Aizkulisēs: Google Pixel kameras nemaz nemēģina būt kameras

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 12 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
RARE TRIBAL FOOD of West Papua’s Dani People!!! (Never Seen on Camera Before!!)
Video: RARE TRIBAL FOOD of West Papua’s Dani People!!! (Never Seen on Camera Before!!)

Saturs

2019. gada 15. oktobris


Ja jūs meklējat viedtālruni ar labu kameru, nav šaubu, ka ieteikumu sarakstā esat redzējis Google Pixel sēriju. Gadu gaitā Google ir izdomājis, kā padarīt kameru, kas katru reizi nodrošina lieliskus rezultātus. Sākot ar pikseļu tehnoloģiju blogeriem un beidzot ar ikdienas patērētājiem, ir grūti atrast vienu cilvēku, kurš nemīl “Pixel” kameras.

Izņemot to, ka Google nemēģina izgatavot kameras. Tas mēģina radīt maģiju.


Man nesen bija iespēja sēdēt kopā ar Marku Levoju un Īzaku Reinoldsu - galvenajiem prātiem, kas slēpjas aiz Pixel sērijas satraucoši labās kameru sistēmas. Mums bija ilgas sarunas par Pixel 4 kameras jaunajām funkcijām, sākot no tās uzlabotā Night Sight līdz WYSIWYG (tas, ko jūs redzat, tas, ko jūs saņemat) reāllaika HDR + skatu meklētājam. Bija daudz tehnisku sarunu par to, kā Google nodrošina šīs funkcijas, taču viena lieta līdz beigām bija kļuvusi pilnīgi skaidra. Google Pixel kamera vispār nemēģina būt par kameru.


“Mūsu galvenā filozofija ir tādas kameras būve, kas rada maģiju, tas ir, vienkāršības un attēla kvalitātes apvienojums,” skaidroja Reinoldss, “Tātad nakts redzamība joprojām pastāv, noklusējuma HDR + joprojām ir. Visa apstrāde, kas notiek zem pārsega, lai noklusējuma režīmā iegūtu lielisku fotoattēlu, joprojām atrodas. Un mēs arī esam daudz vairāk vienkāršojuši. ”

Noklusējuma režīms. Vienkāršošana. Burvju. Šīs ir frāzes, kuras uzņēmums Google izmanto kā galveno filozofijas daļu Pixel kamerai. Levoy un Reynold prātos, mirkļa uztveršanai nav jāattiecas uz režīma ciparnīcas un iestatījumu izvēlnēm.Google nemēģina savā tālrunī iebūvēt kameru, bet gan mēģina uzbūvēt kaut ko tādu, kas vienmēr izceļ lieliskus attēlus no vārtiem, izmantojot tradicionālos līdzekļus vai citādi.

Tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat

Viena no Pixel 4 jaunajām funkcijām ir WYSIWYG skatu meklētājs, kas nozīmē, ka HDR + rezultātus redzēsit vēl pirms fotografēšanas. Tas varētu šķist mazsvarīgs elements, taču tas ļauj veikt dažas lietas, kuras vienkārši nav iespējamas kamerās, kas nav datorizētas.


Šī WYSIWYG skatu meklētāja mērķis ir pēc iespējas samazināt lietotāju mijiedarbību. Parādot iegūto attēlu pa labi, atverot kameru, jūs zināt, vai jūs tūlīt saņemat vienmērīgu ekspozīciju, un varat tikai koncentrēties uz sava objekta naglošanu.

“Ja redzam, ka lietotājs pieskaras, mēs zinām, ka kamera jau no paša sākuma viņiem nedeva to, ko viņi gribēja.” Turpina Reinoldss, “Tātad krāns man, iespējams, ir neveiksmes gadījums, kuru mēs gribētu uzlabot. . ”

Tradicionālās kameru sistēmas ir diezgan sliktas, lai iegūtu vēlamo attēlu tieši no kameras. Jūs varat vai nu pakļaut izcelšanai un vēlāk pacelt ēnas, vai arī pakļaut ēnām, bet izcelt to. Pateicoties tehnoloģijai, mēs varam darīt abus, un tieši šeit skaitļošanas fotogrāfija sāk radīt šo maģiju.

“Ja jums ir WYSIWYG skatu meklētājs, tas nozīmē, ka mēs varam pārdomāt, kā jūs kontrolējat kameras ekspozīciju, ja vēlaties.” Saka Levojs: “Tātad, ja jūs pieskaraties, tā kā pirms jūs iegūtu ekspozīcijas kompensācijas slīdni, tagad jūs saņemat divus. slīdņi. Mēs to saucam par divkāršu ekspozīcijas kontroli. Un tas varētu būt akcents un ēnas. Tas varētu būt spilgtums un dinamiskais diapazons. Ir daudz veidu, kā jūs varat veikt šos divus mainīgos. Mēs to esam uzstādījuši spilgtumam un ēnām. Un tas dod jums zināmu kontroli, kāda vēl nekad agrāk nav bijusi kamerā. ”

Jūs rediģējat fotoattēlu, pirms pat fotografējat.

Levijam ir taisnība. Divkāršā ekspozīcijas kontrole ir kaut kas tāds, ko var radīt tikai ar skaitļošanas attēlu palīdzību. Sākotnējais attēls būs vienmērīgs, ar saglabātām izcēlumiem un redzamām ēnām. Bet, ja vēlaties, jums ir tiesības individuāli pielāgot izcēlumus un ēnas, pirms pat fotografējat. Tas ir kaut kas, ko jūs iepriekš varēja darīt tikai fotoattēlu rediģēšanas programmatūrā pēc fotoattēla uzņemšanas.

Levoy komanda mēģina iziet no tradicionālās kameras ierobežojumiem, koncentrējoties uz tradicionālo kameru ierobežojumiem. Lai gan vairums ražotāju ievieš Pro režīmus, lai dotu jums kontroli pār diafragmas atvērumu, slēdža ātrumu un ISO, Google mēģina automātiski padarīt labāku attēlu, nekā jūs varētu, pat ja jums būtu šīs pogas tieši.

Nogalini to ar mācībām

Tātad, kādus citus aprēķināšanas veidus tradicionālās kameru tehnikas var izmantot ātrāk? Šogad Levoy komanda risina sliktā apgaismojuma problēmas.

Pixel 4 savā kameru sistēmā ievieš uz mācībām balstītu baltā balansu. Šī funkcija darbojas, lai nepārtraukti uzlabotu krāsu attēlus, pat ārkārtīgi sliktā apgaismojumā. Google īpaši mērķē vājā un dzeltenā gaismā un izmanto nātrija tvaika gaismu kā piemēru tam, ko mēģina labot, bet tā mērķis ir panākt nevainojamu baltā balansu katru reizi.

Nātrija tvaika lampas ir tāda veida gāzes spuldzes, kas rada gandrīz vienkrāsainu efektu objektiem, pateicoties tā ārkārtīgi šaurajam viļņa garumam no 589nm līdz 589,3nm. Tās tiek izmantotas, jo ir ļoti efektīvs gaismas avots, tāpēc jūs bieži to redzēsit ielu lampās vai citos apgaismojumos, kuriem jādarbojas ilgi. Šī ir viena no grūtākajām situācijām, no kuras iegūt precīzu baltā balansu, tāpēc Google programmatūras labojums ir patiešām iespaidīgs.

“Nātrija tvaika gaismas gadījumā būtu dzeltens, un mēs centīsimies neitralizēt šo slikto apgaismojumu,” saka Levojs. “Daudz notiek sliktā apgaismojumā. Ja jūs ieejat diskotēkā un tur ir sarkanas neona gaismas, tas to saglabā, bet mēģinās neitralizēt dažus nelabvēlīgās zonas apgaismojumus. ”

Baltā balanss, kas balstīts uz mācībām, bija jau Google nakts redzamības režīmā, tāpēc tā galīgajam attēlam bija daudz labākas krāsas nekā kaut kam līdzīgam, piemēram, automātiskajam režīmam Huawei P30 Pro. Sistēma mācās, pamatojoties uz attēliem, kas uzņemti ierīcē, ko tā uzskata par līdzsvarotu, un izmanto iegūtos datus, lai iegūtu krāsu precīzākus attēlus vāji apgaismotos apstākļos. Tas ir kaut kas tāds, ko tradicionālās kameru sistēmas vienkārši nevar darīt. Kad kamera tiek piegādāta, automātiskais baltā balanss ir automātiskais baltā balanss. Izmantojot Pixel, tas vienmēr darbojas, lai laika gaitā kļūtu labāks.

Baltā balanss, kas balstīts uz mācībām, vēl labāk atvieglo lieliskus vājā apgaismojuma attēlus, taču Levoy vēlas izmantot datorus, lai vienkāršotu vienreiz sarežģīto attēlveidošanas veidu - astrofotogrāfiju.

Skaties uz zvaigznēm

Avots: Google

Levoy šo jauno iespēju sauc par “HDR + steroīdiem”. Ja standarta HDR + fotografēšana notiek ar 10-15 īsām ekspozīcijām un tos izlīdzina un aprēķina, iegūstot asus attēlus ar zemu trokšņa līmeni, šis jaunais režīms prasa līdz 15 16 sekunžu ekspozīciju komplektiem, lai izveidotu 4 minūšu ekspozīciju. Pēc tam sistēma izlīdzina attēlus (jo zvaigznes laika gaitā pārvietojas) un pielāgo atbilstošos iestatījumus, vienlaikus samazinot troksni ar pikseļu vidējo vērtību, lai izveidotu pārsteidzošus attēlus.

Tas man bija sava veida Svētais Grāls.

Marks Levijs

Levojs parādīja man dažus fotoattēlus, kurus viņa komanda uzņēma par piena ceļu, un mans žoklis burtiski nokrita. Lai gan tradicionālajās kameru sistēmās ir iespējams ilgstoši eksponēt, parasti jums ir nepieciešams papildu aprīkojums, lai laika gaitā pagrieztu kameru, ja vēlaties īpaši asus attēlus. Izmantojot Night Sight, jūs varat vienkārši atbalstīt tālruni pret klinti, aizsniegt slēģi, un visu pārējo nodrošina ierīce.

Iespējams, ka šī jaunā Astro Night Sight režīma gudrākais elements ir tas, ka tas vispār nav atsevišķs režīms. Tas viss notiek ar pogu Night Sight. HDR + jau izmanto žiroskopu, lai noteiktu kustību un izlīdzinātu attēlu pārrāvumus, un Night Sight tagad līdz četrām minūtēm noteiks, cik ilgi tas var reāli uzņemt attēlu atkarībā no tā, cik stabila ir ierīce, kad jūs nospiežat aizslēga pogu. Tas arī uztvers debesis, izmantojot metodi, ko sauc par semantisko segmentāciju, kas ļauj sistēmai atšķirīgi apstrādāt noteiktus attēla apgabalus, lai iegūtu labāko rezultātu.


"Mēs vēlamies, lai lietas būtu viegli lietojamas ikvienam," saka Reinoldss, "Tātad, jebkurā laikā produktā atrodam kaut ko tādu, kam nav jābūt, mēs varam atņemt šo atbildību no jums un atrisināt to jūsu labā."

Šis paziņojums patiesībā nosaka to, ko Google mēģina darīt ar Pixel kameru. Tā vietā, lai izpētītu, kā viņi var padarīt to darbīgu, piemēram, kameru, Google mēģina atrisināt problēmas, par kurām jūs pat nezinājāt, ka tās pastāv, un iepazīstināt ar to pēc iespējas vienkāršākā formā.

Protams, ir nopelni abām pusēm. Daži cilvēki varētu gribu tālruņa kamera, kas darbojas tāpat kā kamera, ar manuālu vadību un ciparripām. Viņi varētu vēlēties lielākus sensorus un Pro režīmus. Bet, lai gan citi ODM koncentrējas gandrīz tikai uz aparatūru, Google skatās pavisam citā virzienā.

Tas vēlas radīt maģiju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par skaitļošanas fotogrāfiju? Apskatiet iepriekš redzamo videoklipu, lai redzētu, kā šis lauks mainīs attēlu veidošanas veidu.

4. pikselis

saturu jums piedāvā MNML lieta, pasaules visiecienītāko tālruņu lietu veidotāji. Ietaupiet 25% no Pixel 4 vai Pixel 4 XL korpusa, izmantojot atlaides kodu AAPixel4.

Ziņot, ka Xiaomi izpilddirektor Lei Jūn acīja, ka tā tālruņi varētu kļūt dārgāki.Izpildvara vadītāj acīja, ka nākotnē uzņēmum, iepējam, nepārdo tālruņu, kuru cena ir mazāka par 3000 juaņām (~ 447 UD)....

Vai eat gatav kārtējam haizivju uzbrukumam? Melnā haiziv ir atgriezie ar ava 2018. gada pēļu tālruņa turpinājumu. Melnā haiziv 2 baltā uz oriģināla kodolu, pievienojot pieticīgu uzlabojumu. Ar lidenu,...

Skatīt Vairāk