Hei Google, vai valdība mani spieg?

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 15 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Calling All Cars: The Wicked Flea / The Squealing Rat / 26th Wife / The Teardrop Charm
Video: Calling All Cars: The Wicked Flea / The Squealing Rat / 26th Wife / The Teardrop Charm

Saturs


Viedie skaļruņi ir daži no jaunākajiem un karstākajiem viedās mājas tehnoloģijas produktiem. Labs viedais runātājs, piemēram, Google Home, var būt viss vienā risinājums mājas automatizācijai, saziņai un izklaidei. Bet vai viedo skaļruņu pasaulei ir kāda nožēlojamā puse, par kuru mēs pat nenojautījām, un vai mums ir jāpārbauda Google Gome konfidencialitāte?

Ja jūs nebūtu dzirdējuši (pun paredzēts) mūsu māsas vietniSoundGuys ir jauns podcast. Pirmās trīs epizodes vienkārši skāra iTunes un Google Play Music, un mēs visi esam par to satraukti. Tagad es nevēlos to pārveidot par aplādes reklāmu, taču ir iemesls, kāpēc es rakstu šo funkciju. Redziet, SoundGuys Podcast otrā epizode tiek saukta par “Viediem skaļruņiem: jauna likumīga robeža”, un tā ir šī jaunā likumīgā robeža, par kuru es šodien gribu runāt. Šeit varat (un vajadzētu) noklausīties visu epizodi - tas ir tikai 16 minūšu garš -, bet turpmāk sniegšu īsu kopsavilkumu.

Nedaudz juridiskas vēstures

Es neesmu jurists un arī nespēlēju televīzijā, tāpēc mani juridiskie atzinumi nenozīmē daudz. Par laimi, jums par visu to nav jāpieņem mans vārds. SoundGuys bija Džejs Stenlijs no ACLU izstādē, lai izskaidrotu daudz ko no tā, ko es gatavojos. Man arī jāprecizē, ka liela daļa epizodes pirmās daļas ir saistīta ar ASV konstitūciju. Ja jūs nedzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs, tas jums nebūs tik būtisks. Tomēr izrādē joprojām pastāv juridiski jēdzieni, kas jums jāzina.


Ceturtais Amerikas Savienoto Valstu konstitūcijas grozījums aizsargā pilsoņus no tā, ko tā sauc par “nepamatotu meklēšanu un sagrābšanu”. Ja kādreiz esat vērojis policistu šovu, jūs zināt, ka policijai ir nepieciešams orderis, lai pārmeklētu cilvēku mājas. Tas ir ceturtais grozījums. Tas arī aizliedz tādas lietas kā stieples, suņu šņaukšana ar narkotikām, termouzņēmumi un citi rāpojoši sīkumi.

Pašs Ādams Sinicki jau pagājušajā vasarā mazliet iedziļinājās šajā tēmā. Tomēr SoundGuyskopā ar Stenlija kungu, paskatījās uz kaut ko Ādams, kuru viņš nepieskārās.

Trešās puses doktrīna

Par laimi, ASV valdībai, daudzi no mums ir veikuši zvanu savām mājām par izdevīgo cenu 39,95 USD. Šajā vietā mēs sākam soli uz likumīgo podu, ko ir izraisījuši viedie runātāji. Likumā pastāv jēdziens “Trešās puses doktrīna”, kas ļauj tiesībaizsardzības iestādēm piekļūt datiem, kuru izcelsme ir jūsu mājās, bet tur vairs nepastāv (piemēram, mākonis). Es ļaušu Stenlija kungam paskaidrot:


Tā sākās kā vesela saprāta lieta, ja, ja skaļi sarunājaties uz ietves, jūs nevarat gaidīt, ka policijai būs nepieciešama garantija, lai jūs uzklausītu. Bet tas tika attiecināts arī uz jūsu informāciju, ko glabā banka, elektrības uzņēmums vai telefona uzņēmums. Un līdz ar lietu lietu, viedajiem skaļruņiem un viedajiem elektriskajiem vārstiem ļoti daudz ļoti personiskas informācijas, kas atrodas mājās, tiek straumēta trešajām personām un viņu serveriem. Tātad tas ir jāaizsargā, jo, no otras puses, tas atrodas mājas iekšienē saskaņā ar trešās puses doktrīnu, ka informācija netiek aizsargāta saskaņā ar Ceturto grozījumu.

Policistu skatēs viņi runā par bankas ierakstu, tālruņu ierakstu un tamlīdzīgu lietu vilkšanu. Pietiekami drīz viņi sāks piesaistīt arī Google Assistant sarunas.

Bet tas nav viss, kas paredzēts Google mājas privātumam. . .

Būtībā, tā kā mūsu viedie skaļruņi visu, ko mēs sakām, pārsūta trešajām personām, iestādes apgalvo, ka viņiem vajadzētu būt piekļuvei šiem datiem saskaņā ar trešo personu doktrīnām. Tātad ne tikai tas, ka trešo pušu doktrīna neaizsargā mūsu pilsoņu brīvības, tā faktiski var arī atvieglot valdības iejaukšanos mūsu mājās. Stenlijs šeit nerunā hipotētiski. Tas faktiski notiek. Vai tas nav tik jautri?

Turklāt, lai izpildītu komandas, kuras mēs dodam palīgam, Google vispirms ir jāpārraksta šīs komandas tekstā. Ne tikai tiek ierakstītas mūsu personīgās sarunas - tās ir teksta formā, un CTRL-F stilā tās ir pilnībā meklējamas. Tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonas varēja uzrakstīt 30 sekunžu python skriptu, lai sekundēs meklētu mūsu datu krājumus un krājumus no visām atsaucēm no porno uz zemesriekstu sviesta sviestmaizēm (vai abām, bez sprieduma).

Tātad, ko tas viss nozīmē?

Tātad, ja mums “biroja telpa ir mūsu Google mājas lapa” SoundGuysKriss Tomass saka? Nu, varbūt nē. SoundGuys epizode turpina norādīt sliktāko scenāriju gadījumiem, kad tas varētu novest pie Google Home konfidencialitātes, kā arī atsaucas uz GDPR kā potenciālu veidu, kā novērst problēmu. Neatkarīgi no tā, tas ir pārliecinoši, ka tiesībaizsardzībai ir likumīgi līdzekļi, lai uzzinātu jūsu visdziļākos noslēpumus.

Uzticieties man, es esmu viens no pazīstamākajiem cilvēkiem, kas rūpējas par Google Home privātumu. Mana dzīve ir atvērta grāmata un viss tas, bet šī epizode man deva pauzi. Tas, ko es daru privātās mājās, ir mans bizness. Es sāku domāt, vai man savā Google sākumlapā vajadzētu nospiest veco izslēgšanas pogu. Vismaz līdz atcerējos divas lietas.

Tie ir jūsu dati. Pārsvarā.

Pirmkārt, privātums ir mans galvenais piemērs šeit - mēs esam galu galā. Amazon ir dažas līdzīgas politikas lielākajā daļā aspektu, taču vienkāršības labad mēs apspriedīsim Google un Google Home privātumu. Google ir ērti norādījis, ko tas no jums savāc savās palīdzības sadaļās, kas citētas zemāk:

Vai pakalpojumā Google Home tiek ierakstītas visas manas sarunas?
Nē. Google mājas lapa īsos (dažās sekundēs) noklausās karstā vārda fragmentus. Šie fragmenti tiek izdzēsti, ja karstais vārds netiek atklāts, un neviena no šīm ziņām netiek atstāta no jūsu ierīces, kamēr nav dzirdams karstais vārds. Kad Google Home atklāj, ka esat teicis “Ok Google” vai esat fiziski ilgi nospiedis savas Google Home ierīces augšdaļu, ierīces augšpusē iedegas gaismas diodes, lai paziņotu, ka notiek ierakstīšana, Google Home reģistrē to, jūs sakāt, un nosūta šo ierakstu (ieskaitot dažu sekunžu karsto vārdu ierakstu) uzņēmumam Google, lai izpildītu jūsu pieprasījumu. Šos ierakstus jebkurā laikā varat izdzēst, izmantojot sadaļu Mana darbība.

Vai es varu apskatīt to, ko esmu pajautājis Google sākumlapai? / Ko Google mājas lapa ir dzirdējusi?
Varat pāriet uz Palīdzības vēsturi sadaļā Mana darbība (myactivity.google.com) vai uz iestatīšanas lietotnes saiti Mana darbība, lai skatītu pieprasīto un izdzēstu to, ja vēlaties.

Ja es izdzēšu savas atrašanās vietas / meklēšanas / sarunu vēsturi, vai Google joprojām saglabā kopiju?
Dzēšot vienumus no sadaļas Mana darbība, tie tiek neatgriezeniski izdzēsti no jūsu Google konta. Tomēr Google var glabāt ar jūsu kontu saistītu informāciju par jūsu kontu, piemēram, kādus Google produktus izmantojāt un kad, lai novērstu surogātpastu un ļaunprātīgu izmantošanu un uzlabotu mūsu pakalpojumus.

Vai Google Home pārdod manu informāciju visiem / maniem kontaktiem / Google / citām lietotnēm / reklāmdevējiem / citiem uzņēmumiem?
Mēs nepārdodam jūsu personisko informāciju nevienam. Dažos gadījumos mēs kopīgojam informāciju ar trešajām pusēm, kas ir uzskaitīti Google konfidencialitātes politikā. Vietnē Google sākumlapa, ja jūs pieprasāt pakalpojumu no tāda biznesa kā Uber, mēs jums nosūtīsim informāciju, kuru esat sniedzis šim pakalpojumam, lai pabeigtu rezervāciju vai apstiprinātu braucienu. Šajos gadījumos mēs jau iepriekš būsim lūguši jūs atļaut mums koplietot šo informāciju ar šo pakalpojumu.

Tātad, īss stāsts (un ņemot vērā nominālvērtību - nolieciet skārda folijas cepures), Google visu laiku reģistrē, bet izdzēš visu, kas nesatur karsto vārdu. Jūs varat redzēt, ko Google ir ierakstījis no Google mājas, un pat pats to izdzēst. Turklāt šeit varat redzēt visu, ko Google zina par jums.

Bet kā ar tiesībaizsardzību?

Bet, bro, mēs runājam par valdību. Kas nozīmē, ka mums ir jāiedziļinās Google konfidencialitātes politikā, kas ietver arī Google Home konfidencialitāti. Tas ir garš (nepietiekams apgalvojums). Apkopošu šeit teikto par šo tēmu. Kā un kad Google kopīgo jūsu datus, var iedalīt četrās dažādās kategorijās:

  • Ar jūsu piekrišanu - Protams, Google, dalieties tajā ar Uber, lai viņi zinātu, kur nākt, lai saņemtu mani.
  • Ar domēna administratoriem - Ja jūsu darbs izmanto Google lietotnes, jūsu kontam jebkurā gadījumā galvenokārt pieder jūsu darba devējs.
  • Ārējai apstrādei - Būtībā, ja Google nav pietiekami liels un jums kaut kādā veidā ir jāizmanto trešā puse (piemēram, klientu atbalsts - yay ārpakalpojumi), tā kopīgo jūsu datus, ja vien šis pakalpojums ievēro arī konfidencialitātes politiku.
  • Juridisku iemeslu dēļ - Tur tas ir!

Šajā vietā Google mājas lapas konfidencialitātes politika kļūst nedaudz rāpojoša:

Google regulāri saņem pieprasījumus no valdībām un tiesām visā pasaulē par lietotāju datu izpaušanu. To datu konfidencialitātes un drošības ievērošana, kurus jūs glabājat Google, atbalsta mūsu pieeju šo juridisko prasību izpildei. Mūsu juridiskā komanda pārskata katru pieprasījumu neatkarīgi no tā veida, un mēs bieži atmetam, kad pieprasījums šķiet pārāk plašs vai neatbilst pareizam procesam.

Tas nozīmē, ka, ja amatpersonas saņem orderi, Google pirms kaut kā nodošanas pārskata dokumentāciju, lai pārliecinātos, ka tas atbilst ordera ierobežojumiem. Tas izklausās labi, taču saskaņā ar Google pārskatāmības ziņojumu no 60 līdz 75 procentiem datu pieprasījumu, kas datēti ar 2010. gadu, tika “izveidoti daži dati”. Es nezinu, ko jūs par to jūtat, bet es esmu uzminēt, ka tas nav atvieglojums.

Varbūt, jūs zināt, nedaudz grūtāk atgriezieties tur, Google.

To visu iesaiņojot

Dažas no šīm lietām par Google Home privātumu šķiet satraucošas, un tam vajadzētu arī būt, bet mēs ne tik labi meklējam distopiskas sabiedrības mucu.Tas nav tā, kā mēs gatavojamies ieviest sociālo nopelnu sistēmu, lai jūs atzīmētu visu mūžu bez pienācīgas procedūras. Bet tad Google gandrīz neko daudz neatbalsta pret The Man.

Šeit ir runa par internetu - tas ir uz visiem laikiem. Kad esat laidis datus pasaulē, pat ja tos uzrauga un uztur uzticams pakalpojums - vai vismaz tāds, kas nodrošina jums pietiekami daudz ērtības, lai jums vienalga būtu vienalga (lai gan varbūt jums vajadzētu) -, tas ir pieejams mūžīgi. Datu pārkāpumi, konfidencialitātes pārkāpumi un pat dramatiskas izmaiņas valdībā vai Google biznesa stratēģijā var mainīt visu. Tas nemaz nemierina.

Es, pirmkārt, paturēju mājā Google un Alexa. Es neplānoju neko nožēlojamu, un personīgi es nedomāju, ka manai valdībai vajadzētu rūpēties par to, ko es daru. Tur ir 65 gadus vecas vecmāmiņas, iespējams, vairāk apdraud sabiedrības drošību nekā es. Ja valdība patiešām vēlas uzzināt, es pajautāju, kurā laikā Aldi slēdzas (FYI: 9:00), es domāju, ka ir maz, ko es varu darīt, lai to apturētu. Es labāk gulēšu, zinot, ka Džejs Stenlijs un ACLU vismaz cīnās manā vārdā.

Iepazīstieties ar apraidi

Labi, jauki, vēl viens spraudnis. Šī patiešām ir interesanta epizode. Es apskatīju tikai dažus no juridiskajiem argumentiem, kurus apsprieda Kriss Tomass un Džejs Stenlijs, tāpēc dodieties pārbaudīt Podcast epizodi.

Ko jūs domājat par viedajiem skaļruņiem un Google Home privātuma jautājumiem šodien? Vai jūs tagad uztraucaties vai esat pārliecināts par savu pārliecību, ka Google dati ir droši sajūgi rokas?

Paziņojiet mums komentāros, ko domājat par šovu, savas domas par Google mājas privātumu un, kamēr jūs atrodaties, atstājiet arī atsauksmi!

Mum ir ticama bauma, ka liek domāt, ka Nokia 9.1 PureView bū 5G viedtālruni, ka tik palait klajā kaut kad 2019. gadā. Pēcpārdošana Nokia 9 PureView, kā norāda tā it kā apgalvotai noaukum, viticamāk, g...

Nokia 9 PureView ir HMD pamatelement 2019. gadam, taču tā bija diezgan neapmierinoša ierīce. tarp pagājušā gada vadošo ilīciju un polarizējošo penta-kamera ietatījumu ta varēja būt daudz labāk....

Publikācijas