Redmi Note 7 Pro vs Realme 3 Pro: Vidusmēra cīņa

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 12 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Jūlijs 2024
Anonim
Realme 3 Pro Vs Redmi Note 7 Pro Comparison 🔥🔥 Camera, Performance, Design, Speed, Display, Battery
Video: Realme 3 Pro Vs Redmi Note 7 Pro Comparison 🔥🔥 Camera, Performance, Design, Speed, Display, Battery

Saturs


No priekšpuses gan Redmi Note 7 Pro, gan Realme 3 Pro izskatās ļoti līdzīgi. Iespējams, ka lielākā atšķirība ir stilistiskā izvēle, kas izdarīta ap iecirtumu. Sākot ar rāmju izmēru un beidzot ar zodu, lielākajā daļā vidējas klases viedtālruņu ir redzams noteikts viendabīguma līmenis, un šie divi nav atrauti no pūļa. Abu tālruņu pogas ir ļoti taustāmas, un tālruņi jūtas ļoti labi salikti.

Iespējams, ka VOOC uzlādes rezultāts vai tikai izmaksu ietaupīšana no Realme puses, Realme 3 Pro tiek piegādāts ar mikro-USB portu lādēšanai. Tā kā abu ierīču izvietojums tirgū ir vērsts uz prasmīgu jaunatni un cilvēkiem, kuri no sava tālruņa pieprasa vairāk, izvēle rada Realme neizdevīgākā situācijā, salīdzinot ar Redmi Note 7 Pro USB-C portu. Ja godīgi, milzīgās ērtības, kas saistītas ar USB-C kabeļa pievienošanu no abām pusēm, man ir galvenais pārdošanas punkts. Es redzu, ka tas daudziem klientiem ir entuziasms.


Realme 3 Pro paceļ populāro gradienta apdari pilnīgi jaunā līmenī, iekļaujot S formas līnijas dizainā. Diezgan grūti attēlot kamerā, izliekuma raksts noteikti palīdz padarīt tālruni vizuāli pievilcīgāku. Zelta akcenti un ievērojamais Realme logotips palīdz uzlabot tālruņa izskatu. Pēc visiem pasākumiem Realme 3 Pro ir ļoti skaista ierīce, taču materiālu izvēle mazina mūsu entuziasmu par to.

Augstspīdīgais polikarbonāts piesaista skrambas, pirkstu nospiedumus un savārstījumu, padarot to grūti tīru. Tas arī nejūtas tik jauks kā stikls rokā. Lai gan jūs, iespējams, uzlādēsit lietu abos tālruņos, mūsu balsojums notiks par Redmi Note 7 Pro projektēšanas un būvniecības nodaļā.

Displejs

Gan Realme 3 Pro, gan Redmi Note 7 Pro ir lieli 6,3 collu Full HD + paneļi, kas izskatās daudz labi. Paneļi ir lielā mērā līdzīgi, bet ir noregulēti atšķirīgi. Tas, kas jums patīk, būs atkarīgs no jūsu personīgās izvēles, bet Realme 3 displejs ir noregulēts tā, lai kļūdītos vēsāku toņu pusē. Displejs ir diezgan precīzs, taču, salīdzinot ar konkurējošo ierīču palielinātajiem piesātinājuma līmeņiem, tas varētu šķist nedaudz blāvi.


Iespējams, ka Realme 3 Pro displejs ir precīzāks, taču multivides saturs tiek parādīts Redmi Note 7 Pros ekrānā.

Savukārt Redmi Note 7 Pro izvēlas nedaudz siltāku ieskaņošanu un arvien tik piesātinātās krāsas. Ikonas un attēli, kas parādās displejā, un multivides skatīšanās ir patīkama pieredze. Abi displeji ir vairāk nekā piemēroti skarbā saules gaismā un ļauj pielāgot krāsu temperatūru. Lai aizsargātu displeju, gan Realme 3 Pro, gan Redmi Note 7 Pro izmanto Gorilla Glass 5.

Performance

Šeit lietas kļūst interesantas. Realme viss tālrunis ir tas, kā tas ērti pārspēj Note 7 Pro priekšnesuma priekšpusē. Realitāte ir nedaudz sarežģītāka.

Jā, Realme 3 Pro ir Snapdragon 710 mikroshēmojums, kas vismaz uz papīra ir virs Note Note Snapdragon 675 mikroshēmojuma. Reālā pasaule CPU veiktspēja ir ārkārtīgi līdzīga starp diviem tālruņiem. 675 ir astoņkāju mikroshēmojums ar divu un sešu Kryo 460 serdeņu kopām, kas attiecīgi noregulētas pēc veiktspējas un efektivitātes. Snapdragon 710 izmanto vecākus Kryo 360 serdeņus līdzīgā konfigurācijā.


Ikdienas lietošanai jūs varat sagaidīt, ka tālruņi būs vairāk vai mazāk nominālvērtībā. Tas nav īsti gadījumā ar GPU veiktspēju. Adreno 616 GPU uz 710 ir jaudīgāks nekā 675 modelim Adreno 612. Lai arī abi tālruņi izceļas ar tādām populārām spēlēm kā PUBG, aizrautīgi spēlētāji Realme 3 Pro pamanīs mazāk kadru kritienu. Realme 3 Pro ir arī viens no pirmajiem (ja ne pirmais) budžeta tālruņiem, kas oficiāli atbalsta Fortnite. Spēle nav īpaši populāra Indijā, taču, ja jūs vēlaties spēlēt Fortnite, jūsu Realme 3 Pro ērti vadīs spēli.

Milzīgās 4000 mAh baterijas ir lielas abu ierīču pārdošanas vietas. Pārbaudot Redmi Note 7 Pro vs Realme 3 Pro, abi tālruņi lietošanas laikā tika konsekventi pārvaldīti. Mums konsekventi izdevās nokļūt plkst. 18:00 otrajā Realme 3 Pro lietošanas dienā, pārāk neuztraucoties par akumulatora darbības laiku. Turklāt Realme 3 Pro atbalsta uz VOOC 3.0 balstītu ātru uzlādi. Tālruņa papildināšana no nulles jums aizvedīs tikai apmēram 80 minūtes. Vislabākā ir ātrais lādētājs, kas ir iekļauts kastē. Kaut arī Redmi Note 7 Pro atbalsta Quick Charge 4.0, saderīgu lādētāju Xiaomi nesniedz mazumtirdzniecības kastē.

Kamera

Realme 3 Pro iesaiņo to pašu Sony IMX 519 kameras sensoru kā OnePlus 6T. 16MP sensors ir savienots pārī ar sekundāro 5MP kameru dziļuma uztveršanai. Tikmēr Redmi Note 7 Pro ir 48MP IMX 486 procesors, kas vislabāk darbojas, ja pikseļi tiek samazināti līdz 12MP. Abi tālruņi var ierakstīt 4K video, taču Realme 3 Pro ir paredzēts piegādāt arī ar 960FPS super palēninātas kustības iespējām. Mūsu pirmsizlaides vienībai nav šīs funkcijas, taču Realme solīja, ka tā ieradīsies, izmantojot OTA.

Redmi Note 7 Pro āra kameru paraugs Realme 3 Pro āra kameru paraugs

Sākot ar kadru no ārpuses, Realme 3 Pro attēls izskatās gatavs publicēšanai sociālajos medijos tieši no kastes. Attēls izskatās dinamiskāks un parasti ir gaišāks, lai arī tas nebūt nav precīzāks nekā Redmi paraugs. Redmi Note 7 Pro veic labāku darbu, saglabājot detaļas ēnu zonās, taču kadrā ir daudz zema līmeņa trokšņu. Realme 3 Pro samazina troksni, bet tajā nav arī tik detalizēta līmeņa.

Redmi Note 7 Pro iekštelpu kameru paraugs Realme 3 Pro iekštelpu kameru paraugs

Otrais šāviens mūs noteikti pārsteidza. Ar visiem iestatījumiem pēc noklusējuma Redmi Note 7 Pro nebija tik ātrs vai konsekvents kā Realme 3 Pro, lai iegūtu fokusa bloķēšanu. Apkārt modeļa automašīnas režģim nav tik ass un fokusēts kā Realme 3 Pro uzņemtajā fotoattēlā.

Redmi Note 7 Pro kameru paraugi (3) Realme 3 Pro kameru paraugi (1)

Mūsu iekštelpu, vājā apgaismojuma testa paraugā Realme 3 Pro radīja daudz vēsāka attēla attēlu, taču nav šaubu, ka tas bija bēguļojošais uzvarētājs šeit. Attēls ir vienmērīgi ass un fokusēts, un tam ir zemāks trokšņa līmenis un digitālā trokšņa samazināšanas artefakti.

Programmatūra

ColorOS 6.0 Realme 3 Pro ir pieredzējis daudz uzlabojumu, tostarp ir pievienota lietotņu atvilktne, uzlabota sākuma ekrāna pieredze, lielāki pārslēgšanas taustiņi un tīrāka paziņojumu josla. Visapkārt ir smalki tweaks. MIUI 10 uz Redmi Note 7 Pro ir līdzīgs savā darbībā, taču atšķiras pēc principiālas pieejas. Tas lielā mērā ir saistīts ar reklāmu iekļaušanu dažādās saskarnes daļās.

MIUI uz Redmi Note 7 Pro ir Ahileja papēdis citkārt fantastiskai ierīcei

Neskatoties uz dažiem trūkumiem, piemēram, piespiedu nakts režīma grafiku un Widevine L1 trūkumu mūsu pārskatīšanas blokā, Realme 3 Pro programmatūra ir izsmalcinātāka un pulētāka, kas nodrošina vienmērīgāku un patīkamāku lietotāja pieredzi. Redmi Note 7 Pro programmatūra, iespējams, ir citādi fantastiskas ierīces Ahilleja papēdis. Sākot ar reklāmām un beidzot ar dziļu, gandrīz uzmācīgu Xiaomi lietotņu pievienošanu, tās visas atņem pieredzi.

Specifikācijas

Cena un pieejamība

Gan Realme 3 Pro, gan Redmi Note 7 Pro cena ir 13 999 rūpijas (200 USD) par bāzes variantu un 16 999 rūpijas (~ 245 USD) par augstākās klases versiju. Gan Realme 3 Pro, gan Redmi Note 7 Pro bāzes varianti nodrošina 4 GB operatīvo atmiņu un 64 GB krātuves, augšējās versijas izliekot to līdz 6 GB atmiņai un 128 GB krātuvei.

Xiaomi gadījumā jūs varat iegādāties tālruni no Flipkart vai tieši no uzņēmuma veikala. Redmi Note 7 Pro ir pieejams arī bezsaistē.

Realme 3 Pro vs Redmi Note 7 Pro: Verdikts

Vidēja ranga cīņas ir tuvu cīņai. Ir pienācis punkts, kurā reti kurš var atrast sliktu tālruni vidējās klases segmentā. Starp Redmi Note 7 Pro un Realme 3 Pro bijušie izvēlas tīrāku dizainu, kas vienkārši jūtas labāk rokā. Sākot ar ergonomiku un izvēloties USB-C porta izmantošanu, Redmi Note 7 Pro pārspēj Realme 3 Pro, ciktāl tas attiecas uz dizainu. Veiktspēja vairāk vai mazāk ir līdzvērtīga abām ierīcēm, lai gan Realme savas spējas turpina virzīties uz priekšu.

Kur noteikti top Realme 3 Pro, ir tā kameru iespējas, programmatūra un akumulatora tehnoloģija. Tālrunis izrādījās daudz atbilstošāks attēlveidošanai nekā Redmi, un katru reizi izdevās iegūt fokusa bloķēšanu. Runājot par programmatūru, reklāmas trūkums ir liels, un arī ārpus tā, ColorOS 6 jūtas vairāk noslīpēts nekā MIUI Redmi Note 7 Pro. Visbeidzot, VOOC 3.0 ir liels pārdošanas punkts.Svarīga ir spēja uzlādēt tālruni līdz 100 procentiem 80 minūtēs un uzlādēt spēles laikā, un Realme 3 Pro noteikti uzvar šajā kārtā.

Par savu naudu es, iespējams, izvēlētos Realme 3 Pro, ņemot vērā holistiskāku tālruņa lietošanas pieredzi. Kā ar tevi? Kā jūs izvēlētos starp Xiaomi Redmi Note 7 Pro vai Realme 3 Pro? Kā ar Samsung Galaxy M30? Paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Atjauninājum, 2019. gada 1. februāri: Google ir aptiprināji, ka tā iekšējā iO lietotne atkal darboja. "Mē varam pārliecinātie, ka mūu iekšējā korporatīvā lietotne ir atjaunota," acīja pārtāv...

Trī galvenie viedtālruņu oC dizaineri tagad ir detalizēti iztrādājuši nākamā paaudze dizainu, ka viedtālruņiem darboie via 2019. gada laikā. Huawei vipirm bija ar avu Kirin 980, ka jau darbināja Huawe...

Mūsu Ieteikums