Tālruņu krātuves demonstrācija 2019. gadā: kas jūs visvairāk ietekmē cenas?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 8 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
September Event 2019 — Apple
Video: September Event 2019 — Apple

Saturs


Ir daudz būtisku komponentu, kas veido katru viedtālruni, un tālruņu krātuve ir viena no tām. Galu galā, cik labs ir tālrunis, ja tajā nevar ietilpt visas savas lietotnes, fotoattēli un videoklipi?

Lai gan mākoņpakalpojumi ir brīnišķīgi, joprojām ir sāpīgi sasniegt jūsu vietējās krātuves ierobežojumu, un, lai redzētu, cik liela vieta ir, ir jāmeklē faili. Plus, 4K 60 kadri sekundē video un satriecošu 3D spēļu laikā nepieciešamība pēc vairāk vietējās atmiņas ir augstāka nekā jebkad agrāk.

Tomēr vairāk atmiņas nāk par piemaksu, un daudzi oriģinālo iekārtu ražotāji ir vainīgi pie tā, ka pārspēj lielākas cenas par lielākiem uzglabāšanas modeļiem. Ar šo rakstu mēs vēlējāmies dot īkšķus vismazākajiem krāpnieciskajiem tālruņu veidotājiem 2019. gadā un nomest varenas īkšķus līdz vissliktākajiem krātuves kārbām!

Tālruņa krātuves demonstrācija: pamatnoteikumi

Pirms mēs iekļūstam sulīgajā statistikā, ir daži svarīgi noteikumi, kas mums bija jāievieš, lai nodrošinātu rezultātu jebkādu jēgu. Šie ir noteikumi:


  • Ir tiesīgi tikai tie tālruņi, kas izlaisti 2019. gadā.
  • Visiem tālruņiem jābūt galvenajiem galvenajiem parametriem (t.i., Snapdragon 855 Plus, 855, Kirin 990, 980).
  • Visas cenas ir palaišanas cenas. Bez atlaidēm.
  • Tālruņu modeļi ar lielāku operatīvo atmiņu, bet identisku krātuvi netiek ieskaitīti.
  • Nav 5G tālruņu. Cenu kāpums ir reāls.
  • Oriģinālo iekārtu ražotājiem jābūt vairāk nekā vienam piemērotajam tālrunim, kas jāņem vērā.
  • Nav īpašu vai ierobežotu izlaidumu modeļu.

Lai šī analīze būtu pēc iespējas kodolīga, šis saraksts ir balstīts tikai uz ASV modeļiem un cenu noteikšanu. Kur iespējams, visi aprēķini tiek veikti, izmantojot ASV dolārus. Tiem tālruņiem, kas nav pieejami ASV, mēs esam pieņēmuši oficiālo cenu eiro un konvertējuši dolāros. Tāpat, kaut arī dažiem tālruņiem, kas šeit nav iekļauti, var būt pieejama krātuves konfigurācija, tas ir tāpēc, ka tie nav oficiāli pieejami ASV vai Eiropā.


Klasifikācijā tiek ņemtas vērā arī neizmērojamas ekstras, proti, vai katrs ražotājs piedāvā paplašināmu krātuvi vai arī tajā ir iekļauts jaunākais Universal Flash Storage standarts - UFS 3.0.

Runājot par aprēķiniem, mēs esam noskaidrojuši, cik daudz katra gigabaita maksā par dolāru par katru piemērotu tālruni un vidējo rādītāju katram oriģinālajam oriģinālo iekārtu ražotājam, pamatojoties uz 2019. gada vadošajiem izlaidumiem. Mēs esam apskatījuši arī summu, ko katrs OEM iekasē par papildu GB jauninātiem modeļiem, kuriem citādi ir identiskas specifikācijas (piemēram, Google Pixel 4 64 GB un 128 GB varianti).

Vairāk krātuves ir par piemaksu, bet vai visi spēlē godīgi?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ir nepilnīgs vērtējums, kas paredzēts tieši tiem, kam rūp glabāšana. USD / GB attiecība ļoti atbalsta salīdzinoši dārgus tālruņus ar milzīgu atmiņas ietilpību un soda tālruņus ar zemāku cenu un vidējo atmiņas līmeni. Tāpēc, ja iespējams, mēs esam novērtējuši arī vidējo papildu GB cenu, lai visiem zīmoliem nodrošinātu taisnīgāku satricinājumu. Tomēr, kā redzēsit no rezultātiem, tikai septiņi no desmit OEM ražotājiem faktiski pārdod ierīces ar vairākām glabāšanas iespējām.

Turklāt klasifikācija ir izstrādāta, lai skaidri ignorētu citus acīmredzami lielākus izmaksu faktorus, piemēram, displeja un iebūves kvalitāti, akumulatora izmēru, kameras tehnoloģiju, iedomātas papildu aparatūras funkcijas utt. Šis ir nekārtīgais saraksts par glabāšanas nerderiem kā mēs!

Saraksta beigās atradīsit arī virkni vērtēšanas tabulu tikai izklaidei. Vai vēlaties uzzināt, kuram tālrunim ir sliktākā dolāra / GB attiecība? Turpiniet lasīt!

10. Google

  • Vidējais USD / GB - $10.34
  • Vidējā cena par papildu GB - $1.56

Katrā metrikā Google piedāvā krātuves aizmugures izmērus. Vienīgais izņēmums ir sliktākā USD / GB attiecība atsevišķiem tālruņiem, taču pat tad Pixel 4 un Pixel 4 XL 64GB varianti nonāk trešajā un ceturtajā nerātnajā sarakstā.

Šo rakstu daļēji iedvesmoja Pixel 4 drūmās glabāšanas iespējas un pircēju uzmundrinošais 100 ASV dolāru cenu kāpums, lai jauninātu no 64 GB uz 128 GB. Gaidīju, ka redzēsim, kā Google aizkavējas aizmugurē, iespējams, pat apakšā, bet, ja godīgi, tas pat nebija tuvu.

Mūsu spriedums: Google Pixel 4 XL apskats: neizmantots potenciāls

Par katru papildu gigabaitu savos top modeļos Google iekasē 1,56 USD, kas ir četru centu attālumā no tā, ka tas ir dubultā nākamais sliktākais OEM un pārsniedz trīs reizes vairāk nekā visdāsnākais tālruņu ražotājs šajā sarakstā. Ietverot to kontekstā, šī gada ziņojumā ir ieteikts, ka viena gigabaita pirkšana maksā tikai USD 0,08. Tas nozīmē, ka Google gūst tiešu peļņu 95 ASV dolāru apmērā ar katru 128 GB Pixel 4 vai Pixel 4 XL.

Yikes.

9. Ābols

  • Vidējais USD / GB - $7.52
  • Vidējā cena par papildu GB - $0.78

Esiet godīgi, jūs gaidījāt, ka Apple būs apakšā, vai ne?

OG krātuve izvairās no pilnīgas pazemošanas Google nekontrolētās nepatikšanas dēļ, taču Apple nav svētais.

Pārsteidzoši, ka Cupertino gigants šajā sarakstā faktiski būtu daudz augstāks, izņemot vienu mazu problēmu: šos dārgos 64 GB modeļus. Sākuma līmeņa modeļi, kas paredzēti USD 999 iPhone 11 Pro un 1 099 USD iPhone 11 Pro Max, ieņem attiecīgi sliktāko USD / GB cenu.

Apple arī iekasē fiksētu maksu 50 USD par katru papildu 64 GB, kas joprojām ir puse no tā, ko iekasē Google, bet ir trešā augstākā summa kopumā.

Ja Apple kādreiz nolemtu palielināt savu minimālo krātuvi līdz 128 GB (kurai noteikti vajadzētu būt Pro sērijā, nāciet tagad), tas saražotu šo sarakstu, jo 256 GB iPhone 11 un 512 GB iPhone 11 Pro faktiski ir diezgan konkurētspējīgi kopumā / GB, pēdējam pat sadalot desmit labākos.

8. Sony

  • Vidējais USD / GB - $6.83
  • Vidējā cena par papildu GB - n / a

Sony gandrīz pēc noklusējuma ieņem pēdējo vietu zemākajā trijniekā.

Plus pusē ir tas, ka Sony Xperia tālruņi vienmēr ir aprīkoti ar paplašināmu krātuvi. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat pievienot papildu krātuvi, nopērkot salīdzinoši lētu MicroSD karti.

Diemžēl šīs papildu kartes izmaksas ir saistītas ar jau tā saudzīgo piemaksu tikai par 128 GB krātuvi un neliecina par lielākām atmiņas iespējām. Ne Xperia 1, ne Xperia 5 neplaisā desmitniekā, bet kopā vidējais USD / GB liek Sony tieši aiz Apple.

7. Huawei

  • Vidējais USD / GB - ~$5.80
  • Vidējā cena par papildu GB - ~$0.80

Neskatoties uz to, ka Huawei ir vidēji otrs sliktākais cenu skaitītājs, pateicoties visdažādākajām glabāšanas iespējām, UFS 3.0 uz Mate 30 un Mate 30 Pro, kā arī cienījamā vidējā USD / GB vidējā līmeņa, šajā reitingā apsteidz Sony.

Nano atmiņa sūkā.

Huawei būtu pieaudzis vēl par dažām vietām, izņemot vienu fatālu trūkumu: Nano atmiņu. Huawei patentētajam glabāšanas risinājumam nav izdevies panākt citu oriģinālo iekārtu ražotāju un faktisko karšu mazumtirdzniecību par aptuveni divkāršotām cenām nekā līdzvērtīgas MicroSD kartes. Protams, Huawei savos tālruņos faktiski nevar izmantot MicroSD kartes, tāpēc… tas ir neērti.

6. Xiaomi

  • Vidējais USD / GB - ~$5.88
  • Vidējā cena par papildu GB - ~$0.61

Tas ir nedaudz satriecoši, ja redzam, ka zīmols, kas piedāvā killer cenu un veiktspējas attiecību telefonus, stingri ietilpst iepakojuma vidū, bet tieši tā notiek, kad jūs joprojām virzāt 64 GB bāzes modeļus bez paplašināmas krātuves 2019. gadā.

Šie ir labākie Xiaomi tālruņi

Xiaomi taupošā žēlastība ir tā, ka tas neprasa daudz par saviem lielākiem 128 GB modeļiem, it īpaši Mi 9T Pro, kas ir tikai papildu EUR 20 (~ 22 USD) par dubultu glabāšanu.

5. LG

  • Vidējais USD / GB - $6.05
  • Vidējā cena par papildu GB - n / a

LG ir vēl viena paplašināma krātuve. Tas apvienojumā ar lēmumu nomainīt 128 GB bāzes krātuvi un vidēju, bet ne briesmīgu vidējo USD / GB vidējo cenu nodrošina, ka LG izvairās no nopietniem apvainojumiem.

Vienīgais būtiskais mīnuss ir tas, ka trūkst augstāku iekšējās atmiņas variantu, taču atšķirībā no Sony, vismaz LG, pirmkārt, nepārspiež savus tālruņus - it īpaši pārsteidzoši lēto LG G8X ar tā divkāršo ekrānu.

Jāatzīmē, ka V50 sērijas tālruņi neveic samazinājumu to 5G atbalsta dēļ, taču pat tad, ja viņi to darītu, LG nekustinātu visu tik daudz, ciktāl tie pieturētos pie pilnīgi saprātīgas “128GB + MicroSD slota” formulas.

4. Goda vārds

  • Vidējais USD / GB - ~$3.96
  • Vidējā cena par papildu GB - n / a

Starp šī saraksta trim labākajiem un pārējiem ir milzīga atšķirība, taču Honor ir pelnījis zināmu atzinību par gandrīz USD / GB diagrammu pārsniegšanu ar vidēji 3,96 USD visā 2019. gada flagmaņos (tikai par 0,06 USD aiz OnePlus), ko palielina 599 EUR ( ~ 667 USD) Honor 20 Pro gaļas ietilpīgā 256 GB bāzes krātuve.

Tomēr negatīvā puse ir tā, ka apakšzīmols Huawei katram tālrunim piedāvā tikai vienu konfigurāciju un nepavisam neatbalsta paplašināmu krātuvi. Kauns.

3. Asus

  • Vidējais USD / GB - $4.05
  • Vidējā cena par papildu GB - $0.65

Vai tas ir tikai es, vai Asus patiešām paaugstināja savu spēli 2019. gadā?

Mēs savās atsauksmēs jau ilgi runājām par Asus lielo darbu ar Zenfone 6 un ROG Phone 2, taču izrādās, ka Taivānas zīmols ir arī viens no oriģinālākajiem oriģinālo iekārtu ražotājiem, kas izmanto krātuvi.

Asus ieņem ceturto vietu pēc vidējām izmaksām par papildu GB, izmantojot savu Zenfone līniju, kā arī ir tikai četri centi, kas neatkarīgi atdala vietas no četrām līdz divām. Tāpat Asus ir ceturtais vidēji USD / GB vērtībā, tikai par centu aiz Samsung, kurš ieņēma bronzas medaļu.

ROG Phone 2 piedāvā vislabāko sprādzienu jūsu naudai 2019. gada karu laikā.

Tomēr mēs nevaram turpināt runāt, ja nerunājam par vareno ROG Phone 2. Asus spēļu briesmonis ar savu milzīgo 512 GB krātuvi ir otrais visā USD / GB apjomā, un tas ir traki, kad saprotat uzvarētāju - atklāti smieklīgu 1TB Samsung Galaxy S10 Plus -, kas ir divkārša mazumtirdzniecības cena - USD 1 499.

Apvieno to ar UFS 3.0 un paplašināmu atmiņas vietu tālrunī, kuras cena ir tikai 899 USD, un ir pilnīgi skaidrs, ka ROG Phone 2 piedāvā vislabāko sprādzienu jūsu dolāram 2019. gada glabāšanas karos.

2. Samsung

  • Vidējais USD / GB - $4.04
  • Vidējā cena par papildu GB - $0.63

Samsung pietrūkst augšgalā, pateicoties skuvekļa plānai malai, bet Dienvidkorejas OEM ir pelnījis daudz uzslavu par visaptverošo un pārsteidzoši ekonomisko pieeju glabāšanai visā savā premium tālruņu armijā.

Samsung ne tikai ir vispiemērotākie modeļi, bet arī ieņem četrus labākos tālruņus pēc GB / $, ierindojas trešajā vietā par vidējo GB / $ kopējo cenu un trešajā vietā par vidējo cenu par papildu GB.

Samsung rezultātus nekavējoties palielināja tā 512 GB un 1 TB piedāvājums, taču tas arī saņēma bonusa punktus par paplašināma krātuves atbalsta iekļaušanu visās tā ierīcēs, kas svītro Galaxy Fold, kā arī UFS 3.0 piezīmjdatora sērijā Note 10 un tā saliekamo flagmani.

Iespējams, Samsung ir visveiksmīgākais viedtālruņu OEM pasaulē, taču tas vēl nav izraisījis krāpšanas alkatības pārkāpumu. Labas lietas, Samsung.

1. OnePlus

  • Vidējais USD / GB - ~$3.90
  • Vidējā cena par papildu GB - ~$0.45

Kopējais vidējā USD / GB ieguvējs un viszemākā cena, kas ir vidējā, OnePlus apsteidz zeltu, apsteidzot dažus no saviem prestižākajiem konkurentiem.

Lai arī cik žēl, ka nav pieejams neviens OnePlus 7T modelis, iespēja dubultot OnePlus 7 Pro krātuvi no 128 GB līdz 256 GB tikai par 30 USD un iegūt papildu 2 GB RAM sāknēšanai ir absolūti bez prāta.

Ja jums ir izmisums pēc MicroSD slota vai iekšējās krātuves, kuras ietilpība pārsniedz 256 GB, jūs varētu izmantot Samsung priekšu. Tomēr OnePlus pieticīgo cenu apvienojums, minimāla cenu noteikšana, UFS 3.0 visiem modeļiem un jau tā dūšīgā bāzes krātuve visiem tālruņiem padara grūti apgalvot, ka OnePlus nav pirmās vietas cienīgs.

Tālruņu krātuves demonstrācijas klasifikācija

Vidējā cena par papildu GB - vislabākie un sliktākie oriģinālo iekārtu ražotāji

  1. OnePlus — $0.45
  2. Xiaomi — $0.61
  3. Samsung — $0.63
  4. Asus — $0.65
  5. Apple — $0.78
  6. Huawei — $0.80
  7. Google — $1.56

USD / GB - labākais no sliktākajiem OEM

  1. OnePlus — $3.90
  2. Goda vārds — $3.96
  3. Samsung — $4.04
  4. Asus — $4.05
  5. Huawei — $5.80
  6. Xiaomi — $5.88
  7. LG — $6.05
  8. Sony — $6.83
  9. Apple — $7.52
  10. Google — $10.34

$ / GB - desmit labāko tālruņu modeļi

  1. Samsung Galaxy S10 Plus (1 TB) — $1.60
  2. Asus ROG Phone 2 (512 GB) — $1.76
  3. Samsung Galaxy S10 (512 GB) — $2.24
  4. Asus Zenfone 6 (256 GB) — $2.34
  5. Samsung Galaxy Note 10 Plus (512 GB) — $2.34
  6. Samsung Galaxy S10 Plus (512 GB) — $2.44
  7. Honor 20 Pro (256 GB) — $2.60
  8. Apple iPhone 11 Pro (512 GB) — $2.63
  9. OnePlus 7 (256 GB) — $2.64
  10. Huawei P30 Pro (512 GB) — $2.71

$ / GB - sliktākie desmit tālruņu modeļi

  1. Apple iPhone 11 Pro Max (64 GB) — 17.17
  2. Apple iPhone 11 Pro (64 GB) — $15.61
  3. Google Pixel 4 XL (64 GB) — $14.05
  4. Google Pixel 4 (64 GB) — $12.48
  5. Apple iPhone 11 (64 GB) — $10.92
  6. Huawei P30 Pro (128 GB) — $8.68
  7. Xiaomi Mi 9 (64 GB) — $7.81
  8. Asus Zenfone 6 (64 GB) — $7.80
  9. Samsung Galaxy S10 Plus (128 GB) — $7.80
  10. Google Pixel 4 XL (128 GB) — $7.80

Pārsteidza rezultāti? Vai jūs piekrītat mūsu klasifikācijai?

Datora emulatori Android ierīcēm pēdējo gado ir nogājuši garu ceļu, un tagad jū varat izbaudīt dažāda pēle, kura jūu tālruni, iepējam, pat nepē palait. Bluetack ir mūu iecienītākai Android emulator ar...

pēļu ar kontrolieru atbaltu tirgu pieaug. Android TV, Nvidia hield konole un cita itēma priekšplānā izvirza pēle ar gamepad atbaltu un padara tā populārāka. pēļu paneļu un Bluetooth kontrolieru izpla...

Interesanti Ziņojumi