties Snapdragon 855 klausuli, ja tāda ir pieejama. Adreno 640 sniegums ne tikai izcēlās lielākajā daļā etalonu, bet arī Qualcomm SoC piedāvā iespējas sasniegt augstāko veiktspēju ilgāk nekā konkurējošās mikroshēmas.

Intagram ir viena no populārākajām ociālo mediju platformām.ociālie mēdiji. Mum viiem ir kont vienā vai otrā platformā. Daudziem no mum tiešaite klātbūtne uzturēšana ir gan nepatīkam darb, gan pašaizl...

Android ir populārākā mobilā operētājitēma paaulē, bet tikai tāpēc, ka tā ir paredzēta mobilajām ierīcēm, nenozīmē, ka to nevar intalēt uz darbvirma. Ir daudz veidu, kā panākt, lai Android darboto per...

Lasītāju Izvēle