Razer Raiju Mobile kontrolieris ir pārsteidzošs (gandrīz dārgs)

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 11 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
I Challenged MOBILE Minecraft Players While CHEATING With KEYBOARD AND MOUSE..
Video: I Challenged MOBILE Minecraft Players While CHEATING With KEYBOARD AND MOUSE..

Saturs


Mobilās spēles joprojām atrod savu ceļu. Mēs noteikti iegūstam augstākā līmeņa mobilās spēles nekā jebkad agrāk. Tomēr vēl tāls ceļš ejams. Programmatūras vadīklas joprojām ir nedaudz sarežģītas, izmantojot daudz žanru, jo īpaši šāvējus un platformas. Joprojām ir vēlams spēlēt ar aparatūras kontrolieri nekā programmatūras kontroli.

Razer Raiju Mobile kontrolieris var būt pozitīvs solis šajā virzienā. Mums nedēļas nogalē bija iespēja spēlēt ar Razer jaunāko mobilo spēļu aparatūru, un mēs gribētu dalīties savās pārdomās ar jums.

Kontroliera priekšpusē ir ļoti standarta izkārtojums mūsdienu aparatūras kontrolierim.

Pamati

Razer Raiju Mobile ir mobilais spēļu kontrolieris ar viedtālruņa šūpulīti, kā arī gan vadu, gan bezvadu iespējas. Priekšpuse ir jūsu standarta mūsdienu kontroliera izkārtojums ar d-pad, divām kursorsvirām un četrām pogām. Priekšdaļas apakšējā centrā ir vēl četras pogas, ieskaitot tipiskās sākuma un izvēles pogas, kā arī mājas un atpakaļ pogas, lai kontrolētu Android tālruni. Pārejot pa aizmuguri, tiek rādītas divas slēptās pogas ap to, kur pirksti balstās, turot kontrolleri. Tur ir arī slēdzis, kur spēlētāji var pārslēgties starp diviem Bluetooth vai vadu režīmiem. Augšējā daļā ir smieklīgas sešas plecu pogas - četras parastās pogas un divi sprūda.


Ierīces augšdaļas centrā atrodas tālruņa šūpulis, kas ir noliekts līdz 60 grādiem, bet tālrunis aktīvi atpūšas šūpulī. Kontrolieris atrodas teksturētā plastmasā, kas patiesībā jūtas patiešām jauki. Acīmredzot mēs neiesakām to nomest no jebkura augstuma uz jebkuras virsmas, it īpaši, ja šūpulī ir pievienota tālruņa kaudze. Tāpat kā jebkuru plastmasas kontrolieri, mēs iedomājamies, ka tam nav labu attiecību ar cietkoksnes grīdām.

Kontrolierim nebija problēmu turēt kādu no mūsu testēšanas ierīcēm savā mazajā šūpulī.

Razer Raiju kontroliera komplektācijā ietilpst divi C tipa USB kabeļi. Pirmais ir garāks kabelis kontroliera pievienošanai barošanas avotam. Jūs arī saņemat īsāku kabeli tiešajiem savienojumiem ar tālruni, lai tos izmantotu vadu režīmā. Abiem kabeļiem ir daži aizlikti vāciņi putekļu novēršanai. Razer apgalvo, ka ierīce vienā uzlādes reizē saņem līdz 23 stundām ar līdz četru stundu ilgu uzlādes laiku.


Razer Raiju kontrolierim ir divi režīmi, no kuriem pirmais ir jūsu standarta Bluetooth režīms. Kontrolieris atceras divas ierīces kopā, un jūs varat pārslēgties starp tām divām ar slēdzi aizmugurē. Pārī savienošanas secība ir pietiekami vienkārša un darbojas tieši tāpat kā Bluetooth austiņas. Lai sāktu pārī izveidošanas režīmu, dodieties uz mājām un palaidiet pogas un esat gatavs sacīkstēm.

Bluetooth savienošana pārī strādāja pirmajā mēģinājumā bez jebkādām grūtībām. Mēs pamanījām, ka, pārslēdzoties no vadu tīkla uz Bluetooth un atkal, to var sabojāt savienojums, kā to parasti dara pārbaudes laikā. Tomēr, izslēdzot un atkal ieslēdzot ierīci, tā vienmēr tika fiksēta. Ir arī oficiāla lietotne Razer Raiju Mobile kontrolierim. Tas ļauj atkārtoti kartēt vairākas kontroliera pogas un pielāgot kursorsviru jutīgumu. Tas ir ļoti vienkāršs, taču labi darbojās, un mēs domājām, ka tas ir patīkami pieskarties.

Kontrolieris pēc izmēra ir salīdzināms ar Xbox One kontrolleri un nedaudz lielāks par PlayStation 4 kontrolieri.

Sajūta

Razer Raiju Mobile kontrolierim ir lieliska pašsajūta. Lielākā daļa kontroliera ir pārklāta ar teksturētu plastmasu, un tas palielina saķeri. Katrai kursorsvirai ir raupjāks, gumijots pārklājums vēl labākai saķerei, un visas atsevišķās pogas ir spīdīgas plastmasas. Kontroliera aizmugure ir veidota atšķirīgi, lai nodrošinātu labāku saķeri. No augšējā attēla var redzēt, ka tas ir apmēram tikpat liels kā Xbox One kontrolieris un nedaudz lielāks par PlayStation 4 kontrolieri. Tam ir labs svars pat ar tik lielu tālruni, kā Galaxy Note 9 ligzdā atrodas šūpulī.

Šūpulim pašam nav manāmas problēmas. Tas noklikšķina, kad to pielāgojat, un paliek visur, kur atstājat. Tas bez problēmām bija piemērots visām mūsu testera ierīcēm, lai gan Galaxy Note 9 nedaudz paspieda. Kad tālrunis atrodas šūpulī, jūs varat pārvietot šūpuli uz priekšu, lai vajadzības gadījumā mainītu leņķi. Katrai pogai ir viegls un apmierinošs klikšķis, kas neatstāj šaubas par to, vai jūs faktiski nospiedat pogu. Aktivizētājiem ir vienmērīga vilkšana, kas ir ļoti līdzīga otrās paaudzes Xbox One kontrolieriem. Ir arī izvēles matu griešanas režīms, lai ātrāk iedarbinātu sprūdu. Šī režīma slēdži atrodas regulatora aizmugurē.

Kontroliera turēšana ir vienkārši apburoša. Es esmu 5’10 ”vīrietis ar lielākoties vidējiem mērījumiem. Manas rokas stingri turas ap šo lietu, un es pat ilgstošākas spēles sesijas laikā nejutu manāmu diskomfortu. Ja man būtu nūjas, es teiktu, ka es dodu priekšroku PlayStation 4 un Xbox One kontrolleru gaļīgākiem pogu nospiešanas gadījumiem, salīdzinot ar Razer Raiju Mobile pogu vieglo klikšķi, taču tā ir tikai priekšroka.

Razer Raiju Mobile atbalstītās spēles notiek bez pamanāmām problēmām.

Spēle

Mēs spēlējām dažas spēles no Razer atbalstīto spēļu saraksta. tostarp Riptide GP Renegade, Final Fantasy IV un Alto’s Odyssey. Rīkotājiem mēs izmēģinājām arī ePSXe emulatoru, kā arī neatbalstītos Gunstar Heroes, tikai lai redzētu, kā tas reaģē. Šeit ir mūsu novērojumi:

  • Spēles ar oficiālu atbalstu kontrolieris izmanto skaisti, bez acīmredzamām problēmām. Pogu izkārtojumi parasti bija loģiski, un vadības ierīču izdomāšanai nebija vajadzīgs ilgs laiks. Šķiet, ka dažām spēlēm patīk izmantot vairākas pogas vienai un tai pašai darbībai, taču mūsu testēšanas laikā tā nebija problēma.
  • Spēles un emulatori, kas nav iekļauti Razer saderības sarakstā, ir jaukta soma. Gunstar Heroes neizdevās pārliecinoši, kamēr ePSXe strādāja, taču tam bija nepieciešama diezgan garlaicīga konfigurācija. Atrodoties ārpus Razer saderības saraksta, kopumā pieredze ir dažāda.
  • Mēs noskaidrojām, ka bieži vien nejauši piespiežam pogas. Īpaši viegli ir nospiest divas aizmugures pogas aizmugurē, tāpat kā plecu pogas, kas nav ieslēdzamas. Par laimi, šīs pogas patiešām nedara daudz nevienā no pārbaudītajām spēlēm, taču šī lieta ir nopietni apskatīta pogās.
  • Runājot par airu pogām, tās faktiski neizmanto no spēlēm. Viņi ļauj jums pielāgot kursorsviru jutīgumu lidojumā. Tas ir konfigurējams mobilajā lietotnē Razer Raiju, lai gan atšķirību mēs patiešām pamanījām tikai tad, kad mūsu airi tika iestatīti ļoti atšķirīgā jutībā no mūsu noklusējuma iestatījumiem. Tie noteikti ir labāki ātrai, lielai korekcijai, nevis smalkai. Divas no plecu pogām, kā arī palaišanas un izvēles pogas ir konfigurējamas arī mobilajā lietotnē.
  • Arī matu sprūda iestatījums kontrolierī strādāja, kā paredzēts.
  • Tas darbojas ne tikai Razer Phone 2. Mēs to pārbaudījām ar Samsung Galaxy Note 9, kā arī Pixel XL, un tas darbojās lieliski.

Izskatās, ka mums šeit būtu vajadzējis pateikt vairāk. Tomēr vienkārši nav daudz ko teikt. Kad spēle atbalstīja kontrolieri un viss tika savienots pareizi, pieredze būtībā bija nevainojama. Tā nav panaceja mobilo spēļu šausmīgajiem kontrolieru atbalsta ierakstiem, taču tā diez vai ir Razera vaina.

Tas ir viss, ko jūs iegūstat kastē ar Razer Raiju Mobile. Mums ļoti patīk uzlīmes un pīti C tipa USB kabeļi.

Ieteikumi un cena

Mēs vienkārši ātri noņemsim joslas palīdzību. Šī lieta maksā 149,99 USD. Xbox One kontrolieris (attēlā iepriekš) bija USD 99,99, bet PlayStation 4 kontrolieris darbojas par 59,99 USD. Tad atkal Xbox One Elite kontrolieris ar matu sprūda slēdzenēm maksā arī 149,99 USD, tāpēc ir kāds konteksts, lai atbalstītu Raiju Mobile cenu zīmi. Pat ja to ir grūti ieteikt gadījuma spēlētājiem par šo cenu. Dažos gadījumos mēs varētu to ieteikt kādam:

  • Tie, kuriem ir vairākas ierīces un kuri spēlē arī virkni spēļu. Piemēram, šim kontrolierim vajadzētu labi darboties ar Android TV, kā arī ar lielāko daļu mobilo un planšetdatoru. Dažiem cilvēkiem viens spēles kontrolieris visām jūsu ierīcēm var būt vērts ieguldīt.
  • Hardcore mobilie spēlētāji, kuri vēlas kontrolieri ar neparastām funkcijām, piemēram, pogu atkārtotu kartēšanu un aparatūras matu sprūda slēdzenēm.
  • Ikviens, kurš spēlē lielu skaitu spēļu Razer atbalstīto spēļu sarakstā un vēlas kontrolieri, par kuru viņi ir pārliecināti, strādās ar šiem nosaukumiem.

Protams, tas būtībā ir pirmais iespaids, tāpēc mēs nevaram komentēt neko tādu kā ilgtermiņa izturība. Retāk sastopamās funkcijas, gluds izskats, bagātīgās pogas un lieliskā pašsajūta spēlējot padara pārliecinošu lietu vēl smagākam mobilajam spēlētājam, līdzīgi kā Xbox One Elite kontrolieris, kas paredzēts Xbox hardcore spēlētāju bāzei. Labāk vai sliktāk, Razer precīzi zina, kāda veida patērētājus viņi izvēlas, izmantojot šīs funkcijas par šo cenu. Ikdienas mobilie spēlētāji varētu vēlēties izmēģināt kaut ko mazliet lētāku.

Raiju Mobile aizmugurē atrodas matu sprūda atslēgas slēdži (augšā), Bluetooth / vadu slēdzis (vidū) un divas bradātās pogas (apakšā). Pārsteidzoši aizņemta kontroliera aizmugure.

Razer Raiju kontrolieris noteikti ir pozitīvs spēks mobilo spēļu industrijā. Tā cena tiek aprēķināta arī ārpus ikdienas mobilajiem spēlētājiem. Tomēr tas ir lielisks kontrolieris, kuram nav nekādu būtisku trūkumu, ar lielisku sajūtu un pieredzi. Protams, mēs nevaram komentēt tā ilgtermiņa izturību, jo mums tas bija tikai dažas dienas. Ja jūs esat viens no ļaudīm, kas neiebilst pret cenu, varat uzzināt vairāk Razer vietnē!

1. Klikšķi ākt un atlaiet “Zobrata” ikona izvēlnē ākt. Tiek atvērta lietotne Ietatījumi....

Tālruņa akņošana un tā patieā potenciāla atrašana ir viena no labākajām Android ekoitēma atāvdaļām, un tikai viena no lietām, ka to atšķir no Window 10 Mobile un iO. Protam, ta nav viiem. Pirmkārt, pr...

Fascinatingly