LG G8X ThinQ apskats: Praktiskāks un pieejamāks saliekamais tālrunis

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 25 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Jūlijs 2024
Anonim
LG G8X ThinQ apskats: Praktiskāks un pieejamāks saliekamais tālrunis - Atsauksmes
LG G8X ThinQ apskats: Praktiskāks un pieejamāks saliekamais tālrunis - Atsauksmes

Saturs


Salokāmie tālruņi pēdējā gada laikā ir guvuši lielu uzmanību. Samsung un Huawei izstrādāja likumīgus saliekamos tālruņus attiecīgi Galaxy Fold un Mate X, kuriem ir ekrāni, kas faktiski ir saliekti par 180 grādiem. Tā kā cenu punkti ir USD 1,980 par Fold un 2600 USD par Mate X, šādi saliekamie tālruņi nav jūsu vidējam mobilo tālruņu pircējam.

LG viltoja citu ceļu. Tā vietā, lai izlietotu daudz skaidras naudas (kuras tai nav), lai attīstītu dārgo saliekamo ekrānu tehnoloģiju, tā vietā izvēlējās salīdzinoši vieglo izeju: tas vienam otrajam flagmanim radīja otrā ekrāna piederumu. Tādējādi LG G8X ThinQ ir standarta tālrunis ar jauku lielo ekrānu, kas iederas ekrāna attēlošanas gadījumā. Šādā gadījumā cilvēki var izmantot papildu ekrāna priekšrocības, lai palaistu atsevišķas lietotnes. Efekts nodrošina lielu daļu no lietderības, ko mēs redzējām Galaxy Fold, par mazāk nekā pusi no cenas.

Uzziniet, kā tālrunis patiešām sakrājas, mūsu LG G8X ThinQ pārskatā.

Kas atrodas lodziņā

  • LG G8X
  • USB-A līdz USB-C kabelis
  • 18W / QC 3.0 lādētājs
  • SIM rīks

Nekas iedomātā. Patiesībā gandrīz neko. Vissvarīgākais ir tas, ka nav lietu un nav arī austiņu.


Dizains

Telefons:

  • 159,3 x 76,2 x 8,4 mm
  • 191.9g
  • IP68
  • 3,5 mm austiņu ligzda

Vienkāršākā izteiksmē LG G8X ThinQ ir LG G8 ThinQ lielāka versija ar minimālām izmaiņām specifikāciju lapā. Liekot tos blakus, līdzības ir acīmredzamas.

G8X ir alumīnija rāmis, ko iestiprina divas Gorilla Glass rūtis. LG pārklāja metālu vairākās krāsas kārtās, lai tas iegūtu jauku, tumšu spīdumu. Oficiālā (un vienīgā) krāsa ir Aurora Black. Rāmis noteikti ir melns, savukārt aizmugurējā panelī ir zila pieskaņa, kas ik pa laikam mirgo atkarībā no leņķa un apgaismojuma. Tāpat kā G8, es uzskatu, ka G8X kopējais izskats ir nedaudz drošs. Tas ir konservatīva izskata tālrunis, kas maz izceļas.

Nav šaubu, ka LG izvēlējās augstas kvalitātes materiālus un salika tālruni ar detalizētām zināšanām. Līnijas ir tīras, šuves ir nevainojamas, un viss tālrunis atstāj iespaidu uz tā piemērotību un apdari.


Neskatoties uz to izskatu līdzību, G8X ir ievērojami lielāks nekā G8. 6,4 collu ekrāns pieprasa lielāku rāmi, un lielākas ietilpības akumulators pieliek daudz svara. G8X ir aptuveni tikpat liels kā Google Pixel 3 XL vai OnePlus 7 Pro. Tas nozīmē, ka to var nebūt ērti lietot cilvēkiem, kuriem ir mazākas rokas. Tas ir liels un smags tālrunis. Bez korpusa tas pietiekami viegli ieslīd kabatās.

Runājot par slīdēšanu, G8X klusi slīdēs prom no galdiem, galdiem un krēsliem, it kā spoks to spiež. Smalks stikla priekšpuses un aizmugures slīpējums nodrošina, ka tālrunis ir starp slidenākajiem, ko esmu mēģinājis turēt. Esiet piesardzīgi, cilvēki.

Līnijas ir tīras, vīles ir nevainojamas, un viss tālrunis atstāj iespaidu.

Atšķirībā no daudziem mūsdienu flagmaņiem, G8X kameras modulis ir pilnīgi vienā aizmugurē. Nav paaugstināta stikla vai plastmasas. Tādējādi tiek izveidots pilnīgi vienmērīgs tālrunis.

Bloķēšanas / ieslēgšanas / izslēgšanas poga atrodas augstu labajā malā, savukārt veltītā Google palīgs un atsevišķās skaļuma pogas atrodas kreisajā malā. Tās visas ir labas pogas.

Noapaļojot aparatūru, G8X ir tās funkcijas, kuras mēs sagaidām no LG, kas nozīmē augstas kvalitātes austiņu pieslēgvietu, USB-C uzlādēšanai, IP68 aizsardzību pret putekļiem un ūdeni un atmiņas kartes slotu, lai palielinātu uzglabāšanu līdz 2 TB. Viss labais.

Divkāršais ekrāns:

  • 166 x 85 x 15 mm
  • 138 g
  • Ārējie magnētiskie tapas

Duālais ekrāns ir kamanu stila lietu aksesuārs. Pats par sevi tas gandrīz izskatās kā tālrunis. Priekšpuse ir pārklāta ar melnu stiklu, lai gan tas nav faktiskais displejs. Šaurs vienkrāsains logs augšpusē ļauj redzēt laiku, laika apstākļus un paziņojumus. Priekšējais stikls ir ievietots mīkstā plastikāta rāmī. Tas atrodas ārpus centra, tas nozīmē, ka stikls atrodas tuvāk labajai malai, lai būtu vietas eņģēm.


LG saka, ka eņģe ir attīstījusies kopš tā laika, kad tā pirmo reizi atklāja tālruni. Sākotnējā ideja bija dot cilvēkiem vairākus atšķirīgus leņķus, pie kuriem eņģe varētu atpūsties. Tagad eņģe pārvieto šķidrumu par 180 grādiem, ļaujot otrajam ekrānam ietīt visu ceļu apkārt. Tas viss ir izgatavots no plastmasas, taču joprojām ir izturīgs un izturīgs. Divkāršajam ekrānam nav problēmu sevi atbalstīt, ļaujot G8X sēdēt kā klēpjdatorā vai stāvēt kā telts.


Pogas un pieslēgvietas ir kreisās un apakšējās malas līnijas. attiecīgi. Sānos atradīsit plastmasas niķus, kas ļauj aktivizēt skaļuma un palīga vadības ierīces, savukārt lieli izgriezumi apakšā ļauj savienot austiņas un dzirdēt nesavienotu skaņu no skaļruņa. Tālruņa USB-C ports nav pieejams. Tā vietā LG uzstādīja MagSafe līdzīgu magnētisko savienotāju. Adapteris, kas iekļauts duālajā ekrānā, iet uz USB-C uzlādes kabeļa gala un magnētiski piestiprinās korpusa apakšā uzlādei. Man vajadzēja mazāk nekā dienu, lai pazaudētu šo piederumu. Gah.


G8X un Dual Screen kopā sver milzīgu 330 g jeb gandrīz trīs ceturtdaļas mārciņas.

Faktiskais otrais displejs un tālruņa dobums atrodas iekšpusē. Lai tālrunis savienotos ar USB-C savienotāju korpusa iekšpusē, tālrunis jāievieto korpusā vertikāli, pēc tam stingri nospiediet tālruni. Lielais izgriezums divējāda ekrāna aizmugurējā panelī ļauj caurskatīt kameru, zibspuldzi un LG logotipu.

Kopā G8X un Divkāršais ekrāns sver milzīgu 330g jeb gandrīz trīs ceturtdaļas mārciņas. Kombinētā pakete ir ievērojami apjomīgāka un smagāka nekā Galaxy Fold, un tāpēc to ir daudz kaitinošāk nēsāt kabatā.

Tā nav pati elegantākā kontracepcija un noteikti nav salīdzināma ar Galaxy Fold un Mate X vismodernākajiem dizainparaugiem, bet LG G8X ThinQ ar Dual Screen nodrošina divu ekrānu / liela ekrāna lietošanas pamatus. .

Displejs

Telefons:

  • 6,4 collu OLED
  • 2340 x 1 080 Full HD +
  • 19,5: 9 malu attiecība
  • 403ppi

Man vispār patīk LG displeji, un G8X šo viedokli nav mainījis. Lielajam panelim ir mazs asaru iegriezums gar augšējo malu, kas paredzēts lietotājam paredzētai kamerai. Šis ir jauks jauninājums no G8, kam ir tradicionāls laivu formas iegriezums. Huzzah vairāk ekrāna nekustamo īpašumu. LG to varēja izdarīt, jo nogrūda G8 asins nolasīšanas sensoru.

Ekrāns mūsu testos novērtēja vidējo spilgtumu (~ 430nits), taču tas izskatās lieliski. OLED ražo melnādainus un spožus baltumus. Daži var izbalēt pie izšķirtspējas, lai gan es nevaru atrast neko tādu, par ko patiešām sūdzēties. Protams Quad HD + būtu labāks, un tas tomēr akumulatoru patērētu daudz ātrāk. Pikseļu blīvums (pateicoties lielajiem izmēriem) nozīmē, ka retos gadījumos uz ikonām var redzēt aptuvenu apmali. Tomēr lielākoties tas ir pilnīgi piemērots.


Krāsa un tonis var būt jebkurš, ko vēlaties. Tālrunim ir ne mazāk kā septiņi krāsu režīmi: auto, kino, sports, spēle, fotoattēli, tīmeklis un eksperts. Pēdējais no tiem ļauj jums iezvanīt savus RGB līmeņus.

Citas izdomātas funkcijas ietver nakts režīmu / tumšu tēmu, kā arī komforta skata / zilas gaismas filtru tām vēlu nakts Instagram ritināšanas sesijām. Man patīk, ka ir atsevišķa video uzlabošanas opcija, kas, skatoties filmas, automātiski palielinās spilgtumu un piesātinājumu. Varat arī pielāgot mājas pieskāriena pogas, jauno otro ekrānu (kā parādās iegriezums) un miniatūru skatu lietošanai ar vienu roku.

Ja meklējat biometriskos datus, displejā atradīsit tos. G8X tālruņa priekšpusē ir pirkstu nospiedumu lasītājs zem stikla. Tā iestatīšana nav problēma, un uzticamība un ātrums ir aptuveni vidējs. Mūsdienās pieturos pie PIN un parolēm.

Grunts līnija - tas ir lielisks ekrāns, ja ne iespaidīgs.

Divkāršais ekrāns:

  • 6,4 collu OLED
  • 2340 x 1 080 Full HD +
  • 19,5: 9 malu attiecība
  • 403ppi

Jā, tas ir identisks galvenajam ekrānam. Tam ir pat atbilstošs asaras iecirtums. Vienīgā atšķirība, ko jūs varētu redzēt, ir neatbilstīgs baltā balanss starp diviem paneļiem. LG saka, ka tā veica pasākumus, lai nodrošinātu, ka ekrānu krāsas un temperatūra ir vienāda, taču tā nav gluži ideāla un atšķiras atkarībā no lietotnes. Pretējā gadījumā vēl viens satriecošs ekrāns, kas paredzēts pirmajam. (Nē, šajā ekrānā nav pirkstu nospiedumu lasītāja.)

Performance

  • Snapdragon 855
  • 1 x 2,85 GHz, 3 x 3,42 GHz, 4 x 1,79 GHz
  • 6 GB RAM / 128 GB krātuve
  • Adreno 640

LG G8X darbojas līdzvērtīgi citām Snapdragon 855 ierīcēm. Proti, tas pārspēj gandrīz visus tālruņus no 2018. gada un agrāk, kamēr tas atbilst 2019. gada vienaudžiem. Rezultāti, ko redzēju no telefona, bija diezgan labi. Tajā AnTuTu tika ievietoti 425 411, kas sagrauj lielāko daļu konkurences, savukārt 3,516 / 11,108 rezultāts uz GeekBench 4 un 5363 uz 3DMark vairāk atbilda citiem ar 855 aprīkotiem tālruņiem, piemēram, Samsung Galaxy Note 10 Plus un Sony Xperia. 1.

Reālajā pasaulē tas nozīmē, ka tālrunis darbojas nevainojami un bez žagariem vai kavējumiem ikdienas lietošanā. Nevienā brīdī neredzēju ātruma palēnināšanos, neskatoties uz to, ka G8X ir 6 GB RAM, kur daudzi konkurenti iesaiņo 8 GB.


Pārbaudītajām spēlēm tālrunis netika uzdots, pat ja spēle tika izmantota Dual Screen.

Akumulators

  • 4000 mAh
  • QuickCharge 3.0
  • Bezvadu uzlāde

Par akumulatoru ir divi stāsti: viens pats tālrunis, otrs tālrunis un Dual Screen.

Autonomā LG G8X ThinQ darbojas tikpat ilgi, cik jebkurš cits tālrunis šajā kategorijā. Tas ir, tas nozīmē, ka normāli lietojot, no brokastīm līdz gulētiešanai tas notiek konsekventi un bez problēmām. Ko tas nozīmē? Daudz sociālo tīklu, ziņojumapmaiņa pa e-pastu un ļengans, skatoties YouTube videoklipus, klausoties mūziku un izmantojot kameru šeit un tur.

Mūsu objektīvajā pārbaudē tālrunis bija vidējs. Piemēram, 15 minūtes uzlādējot ar iekļauto 18 W adapteri, akumulators tika nobīdīts no 0% līdz 21%, 30 minūtes uzlādēts līdz 41%, 60 minūtes uzlādēts līdz 72% un 104 minūtes pilnībā uzlādēts. Turklāt mūsu video cilpas un tīmekļa pārlūkošanas testos G8X atradās tieši virs iepakojuma vidus.

Plaša divējāda ekrāna izmantošana ievērojami samazina akumulatora darbības laiku.

Dual Screen piederumā nav sava akumulatora, tā vietā tā patērē jaudu tieši no G8X (tātad USB pieslēgvietas korpusa iekšpusē). Plaša divējāda ekrāna izmantošana ievērojami samazina akumulatora darbības laiku, jo 4000 mAh jaudas šūna ir atbildīga par abu OLED paneļu izgaismošanu. Pēc aktivitātes tas ir ļoti atšķirīgs. Pārlūkot vai palaižot YouTube vienā ekrānā, bet otrā - Gmail, tas nav tik liels darījums. Ja jūs plānojat spēlēt 3D spēli divējāda ekrānā un kā galveno displeju izmantojat galveno displeju, labi, tad jūs runājat tikai dažas stundas spēles, pirms tālrunis sāk sūtīt briesmu signālus.

Daļēji tas ir iemesls, kāpēc duālajā ekrānā ir iekļauts magnētiskās uzlādes savienotājs, tāpēc, lietojot otro ekrānu, jūs varat to pievienot. Nezaudē to kā es. Par laimi, lieta neliedz G8X uzlādēt bez vadiem. Jūs varat ievietot G8X ar divkāršo ekrānu uz iecienītā bezvadu lādētāja un atgriezties pie spēles praktiski nav laika.

Programmatūra

  • Android 9 pīrāgs

Telefons:

G8X darbina Android 9 Pie no Google, kā arī LG lietotāja interfeisa versiju. LG UX lielākoties jūtas dabiski, kaut arī ir daži LG dizaina varianti, kas var nepatikt visiem.


Man patīk, ka jūs varat izvēlēties sākuma ekrānu ar vai bez lietotņu atvilktnes, neatkarīgi no tā, vai jūsu Google plūsma tiek parādīta kā kreisākais sākuma ekrāns un vai iestatījumu izvēlne ir sakārtota cilnēs vai sarakstā. LG ļauj jums konfigurēt savu pieskārienu komplektu, lai pamodinātu vai atbloķētu ekrānu, instalētu motīvus un pārkārtotu lietotņu atvilktni. Ja jūs vispār esat pazīstams ar Android, šeit atradīsit daudz pazīstamu cenu.

Īpašajai Google palīga pogai ir divas funkcijas. Vienreiz nospiežot palīgu, divreiz nospiežot tiek parādīta jūsu informācijas plūsma.

Android 10 jau ir klāt, bet LG vēl nav uzņēmusies sabiedriskas saistības atjaunināt G8X uz jaunāko operētājsistēmu no Google. Uzņēmumam nav vislabāko sasniegumu, runājot par atjauninājumiem. Kaut kas jāpatur prātā, ja jūs labprāt domājat par šādām lietām.

Divkāršais ekrāns:

Kad ir pievienots divkāršais ekrāns, jums ir iespēja gandrīz visu izmantot, izmantojot otro 6,4 collu paneli. To visu kontrolē peldošs logrīks, kas atrodas uz galvenā sākuma ekrāna. Pieskarieties tam, lai piekļūtu divējāda ekrāna funkcijām. Varat arī ieslēgt ekrānu, izmantojot izvēlni Ātrie iestatījumi.


Tātad, kā faktiski darbojas “salokāmais” divkāršais ekrāns un kā to var salīdzināt ar to, ko jūs varat darīt ar Samsung Galaxy Fold?

Skatīt arī: Vai Samsung Galaxy Fold ir labs planšetdators?

Ja ir ieslēgts Duālais ekrāns, tas iedegas katru reizi, atbloķējot tālruni. Pēc noklusējuma tas darbojas kā atsevišķs sākuma ekrāna panelis ar savu lietotņu dokstaciju apakšā un vietu logrīkiem un saīsnēm. Šajā stāvoklī otrajā ekrānā varat atvērt jebkuru lietotni neatkarīgi no tā, ko darāt ar galveno ekrānu. Varat arī iestatīt konkrētas lietotnes palaišanu, kad tiek ieslēgts divkāršais ekrāns. Citi iestatījumi ietver galvenā vai sākuma ekrāna pārspiešanu uz divējāda ekrāna, galvenā ekrāna gulēšanu vai ekrānu apmaiņu.

Kad esat atvēris lietotni, kļūst pieejamas vēl dažas iespējas. Piemēram, varat atvērt plašo skatu, kas galvenajā ekrānā app izplešas abos ekrānos. Ņemiet vērā, ka starp displejiem ir milzīga eņģe, kas tos atdala tuvu collai. Vienmērīga skatīšanās pieredze tā nav. Turklāt ne visas lietotnes atbalsta šo viedokli. Patiesībā gandrīz neviens to nedara. Piemēram, pārlūks Chrome darbojas, bet Gmail faktiski to nedara, tāpat kā lielākajā daļā Google lietotņu. Pat ne YouTube. LG paziņoja, ka sadarbojas ar izstrādātājiem, lai atjauninātu savas lietotnes, lai atbalstītu plašu skatu. Pašlaik nav daudz atbalsta.

Ne visas lietotnes atbalsta divu ekrānu plašu skatu. Patiesībā gandrīz neviens to nedara.

Samsung to novērsa, izmantojot Galaxy Fold, noklusējot visa ekrāna skatu uz to, kas būtībā ir “planšetdatora režīms” Android OS. Samsung un Google arī izstrādāja API, kas ļauj ierīcēm atbalstīt saliekamo un divu ekrānu dizainu, taču šīs API ir Android 10, nevis G8X Android 9 platformā.

Šeit ir vissliktākā daļa. Galvenajā ekrānā varat izmantot dalīta ekrāna daudzuzdevumu, kas nozīmē, ka divas programmas tiek parādītas paša logā, bet to pašu nevar izdarīt arī divējādajā ekrānā. Divējā ekrānā vienlaikus darbojas tikai viena lietotne. Un jūs nevarat vilkt un nomest saturu no lietotnes (vai pat no lietotnes) vienā ekrānā uz otru. Visi šie scenāriji ir iespējami Galaxy Fold.

Tad vēl ir tas spožums. Šķiet, ka ir dažas programmatūras kļūdas, kas aizliek galvu, ja abi ekrāni tiek izmantoti vienlaikus. Piemēram, divkāršais ekrāns nedarbojas nejauši vai galveno ekrānu rīkojas tāpat. Vai arī viņi abi mirgo. (Par ierakstu LG teica, ka mēs esam novērtējuši galīgo programmatūru.)

Nedēļā, kad pārbaudīju tālruni, es atklāju, ka lielākais ieguvums no Divējāda ekrāna ir tas, ka vienkārši ir divas pilnekrāna lietotnes blakus. Es varētu palaist Twitter vienā un turēt cilnes manā e-pastā citā, un tā tālāk. Izņemot šo, azartspēles. LG instalēja Game Launcher lietotni, kas kalpo kā mājvieta jūsu spēlēm. Šeit jūs varat izmantot LG Game Pad, spēlējot atbalstītās spēles. Galvenais ekrāns pārvēršas par spēles spilventiņu, lai kontrolētu darbību otrajā ekrānā. Turklāt jūs varat pilnībā pielāgot spēles spilventiņu un pat izveidot savu no nulles. Labas lietas.

Skatīt arī: Asus ROG Phone 2 apskats: spēļu tālruņa tīrīšana

Grunts līnija: LG G8X ThinQ neveicas gluži tā, kā es gribēju, vai ceru, ka tā darītu, proti, atvērties un dot man plašāku, vienu vietu, kur spēlēt un radīt. Tā vietā tas nodrošina divas atsevišķas telpas, kas gandrīz nedarbojas mijiedarbībā.

AT & T:

Īss vārds par vienu no LG mobilo sakaru partneriem. AT&T ir iepriekš ielādējis tālruni ar vairāk nekā 60 atkritumu lietotnēm, tostarp vairākām gigabaitu vērtām spēlēm. Man bija iespēja atinstalēt tikai apmēram pusi no tā. Lielāko daļu AT & T zīmolu atkritumu nevar noņemt, un tikai daļu no tiem var atspējot. Mani piemeklēja vairāki nevēlami spēļu un cita satura mārketinga laukumi paziņojumu ēnā, kas ir briesmīgs veids, kā izturēties pret klientiem. Par kaunu, AT&T, par kaunu. Lūdzu, dariet sev labu un, ja iespējams, iegādājieties atbloķēto variantu.

Kamera

  • Aizmugurē:
    • 12 MP standarts, f /1,8, 78 grādu FoV
    • 13MP super plašs, f /2,4, 136 grādu FoV
  • Priekšpuse:
    • 32 MP pašbilde, f /1,9, 79 grādu FoV

Ar G8X kameras izkārtojumu LG neko jaunu nedara. Tā kā tas ir G sērijas tālrunis, tas pielīp pie divām aizmugurējām kamerām, nevis trim, kuras ir rezervētas LG V sērijas tālruņiem. G8X nodrošina jums standarta un īpaši plašu objektīvu pāri, bet nav telefoto un nav speciāla dziļuma sensora.


LG kameru lietojumprogramma ievēro standarta iestatījumus visiem flagmaņiem. Skatu meklētājam ir pievienotas ātrās vadības ierīces kreisajā pusē (zibspuldze, filtri, iestatījumi) un aizvara pogas un režīma selektors labajā pusē. Neliels disks ekrāna apakšā ļauj kontrolēt tālummaiņu regulāriem un platleņķa kadriem. Lietotne darbojas ātri un tiek atvērta, ātri divreiz nospiežot skaļuma samazināšanas pogu. LG lietotājiem piedāvā plašas iestatījumu pielāgošanas iespējas.

Uzņemšanas režīmi, kuriem var piekļūt no galvenā ekrāna, ietver studijas, portreta, automātisko, video un manuālo režīmu. Jums jāpieskaras pogai “vairāk”, lai piekļūtu palēninātai kustībai, kinematogrāfam, manuālam video, panorāmai, ēdienam, nakts skatam, AR uzlīmēm un YouTube tiešraidē. Lielākā daļa no tām šobrīd ir labi zināmi kameru režīmi un diezgan viegli lietojami.

Kamera ir neērta lietošanai ar pievienoto divkāršo ekrānu. Protams, jūs varat virzīt skatu meklētāju uz otro ekrānu un pagriezt to visapkārt, taču tas vienkārši rada mulsumu. Kad es gribu fotografēt, es gribu paķert un aiziet, nevis satraukties, pa kuru pusi darnet lieta jāatver vai jānotur.

Kamera ir neērta lietošanai ar pievienoto divkāršo ekrānu.

Bildes? Viņi izskatās labi, aptuveni līdzīgi kā G8 un V50, salīdzinot ar šī gada sākumu. Tas ir, tie parasti ir tīri, piedāvā lielākoties precīzu ekspozīciju, lielāko daļu laika ir fokusēti un biežāk izdodas panākt baltā balansu. Ja ir viena lieta, kas man nepatika, tas bija vizuālā perforatora trūkums.


Attēli, kas uzņemti pilnā dienasgaismā, ir labi, tāpat kā tie, kas uzņemti citās spilgtās telpās. Fotografēšana vājā apgaismojumā attēlos rada nedaudz lielāku troksni vai graudu. Sīkāka informācija parasti kļūst izplūduša, ja pilnībā pietuvināt, un, izmantojot īpaši plato kameru, tiek ieviesti acīmredzami optiski kropļojumi.


Portreta rīks ir pietiekami viegli apgūstams. Man patīk, ka jūs varat pārvaldīt izplūšanas daudzumu, taču malu noteikšana nebija perfekta. Pašbildes kamerai izdevās arī uzņemt pienācīgus portretus.


Kas attiecas uz video, jūs varat uzņemt kadrus ar dažādu formātu un izšķirtspēju. G8X piedāvā 16: 9 HD, Full HD ar 30 kadri sekundē, Full HD ar 60 kadri sekundē, 4K un 4K ar 60 kadri sekundē, kā arī FullVision (LG malu attiecība 19,5: 9 HD un Full HD).

Skatīt arī: Kāpēc Pixel 4 nav paredzēts nopietniem videogrāfiem

Rezultāti parasti bija labāki nekā tas, ko redzēju no kameras. G8X ātrāk reaģēja uz apgaismojuma izmaiņām un piegādāja precīzu baltā balansu un krāsu. Fokuss dažreiz bija maigs, un trokšņu samazināšana nebija pārāk agresīva.

Pilnas izšķirtspējas paraugus varat redzēt šeit.

Audio

  • 3,5 mm austiņu ligzda
  • Bluetooth 5 ar aptX
  • Stereo skaļruņi ar DTS: X
  • 32 bitu Quad DAC

LG turpina noteikt vadošo viedtālruņu audio jaudu joslu. Žēl, ka LG ir vienīgais uzņēmums, kurš mūsdienās interesējas par augstākās klases audio.

Tālrunī ir stereo skaļruņi. Austiņa kalpo kā viens kanāls, bet apakšējais skaļrunis - otrs. Kā tas bieži notiek šajā izkārtojumā, skaņa ir nedaudz nelīdzsvarota attiecībā pret diskantu un basu. Tomēr kopumā tas nav slikti, un es nedomāju izmantot G8X, lai skatītos video sans austiņas.

G8X, tāpat kā iepriekšējie LG flagmaņi, atbalsta 32 bitu HiFi Quad DAC un piedāvā augstas kvalitātes DTS: X 3D skaņas sistēmu. Šīs izejas ir raksturīgas 3,5 mm austiņu ligzdai. DAC var atjaunināt lielāko daļu audio failu, lai uzlabotu to uzticamību. Turklāt tālrunī ir sākotnēji iestatīti iestatījumi, skaņas līdzsvara regulēšanas vadības ierīces un filtri straumētās mūzikas tīrīšanai. DTS: X ir paredzēts, lai uzlabotu filmas pieredzi, un tas nedaudz.

Bezvadu frontonā G8X ir Bluetooth 5 ar aptX. Tas Android lietotājiem nodrošina labu audio kvalitāti. Es biju gandarīts par skaņu, ko atveidoja G8X Bluetooth radio.

Specifikācijas

Cenas / vērtības attiecība

  • LG G8X ThinQ - 6GB / 128GB, ar divējādu ekrānu: 699 USD

Šeit lūk, LG visu uzspridzina. Šī cena nav kļūda, LG G8X tiešām maksā tikai 699 USD. Pagaidām tas ir ietver Dual Screen lieta / displejs. Nav skaidrs, ko LG vai AT&T vēlāk iekasēs par Dual Screen, kā arī kad komplektētā cena varētu pieaugt, lai gan mūsu Dual Screen pārskatīšanas vienības lodziņā ir atzīme 199 USD.

Ja kādreiz bija kāds tālrunis, kas sniedz vērtību, tas ir tas. G8X maksā mazāk nekā pusi no Galaxy Fold un mazāk nekā vienu trešdaļu no Mate X, tomēr tas piedāvā līdzīgu pieredzi. Turklāt tas maksā mazāk nekā citi flagmaņi, piemēram, Galaxy Note 10 Plus, Note 10, iPhone 11 Pro / Pro Max, Google Pixel 4/4 XL un tamlīdzīgi. Neatkarīgi no tā, vai G8X ir vēlamās funkcijas, tas ir labs piedāvājums par naudu un šobrīd ir viena no labākajām vērtībām tirgū.

Ja 700 ASV dolāru ir par daudz, saņemat šādu slodzi: Daži pārvadātāji jau piedāvā tālruni uz pusi samazināt ar tirdzniecību, un AT&T ir patiešām ierobežots piedāvājums, kas ļauj mājas tālruni paņemt bez maksas.

LG G8X ThinQ apskats: spriedums

Saliekamie telefoni, kuru cena ir 2000 USD, nav visiem. LG cer, ka jūs atlīdzināsit trīs ceturtdaļas no pieredzes par vienu trešdaļu no izmaksām.

LG G8X ThinQ pats par sevi ir pienācīga aparatūras daļa. Tas noņem lielāko daļu rūtiņu, kas ieslēdz pircējus, ieskaitot lielo displeju, tauku akumulatoru un Snapdragon 855 procesoru. Citu priekšrocību skaitā ir austiņu ligzda, IP68 vērtējums, audiofilu kvalitātes skaņa un cieta programmatūra. Ciktāl tas attiecas uz dizainu, tas ir nedaudz konservatīvs, bet tas nav sliktākais.

Jūs varētu iegādāties tālruni bez Dual Screen aksesuāra, taču es ieteiktu paķert otro ekrānu, kamēr tas ir lēts (vai bezmaksas). Vai otrais ekrāns papildina visas funkcijas, kas ir pieejamas Samsung Galaxy Fold? Nē, nē, tā nav. Pagaidām pilnekrāna skatu atbalsta tikai Chrome pārlūks, un nav neviena vārda par to, kad vairāk lietotņu pielāgos standartu. Lai gan ir patīkami palaist divas lietotnes blakus vai izmantot vienu ekrānu, lai kontrolētu spēles, no otras puses, es vēlētos, lai būtu vairāk dažādu ekrānu funkciju.

Ar cenu tikai 699 USD, tomēr daudzus no šiem trūkumiem var nepamanīt.

699,99 USD pasūtītājs no AT&T

Xiaomi Mi 9 zīmol ir ķircināji vairāka nedēļa, taču tagad ta beidzot ir paziņoji par tālruni Ķīnā. Tātad, vai ta ir cienīg turpinājum iepriekšējiem firma flagmaņiem?...

Mē eam redzējuši pirmo 5G tālruņu vilni, ka parādījā šogad, bet Xiaomi iznīcināja mūu cerība uz cenu ar 599 eiro Mi Mix 3 5G. Tagad izrādā, ka uzņēmum trādā pie otra 5G tālruņa, akaņā ar Ķīna TENAA pā...

Populārs