Huawei Mate 20 Pro apskats: labākais tālrunis enerģijas lietotājiem

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 20 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 7 Maijs 2024
Anonim
Meet the Huawei Mate 20 Pro: The Phone For Power Users [Review]
Video: Meet the Huawei Mate 20 Pro: The Phone For Power Users [Review]

Saturs

2018. gada 29. oktobris


2018. gada 29. oktobris

Huawei Mate 20 Pro apskats: labākais tālrunis enerģijas lietotājiem

Pozitīvi

Krāšņs dizains
Liels, skaists ekrāns
Milzīgs akumulators
Ļoti ātra uzlāde
Apgrieztā bezvadu uzlāde
Cietā programmatūra
Universāla kamera
Labas biometriskās īpašības

Negatīvi

Neatbilstoša attēla kvalitāte vājā apgaismojumā
Nav 3,5 mm austiņu ligzdas
Patentēta atmiņas karte
Dārgi

ReitingsBattery6.9Display9.4Camera8.2Perfor performance8.6Audio7.0Bottom Line

Mate 20 Pro, iespējams, ir vislabākais tālrunis, ko varat saņemt šobrīd, ja jūs varat vērsties pēc cenas.

8.38.3Mate 20 Proby Huawei

Mate 20 Pro, iespējams, ir vislabākais tālrunis, ko varat saņemt šobrīd, ja jūs varat vērsties pēc cenas.

Izņemsim to no ceļa. Jūs droši viengribu iegādāties Mate 20 Pro. Tas ir seksīgi, tas ir jaudīgi, tas ir viens no labākajiem tālruņiem, ko varat saņemt šobrīd. Patiesais jautājums ir, vai jums vajadzētu maksāt ne mazāk kā 1 050 eiro (~ 1 205 USD) par privilēģiju to iegūt. Vai arī jums vajadzētu “samierināties” ar vienu no daudzajām lieliskajām alternatīvām un procesa laikā ietaupīt naudu?


Atjauninājums: mūsu Huawei Mate 20 Pro ilgtermiņa pārskats ir pieejams tiešraidē: kā tālrunis iztur pēc trīs mēnešu lietošanas?

Tas nav viegls jautājums - mēs pavadīsim šo padziļināto Huawei Mate 20 Pro pārskatu, mēģinot uz to atbildēt. Piesprādzēties!

Par mūsu Huawei Mate 20 Pro pārskatu

Es uzrakstīju šo pārskatu pēc tam, kad pavadīju apmēram desmit dienas ar Mate 20 Pro pārskata vienību, kuru piegādāja Huawei. Tālrunis (modelis LYA-L29) bija Twilight dual-SIM versija ar 6 GB RAM un 128 GB lielu krātuvi. Tas izlaida EMUI 9.0, izmantojot 2018. gada oktobra drošības ielāpu un būvēšanas numuru C432E10R1P16. Es to galvenokārt izmantoju sava mājas Wi-Fi tīklā, kā arī Orange Romania 4G + tīklā.

Tehniski pārskatīšanas vienības programmatūra nebija galīga, taču Huawei sacīja, ka tā norāda uz galīgās izlaišanas programmatūru. Pēc uzņēmuma domām, tādas funkcijas kā 3D Live Object Modeling un AI Color, tālrunī tiks ieviestas nākamo nedēļu laikā. Mēs atjaunināsim šo Mate 20 Pro pārskatu, kad šīs funkcijas būs pieejamas.


Mans kolēģis Deivids Imels pavadīja tikpat daudz laika ar citu Mate 20 Pro pārskata vienību. Viņa video pārskatu varat noskatīties šīs ziņas augšpusē.

Kas atrodas lodziņā

Mate 20 Pro ir pieejams vienkāršā melnā kastē ar lādētāju, baltu C tipa USB austiņu pāri, USB tipa C-3,5 mm audio adapteri un pamata silikona apvalku.

Lādētājs var sasniegt 40W jaudu un tas ir ļoti ātrs (vairāk par to vēlāk). Caurspīdīgais korpuss dažās pirmajās dienās būs labs, taču tas kļūst ļoti drūms, tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities paņemt kaut ko jauku. Vadu austiņas izskatās daudz kā Apple. Tie ir ļoti gaiši, un tie neizolē troksni no ārpuses, taču tie izklausās pārsteidzoši labi, ar jauku basu un skaidriem augstumiem. Noteikti pamēģiniet viņus pirms iemest tos atvilktnē.

Projektējiet un veidojiet kvalitāti

Huawei ir viens no elites telefoniem, kuru konkurenti mēdz kopēt. Uzņēmums gadiem ilgi ir izlicis lieliskus dizainus, pat ja tā programmatūra ir cīnījusies par neatpalikšanu. Tas nenozīmē, ka Huawei izvairās no kopēšanas citiem, kad tas ir piemērots. Mate 20 Pro iemieso abas pieejas: priekšpusē ir norādes no Apple un Samsung, bet aizmugurē ir unikāls Huawei.

Mate 20 Pro priekšpuse izskatās kā jebkurš cits flagmanis, kas laida klajā dažus iepriekšējos mēnešus. Augšpusē ir liels iecirtums - ne tik liels kā Pixel 3 XL, par laimi - ar noapaļotiem stūriem un plānām rāmjiem sānos un apakšā. Ekrāna malas izliekas plānā alumīnija rāmī, līdzīgi kā Galaxy S9 Plus.

Mate 20 Pro trīskāršā kamera drosmīgi nostāda Huawei kā dizaina līderi

Arī simetriskās konusveida tālruņa malas ir ļoti līdzīgas Samsung. Tievā barošanas poga un skaļuma pārslēgs atrodas labajā pusē. Viņi ir jauki un atsaucīgi, taču ir izvietoti pārāk tuvu viens otram un var radīt nejaušus ekrānuzņēmumus. Visās krāsu opcijās barošanas poga ir jauki oranži sarkanīgi nokrāsa. Tas ir jauks akcents, kas tālrunim piešķir personību.

Mate 20 Pro aizmugurē dominē kvadrātveida kameras modulis. Huawei to sauc par “vienkārši ikonisku” un lepojas ar līdzību, kāda tam ir ar dažu luksusa automašīnu, it īpaši Porsche, lukturiem.

Es personīgi to mīlu. Tas ir svaigs, un tas uzreiz atšķir tālruni no jebkura cita, kas tur atrodas. Citi to ienīdīs - es dzirdēju terminu “virtuves plīts” no pāris recenzentiem. Neatkarīgi no tā, kā jūtaties pret to, Mate 20 trīskāršā kamera ir liels, drosmīgs paziņojums, kas paredzēts, lai parādītu, ka Huawei ir dizaina līderis, nevis sekotājs. Atliek tikai redzēt, vai citi pieņems šo dizainu, jo trīskāršās kameras mainās.

Krāsu opcijas

Mate 20 Pro ir pieejams piecās versijās: rožains zelts, pusnakts zils, smaragda zaļš, krēslas un melns. Mans mīļākais ir Emerald Green, kas ir krāšņs zilgani zaļš nokrāsa. Gan smaragda zaļajam, gan pusnakts zilajam ir teksturēts raksts aizmugurē, bet jūs to patiešām nepamanīsit, ja vien nesaskrāpēsit virsmu ar nagu, kas rada atbilstošu grabējošu troksni. Tekstūra palīdz novērst pirkstu nospiedumus, kas rada sāpes krāsu versijās bez tekstūras. Neatkarīgi no tā, tas joprojām ir stikls, tāpēc jūs vēlēsities labu lietu. Krēslā un rozā zeltā ir raksturīga Huawei atšķirīgā krāsu maiņas funkcija. Es personīgi neesmu ventilators, bet, ja jums patīk uzmanība, šīs ir versijas, kuras jāsaņem. Visbeidzot, melns ir tikai melns.

Mate 20 Pro pusnakts zilā un smaragda zaļā krāsā

Mate 20 Pro ir samērā dūšīgs tālrunis. Tas sver 189 gramus, un es pamanīju, ka man tas ir jāpārvieto pēc tam, kad to turēju vienā rokā ilgāk nekā dažas minūtes. Labās ziņas ir tādas, ka tās ir pietiekami šauras, lai tās izmantotu ar vienu roku, pastāvīgi neuztraucoties par to, ka tās nometīsit. Tas arī ir ļoti jauks rokā, pateicoties plānām, noapaļotām pusēm.

Displejs

Mate 20 Pro OLED ekrāns ir plašs, skaists un spilgts. Man nebija problēmu to izmantot telpās ar aptuveni 40 procentu spilgtumu.

Augstais 1440 x 3120 formāts ir jaukta svētība. Jūs varat izmantot 6,39 collu tālruni ar vienu roku, bet tajā pašā laikā var būt grūti to līdzsvarot ar plaukstu - it īpaši, ja navigācijas žestu vietā dodat priekšroku klasiskajai navigācijas joslai.

Mate 20 Pros OLED ekrāns ir plašs, skaists un spilgts.

Ja jums patiešām rūp liels pikseļu blīvums, pārliecinieties, ka esat iedziļinājies iestatījumos un mainiet izšķirtspēju uz QHD +. Pretējā gadījumā tālrunis izmanto noklusējuma viedo iestatījumu, kas dinamiski maina izšķirtspēju, lai taupītu enerģiju. Pēc savas pieredzes es neredzēju reālas atšķirības starp QHD + un Full HD +, tāpēc pēdējais ir labs kompromiss starp enerģijas patēriņu un attēla kvalitāti.

Pēc noklusējuma Mate 20 Pro izmanto spilgto krāsu iestatījumu, kas pastiprina krāsas. Varat pārslēgties uz Normal, lai iegūtu patiesāku dzīves pieredzi, kā arī pielāgot krāsu temperatūru, sākot no vēsas līdz siltai un visam, kas pa vidu. Ir arī iestatījums automātiski pielāgot krāsas, pamatojoties uz apkārtējo apgaismojumu, piedāvājot “papīram līdzīgu pieredzi”, bet es tiešām neredzēju atšķirību.

Dziļi parādot displeja iestatījumus, jūs atradīsit veidu, kā “paslēpt” iegriezumu, būtībā visu laiku ap iecirtumu padarot melnu. Tas ir lieliski, ja jūs atradīsit iecirtumu acij, bet tas neko nedarīs ar krampjaino statusa joslu, kas ir lielākais pārkāpums, ko es izdarīju, kad runa ir par iecirtumiem. Vismaz Huawei pareizi izmantoja iecirtumu. Melnajā joslā atrodas kamera, kas vērsta uz priekšu, austiņa (kas vienlaikus darbojas kā sekundārais skaļrunis), kā arī 3D sejas atbloķēšanas sistēmas emitētāji un sensori.

Galvenās specifikācijas

Tāpat kā viedtālruņu dizains, arī viedtālruņu specifikācijas ir saplūdušas - it īpaši tirgus augstākajā galā. Tomēr Huawei Mate 20 Pro izceļas pāris iemeslu dēļ.

Lasīt: Huawei Mate 20 un 20 Pro specifikācijas: Ir skaidrs uzvarētājs

Mate 20 Pro darbojas ar Kirin 980 procesoru, kuru izstrādājis pats Huawei HiSilicon nodaļa. Tas vien padara Mate 20 Pro izceļas no praktiski visiem citiem 2018. gada Android flagmaņiem, kuri izmanto Snapdragon 845 mikroshēmas no Qualcomm.

Huawei kontrole pār procesoru ļāva tai lielu uzmanību pievērst AI. Kirin 980 ir divas neironu apstrādes vienības (NPU), kas paredzētas reāllaika foto manipulācijām, tiešajai tulkošanai un citiem uz AI balstītiem uzdevumiem. AI tiek izmantots vairākās Mate 20 Pro jomās, taču vairums lietotāju mijiedarbosies tikai ar AI attēlveidošanas funkcijām. Plašāk par viņiem mēs runāsim kameru sadaļā mūsu Mate 20 Pro pārskatā.

Kirin 980 ir astoņkodolu mikroshēma, kas balstīta uz vismodernāko 7 nanometru ražošanas procesu un kas tranzistorus iesaiņo tuvāk, kā rezultātā ir labāka veiktspēja un mazāks enerģijas patēriņš, salīdzinot ar vecākiem procesiem.

Mate 20 Pro ir pieejams ar 6 vai 8 GB operatīvo atmiņu un 128 vai 256 GB krātuves, atkarībā no tirgus. Tālrunim ir populāra microSD vietā jauna veida paplašināma krātuve ar nosaukumu Nano Memory. Mēs nezinām daudz informācijas par šo jaunā veida atmiņas karti, izņemot to, ka tā atbalsta 256 GB ietilpību un rakstīšanas ātrumu līdz 90 MB / sekundē.

Problēma ir tā, ka Nano Memory patērētājiem nav acīmredzamu ieguvumu (ja vien izrādās, ka tas ir daudz lētāks nekā microSD), un viens acīmredzams trūkums: to var iegādāties tikai no Huawei. Kamēr uzņēmuma vadītājs stāstīja Huawei vēlas padarīt Nano Memory par nozares standartu, neviens cits uzņēmums līdz šim nav apņēmies to atbalstīt.

Tā kā karte ir tieši tāda paša izmēra kā nano-SIM karte, Huawei varēja izmantot niecīgu, abpusēju hibrīdu paplāti SIM un atmiņai, tādējādi ietaupot iekšējo vietu procesā.

Nano atmiņa pagaidām ir Huawei ekskluzīva versija

Sānu piezīme: Huawei novietoja mikrofonu tieši pie Mate 20 Pro SIM teknes. Pārliecinieties, ka neliecat mikrofonu, izmantojot SIM rīku, kā to darīja šis neveiksmīgais recenzents.

Performance

Mate 20 Pro darbojas tikpat gludi, kā jūs varētu gaidīt no pašreizējā augstākās klases tālruņa. Es neesmu saskāries ar nevienām novēlošanās epizodēm, kuras būtu vērts pieminēt, lai gan Dāvids savā vienībā pamanīja dažus aizķeršanās gadījumus, it īpaši, mainot lietotnes. Veiktspēja spēļu laikā un vispārējā lietošanā bija degoša.

Uzmundrinošs spēļu sniegums un šmaukts vispārējs pielietojums.

Minūti runāsim par etaloniem. Nesen Huawei tika pieķerti spēļu etalona rezultāti, iestatot savus tālruņus uz “Performance Mode”, kad darbojas populāras etalonuzdevumu lietotnes. Šī augstākā veiktspēja faktiski nebija pieejama reālās dzīves lietojumprogrammās, jo Huawei ieprogrammēja ierīces, lai tās taupītu enerģiju. Pēc ziņu izplatīšanas uzņēmums apņēmās pārtraukt šo maldinošo praksi un padarīt veiktspējas režīmu pieejamu visām lietotnēm kā daļu no EMUI 9.

Mate 20 Pro ļauj iespējot veiktspējas režīmu no akumulatora iestatījumiem, un tam ir manāms efekts, bet tikai etalonos.

Palaižot AnTuTu ar ieslēgtu un izslēgtu veiktspējas režīmu, rodas ievērojamas atšķirības. Bez tā Mate 20 Pro tik tikko izdodas ierindoties AnTuTu ātrāko tālruņu desmitniekā, iegūstot no 240 000 līdz 280 000 punktiem. Ja ir iespējots veiktspējas režīms, mana Mate 20 Pro pārskata vienība ir sasniegusi vairāk nekā 304 000 punktus, ierindojoties pirmajā vietā un pārspējot speciālus spēļu tālruņus, piemēram, Asus ROG vai Xiaomi Black Shark.

Pa kreisi: veiktspējas režīms izslēgts. Pa labi: veiktspējas režīms ieslēgts.

Lietojot etalonus, es neesmu redzējis reālus uzlabojumus Mate 20 Pro ātrumā vai vienmērīgumā ar ieslēgtu veiktspējas režīmu. Ņemot vērā šo režīmu, ir manāma ietekme uz akumulatora darbības laiku, lielākā daļa lietotāju vēlēsies to izslēgt.

Citas aparatūras funkcijas

Huawei Mate 20 Pro ir pirmais lielais tālrunis ar iebūvētu pirkstu nospiedumu sensoru.Mēs jau agrāk esam redzējuši šo funkciju Vivo tālruņos, un mēneša laikā OnePlus gatavojas atbrīvot OnePlus 6T ar displejā esošu pirkstu nospiedumu lasītāju.

Huawei ieviešana darbojas ļoti labi, un tas noteikti ir solis priekšā Vivo X21, kuru es pārskatīju maijā. Tālrunis tiek atbloķēts ļoti ātri, lai arī tas joprojām nav tik ātrs kā daži parastie pirkstu nospiedumu lasītāji. Vienīgās reizes, kad man bija problēmas ar lasītāju, bija pieskaršanās tam ar īkšķa sāniem - šajos gadījumos man nācās stiprāk spiest, lai pirkstu nospiedums reģistrētos.

Jums, iespējams, nevajadzēs daudz izmantot pirkstu nospiedumu lasītāju, ja Mate 20 Pro būsit iespējojis sejas atpazīšanas funkciju. Tālrunis projicē jūsu sejā infrasarkano punktu masīvu, veidojot 3D karti, kas tiek salīdzināta ar iestatīšanas laikā savāktajiem atsauces datiem - līdzīgi kā iPhone X funkcijā.

Funkcija parasti ir ātra un precīza, kaut arī nedaudz pretrunīga. Dažreiz tālrunis tiek atbloķēts gandrīz uzreiz, citreiz tas prasa vienu vai divas sekundes. Tas nav milzīgs jautājums, bet tas ir nedaudz satraucošs, kad jums jāgaida.

Biometriskā autentifikācija darbojas arī ar App Lock un PrivateSpace funkcijām. Lietotņu bloķēšana ļauj bloķēt piekļuvi konkrētām lietotnēm, līdz tālrunis atrod jūsu seju vai pirkstu nospiedumus - tas ir lieliski piemērots, lai neļautu bērniem izmantot sensitīvas lietotnes. PrivateSpace ļauj iestatīt pilnīgi atsevišķu darbvietu, kas tiek atvērta, kad izmantojat noteiktu pirkstu nospiedumu. Jūs varētu izmantot šo funkciju, lai paslēptu saturu no nevēlamiem skatieniem vai vienkārši atdalītu darbu un personīgās lietotnes.

Huawei Mate 20 Pro ir IP68 izturīgs pret putekļiem un ūdeni. Tālrunim ir infrasarkanais pūtējs augšpusē, un sākotnēji ielādētā tālvadības pults ir diezgan laba. Visbeidzot, dubultā SIM paplāte ļauj izmantot divus mobilos pakalpojumus, bet datu vai balss zvaniem vienlaikus var izmantot tikai vienu no SIM.

Akumulators un (ļoti) ātra uzlāde

Bez šaubām, akumulators ir Huawei Mate 20 Pro izcēlums. Ja jums galvenokārt rūp akumulatora darbības laiks, šis tālrunis ir vērts tikai par milzīgo akumulatoru un ātro uzlādi.

Mate 20 Pro ir aprīkots ar 4200 mAh akumulatoru - par aptuveni pieciem procentiem vairāk nekā Galaxy Note 9, par 22 procentiem vairāk nekā Pixel 3 XL, par 27 procentiem vairāk nekā LG V40 ThinQ un par 32 procentiem vairāk nekā iPhone XS Max. Akumulatora kalpošanas laiks ir atkarīgs no citiem faktoriem, izņemot akumulatora ietilpību, taču ir grūti strīdēties par šiem skaitļiem.

Mate 20 Pro ir vērts piemaksāt par savu ierakstu iestatīšanas akumulatoru un īpaši ātro uzlādi vien.

Es regulāri ieguvu vairāk nekā 7,5 stundu ekrāna ieslēgšanās laiku no Mate 20 Pro ar vidēju lietojumu, ieslēgtu automātisko spilgtumu, izslēgtu veiktspējas režīmu un tumšo UI motīvu. Ar intensīvāku izmantošanu, ieskaitot spēles, rādīšanas rādītājus un vairāk YouTube straumēšanas, man bija sešas līdz septiņas stundas ekrāna. Vieglajiem un vidējiem lietotājiem maksa, iespējams, būs jāveic tikai ik pēc divām vai divarpus dienām. Pat ja jūs esat smags lietotājs, šim tālrunim vajadzētu viegli izturēt visu dienu un pēc tam nedaudz.

Mate 20 Pro lādējas neticami ātri, izmantojot komplektācijā iekļauto 40W lādētāju. Huawei saka, ka tā no nulles līdz 70 procentiem samazinās 30 minūtēs. Manā testēšanā tas bija vēl ātrāks, 30 minūtēs sasniedzot 73 procentus. Tālrunis uzlādē piecus procentus ik pēc divām minūtēm, un šajā procesā tas nav īpaši karsts.

Mēs jau agrāk esam redzējuši tālruņus, kas ātri uzlādējas, taču Mate 20 Pro ir arī lielākais akumulators no jebkuras galvenās ierīces. Īpaši iespaidīgi ir tas, ka tas tik ātri uzlādējas ar komplektā iekļauto lādētāju - nav nepieciešams tērēt papildu naudu atsevišķam.

Kā malu, pēc Huawei izpilddirektora Ričarda Ju teiktā, uzņēmums varēja ievietot vēl lielāku 4500mAh akumulatoru Mate 20 Pro, bet izvēlējās 4200mAh bloku, lai 40W uzlāde būtu iespējama.

Mate 20 Pro ir pirmais tālrunis tirgū, kas atbalsta 15W bezvadu uzlādi. Es to nevarēju pārbaudīt, bet Huawei apgalvo, ka tas ir ievērojami ātrāks nekā iPhone XS Max un citiem konkurentiem.

Kūkas apledojums ir apgriezta bezvadu uzlāde. Varat izmantot Mate 20 Pro, lai bezvadu režīmā uzlādētu jebkuru Qi iespējotu ierīci. Vienkārši ieslēdziet funkciju iestatījumos, ievietojiet ierīci, kuru vēlaties uzlādēt, Mate 20 Pro aizmugurē, un tā izslēdzas.

Tomēr apgrieztā bezvadu uzlāde notiek diezgan lēni. Izmantojot Galaxy S9 Plus, katram akumulatora darbības procentam vajadzēja dažas minūtes. Arī tas ir nedaudz smalki. Abas ierīces ir cieši jāizlīdzina, un uzlāde tiek pārtraukta, ja tās pārāk pārvietojat. Jūs nevarēsit vienkārši iemest abus tālruņus kabatā un aizmirst par tiem.

Katru reizi lietojot, jums būs jāatspējo reversā bezvadu uzlāde no akumulatora iestatījumiem, jo ​​tā automātiski tiek atspējota, lai taupītu enerģiju, ja to nelietojat kādu laiku. Jūs arī nevarēsit to izmantot, ja akumulatora darbības laiks ir mazāks par 20 procentiem.

Var būt vilinoši noraidīt apgrieztu bezvadu uzlādi kā tikai foršu ballītes triku, taču mēs visi zinām, cik stresa pilns var būt tukšs akumulators. Šajās situācijās palīdz katrs mazliet sulas.

Skaņa

Huawei Mate 20 Pro nav 3,5 mm audio ligzdas. Tā ir viena no nedaudzajām likumīgi svarīgajām funkcijām, kuras trūkst ierīcei. Komplektā ietilpstošās C tipa USB austiņas ir diezgan pienācīgas, un ar komplektā iekļauto adapteri varat izmantot arī savas iecienītākās austiņas.

Mate 20 Pro ir divi skaļruņi, kas ir gudri paslēpti C tipa USB portā un austiņās. C tipa portā esošais ir galvenais, un tas kļūst mazliet skaļāks. Pārsteidzoši, ka tas nedaudz tiek sabojāts tikai tad, ja pievienojat C tipa kabeli, lai uzlādētu tālruni.

Tālrunis kļūst pieklājīgi skaļš, kaut arī ne tik skaļš kā Galaxy S9 Plus. Skaņa ir nedaudz smalkāka par Samsung flagmani.

Nepalaidiet garām: labākās austiņas ar C tipa USB

Kamera

Huawei Mate 20 Pro kamerai ir daudz lielisku iespēju un dažas stiprās puses, bet arī dažas nepilnības.

Mate 20 Pro aizmugurē ir trīs kameras: primārā 40MP kamera ar f / 1,8 atvērumu; telefoto 8MP ar f / 2.4 apertūru un OIS; un 20MP īpaši plats ar f / 2.2 apertūru. Priekšpusē ir viena 24MP kamera.

Tā ir ļoti universāla kameru sistēma, kas ļauj fotografēt visu, sākot no makro detaļām līdz tālsatiksmes un tuvinātas ainavas. Tas var lieliski noderēt prasmīgām rokām, bet var arī izrādīties viduvēji kadri, ja jūs vienkārši fotografējat automātiski.

Tā ir iespaidīgi universāla kamera, kas ļauj fotografēt visu, sākot no makro detaļām un beidzot ar plašām ainavām

Dāvids dabūja dažus lieliski kadri no Huawei Mate 20 Pro. Viņš atzīmēja, ka parasti ir nepieciešams manuāli samazināt ekspozīciju, jo tālrunim ir tendence pārgaismot, lai no ēnām iegūtu sīkāku informāciju.



Es, no otras puses, vienkārši norādu un fotografēju automātiskajā režīmā. Es ik pa laikam centos iegūt labus attēlus vājā apgaismojumā.


Mate 20 Pro nav briesmīgs vājā apgaismojuma automātiskajā režīmā, taču es gaidīju labāku. Mans Pixel 2 ar vienu kameru veic labākus darbus. Iespējams, ka Huawei auto algoritmi nav tik labi, kā tā aparatūra, un attēla kvalitāte varētu uzlaboties ar turpmākiem atjauninājumiem. Ja tas notiks, mēs atkārtoti apmeklēsim šo Huawei Mate 20 Pro pārskatu.

Neskarot attēla kvalitāti, Mate 20 Pro ir jaudīgs tālrunis ar kameru. Man patīk, kā jūs varat pārslēgties starp dažādiem objektīviem ar vienkāršu zvēlienu.

Platleņķa kamera ir lieliska, ja vienā kadrā ir jāiegūst vairāk lietu, vai tas būtu vairāk cilvēku, visa istaba vai plaša ainava.

Tas ir lieliski piemērots arī tuvplānu uzņemšanai: platleņķa režīmā Mate 20 Pro var fokusēties uz objektiem, kas atrodas tikai pāris centimetru attālumā no objektīva. Cik es zinu, tā ir unikāla funkcija viedtālruņos. Ja jums patiks makro fotogrāfija, jums patiks šis tālrunis.

Macro, kadrs, dēļ, sūna, dzeršana uz vietas, la, tree

Telefoto objektīva 3X optiskā tālummaiņa ir lieliska, lai kadrētu jaukus portretus vai aizvērtu tālākās detaļas. Kopumā varat tuvināt 10X, un tas ir daudz labāk, nekā to var izdarīt vairums tālruņu.

Pa kreisi: 1X. Pa labi: 10X.

Portreta režīms ir diezgan lielisks, un, lai iegūtu jaudīgāku efektu, varat to savienot ar 3X optisko tālummaiņu. Izmantojot diafragmas atvēruma režīmu, pēc kadra uzņemšanas varat spēlēt ar lauka dziļumu, kā arī varat lietot filtrus - piem. padarīt fonu melnbaltu, bet objektam jābūt krāsainam.

Nakts režīms ir paredzēts ļoti tumšiem apstākļiem - tālrunis jātur pēc iespējas mierīgāk četras sekundes, kamēr kamera uztver vairākus kadrus ar dažādām ISO vērtībām un apvieno tos vienā attēlā. Tas varētu palīdzēt jums iegūt attēlu citādāk, ja nav kustību.

Skatuves apgaismojums nošauts uz Mate 20 Pro

Pašbildes kamera ir diezgan laba, lai arī attēli dažreiz izrādās pārāk mīksti. Jūs varat spēlēt ar dažiem muļķīgiem instrumentiem, lai izveidotu pašbildes, ieskaitot Apple stila skatuves apgaismojuma iespēju.

Ir arī daudzas citas kameras funkcijas un iespējas, piemēram, vienkrāsaini, dzīvu video filtri, AR objektīvs, gaismas gleznojums, laika ritējums un pat zemūdens režīms. Pati kameras lietotne ir labi izstrādāta un viegli lietojama.

Izmantojot kameras iestatījumus, varat arī iespējot Huawei Master AI režīmu. Tas mēģina atpazīt un piemērot labākos iestatījumus katrai ainavai (piemēram, kaķim, vēsturiskai ēkai, apstādījumiem, mākoņiem). Es neredzēju milzīgas atšķirības ar to vai bez tā, taču jūsu nobraukums var atšķirties.

Huawei Mate 20 Pro kamera ir aprīkota ar funkcijām, jaudīgu un daudzpusīgu. Ja veltīsit laiku tam, lai iemācītos to no iekšpuses, un pielāgojat katras ainas iestatījumus, tas jūs apbalvos ar lieliskiem rezultātiem. Cerēsim tikai uz to, ka Huawei strādā pie vājā apgaismojuma automātiskā algoritma.

Šajā Google diska mapē ir pieejami pilnas izšķirtspējas kameru paraugi.

Programmatūra

Pirmajai Huawei ierīcei, kuru es jebkad izmantoju, Ascend Mate 7, bija diezgan slikta programmatūra. Tas bija aizņemts, neslīpēts un mazliet neglīts. Pēc četrām paaudzēm Mate 20 Pro programmatūra ir daudz uzlabota. Joprojām ir dažas nelielas problēmas, un Huawei dažās jomās joprojām lieki kopē Apple, taču kopumā man ļoti patīk izmantot Mate 20 Pro.

Tālrunī darbojas EMUI 9.0, pamatojoties uz Android Pie. Kudos Huawei par Pīrāga piedāvāšanu.

Jūs varat izvēlēties starp parasto trīs taustiņu navigācijas joslu, interfeisu, kas balstīts uz žestiem, vai navigācijas doku. Visvairāk man patika interfeiss, kas balstīts uz žestiem: velciet uz augšu no apakšas, lai dotos uz sākuma ekrānu, velciet uz augšu un turiet, lai pārietu uz jaunākajām lietotnēm, velciet no jebkuras malas, lai atgrieztos. Tas ir intuitīvi un vieglāk lietojams garā tālrunī nekā navigācijas josla, lai gan tas mēdz traucēt lietotnēm, kurās jūs velciet no sāniem, lai atvērtu izvēlnes, piemēram, Sinhronizēt Reddit vai Slack.

Jūs varat izvēlēties, izmantojot lietotņu atvilktni vai vienkārši izmetot visu sākuma ekrānā. Pati lietotņu atvilktne izskatās lieliski. Ātro iestatījumu izvēlne ir glīta un funkcionāla. Iestatījumu sadaļa parasti ir intuitīva - pārkārtota EMUI 9 -, lai gan daži iestatījumi ir paslēpti neparedzētās vietās.

Jums ir daudz pielāgošanas iespēju, ieskaitot manu personīgo iecienīto, visas sistēmas tumšo režīmu, kas lieliski izskatās OLED ekrānā un palīdz arī ietaupīt akumulatoru.

Tumšais režīms izskatās fantastiski un palīdz ietaupīt akumulatoru.

Nesen sāku lietot digitālo labsajūtu savā Pixel 2, lai samazinātu tālruņa lietojumu, un priecājos redzēt līdzīgu funkcionalitāti arī Mate 20 Pro. To sauc par digitālo līdzsvaru, un tam faktiski ir dažas papildu funkcijas, piemēram, sīka lietojuma statistika un ikdienas kopējā ekrāna laika ierobežojums. Jautri, ka Mate 20 Pro es atbloķēju vairāk nekā 600 reizes, veicot šo pārskatu vai vidēji ik pēc 16 minūtēm.

Es pamanīju vairākas mazas kļūdas un lietojamības problēmas. Pat ja multivides skaļums ir iestatīts uz nulli, ielādējot automātiskas atskaņošanas saturu tādās lietotnēs kā Twitter vai Chrome, ir maza “klikšķa” skaņa. No lietotņu atvilktnes nevar velciet atpakaļ. Sākuma ekrānā nevar pieskarties lietotņu nosaukumiem, lai tos atvērtu, bet dīvainā kārtā to varat izdarīt lietotņu atvilktnē. 3D emocijzīmes - Apple iezīme, kurā Huawei pamatā ir klonēti - ir jauks un dažreiz nespēj ierakstīt jūsu sejas izteiksmes. Es arī pamanīju dažus drukas ierakstus lietotāja saskarnē, lai gan nekas briesmīgs. Mēs pārskatīsim šos jautājumus, tiklīdz Huawei dažās dienās ieviesīs solīto atjauninājumu.

Mana Mate 20 Pro pārskata vienība tika sākotnēji ielādēta ar dažām Huawei utilītām, kā arī ar divām trešo pušu lietotnēm - eBay un Booking.com. Citiem vārdiem sakot, bloatware nav pārāk slikts, lai gan tas mēdz atšķirties dažādos tirgos.

Kopumā EMUI 9 nav nekļūdīgs, taču tas acīmredzami ir uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējām versijām. Es joprojām uzskatu, ka Pixel līnijai ir labāka, intuitīvāka un vieglāk lietojama lietotāja saskarne. Tas, ka es tos pat salīdzinu, ir jāuzskata par Huawei lielu uzslavu.

Huawei Mate 20 Pro pārskata secinājums: Vai tā ir naudas vērta?

Mate 20 Pro ir jaudīgs, ar funkcijām bagāts, aizraujošs tālrunis. Tas izskatās krāšņs, lieliski jūtas rokā, un tajā darbojas stabila programmatūra. Tas tiek uzlādēts neveikli ātri un ar vienu uzlādi var pavadīt vairākas dienas. Tā lielākā problēma ir nekonsekventa attēla kvalitāte vājā apgaismojumā, bet to pat kompensē kameru milzīgā daudzpusība.

Es personīgi mīlu Mate 20 Pro, un es domāju, ka jums patiks arī tas. Bet… man nebija jāmaksā par tālruni, kuru pārskatīju. Vai es iztērētu 1050 eiro Mate 20 Pro? Es nedomāju, ka to darītu, tikai tāpēc, ka es netērētu šāda veida naudu nevienā tālrunī.

Daudzi cilvēki nedomā maksāt prēmiju par patiesu kvalitāti. Ja maināt tālruni tikai reizi divos vai trīs gados, ir jēga iegūt kaut ko jauku. Ja jums patīk, Huawei Mate 20 Pro, iespējams, ir labākais tālrunis, ko šodien varat iegūt.

Iespējams, šobrīd visvairāk vēlamais tālrunis tirgū.

Citi tālruņi var pārspēt Mate 20 Pro noteiktās vietās. Pixel 3 XL var uzņemt labākus attēlus ar mazāku piepūli. V40 ir labāka skaņa. Note 9 ir tikpat jaudīgs, un tam ir S Pen, austiņu ligzda un nepatentēta atmiņas slota. Šie visi ir lieliski tālruņi enerģijas lietotājiem, tāpat kā Huawei flagmanis. Bet tad Mate 20 Pro ir 40MP galvenais sensors, labi platleņķa un telefoto objektīvi, reversā bezvadu uzlāde, 40 W ātrā uzlāde, 3D sejas atbloķēšana, ekrānā esošais pirkstu nospiedumu skeneris un traks akumulatora darbības laiks. Ja citi tālruņi paļaujas uz vienu lielisku īpašību, lai attaisnotu savas cenu zīmes, Mate 20 Pro ir virkne no tiem.

Grunts līnija, šobrīd tirgū neatradīsit vēlamāku tālruni.

Piezīme par pieejamību ASV

Huawei Mate 20 Pro var būt lielisks tālrunis, taču tas nav pietiekami labs ASV valdībai. Aizdomas par Huawei apgalvotajām saitēm ar Ķīnas valdību ir izraisījušas gandrīz pilnīgu uzņēmuma viedtālruņu aizliegumu ASV.

Huawei apstiprināja, ka nepārdos Mate 20 Pro valstīs, liekot potenciālajiem klientiem apsvērt vienības importēšanu no citām valstīm. Tas noteikti ir risinājums, taču importēto tālruņu cenas parasti ir augstākas nekā ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena, iespējams, padarot Mate 20 Pro vēl dārgāku.

Ja jūs nolemjat importēt vienu vai paņemt to tieši no aizjūras veikala, pārliecinieties, lai pārbaudītu atbalstītās joslas (tās varat redzēt specifikāciju tabulā zemāk) pret joslām, kuras jūsu pārvadātājs izmanto jūsu dzīvesvietā.

Kuru variantu izvēlēties?

Ja tā ir iespēja, mēs iesakām iegūt divu SIM modeli ar 6 GB RAM un 128 GB lielu krātuvi Emerald Green vai Midnight Blue (mazāk pirkstu nospiedumu). Lai gan daži tirgi iegūs modeli ar 8 GB operatīvo atmiņu un 256 GB lielu krātuvi kā opciju, 6 GB / 128 GB variantam jābūt pietiekami labam lielākajai daļai lietotāju. Jums varētu rasties kārdinājums tā vietā izvēlēties nedaudz lētāku Mate 20 - kamēr tie izskatās līdzīgi, Mate 20 ir sliktāks ekrāns, mazāk iespaidīga kamera, lēnāka uzlāde, un tam ir zemāks ūdens izturības vērtējums.

Pilna specifikācija

Huawei Mate 20 sērija: ātrs pārskats

Kaut kas ražotāju darīts, lai pārdotu vairāk tālruņu, tiek izlaistas tālruņu grupas ar līdzīgiem nosaukumiem un izskatu, taču ļoti atšķirīgām specifikācijām (un ražošanas izmaksām). Huawei uzsāka pieci Mate 20 tālruņi, sākot no vidējas klases un beidzot ar superpiemaksu, skaidri cerot, ka flagmaņu prestižs lētākiem modeļiem nokristīs. Skaidrības labad tiek sniegts šāds iedalījums:

  • Mate 20 Lite - Vidējas klases, lētāks procesors, 2017. gada dizains.399 eiro (~ 455 USD)
  • Mate 20 - Lieliskas galvenās specifikācijas, taču, salīdzinot ar Pro variantu, trūkst daudz funkciju. 799 eiro (~ 925 USD)
  • Mate 20X - Milzīgs ekrāns, kas paredzēts spēlētājiem un enerģijas lietotājiem. 899 eiro (~ 1 045 USD)
  • Mate 20 Pro - Augstākais vispārpieņemtais modelis, pilns ar zvaniem un svilpieniem. 1 049 eiro (~ 1 215 USD)
  • Mate 20 RS Porsche dizains - Ierobežota izdevuma Mate 20 Pro luksusa versija ar ādas aizmuguri un papildu krātuvi. 1695 eiro (~ 1 965 ASV dolāri)

Tas noslēdz mūsu Huawei Mate 20 Pro pārskatu. Paziņojiet mums, ko domājat par tālruni, un mūsu iespaidus.

Lasiet tālāk: Huawei Mate 20 un Mate 20 Pro: kur, kad un par cik nopirkt

Tātad, jū eat nolēmi, ka vēlatie uzzināt, kā attītīt Android lietotne? Lieliki! Diemžēl nodomi līdz šim jū var net tikai jū. Mācīšanā kodēt var būt arežģīta. Dažreiz pat nav kaidr, kur ākt. Jum, iepēj...

Programmēšana ir viena no ieneīgākajām pramēm mūdienu darba tirgū. Bet, atņemot laiku no ikdiena līpēšana, lai to iemācīto, var būt grūti.Tā vietā, lai doto atpakaļ uz kolu, mēģiniet mācītie pattāvīgi...

Ieteicams Jums