Pārskats par iPhone 11 Pro Max: kāda tā ir otrā puse

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 23 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 27 Jūnijs 2024
Anonim
OUKITEL C21 PRO - DETALIZĒTS SKAISTU VIRTUVĀLA PĀRSKATS
Video: OUKITEL C21 PRO - DETALIZĒTS SKAISTU VIRTUVĀLA PĀRSKATS

Saturs


Atšķirībā no dažiem maniem kolēģiem, man nekad nav piederējis iPhone. Neatkarīgi no tā, mani joprojām intriģē jaunie iPhone izlaidumi. Apple ierīces ir nozīmīgas pat tiem no mums, kas stingri stādīti Camp Android - ja tikai tāpēc, ka tie dod mums potenciālu plānu, kur varētu sekot kāda no sacensībām. Patīk vai nē, Android OEM bieži pievērš īpašu uzmanību tam, ko dara Apple. Tieši tāpēc komanda vēlējās tuvāk iepazīties ar Apple jaunāko flagmani - iPhone 11 Pro Max.

Pārskatā par iPhone 11 Pro Max mēs izpētīsim, kas ir, piemēram, izmantot iPhone kā Android lietotāju. Mēs arī apskatīsim, vai Pro izceļas ar konkurenci.

Par mūsu iPhone 11 Pro Max pārskatu: Mēs nedēļu izmantojām iPhone 11 Pro Max AT & T tīklā. Vienību iegādājās šī pārskata vajadzībām. Tas darbojas iOS 13.Rādīt vairāk

iPhone 11 Pro Max apskats: Lielais attēls


IPhone 11 Pro Max izskatās un jūtas ļoti līdzīgs iPhone XS Max. Tas nav pārāk pārsteidzoši, jo Apple lielā atsvaidzināšana ar iPhone X notika tikai pirms diviem gadiem. Neļaujiet iteratīvajam dizainam sevi apmānīt, ka iPhone 11 Pro Max sniedz dažus lielus uzlabojumus kolekcijā.

Ārpus kameras un apstrādes pakotnes, pie kuras mēs nonāksim pēc brīža, šī tehnoloģija Android lietotājiem varētu šķist vairāk nekā nedaudz datēta. IPhone 11 Pro nav zemu displeju skeneru, un tas joprojām ir masīvs iecirtums laikā, kad Android displeja iegriezumi sarūk vai pilnībā izzūd. Heck, mēs pat šogad redzam pirmos tālruņus ar salokāmiem displejiem.

Protams, Apple vienmēr ir rīkojies lēnām un aprēķinātām izmaiņām. Neskatoties uz to, tas noteikti ir visspēcīgākais iPhone līdz šim.

Atšķirībā no Mac, termina Pro lietošana iPhone tālrunī šķiet nekas cits kā mārketings.

Patiesais jautājums ir tas, ko nozīmē “Pro” modeļa esamība? Apple apgalvoja sava preses pasākuma laikā, ka fotoaparāts ir tas, kas to padarīja par labu. Protams, lētākam iPhone 11 ir gandrīz tieši tādas pašas funkcijas, kaut arī tas pazaudē telefoto objektīvu un tam ir dažas citas nelielas korekcijas. Patiesībā izmaiņas, iespējams, bija saistītas ar mārketingu. Pagājušā gada iPhone XR pārspēja dārgāko XS līniju, jo nebija pietiekami, lai XS patiešām atšķirtu. Bet Pro moniker aicina tos, kuri vēlas absolūto labāko - pievienojiet vēl vienu vārdu, piemēram, Max un uzplaukums.


Tāpēc iPhone 11 Pro Max ir paredzēts tiem, kuri vēlas labākās iespējas, lielāko ekrānu un nekautrējas maksāt nelielu laimi par godu. Pēc tam jūsu maciņš būs vieglāks, taču jums būs viens episkā tālruņa briesmonis.

Kas ir kastē?

  • 18 W USB-C lādētājs
  • USB-C līdz zibens kabelim
  • Zibens austiņas

Apple parasti tiecas pēc iespējas samazināt ekstras, kad runa ir par iPhone iespējām. Tas šeit paliek taisnība, lai gan Apple tagad iekļauj 18 W lādētāju, tāpēc jums nav jāmaksā papildus par ātru uzlādi. Sliktā ziņa ir tā, ka jūs joprojām nesaņemat vadu austiņu adapteri, ja jūs joprojām izmantojat veidu ar 3,5 mm ligzdu.

Dizains

  • 158 x 77,8 x 8,1 mm
  • 226 g
  • IP68
  • Pielāgots Gorilla Glass
  • Patentēts apgaismojuma savienotājs, salīdzinot ar USB-C

IPhone 11 Pro Max no priekšpuses izskatās gandrīz identisks iPhone iPhone XS Max. Iegriezums paliek tas pats, komplektā ar Face ID kameru un austiņu centrā. Kur izceļas iPhone 11 Pro Max dizains, tas ir aizmugurē. Jaunā trīskāršā kamera uzreiz pievelk jūsu uzmanību. Tas ir liels, drosmīgs un, godīgi sakot, mazliet neglīts. Tāpat kā iecirtums, arī unikālais trīskāršo kameru stils šeit ir kaut kas, ko daži uzreiz iemīlēs. Tas izskatās labāk klātienē, un jūs arī ātri pie tā pierodat.

Aizmugurējā apdare ir jauks matēts stikls, kas ne tikai labi izskatās, bet arī lieliski jūtas. Salīdzinot ar daudziem citiem stikla tālruņiem, tas nav pirkstu nospiedumu magnēts. Dizains ir nedaudz slidens, taču, ja tālrunī tērējat vairāk nekā tūkstoš dolāru, iespējams, ka jūs pievienosit lietu. Vai nevēlaties, lai tālrunis būtu kails? Apple apgalvo, ka tālrunim ir visstingrākais viedtālruņa stikls - Corning Gorilla Glass pielāgota versija, par kuru neviens nevēlas mums daudz stāstīt. IPhone 11 Pro Max ir arī IP68 izturīgs pret ūdeni un putekļiem.

IPhone 11 Pro Max varētu būt lielāks un biezāks nekā tā priekšgājējs, taču tas arī jūtas izturīgāks.

Lai tālruņa akumulators būtu lielāks, iPhone 11 Pro Max ir līdz šim smagākais iPhone. Ja būsiet par gandrīz 18 gramiem smagāks par XS Max, jūs jutīsit atšķirību. Tas ir arī mazliet biezāks. Daži to var uzskatīt par negatīvu, bet es vienmēr esmu devis priekšroku dažiem paņēmieniem, jo ​​tas padara tālruni nedaudz izturīgāku. Es esmu mazliet par mūžīgajiem meklējumiem pēc plānākiem tālruņiem, it īpaši uz akumulatora jaudas vai struktūras integritātes rēķina.

Pārējais tālrunis jutīsies diezgan pazīstams, taču, rūpīgi izpētot, jūs pamanīsit nelielas atšķirības ar pogām, kuras visas ir pārvietotas tikai matos.


Apple piedāvā iPhone 11 Pro un Pro Max sudraba, pusnakts zaļā, kosmosa pelēkā vai zelta krāsā. Šīs krāsas izskatās labi, bet man tās šķiet mazliet garlaicīgas. Es vēlos, lai Apple piedāvātu iPhone 11 krāsaināku izvēli, piemēram, sarkanu un dzeltenu, taču jūsu izjūtas var atšķirties.

Displejs

  • 6,5 collu Super Retina XDR OLED
  • 2688 x 1 242 pikseļi, 458ppi
  • 2 000 000: 1 kontrasta attiecība

Iespējams, ka iPhone 11 Pro Max displejam ir tāda pati iezīme un izšķirtspēja kā XS Max, taču šeit ir daži ievērojami jauninājumi.

Smieklīgi nosauktais “Super Retina XDR” displejs ir ievērojami spilgtāks nekā iPhone XS Max. Apple apgalvo, ka displejs var sasniegt 800 nit maksimālā spilgtuma, un var sasniegt pat 1200 nits, pārī ar HDR10 un Dolby Vision video. Lai gan mans Pixel 3 XL relatīvi labi apstrādā ārā, iPhone 11 Pro ir ārkārtīgi viegli lasīt pat tiešos saules staros.

Apple ir arī palielinājis kontrasta attiecību līdz 2 000 000: 1, salīdzinot ar tā priekšgājēja 1,000 000: 1 kontrasta attiecību.

Apple turpina uzlabot savu displeja veiklību, un var droši teikt, ka iPhone 11 Pro Max viegli notur savu pret lielāko daļu konkurentu, ieskaitot Galaxy saimi. Displejam ir liela skaidrība, krāsu precizitāte un lieliski skata leņķi.

Bet, kad Apple dod, Apple atņem. 3D Touch vairs nav pieejams. Acīmredzot Apple ir atteicies no spiedienjutīgā displeja tehnoloģijas, izvēloties programmatūras bāzes haptic touch tech, kas tika izmantota pagājušā gada iPhone XR. Izmantojot haptisku pieskārienu, jūs izmantojat smalkus krānus un turiet pirkstu uz displeja, tā vietā, lai faktiski nospiestu īpaši grūti. Izņemšanas iemesls, visticamāk, padarīja vairāk vietas faktiski noderīgām lietām, piemēram, lielākam akumulatoram, un procesā ietaupīja dažus centus. Personīgi es nekad īsti neizmantoju 3D Touch, taču dažiem varētu šķist, ka tas ir mazs solis atpakaļ.

Apple iPhone 11 Pro Max: veiktspēja

  • Apple A13 Bionic
  • 2 x 2,65 GHz zibens + 4 x 1,8 GHz pērkons (seškodolu), 7nm process
  • 4 GB RAM
  • 64, 256 vai 512 GB krātuve

Apple ir pazīstams ar augstas veiktspējas mikroshēmojumiem, pateicoties progresīvu procesoru apvienojumam un ciešai integrācijai ar Apple programmatūru. Tāpēc iPhone ir tendence darboties tikpat labi vai labāk nekā Android ierīce, neskatoties uz to, ka bieži iesaiņo mazāk RAM. Neatkarīgi no tā, “Pro” tālrunim ar tikai 64 GB lielu krātuvi bāzes modelī 2019. gadā vienkārši nepietiek; iPhone 11 Pro Max opcijām tiešām vajadzētu sākt no 128 GB.

Es darīju visu iespējamo, lai izaicinātu iPhone 11 Pro Max aparatūru, spēlējot jaunas spēles, piemēram, Oceanhorn 2 un Mario Kart World Tour, vadot etalonus pa kreisi un pa labi utt. Viss atvērās ātri, ekrāna pārejas bija vienmērīgas, un es nekad neesmu sastapis nevienu uztveramu veiktspējas žagaru vai palēninājumu. Tas ir vairāk, nekā es varu teikt par savu Pixel 3 XL.


Veiktspēja reālajā pasaulē nozīmē daudz vairāk nekā etalonus, taču vienmēr ir labi redzēt, ko dod dati. Uz Geekbench 5 11 Pro Max ieguva 1 328 vienkodolu un 3,478 daudzkodolu. Jūs varētu pamanīt, ka Geekbench rādītāji var šķist nedaudz zemi, bet tas ir tāpēc, ka 5. versija mainīja veco vērtēšanas sistēmu.

Raugoties perspektīvā, mans Pixel 3 XL ieguva daudz zemāku 513 atzīmi uz viena kodola un tikai 2,148 uz daudzkodolu. Note 10 Plus sasniedza 717 uz vienkodola un 2637 uz daudzkodolu.

Tālāk mēs vadījām iPhone 11 Pro Max caur 3DMark, kur Slingshot Extreme testā tas pārspēja 5 404, salīdzinot ar 5 692 piezīmjdato 10 Plus. Tas piezīmei piešķir nelielu malu. Visbeidzot, mēs ievietojām iPhone caur AnTuTu, kur tā vērtējums bija 454 013. Note 10 Plus nedarīja tikpat labu kā tikai 369 029.

IPhone 11 Pro Max ir jaudīga ierīce, to nevar noliegt. Daļēji tas nāk no ierobežotās programmatūras / aparatūras integrācijas. Tomēr daudzi Android tālruņi jutīsies tikpat ātri un šķidri (vai vismaz gandrīz tikpat) kā iPhone. Tāpat arī sekojiet līdzi Gerijam Skaidrībai, jo viņš gatavojas sākt jaunu sēriju, kas beidzot nomainīs iPhone pret Androids jaunajā Speed ​​Test G versijā, kas atbalsta arī iOS.

Akumulators

  • 3,969mAh
  • 18 W ātra uzlāde
  • Qi bezvadu uzlāde

IPhone XS Max akumulatora darbības laiks nebija slikts, taču tas nebija arī īpaši pārsteidzošs. Par laimi iPhone 11 Pro Max ir nedaudz vairāk sulas. Es atklāju, ka tālrunis to var viegli padarīt visu dienu un bieži arī ārpus tā.

Parasti tālruni parasti izmantoju, lai pārbaudītu e-pastu, strādātu, strādātu, klausītos mūziku vai apraidi. Pārbaudes laikā es noteikti pavadīju papildu laiku, spēlējot spēles, skatoties YouTube un veicot citus intensīvus uzdevumus, lai redzētu, cik tālu es varu virzīt ekrāna ieslēgšanas laiku. Katru dienu es beidzu ar lielu daudzumu sulas, bet ekrāns tiek pārvaldīts apmēram 6,5 stundas vai virs tās.

Kādu dienu es nolēmu gandrīz visu dienu spēlēt YouTube, kamēr es strādāju. Kad es atgriezos mājās, es ēdu, kamēr tas ievilkās. Pēc tam pirms gulētiešanas mazliet spēlēju Oceanhorn. Ar visu šo es to padarīju par 13 stundu ekrāna laika zīmi. Protams, spilgtums bija ap pusceļa atzīmi un nebija pacelts līdz galam. Es uzskatu, ka šis konkrētais rādītājs drīzāk ir saistīts ar blūzi, kas vispār netransponē reālo dzīvi, bet to joprojām bija jautri redzēt.


Runājot par reālās pasaules izmantošanu, jūs atradīsit, ka pirms gulētiešanas varat skatīties filmas, spēlēt spēles, klausīties mūziku, fotografēt un daudz ko citu, neuztraucoties par skriešanu uz tirdzniecības vietu.

Dienās, kad es neizmantoju tik daudz displeju, es viegli to pārvērtu otrajā dienā. Piemēram, kā es rakstu šo sadaļu, iPhone 11 Pro Max ir 30% ar aptuveni 6 stundu ilgu ekrāna ieslēgšanas laika izmantošanu un lielu ekrāna izslēgšanas laiku mūzikai un tamlīdzīgiem. Pašlaik ir pulksten 10:00, un tālrunis ir bijis izslēgts no lādētāja vairāk nekā 24 stundas.

Papildus labākam akumulatora darbības laikam Apple atbalsta arī ātru uzlādi, un šoreiz tas ir iekļauts lodziņā. 18 W lādētājs Pro Max var uzņemt no 0% līdz 48% apmēram 30 minūtēs. Tas ir būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar 5S lādētāju, kas iekļauts XS Max, taču ir daudz Android ierīču, kas piedāvā vēl ātrāku uzlādi, piemēram, Galaxy Note 10 Plus un OnePlus 7 Pro. Ja uzlādes ātrums ir jūsu lieta, tad uzmanieties gaidāmajam Oppo Reno Ace ar tā 65 W uzlādes ātrumu.

Kamera

  • Plašs: 12 MP, f/ 1,8, 26 mm, OIS
  • Īpaši plašs: 12MP, f/2,4, 13 mm
  • Telefoto: 12MP, f/2,0, 52 mm, OIS, 2x optiskā tālummaiņa

Kamēr iPhone vēsturiski ir bijis nozares līderis mobilo fotogrāfiju jomā, tādas ierīces kā Pixel ģimene ir rādījušas ceļu pēdējos pāris gadus. Izmantojot iPhone 11 Pro Max, Apple beidzot panāk un, domājams, pārsniedz to, ko pašreiz piedāvā konkurence.Trīskāršās (vai vairāk) kameras nav nekas jauns Android pasaulē, taču Apple tas ir pirmais.

Man ļoti patika iPhone kameras lietotne un man šķita, ka ir viegli tajā izbraukt. Īpaši man patīk, ka, kad jūs izmantojat standarta kameru, interfeiss faktiski parāda priekšskatījumu par to, kas atrodas ārpus rāmja. Ja nolemjat, ka attēlam varētu būt īpaši plats objektīvs, pārslēgšana ir vienkārša.

Esmu fotogrāfs, kas ir zem vidējā līmeņa, bet pat maniem fotoattēliem izdevās izskatīties labi, izmantojot Apple iPhone 11 Pro. Tas ir sasniegums, ļaujiet man jums pateikt.

Dienas fotogrāfijām ir jaukas un līdzsvarotas krāsas, un attēli izskatās diezgan dabiski. Daudzas viedtālruņu kameras mēdz pārspīlēt un pārsātināt, taču šeit tas nav tik daudz problēmu. Lielākā daļa fotoattēlu, kurus es uzņemu, bija pareizi pavirši. Pārejot starp objektīviem, ir pamanāmas nelielas baltā balansa izmaiņas, taču tas gandrīz nav pamanāms, ja vien jūs to nemeklējat ļoti cieši.


IPhone beidzot ir savs nakts režīms, kuru tas ieslēdz pēc noklusējuma, ja tas atrod vajadzību. Varat to ieslēgt vai izslēgt, kā arī pagarināt un pielāgot kadra uzņemšanai nepieciešamo laiku. Apple paveica lielisku darbu ar nakts režīmu, un tas padara iPhone 11 Pro par dabisku izvēli fotografēšanai vājā apgaismojumā. Attēlos ir daudz detaļu, bet neliels troksnis attēlos parāda, ka kamera pārāk nemēģināja to samazināt. Tas patiesībā ir laba lieta, jo agresīva pēcapstrāde sava veida rezultātu var sabojāt.

iPhone 11 Pro Max (nakts režīmā) Pixel 3 XL (nakts)

Augšējā attēlā vitrīnā bija dažas figūriņas, kas bija ļoti tumšas. 5:00 es fotografēju, jo esmu īpaša veida bezmiegs (par laimi šajā procesā uz mani netika aicināti policisti). Nakts režīms šeit darbojās skaisti, īpaši salīdzinot ar Pixel 3 XL. Attēli bija kraukšķīgāki un bagātīgāki, savukārt pikseļam bija sava veida miglains efekts un izskalotas krāsas. IPhone baltumi faktiski ir balti, un krāsas izkrīt vairāk.

Vēl viens interesants fakts, kas jāpiezīmē, ir tas, ka spilgtais ielu apgaismojums rada daudz atspīdumu Pixel 3 XL nakts fotogrāfijās, kamēr iPhone 11 Pro daudz labāk apstrādā šīs situācijas. Piešķirts, ka Pixel 3 XL ir gadu vecs un drīzumā kļūs par pēcteci, tāpēc mēs ar prieku redzēsim, ko Google nodrošina ar Pixel 4.

Kas attiecas uz pārējo kameras pieredzi, tas bija par to, ko jūs gaidījāt. Portreta režīms darbojās labi, taču bieži vien neizmantoja vietas un radīja problēmas ar izgriezumu, tāpat kā visiem citiem viedtālruņiem, kas tur atrodas.

Kameras aparatūrā un programmatūrā ir daudz citu uzlabojumu, ieskaitot labāku iebūvēto rediģēšanu un dažus uzlabojumus video. Pro ir lieliski piemērots, lai filmētu video ar 4K, ar atbalstu 60 kadriem sekundē no visiem trim tā aizmugurējiem objektīviem. Video stabilizācija šeit darbojas arī ļoti labi, un tā ir piemērota tādiem drebošu roku cilvēkiem kā es (man ir jāstrādā vairāk).

Viens no kameru papildinājumiem, kas man nepatika, bija lēnas kustības selfiji (#slofies, kā Apple tos sauc, un, cerams, ka neviens cits tos neaicina). Es jutu, ka tā ir diezgan sarežģīta funkcija, un es neredzu, ka tā ir noderīga, bet es neesmu īsti atlicis kopā ar foršajiem bērniem.

Kopumā mums ļoti patīk iPhone kamera, un tā šobrīd var būt labākā mobilā kamera. Tiem, kurus interesē, mēs ļoti drīz parādīsim iPhone 11 Pro pret Note 10 Plus un Pixel 4.

Pilnas izšķirtspējas fotoattēlus varat apskatīt šeit.

Audio

  • Nav austiņu ligzdas
  • Kārbā nav 3,5 mm adaptera
  • Telpiskais audio
  • Komplektā zibens austiņas

Lai arī vadu austiņas vienmēr ir labākais mobilo ierīču patēriņa risinājums, iPhone 11 Pro skaļruņi faktiski izklausās diezgan labi. Viņi ne tikai kļūst diezgan skaļi, bet arī izdodas to izdarīt, nekļūstot par izkropļotu putru. IPhone 11 Pro Max piedāvā arī “telpisko audio”, kas ir virtuāls telpiskais dekoders, kas atbalsta 5.1 un 7.1 Dolby formātus. Piemēram, Netflix pēc noklusējuma tiks atskaņots Dolby Digital 5.1.

AptX HD - kas tas ir un kāpēc man vajadzētu rūpēties?

Apple smagi spiež bezvadu ierīci (īpaši tās AirPod), tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities paņemt pāris Bluetooth austiņas vai 3,5 mm adapteri. Protams, Apple kastē ir iekļauts pāris Lightning austiņu pāris. Lai gan es uz viņiem kā galveno audio avotu nepaļautos, viņi izklausās labi un darīs tikai nedaudz.

Programmatūra: šī nav Android

Android darbība ir saistīta ar pielāgošanu un elastīgumu gan patērētāju, gan oriģinālo iekārtu ražotāju līmenī. Pastāv vairākas unikālas Android garšas, kas nav krājumi. Un, ja vēlaties izmantot šo pieredzi un to vēl vairāk mainīt, ir daudz palaišanas programmu, vienkārši veidi, kā mainīt noklusējuma lietotnes, un pat iespēja dažām ierīcēm ielādēt pilnīgi jaunus pielāgotos ROM. Tāpēc iPhone 11 Pro Max nav Android.

iOS izmanto daudz smagāku pieeju. Izkārtojumu tiešām nevar mainīt. Nav lietotņu atvilktnes, ja vēlaties, nav pielāgotu palaišanas programmu, jūs nevarat mainīt noklusējuma opcijas utt. Šīs operētājsistēmas operētājsistēmas operētājsistēmas negatīvā puse parasti darbojas lieliski, un tas, ka tā nedaudz tur jūsu roku un gandrīz nemainās, nozīmē, ka bieži ir mazliet vieglāk iemācīties lietot.


Atšķirības starp iOS un Android nav tikai pieejā pielāgojamajai programmatūrai, tās ir visā izkārtojumā, iestatījumos, paziņojumos un gandrīz visos citos pieredzes aspektos.

Plaisa starp abām operētājsistēmām nav tik liela, kā daži varētu domāt, taču, izdomājot, kur ir līdzvērtīgas funkcijas, ir jāveic dažas korekcijas. Un, protams, dažas lietas, ko iOS nevar darīt, vienkārši tāpēc, ka tās neatbilst Apple redzējumam par iOS.

iOS ir ātrs, funkcionāls, ērti lietojams - un ne man.

Izmantojot iPhone 11 Pro, mums tagad ir jauna Apple operētājsistēmas versija: iOS 13. Lielākais izceļas ar jaunu visas sistēmas tumsas režīmu, ko mēs redzam arī ar Android 10. Turklāt ir daudz uzlabojumu tādās lietotnēs kā s, Fotoattēli, Apple Maps un Atgādinājumi.


Ja esat izmantojis operētājsistēmu iOS 11 vai iOS 12, jūs joprojām šeit jutīsities kā mājās, jo iOS 13 šķiet vairāk par pilnveidošanu un pārmaiņām, kas notiek zem lietas. Tā es jutos arī attiecībā uz Android 10.

Bija dažas kļūdas, ar kurām es saskāros, izmantojot iOS 13. Lielākā daļa no šīm lietām bija mazas, piemēram, tastatūra, kas laiku pa laikam nerādījās vairākas sekundes, vai lietotnes avārija šeit un tur. Ņemot vērā, ka iOS 13 ir jauns laidiens, kļūdas nav pārsteidzoši, un Android 10 ir bijušas dažas savas problēmas. Līdz brīdim, kad jūs to izlasījāt, iOS 13.1 atjauninājumam bija jānovērš daudzas no šīm kļūdām. Mēs noteikti atjaunināsim šo ziņu vēlāk, lai pārliecinātos par tās atšķirību.

Kā parastam Android lietotājam man nepatīk daudzi Apple ierobežojumi, taču pieredze man šķiet perfekti funkcionāla, ātra un vienkārša. Tas gluži neatbilst manai gaumei. Man arī jāatzīst, ka, neskatoties uz dažām kļūdām, iOS jutās daudz gludāk. Es neesmu pārliecināts, vai tas bija saistīts ar programmatūru, aparatūru vai mazliet par abiem. Es arī pamanīju, ka patiesībā es varētu klausīties mūziku un uzņemt vairāk nekā vienu vai divus attēlus bez Spotify avārijas, un tā bija regulāra problēma ar Pixel 3 XL.

Kamēr operētājsistēmai iOS ir dārza sienas, tas darbojas labi un nekļūst par sliktu.

Kā jūtas lietot iPhone un iOS?

Pagājušajā gadā es pārskatīju iPhone XS un gandrīz mēnesi to izmantoju. Pēc tam es atgriezos Android ierīcē un kopš tā laika esmu tur. Tā kā pirms XS man bija ierobežota iPhone mijiedarbība, virvju iemācīšanās pēdējo reizi prasīja zināmu laiku. Pēc gada prombūtnes man šķita, ka to ir viegli izveidot. Tāpat kā pagājušajā reizē, ir dažas lietas, kas man patīk, un dažas lietas, kas mani izslēdz.

Sākšu ar negatīvajām pusēm. Paturiet prātā, ka daži no tiem ir ļoti personiski jautājumi (lasīt: mani pašu quirks), bet citi, iespējams, attieksies plašāk uz citiem.

Iespēja pārvietot lietas sākuma ekrānā. Es esmu veida OCD par noteiktām lietām. Manā Android sākuma ekrānā nekad nav vairāk par vienu ikonu rindu, kas vienā lappusē aizpilda kreiso pusi. Es izmantošu mapes, bet vairāki ekrāni, kas piepildīti ar ikonām, kaut kādu iemeslu dēļ mani traucē. Izmantojot iOS, man nav iespējas rūpēties par savu ārprātu.

Nevar mainīt noklusējuma lietotnes un vispārēju rīcību. Man patīk, ka varu mainīt noklusējuma pārlūku, kameras lietotni utt. IOS operētājsistēmā to nevar izdarīt. Daži no šiem ierobežojumiem varētu veicināt “faktu”, ka iOS ir drošāka, taču ne visām rokām ir jēga. Piemēram, ja jūs mēģināt lejupielādēt lielu failu operētājsistēmā iOS, tas liks ieslēgt Wi-Fi. My Pixel 3 XL, iespējams, brīdina mani izmantot Wi-Fi, taču es to varu viegli ignorēt. Ja galvenokārt paļaujaties uz mobilo savienojumu, tā var būt problēma. IOS ir daudz citu līdzīgu situāciju.

Būsim godīgi: ja jūs esat tāds cilvēks, kurš lietas izmanto tā, kā tās ir ārpus lietas, un nekad neveic nekādus pielāgojumus, tas lielākoties nebūs problēma. Tas bija man, lai gan atzīšos, ka tas nebija darītājs. Man vienkārši bija mazliet jāpielāgo savi ieradumi un jāiemācās ņemt to, kas man tika dots.

Izmantojot iOS, man nav iespējas rūpēties par savu ārprātu.

Siri, tas esi tu, nevis es. Gadu gaitā Siri ir kļuvis labāks, bet Google Assistant to ir pārspējis, veicot lēcienus un robežas. Es apzinos, ka ne visiem patīk vai nelieto asistentu, bet es uzskatu to par ļoti noderīgu un priecājos, ka tas ir integrēts OS līmenī. Tas man ir īpaši noderīgi, jo visa mana māja izmanto viedo apgaismojumu un citas viedās ierīces. Protams, es joprojām varu ievietot palīgu operētājsistēmā iOS, taču tas nav gluži tas pats.

Neviena no lietām, ko es uzsvēru iepriekš, neļāva man izbaudīt iPhone, taču tās neļāva man vienmēr justies kā mājās ar iOS. Es nekad savulaik nejutu, ka iOS ir sliktāka nekā Android, tā ir tikai nedaudz ierobežojošāka. Man patīk krāsot ārpus līnijām. Bija arī divas lietas, kuras, manuprāt, faktiski izcēlās kā labākas operētājsistēmā iOS.

Bluetooth savienošana pārī. Bluetooth savienošana pārī parasti ir mazāk sarežģīta operētājsistēmā iOS. Īpaši tas attiecas uz AirPod, kas ir dziļi integrēti iOS (īpaši ar iOS 13, pievienojot Siri lasījumu un daudz ko citu). Bet pat manām Sony ausīm, šķiet, bija mazāk savienojuma problēmu un citu drāmu, pārī ar iPhone.

App Store. Es gribu sākt ar to, ka Google Play pēdējos gados ir ievērojami attīstījies un kļuvis daudz organizētāks. Arī manuāli meklēt un atrast lietas ir daudz vieglāk nekā App Store. Tas nozīmē, ka App Store joprojām ir tik labs, lai demonstrētu man interesējošos materiālus, un jauno Apple Arcade integrāciju ir grūti ignorēt. Es ļoti mīlēju šo pakalpojumu un, lai arī drīzumā plānoju pārbaudīt Google Play Pass, ir skaidrs, ka Arcade ir labāks spēļu klāsts (vismaz pagaidām).

Es arī priecājos par augstākās klases lietotnēm un nedomāju par tām maksāt, un šķiet, ka patiesībā App Store ir labāka izvēle tiem no mums, kuri nevēlas spēles vai lietotnes, kurām nepieciešami pirkumi lietotnē vai kuras jūs ietekmē no reklāmām.

Uzzināt vairāk: Apple Arcade vs Google Play Pass

iPhone 11 Pro Max: Kā cenu noteikšana salīdzinājumā ar konkurenci?

  • 64 GB - 1 099 USD
  • 256 GB - 1 249 USD
  • 512 GB - 1 449 USD

Pirmkārt, neiegūstiet bāzes modeli ar 64 GB lielu krātuvi. Ar to vien nepietiek 2019. gadā, it īpaši, ja izmantojat daudz lietotņu vai fotografējat ar 4K. Pārējie modeļi ir daudz dārgāki, taču jums ir arī iespēja izvēlēties iPhone 11 Pro, kura cena ir USD 999 par 64 GB un maksimālā cena ir USD 1349 par 512 GB. Mans kolēģis Ēriks mazliet vēlāk iepazīsies ar iPhone 11 Pro, tāpēc sekojiet tam.

Vai joprojām atrodat 999 USD par pārāk augstu cenu, bet vai tiešām vēlaties jaunu iPhone? Vienmēr vienmēr ir iPhone 11. iPhone 11 atmet dažas Pro fanu funkcijas, taču tā cena ir daudz patīkamāka - 699 USD. Es ieteiktu jums to pārbaudīt, jo es tūlīt pēc šī pārskata.

Apple mēdz būt dārgi, bet 2019. gadā tas nav tikai viens. Tādu flagmaņu kā Samsung Galaxy Note 10 Plus cena sākas ar 1 099 ASV dolāriem un pat OnePlus 7 Pro sākas ar tādu pašu 699 ASV dolāru cenu kā standarta iPhone 11. Protams, abiem šiem tālruņiem bāzes modelī ir 256 GB krātuves, nevis lētticīgi. Apple piedāvā 64 GB krātuves. Tomēr vērtība ir subjektīva, tāpēc pamatojiet cenu cenu zīmi vai atņemiet to, kā to atļauj jūsu seifs.

Atsevišķi izjūtot OS, kā es jūtos pret Apple iPhone 11 Pro Max?

IPhone nav paredzēts man, bet tas ir tāpēc, ka iOS nav paredzēts man. Kad esat ērti integrējies pakalpojumu un lietotņu ekosistēmā, pārmaiņām būs nepieciešami upuri un kompromisi. Tas ir tas pats iemesls, kāpēc vairums iOS lietotāju nepāriet uz Android. Vai es jūtu, ka Android ir pārāks? Atkal nē. Tas ir vienkārši atšķirīgs un savādāks, kas man lieliski der.

IPhone 11 Pro Max ir izņēmuma tālrunis, pat ja tas maz piedāvā Android faniem.

Raugoties garām manām operētājsistēmas preferencēm, iPhone 11 Pro Max ir izcils tālrunis. Kamera, iespējams, ir vislabākā, kas tur atrodas, vismaz pagaidām. Tas jūtas dūšīgs un izturīgs. Tas man patīk no tālruņa. Es nemīlu ne kameras iecirtumu, ne dizainu, bet ne vienmēr mīlu arī sava Pixel 3 XL dizainu.

Lasīt tālāk: Google Pixel 4 XL vs Apple iPhone 11 Pro Max: Āboli vs Oh So Apelsīni

Ja jūs jau izmantojat iOS, iPhone 11 Pro Max ir prāts. Iespējams, vēlēsies apsvērt arī tos Android lietotājus, kuri vēlas izmaiņas. Tiem, kas ir apmierināti ar Android, šeit patiešām nav nekā, kas jūs pamudinātu uz Apple.

1 099,99 USDPirkt no vietnes Best Buy

Chromecat pēle ir uper niša produkt. Tomēr dažu gadu bija prādzien, kad cilvēki tā iejutā. Tomēr cita mobilo pēļu iniciatīva padarīja Chromecat pēle nedaudz par ieācēju. Tomēr ta ir jautr veid, kā tē...

Clah Royale ir izgāji jau vairāk nekā trī gadu, bet ne vii no mum ir rūdīti Leģendārā Arēna profeionāļi. Lai palīdzētu jum izpiet trofeja un virzītie uz augšu, mē eam izveidojuši šo labāko arēnu Clah ...

Populāri Raksti