Google Stadia: viss, kas jums jāzina

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 14 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Gerdan no pērlītēm bez darbgalda. Gerdan no krelles meistarklases
Video: Gerdan no pērlītēm bez darbgalda. Gerdan no krelles meistarklases

Saturs


Atjauninājums: 2019. gada 7. novembrī: Mēs atjauninājām šo ziņu ar informāciju, kuru tagad ir pieejama Google Stadia lietotnes lejupielāde.

Pagājušajā gadā Google paziņoja par Project Stream - ierobežotu straumēšanas testu, kas izveidots ap Assassin's Creed Odyssey. Pēc īsa pārbaudes perioda janvārī projekts beidzās, un Google diezgan klusēja par saviem nākotnes spēļu straumēšanas plāniem. GDC 2019 Google beidzot pārtrauca klusumu, paziņojot par Stadia.

Spēļu straumēšanas pakalpojuma ideja nav nekas jauns (atcerieties Onlive?), Taču Google pakalpojums, šķiet, ir vēl viens no vērienīgākajiem mēģinājumiem.

Kas ir Google Stadia?

Jaunais Stadia pakalpojums ir paredzēts visu vecumu spēlētājiem. Mākoņu pakalpojums darbojas nevainojami ar Chromecast Ultra, kad tas ir savienots ar televizoru. Tas atbalstīs arī pārlūku Chrome ar galddatoriem, klēpjdatoriem un planšetdatoriem (ieskaitot Chrome OS). Tas atbalstīs arī ierobežotu skaitu viedtālruņu. Konkrēti, Stadia strādās ar Google Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a un jaunajām Pixel 4 ierīcēm. Tā piedāvā iespēju acumirklī pārslēgties uz ierīcēm dažu sekunžu laikā, ļaujot izmantot savu spēles pieredzi jebkur - ja vien jums ir pieejams interneta savienojums.


Pakalpojuma pamatā ir Linux, un tajā tiek izmantots Vulkan. Tas atbalstīs daudzus populārākos spēļu izstrādes dzinējus, ieskaitot Unreal un Unity.

Oficiālā lietotne Google Stadia tagad ir pieejama lejupielādei pirms faktiskā palaišanas datuma.

Aparatūras specifikācijas, sistēmas prasības un funkcijas

Kā mākonis balstīts pakalpojums, visu smago celšanu ar Stadia veic attālais dators. Tas nozīmē, ka nav īsti svarīgi, vai izmantojat tālruni, planšetdatoru vai datoru - pieredze būs tāda pati. Google saka, ka Stadia lietotājiem būs piekļuve pielāgota AMD 2,7 GHz x86 procesora jaudai ar 16 GB RAM, līdz 484 GB / s pārsūtīšanas ātrumam un GPU, kura jauda ir 10,7 teraflops.

Stadia sniedz jums tādu pašu pieredzi no jebkuras ierīces, ja vien jums ir savienojums, lai to apstrādātu

Tiek ziņots, ka Google pakalpojums ir jaudīgāks nekā jebkura pašlaik tirgū esošā spēļu konsole. Tā priekšrocība ir arī tā, ka to ir vieglāk jaunināt, jo aparatūras jaunināšana notiek attālināti servera pusē. Atkarībā no savienojuma jūs varat izvēlēties no 1080p līdz 4K. 4K atbalsts ir ar ātrumu 60 kadri sekundē ar HDR un pilnu telpiskās skaņas atbalstu. Nākotnē Google piedāvās arī 8K spēļu atbalstu, lai gan tajā nav norādīts, cik tālu tas ir. Negaidiet arī VR atbalstu tagad, kad firma vienkārši saka, ka tai “pagaidām nav ziņu, ar ko dalīties”.


Lai straumētu spēles pakalpojumā ar 4K izšķirtspēju un 60 kadriem sekundē, kā arī ar 5,1 telpisko skaņu, jums būs nepieciešams 35Mbps savienojums. Jūsu savienojumam būs nepieciešama vismaz 20Mbps, lai atbalstītu 1080p spēļu un 5.1 skaņu, un 10Mbps 720p spēļu un stereo skaņas atbalstam. Starp citu, šobrīd Stadia atbalsta tikai Wi-Fi vai vadu Ethernet savienojumus; tas neatbalstīs bezvadu mobilo savienojumu.

Vairāk funkciju

Citas Stadia funkcijas, kuras vērts izcelt, ietver:

  • Google palīga atbalsts: Iedomājieties, ka esat iestrēdzis un jums nepieciešama palīdzība. Jautājiet palīgam, un tas sniegs jums nepieciešamo padomu. Ir pat iespējams ekrānā pārklāt apmācības videoklipu, kas jums palīdzēs.
  • Valsts daļa: Dalīšanās ir liela Stadia pieredzes sastāvdaļa. Izmantojot šo funkciju, gan spēlētāji, gan YouTubers var vienā mirklī dalīties spēlējamā momentā no spēles. Būtībā spēlētājs noklikšķinās uz State Share un tiks novirzīts uz spēles brīdi, kuru draugs / YouTuber vēlas parādīt. Tas nav tikai video klips, bet jūs faktiski varēsit izjust darbību pats.

Stadia kontrolieris ir optimāls spēles veids

Šis patentētais kontrolieris 69 ASV dolāru vērtībā savieno ar Wi-Fi un tieši ar Google serveriem, lai nodrošinātu bez kavēšanās. Dažas no galvenajām funkcijām ietver iebūvēto Google Assistant atbalstu un pogu Capture, lai saglabātu un notvertu spēļu pieredzi vietnē YouTube.

Protams, jums nav jāizmanto Stadia kontrolieris. Lai arī tas ir neapšaubāmi labākais spēles veids, visām esošajām ievades shēmām vajadzētu darboties, ieskaitot kontrolierus, peles un tastatūras. Pats Stadia kontrolieris var arī tikt pievienots tālrunim, planšetdatoram vai personālajam datoram, izmantojot USB kabeli, ja vēlaties to izmantot kā spēļu paliktni vietēji saglabātos nosaukumos vai ja vēlaties ietaupīt akumulatora enerģiju. Viena lieta par Stadia kontrolieri ir tā, ka tas bezvadu režīmā izveidos savienojumu tikai ar televizoru, kuram ir pievienots Chromecast Ultra.

Stadia integrējas pakalpojumā YouTube

Stadijam ir vairākas unikālas funkcijas, kas ir veidotas ap YouTube:

  • Pūļa spēle: Iedomājieties, ka skatāties YouTube tiešraidi, un pēkšņi YouTuber atver spēli skatītājiem. Jūs varat nospiest pogu un uzreiz ielēkt tieši spēlē. Pagaidām vēl nav atklāta visa informācija par šo, taču tā izklausās diezgan forši.
  • Tūlītēja ieiešana spēlē no piekabēm: Iedomājieties, kā redzēt straumēšanas klipu no jūsu iecienītākās saimnieka vai varbūt no piekabes. Google sola, ka jūs varēsit virzīt spēli un uzreiz iejusties spēlē - tieši tāpat. Atkal mēs vēl nezinām visu šīs funkcijas detaļu.

Spēles atbalsts

Jade Raymond, Google jaunās pirmās puses spēļu studijas vadītājs

Spēļu platforma nav nekas bez spēlēm, un atklājot, Google Stadia būs vairākas nozīmīgas spēles un pat pāris ekskluzīvu titulu. Dažas no spēlēm, kas būs pieejamas, ietver ļoti gaidītas gaidāmās spēles, piemēram, Doom Eternal, Baldur's Gate III, Watch Dogs: Legion un Borderlands 3, kā arī jaunākos spēļu hitus, piemēram, Destiny 2, Mortal Kombat 11, The Division 2, Rage 2, un vēl. Pašreizējo Stadia spēļu sarakstu varat apskatīt zemāk esošajā saitē.

Lasīt vairāk: Google Stadia spēles: pilns saraksts

Interesanti, ka Google ir arī paziņojis par savu pirmās puses spēļu studiju, kuras nosaukums ir Stadia Games and Entertainment. Šī studija ne tikai darbosies pēc savas pieredzes, bet arī palīdzēs izstrādātājiem - lieliem un maziem - ieviest Stadia tehnoloģiju savos nosaukumos. Google nesen Monreālā atvēra savu pirmo iekšējo spēļu izstrādes studiju, lai nosaukumus veidotu tikai Stadia.

Ubisoft ir arī apstiprinājis, ka tā Uplay Plus abonēšanas pakalpojums Stadium nonāks 2020. gadā. Sīkāka informācija nebija paredzēta, taču pakalpojuma PC versija nodrošina piekļuvi vairāk nekā 100 spēlēm par USD 14,99 mēnesī.

Kad tas pienāk un cik maksās?

Google Stadia sāk tirdzniecību 19. novembrī Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Apvienotajā Karalistē un 11 valstīs Eiropā. Pakalpojuma „Stadia Pro” cena ASV būs USD 9,99 mēnesī, kas mēnesī piedāvās piekļuvi aptuveni spēlei (sākot ar Destiny 2).

Google pārdeva ierobežotu Stadia “Founder’s Edition” versiju par 129 ASV dolāriem. Tajā bija iekļauts nakts zilas krāsas kontrolieris un Chromecast Ultra dongle. Tajā bija arī trīs mēnešu Stadia Pro, biļete caurlaide trīs mēnešu laikā no Stadia Pro, ko dot draugam, un pirmā pieeja prasīt jūsu Stadia vārdu. Tomēr Google paziņoja, ka dibinātāja izdevums 22. oktobrī ir izpārdots ASV un citās valstīs, kas izlaiž to.

Google joprojām tirgo Premiere Edition Stadia visās tirgošanas valstīs. Tajā ir iekļauts skaidri baltais Stadia kontrolieris, Chromecast Ultra, trīs mēnešu Stadia Pro un pilnā Destiny 2 kolekcija. Cena paliek 129 USD.

Google ir paziņojis, ka Stadia kontrolieri sāks piegādāt 19. novembri tādā pašā secībā, kā tika veikti iepriekšējie pasūtījumi. Kad tas tiks nosūtīts, jūs saņemsit e-pastu un kodu, lai aktivizētu savu Stadia kontu.

Stadia arī plāno piedāvāt nezināmu spēļu skaitu individuāli, izmantojot Stadia. 2020. gadā uzņēmums laidīs klajā bezmaksas Stadia versiju ar 1080p izšķirtspējas vāciņu. Plašāku informāciju par cenu noteikšanu, Stadia izlaišanas datumu un pieejamību varat iegūt, izmantojot zemāk esošo saiti.

Lasīt vairāk: Google Stadia cena, izlaišanas datums un pieejamība

Mē kādu laiku eam zinājuši, ka LG 2019. gada ākumā parādī 5G tālruni, tāpat kā acīmredzami vii citi OEM. Ta, ko mē nezinājām vai pat nebija aizdoma, līdz janvāra beigām bija ierīce noaukum: LG V50....

V50 ThinQ ir LG vadošai tālruni, un ta darboja galvu galvā ar amung. Ta ir irnīg piedāvājum, ka papildināt ar tehnoloģijām. Papildu 5G atcerietie, ka ar V zīmi apzīmētā ierīce ir LG ērija, ka vērta uz...

Populārs Vietnē