Huawei MateBook 14 apskats: Seksīgs dizains, kuru ir sabojājusi deguna kamera

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 21 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
Huawei MateBook 14 apskats: Seksīgs dizains, kuru ir sabojājusi deguna kamera - Atsauksmes
Huawei MateBook 14 apskats: Seksīgs dizains, kuru ir sabojājusi deguna kamera - Atsauksmes

Saturs


Kreisās ostas:

  • USB-C (5 Gb / s)
  • HDMI
  • 3,5 mm audio kombinētā ligzda

Labās ostas:

  • USB-A (480Mbps)
  • USB-A (5 Gb / s)

Savienojamība:

  • Bezvadu maiņstrāva (2 × 2)
  • Bluetooth 5.0

Izmērs:

  • 12,10 (W) x 8,81 (D) x 0,62 (H) collas
  • 3,37 mārciņas

Ekrāna melnie rāmji rada ilūziju par bezrāmju pieredzi, skatoties tumšos multivides elementus. Eņģe ir melna un patērē trīs ceturtdaļas laukuma aiz tastatūras. Konstrukcija lielākoties ir tāda pati kā Matebook 13 ar atstarpi, kas atdala eņģi un galveno korpusu. Atverot vāku, tā aizmugurējā puse sniedzas līdz klēpjdatora apakšdaļai, novēršot vizuālu “atvienošanu” starp ekrānu un tastatūras zonu.

Pārskatot MateBook 13, mēs uztraucāmies par vāku, kas aizsedz siltuma izplūdi aizmugurē, neļaujot karstajam gaisam pilnībā izplūst. MateBook 14 ir tāda pati iestatīšana, taču mēs esam mazāk uztraukušies, ņemot vērā, ka mēs joprojām neesam pieredzējuši nevienu Matebook 13 pārkaršanas problēmu. Mēs joprojām neesam ieinteresēti šajā dizainā, bet šķiet, ka tas darbojas.



Kopumā Space Grey modelis ir ļoti pievilcīgs. Kā jau teicām ar gandrīz identisku 13 collu modeli, tā izskatā nav nekā “lēta”. Tā ir izcila konstrukcija, ar kuru jūs varēsit lepoties, publiski izpļāpāt. Vēl vairāk, melnie rāmji un taustiņi lieliski akcentē Space Grey eksterjeru, jo, izmantojot jebkuru citu krāsu - vai vienkārši izmantojot Space Gray visā dizainā -, tas šķistu diezgan garlaicīgs.

Tāpat kā 13 collu modelim, arī šim klēpjdatoram tiešām ir nepieciešams MicroSD vai standarta SD karšu lasītājs.

Displejs

  • 14 collu IPS panelis (300 nit maksimālais spilgtums, 100 procentu sRGB krāsu telpa, 1000: 1 kontrasta attiecība)
  • 2160 x 1 440 izšķirtspēja, 185ppi
  • 3: 2 malu attiecība

Huawei MateBook 14 ir krāšņs skārienekrāns, kas izceļas ar 90 procentu ekrāna un ķermeņa attiecību. Tik liela displeja iesaiņošana mazā rāmītī nozīmēja, ka Huawei bija jāpieņem daži unikāli dizaina lēmumi, lai to izdarītu. IPS paneļa proporcija 3: 2 nozīmē, ka iegūstat vairāk vertikāla ekrāna vietas Web lapām un dokumentiem, kā arī neglītas melnas apmales, kas izklātas augšējā un apakšējā daļā platekrāna (16: 9). Displejā nav arī integrētas tīmekļa kameras (vairāk par to vēlāk).


Matebook 14 displejā ir plaši (178 grādu) skata leņķi, bagātīgas krāsas un lieliski skata leņķi. Ātrajā testā mēs noskaidrojām, ka panelis faktiski ir spējīgs iegūt lielāku spilgtumu, nekā tiek reklamēts. Mūsu pārbaude parādīja maksimālo spilgtumu 385 nitus, bet sRGB krāsu pārbaude parādīja 96,8 procentu pārklājumu. Visi šie skaitļi būtībā nozīmē, ka jūs saņemat pienācīgi spilgtu ekrānu ar lieliskām krāsām.

Tastatūra un skārienpaliktnis

Viena no galvenajām iezīmēm, kas mums patika saistībā ar MateBook 13 tastatūru, bija tā, ka šķietami tā tika pagarināta no malas līdz malai, atstājot astoto collu katrā pusē. Tas nav gadījumā ar Huawei MateBook 14, jo katrā pusē ir lielāka 0,50 collu plaisa. Nebija nekā apiet, ņemot vērā, ka klēpjdators ietver USB-A un HDMI savienojumu. Šie savienojumi 13 collu modelī nebija, kas ļāva pievilkt konstrukciju.

Veiktspējas līmenī Huawei MateBook 14 neatšķiras no Matebook 13. Taustiņi ir lieli un ļoti atsaucīgi, kas nodrošina lielisku mašīnrakstīšanas pieredzi. Atkal nav ciparu taustiņa, un visas jūsu vadības ierīces ekrāna spilgtuma, skaļuma utt. Mainīšanai atrodas uz funkciju taustiņiem. Jūs saņemat tos pašus divus baltā fona apgaismojuma līmeņus, kas apgaismo katru burtu, ciparu un simbolu.

Mums šeit jāapstājas un jānorāda uz vienu uzkrītošu dizaina trūkumu, kas atrasts tastatūrā: Tīmekļa kamera.

Vai drīzāk, deguna kamols.

Huawei acīmredzami pārvietoja kameru no displeja, jo tā gribēja 4,9 mm slīpā mala vismaz no trim pusēm un nevēlējās radīt traucējošu iecirtumu. Tomēr tas neņēma šo ceļu ar MateBook 13, kuram joprojām bija pieklājīgi plāns augšējais slānis, kaut arī tam bija tīmekļa kamera.

Huawei deguna izcilnis atrodas starp taustiņiem F6 un F7 - vienkārši nospiediet uz leju vāku un kamera nāks uz augšu. Drošības līmenī šī konstrukcija neļauj hakeriem piekļūt kamerai un apskatīt jūsu ikdienas gaitas. Tomēr kamera arī skatās uz jūsu degunu, nevis tieši uz jūsu seju, līdz ar to arī “deguna izciļņa” apraksts.

Dell saskārās ar līdzīgu problēmu ar XPS 13 un tā InfinityEdge dizainu, kad tas pārvietoja priekšpusē vērsto kameru uz ekrāna zodu. Lai pārvietotu kameru atpakaļ augšējā rāmī, neizjaucot InfinityEdge dizainu, uzņēmums 2019. gada modelim projektēja pilnīgi jaunu kameru.

Klienti, visticamāk, vēlas, lai kamera būtu ievietota biezākā augšējā rāmī, nevis lai tā pārbaudītu viņu nāsis alas.

Acīmredzot Huawei nepievērsa uzmanību Della ciešanām ar Matebook 14. Tas nebija vajadzīgs, jo, iespējams, priekšroka būtu dota kamerai, kas uzstādīta biezākā augšējā rāmī, nevis tā, kas pārbauda jūsu boogers.

Neatkarīgi no tā, pēdējais komponents ir precīzais skārienpaliktnis. Tā platums ir tāds pats kā versijai, kas instalēta Matebook 13, bet nedaudz garāka no priekšpuses uz aizmuguri. Abiem ir plastmasas virsma, kas jūtas nedaudz raupjāka nekā stikls, kas mazinātu berzi un ilgstošu nodilumu. Tomēr MateBook 14 izmantotā plastmasa joprojām ir gluda un viegli reaģē.

Tāpat kā 13 collu Matebook, skārienpaliktnis atbalsta operētājsistēmas Windows 10 žestus un divu veidu atlasi: pieskarieties kā parasti vai nospiediet uz skārienpaliktņa, lai iegūtu taustāmāku pieeju. Ar kreiso un labo peles taustiņu ievadītie elementi nav atzīmēti, bet tiem raksturīgajos norādītajos stūros.

Skaņa

Pārejot uz Matebook 14 apakšā, jūs atradīsit gaisa ieplūdi, kā arī divus vatu skaļruņus un mikrofona bloku priekšpusē. Mēs labprātāk redzētu šos skaļruņus ar virspusi uz klaviatūras apgabalu, jo šis dizains norāda skaņu uz leju, lai kāds būtu jūsu klēpjdators.

Tāpat kā 13 collu modelī, arī skaņa ir diezgan laba. Maksimāli divi skaļruņi nodrošina lielu slodzi, bet neskan nekļūdīgi vai metāliski, ja klēpjdators atrodas uz līdzenas virsmas. Vēl vairāk, pārklājiet šos skaļruņus, un jūs dzirdat, kā caur tastatūru iekļūst audio un izvada gaisa ieplūdes ventilāciju.

Abi MateBook klēpjdatori ir lieliski piemēri tam, kā klēpjdatoru ražotāji var izmantot augstas kvalitātes skaļruņus optimālai audio baudīšanai pat tad, ja ir spiesti tos novietot apakšā. Skaļruņi, kas vērsti uz augšu, ir ideāli, taču Huawei iestatījumi joprojām izklausās diezgan jauki.

Aparatūra un veiktspēja

  • Centrālais procesors: Core i7-8565U (1,8 GHz bāze, maksimums 4,6 GHz)
  • Grafika: GeForce MX250
  • Atmiņa: 16 GB LPDDR3 ar frekvenci 2,133MHz
  • Krātuve: 512 GB PCIe NVMe SSD
  • Akumulators: 57.4Wh

Tāpat kā MateBook 13, šī 14 collu versija ir balstīta uz Core i7-8565U “Whiskey Lake” četrkodolu CPU, kas tika palaists 2018. gada trešajā ceturksnī. “U” aspekts nozīmē, ka tas izmanto ļoti maz enerģijas, nezaudējot veiktspēju, vidēji 15 vati. Tas ir lieliski piemērots gan akumulatora darbības laikam, gan kopējam formas faktoram.

Izmantojot Geekbench, CPU ieguva 5222 punktus viena kodola testā, kamēr MateBook 13 nedaudz atpalika par 5 120 punktiem. Daudzkodolu testā mēs redzējām vienādu minūšu atšķirību - MateBook 14 ieguva 17 101 punktu un MateBook 13 - 16 983.

Viena CPU etalonu variācijas ir izplatītas, jo veiktspēja galu galā ir atkarīga no datora, piemēram, enerģijas pārvaldība, mātesplates izkārtojums un dzesēšana. Īss Geekbench statistikas apskats parāda, ka abos MateBooks viena kodola rādītāji šai mikroshēmai ir diezgan zemi, savukārt daudzkodolu rādītāji ir samērā pienācīgi.

Operētājsistēma Windows 10 jūtas superpriecīga neatkarīgi no tā, vai pārlūkojat internetu, ielādējat programmas un lietotnes vai skatāties video.

Tomēr konvertējot video, mēs piedzīvojām līdzīgas veiktspējas atšķirības. MateBook 14 reklāmguvumu pabeidza nedaudz vairāk kā 241 sekundē, savukārt MateBook 13 veica gandrīz 249 sekundes, lai pabeigtu to pašu konvertēšanu. Salīdzinājumam - sestās paaudzes Core i7-6820HK mikroshēma mūsu Alienware 17 R4 aizņēma 231 sekundi, bet rezerves HP Notebook 15 ar Pentium N3540 CPU aizņēma 1383 sekundes.

Šī procesora atbalstīšana ir tāda pati Samsung NVMe PCIe SSD kā 13 collu modelis. Tā secīgais lasīšanas ātrums ir 3,487 MB sekundē un secīgais ierakstīšanas ātrums ir 2 019 MB sekundē. Atšķirībā no 13 collu modeļa, Huawei nolēma izveidot vairākus nodalījumus, lai līdzinātu vairāku disku iestatījumus. Tādējādi C disks nodrošina 80 GB un D diskam ir 378 GB, savukārt Huawei sadala SSD atlikušo ietilpību citās nodalījumos, kuras jūs nekad tieši neizmantojat.

Izmantojot kombinēto Core i7 procesoru un Samsung ātro SSD, operētājsistēma Windows 10 jūtas superpriecīga neatkarīgi no tā, vai pārlūkojat internetu, ielādējat programmas un lietotnes vai skatāties video. Pateicoties barošanas pogas integrētajam pirkstu nospiedumu skenerim, sāknēšana operētājsistēmā Windows 10 ir vienkārša, izmantojot vienkāršu pieskārienu. Ja vēlaties ātru sniegumu, nesalaužot banku, Huawei MateBook 14 vajadzētu būt piemērotam.

GPU veiktspēja

Huawei modelī Core i7 izmanto Nvidia GeForce MX250 diskrēto GPU. Tas ir balstīts uz to pašu 14nm GP108 mikroshēmu, ko izmanto Nvidia GT 1030 grafikas kartē galddatoriem un MX150 piezīmjdatoriem, ko mēs redzējām darbībā Huawei MateBook 13. Tas ir balstīts uz Nvidia vecāku “Pascal” dizainu, nevis jauno “Turing”. RTX 20 sērijas klēpjdatoru arhitektūra, tāpēc negaidiet reāllaika staru izsekošanu un aparatūras paātrinātu AI atbalstu.

Nvidia pamatā palielināja GP108 mikroshēmas minimālo un maksimālo pulksteņa ātrumu, palielināja atmiņas ātrumu un uzspieda jaunu MX250 zīmolu. Jums joprojām ir 2 GB atvēlētā video atmiņa, taču joslas platums tagad sasniedz 56 GB sekundē, salīdzinot ar MX150 48 GB sekundē. Pati mikroshēmai ir 1 519 MHz bāzes ātrums, kas ir lielāks nekā 1,227 MHz, kas redzams ar MX130. Tas ir jauks 292MHz pieaugums, bet kā tas izskatās veiktspējā?

Izmantojot FireMarike etalonu 3DMark, 250MX ieguva 3 479 punktus salīdzinājumā ar 3247, ko pārvalda MX150. Kadru līmenī MX250 palielinātie pulksteņi tikai vienā kadrā palielināja vidējo ātrumu, pirmajā Fire Strike testā iegūstot vidējo 17,39 kadri sekundē, kamēr MX150 vidējais rādītājs bija 16,5 kadri sekundē. Sky Diver tests parādīja nedaudz plašāku plaisu starp diviem GPU, kamēr TimeSpy parādīja ļoti maz uzlabojumu salīdzinājumā ar MX150.

Tas ir solis uz priekšu no integrētās grafikas, bet nav paredzēts spēlēt jaunākās spēles.

Vēl viens labs etalons ir personālā datora spēle Deus Ex Mankind Divided. Tas smagi spēlē ar GPU, bet MX250 neatpalika ar 1080p un zemas detaļas iestatījumiem, pārvaldot vidējo 30 kadri sekundē, izmantojot DirectX 12. Salīdzinājumam: MX150 pārvaldīja tikai 24,6 kadri sekundē, izmantojot tos pašus iestatījumus. Pēc tam vidējie kadrēšanas ātrumi samazinājās lejup, jo mēs palielinājām detaļu iestatījumus un izšķirtspēju līdz 1440p.

Ja kas, MX250 ir lieliski piemērots, lai spēlētu Rocket League. Mikroshēma pārvaldīja vidējo 81 kadri sekundē ar ātrumu 1080p un veiktspējas iestatījumu, kamēr MateBook 13 MX150 bija zemāks par 65 kadri sekundē. Atšķirība nebija tik liela, kad mēs paaugstinājām iestatījumus līdz Augstai kvalitātei, samazinot vidējo kadru ātrumu līdz 64 kadriem sekundē, bet joprojām pārsniedzot 58 kadru sekundē vidējo, kas redzams MX150. Pie 1440 frekvences MX250 veiktspējas režīmā tika pārvaldīts vidējais 59 kadri sekundē (MX150 - 52 kadri sekundē) un augstas kvalitātes režīmā - vidēji 45 kadri sekundē (MX150 - 38 kadri sekundē).

Kā rāda skaitļi, MX250 ir ideāli piemērots Rocket League, taču tas var arī vadīt vecākas, prasīgākas spēles daļēji spēlējamā stāvoklī, ja izvēlaties pareizos iestatījumus. Tas ir solis uz priekšu no integrētās grafikas, bet diez vai ir domāts jaunākajiem augstas izšķirtspējas nosaukumiem. Tomēr, ja jūs projektējat ēkas, rediģējat videoklipus vai veidojat 3D saturu, MX250 vajadzētu dot jums pienācīgu veiktspējas uzlabojumu.

Akumulatora veiktspēja

Core i7 modelis ir atkarīgs no 57,4 Wh akumulatora, kas sola līdz 15 stundu ilgu video atskaņošanu. Šī laika posma pamatā ir 1080p video un 150 nitu spilgtums. Tā kā vidusmēra klientam nav gaismas mērītāja, kas pareizi atbilstu šim spilgtuma iestatījumam, labs veids, kā noteikt akumulatora veiktspēju, ir 1080p video ar 50 un 100 procentu spilgtumu, līdz klēpjdators kļūst tumšs.

Izmantojot šo testu, akumulators ilga 8 stundas un 30 minūtes ar ekrāna spilgtumu, kas iestatīts uz 100 procentiem. Pēc 50 procentiem akumulators ilga 12 stundas un 15 minūtes. Salīdzinājumam - 13 collu modelim ir mazāks 41,7 Wh akumulators, kurš 100 procentos izturēja 7 stundas un 20 minūtes, bet 50 procenti - 8 stundas un 30 minūtes.

Jūs neizmantojat šo klēpjdatoru kā vienkāršu video atskaņotāju - tas būtu atkritumi. Vēl viens labs veids, kā noteikt veiktspēju, ir tīmekļa pārlūka iemešana lapu ielādēšanas cilpā. Kad ekrāna spilgtums tika iestatīts uz 100 procentiem, akumulators ilga 4 stundas un 22 minūtes. Pēc tam mēs samazinājām ekrāna spilgtumu līdz 50 procentiem un redzējām, ka akumulators darbojas 5 stundas un 43 minūtes.

Salīdzinājumam - MateBook 13 atteicās no spoka 3 stundās un 44 minūtēs ar 100 procentu spilgtumu un 4 stundās un 41 minūtē ar 50 procentiem vienā un tajā pašā pārlūka testā.

Programmatūra

Huawei MateBook 14 darbojas operētājsistēmas Windows 10 Pro “paraksta” versija, tāpēc fonā neredzēsit nevēlamus bloatware resursus. Jūs joprojām nevarat izvairīties no iepriekš instalētajām nevēlamajām lietotnēm, neskatoties uz šo “tīro” versiju, jo jūs atradīsit Candy Crush draugus, Candy Crush Saga, Township, Royal Revolt 2: Tower Defense vienkārši niez, lai nopelnītu naudu caur app lures.

Tomēr Huawei MateBook 14 joprojām tiek piegādāts ar kādu patentētu programmatūru. Kā redzams MateBook 13, Huawei instalē savu personālo datoru pārvaldnieka rīku, lai piekļūtu lietotāja rokasgrāmatai, pārbaudītu aparatūru problēmu novēršanai un atjauninātu draiverus. Tas ir ērts rīks, ja vēlaties atjaunināt klēpjdatoru, neinstalējot trešo pušu risinājumus.

Kā mēs jau minējām iepriekš, MateBook 14 atbalsta skārienjutīgu ievadi un Windows tinti. Žests ar vienu pieskārienu ļauj sasniegt tastatūru un pārvelciet trīs pirkstus pāri ekrānam, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu. Protams, ir vieglāk noklikšķināt uz pogas Drukāt ekrānu, taču Huawei metode nodrošina papildu izvēles, piemēram, zīmējot loku ap noteiktu apgabalu, kuru vēlaties tvert, pieskaroties ekrānam, lai uztvertu visu apgabalu, un daudz ko citu.

Tālāk mums ir Huawei Share OneHop. Balstoties uz NFC savienojamību, viss pakalpojums darbojas tikai ar PC Manager 9.1, kas savienots pārī ar EMUI 9.1 vai jaunāku. Šīs pārskatīšanas laikā vienīgie tālruņi, kas darbināja EMUI 9.1, bija Huawei P30 un P30 Pro. Tomēr EMUI 9.1 vēlāk nolaižas uz Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X un Mate 20 RS. Goda viedtālruņi ar Magic UI 2.1 arī būs saderīgi.

Pilna Huawei Share OneHop pieredze šobrīd ir pieejama tikai divos tālruņos.

Tomēr mēs varam pārbaudīt tikai divas Huawei Share funkcijas ar viedtālruni Mate 20, kurā darbojas EMUI 9.0. Ātri pieskaroties tālrunim uz MateBook's Huawei Share etiķetes, mēs varētu satvert ātru darbvirsmas ekrānuzņēmumu un nosūtīt to uz tālruni. Mēs varētu arī nosūtīt fotoattēlu vai video uz MateBook 14, paceļot failu tālruņa lietotnē Galerija un pēc tam pieskaroties klēpjdatoram.

Kad pienāk EMUI 9.1, jūs varat ierakstīt MateBook 14 darbvirsmu, kratot un pēc tam pieskaroties tālrunim klēpjdatorā, lai uzņemtu 60 sekunžu klipu. Starpliktuves koplietošana ļauj kopēt tekstu starpliktuvē operētājsistēmā Windows 10 un ar vienkāršu pieskārienu nosūtīt šo tekstu uz saderīgu tālruni.

Jūs galu galā varēsit piekļūt arī dokumentu koplietošanai. Šī funkcija būs ierobežota ar Word, PowerPoint un Excel operētājsistēmai Windows 10 un mobilajām ierīcēm. Dokumentu koplietošana atbalstīs arī failus, kas balstīti uz PDF un TXT.

Ārpus Mate 20 ierobežojumiem mums izdevās piekļūt tālrunim no MateBook 14, izmantojot bezvadu tīklu. Pēc veiksmīga savienojuma varat piekļūt tālruņa mapēm Galerija un Iekšējā krātuve.

Huawei MateBook 14 apskats: spriedums

MateBook 14 pret MateBook 13

Galu galā, kā norāda nosaukums, MateBook 14 ir tikai lielāka MateBook 13 versija. Veiktspējas līmenī tas iznāk nedaudz uz priekšu, neraugoties uz gandrīz identisku aparatūru. Vienīgais “jauninājums” būtu MX250 GPU (lai arī tas nebūt nav uzlabojums) un pievienotie porta savienojumi. Šeit mums pietrūkst SD kartes slota un tastatūra no malas līdz malai, kuru mēs mīlējām ar MateBook 13.

Mūsu lielākais liellopu gaļa ar Huawei MateBook 14 ir deguna izcilnis. Tas bija slikts dizains, kuru Dell galu galā nācās labot, un mēs nezinām, kāpēc Huawei to izvēlējās. Varbūt jums būs vienalga, ja kamera pīpē jūsu nāsis, līdz kāds videozvanā norādīs uz jūsu zelta tīrradņiem.

Ja jūs meklējat jaunu klēpjdatoru, mēs joprojām iesakām MateBook 13. Ja jums ir nepieciešams kaut kas lielāks, MateBook 14 ir laba izvēle. Tas ir lielisks izpildītājs un joprojām izskatās seksīgs, neskatoties uz daļēji uzpūsto izskatu. Jums nevajadzēs USB-C centrmezglu, piemēram, ar MateBook 13, taču, iespējams, vēlēsities satvert ārēju kameru videozvaniem.

Pagaidām Core i5 un Core i7 modeļu cenas vietējā tirgū nav zināmas. Acīmredzot globālie sākuma punkti ir attiecīgi 1,199 eiro un 1 499 eiro.

amung šonedēļ paziņoja par īpašu Galaxy 10 Plu “Olimpiko pēļu izdevumu”, lai atzīmētu nākamā gada Olimpikā pēle.Atnākot Prim White, īpašajam izdevumam Galaxy 10 Plu ir rakturīg Tokyo 2020 logotip, ka ...

Jaun ziņojum no BuzzFeed ziņa niedz informāciju par Andija Rubina aiziešanu atpakaļ maijā no viņa dibinātā rika kapitāla firma. RK firma - Playground Global - ir nozīmīg ieguldītāj Eential, elektronik...

Izvēlieties Administrēšanu