Netflix savādi vēlas iegūt jūsu fizisko aktivitāšu datus

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 1 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Machine Learning for Designers
Video: Machine Learning for Designers


Atjauninājums, 2019. gada 2. augusts (plkst. 12:46 ET): Paziņojumā, kas nosūtītsThe Verge, Netflix apstiprināja, ka ir beidzies fizisko aktivitāšu datu vākšanas tests. Netflix arī paziņoja, ka neplāno plašāk ieviest datu vākšanas testu, sākotnēji testā piedaloties tikai izvēlētai lietotāju grupai.

Oriģinālais raksts, 2019. gada 31. jūlijs (plkst. 10:26 ET): Šķiet, ka Netflix veic jaunu eksperimentu, kurā tiek iesaistīta lietotne, kurā Android viedtālruņu lietotājiem tiek lūgta atļauja vākt datus par fiziskām aktivitātēm. Uzņēmums sniedza paziņojumu, kāpēc tā rīkojas, taču argumentācijai mums nav lielas jēgas.

Twitter lietotājs @BetoOnSecurity bija pirmais, kurš pamanīja jaunās atļaujas. Viņi nosūtīja a uz oficiālo Netflix Twitter kontu, jautājot, kāpēc uzņēmumam nepieciešami fizisko aktivitāšu dati.

Apskatiet zemāk esošo tvītu:

Sveiki, @netflix, kāpēc jūsu Android lietotne vēlas datus par fiziskām aktivitātēm? pic.twitter.com/Lv0QUL0w9g


- Beto par drošību (atpakaļ uz pamatiem tagad) (@BetoOnSecurity) 2019. gada 27. jūlijs

VēlākNākamais tīmeklis paņēma stāstu un ieguva paziņojumu no uzņēmuma. Netflix apstiprināja, ka testa ietvaros vāc datus par fiziskām aktivitātēm. Tas paskaidroja, ka dati ir paredzēti video kvalitātes uzlabošanai, kamēr lietotāji ir “ceļā”.

Iepazīstieties ar šo paziņojumu:

Mēs pastāvīgi pārbaudām veidus, kā saviem biedriem sniegt labāku pieredzi. Šī bija daļa no testa, lai redzētu, kā mēs varam uzlabot video atskaņošanas kvalitāti, kad loceklis ir ceļā. Pārbaude notiek tikai dažiem kontiem, un mēs šobrīd neplānojam to ieviest.

Paziņojums šķiet pietiekami nekaitīgs, bet mēs joprojām skrāpējam galvas. Mēs domājam, ka uzņēmums pēta, vai pastāv korelācija starp lietotājiem, kuri pārvietojas no vienas vietas uz citu, un video plūsmas kvalitāti šīs kustības laikā. Tomēr, ja tas tā ir, nav skaidrs, kā Netflix spētu kaut ko darīt, jo tas nekontrolē viedtālruņu savienojuma aparatūru, kā arī šūnu torņus. Iespējams, ka noteiktu kustību laikā var samazināties video izšķirtspēja, lai novērstu video atskaņošanas kļūdas, taču tas šķiet pārāk sarežģīti, iesaistot pārāk daudz mainīgo.


Daudz ticamāk, ka Netflix izmanto šos datus, lai pārbaudītu, ko lietotāji dara, skatoties videoklipus, atrodoties ceļā, lai labāk izprastu tā klientus.

Ko tu domā? Vai jums nepatīk, ka Netflix lūdz datus par fiziskām aktivitātēm?

NĀKAMAIS:Skumjākās filmas šobrīd Netflix

Mākoņu kaitļošana pārņem paauli, tāpēc kvalifikācija iegūšana ar Microoft Azure varētu jum palīdzēt planēt jaunā tāvoklī. Paņemiet šo būtiko Microoft Azure paketi tikai par UD 17,99 ar ierobežotu laik...

Datu pārvaldība un analītika ir atbalta pīlāri, ka uztur uzņēmējdarbību kopā. Ja šī prame pievienoit avam atkaitei, tā varētu būt jūu biļete uz ieneīga karjera daudzā jomā....

Mēs Iesakām Jums