Samsung Galaxy M sērija salīdzinājumā ar sacensībām

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 15 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Approach® S62 – Garmin® Retail Training
Video: Approach® S62 – Garmin® Retail Training

Saturs


Samsung Galaxy M10.

Visu trīs tālruņu specifikācijas saglabā uzticību savam sākuma līmenim. Jūs saņemat 2 GB vai 3 GB RAM un 16 GB vai 32 GB iebūvēto krātuvi gan ar Galaxy M10, gan ar Realme C1. Vēlreiz pārkāpjot normu, ir Xiaomi Redmi 6, ar 3 GB operatīvo atmiņu vienīgā iespēja un 32 GB vai 64 GB krātuve. Ja problēma ir glabāšana, visi trīs tālruņi piedāvā paplašināmas atmiņas iespējas, izmantojot microSD karti.

Ar visiem trim viedtālruņiem jūs saņemat dubultu aizmugures kameras iestatījumu. Neraugoties uz kritumu īpaši pieņemamā diapazonā, kameras darbojas diezgan labi, pārsniedzot to cenu rādītājus. Protams, ar jums neviens nesaņems prātojošus fotoattēlus, taču noteikti ir laba izrāde labi apgaismotos apstākļos.

Galaxy M10 13MP primārajai kamerai tomēr ir f / 1,9 atvērums, tāpēc no tās jūs varat sagaidīt labāku sniegumu vājā apgaismojumā. Sekundārajai kamerai ir īpaši platleņķa objektīvs, ko reti var redzēt ar sākuma līmeņa tālruni. Visiem trim ir arī 5MP kameras, kas vērstas uz priekšu un vērstas uz sejas atbloķēšanas iespējām.


Xiaomi Redmi 6

Runājot par sejas atbloķēšanu, gan Samsung, gan Realme pieprasa, lai tā būtu viedtālruņu drošības tiešā metode, M10 un C1 komplektācijā neietilpst pirkstu nospiedumu sensori. Kaut arī Redmi 6 joprojām ir Face Unlock spējīgs, tam ir arī pirkstu nospiedumu skeneris. Pirkstu nospiedumu skeneris tiek uzskatīts par divu drošāku iespēju, tāpēc ir sarūgtināts, ka Samsung un Realme to pamet.

Visos trīs tālruņos darbojas programmatūras paketes, kuru pamatā ir Android 8.1 Oreo. Daudzos sākuma līmeņa viedtālruņos ir tendence palaist vecākas Android versijas, tāpēc tas nav īpaši pārsteidzoši. Tomēr ir neapmierinoši redzēt Samsung sekojošu piemēru ar 2019. gada izlaidumu. Galaxy M10 bija lieliska iespēja izcelties no konkurences, uz klāja parādot jaunāko Android versiju, taču vismaz tas nav arī nevietā.

Bateriju nodaļa ir tāda, kur Realme C1 pieceļas kāju ar savu lielo 4 230 mAh akumulatoru, savukārt Galaxy M10 un Redmi 6 attiecīgi ar 3,400 mAh un 3000 mAh akumulatoriem. Protams, akumulatora darbības laiks ir atkarīgs no vairāk nekā faktoriem, nevis tikai no ietilpības, tāpēc būs interesanti redzēt, kā akumulatora darbības testos tiek vērtēts jaunākais Samsung viedtālrunis.


Realme C1

Visiem trim viedtālruņiem var piedāvāt kaut ko atšķirīgu atkarībā no tā, ko meklējat. Šķiet, ka Galaxy M10 ir labākais risinājums mobilajai fotogrāfijai, vismaz uz papīra. Redmi 6 augstākās klases versija piedāvā 64 GB iebūvēto krātuvi, un pat zemākā līmeņa iterācija dod jums 3 GB RAM, vairāk nekā tas, kas pieejams ar M10 un C1 zemākās klases versijām. Redmi 6 ietver arī drošāku pirkstu nospiedumu skeneri, taču tam ir mazākais partijas displejs un akumulators.

Arī visiem trim tālruņiem tiek noteikta cena līdzīgi, tāpēc izvēlēties starp tiem ir daudz grūtāk. Visas trīs ir lieliskas iespējas kategorijā, par kuru var atļauties, un Samsung ienākšana noteikti sniegs šim segmentam nepieciešamo stimulu.

Samsung Galaxy M20 vs konkurence

Galaxy M20, tāpat kā sākuma līmeņa brāļi un māsas, saskaras ar Realme un Xiaomi konkurenci, un arī Asus un Honor pievienosies cīņai.

Kā redzat, šajā ārkārtīgi konkurētspējīgajā segmentā lietas kļūst daudz tuvākas. Displeja izmēri un izšķirtspēja ir praktiski identiski, un, lai arī šajā cenu diapazonā tas šobrīd ir centrālais, katrs iecirtums ir atšķirīgs.

Samsung Galaxy M20

Jūs saņemat lielu iecirtumu ar Redmi Note 6 Pro un Zenfone Max Pro M2, un, lai gan tas ir pamatoti ar iepriekšējo, ņemot vērā tā divkāršo kameras uzstādīšanu uz priekšu, tā noteikti ir tikai dizaina izvēle pēdējai. No otras puses, Galaxy M20, Realme 2 Pro un Honor 10 Lite visi izmanto minimālistiskāku un, domājams, labāka izskata, ūdensvada vai “V” iecirtumu.

Ciktāl tas attiecas uz veiktspēju, Galaxy M20 izmanto jauno astoņkodolu Exynos 7904 procesoru, un Honor 10 Lite komplektācijā ietilpst arī iekšējais Kirin 710 apstrādes komplekts. Jūs iegūsit jauno Snapdragon 660 ar Asus un Realme ierīcēm, savukārt Redmi Note 6 Pro saglabā Snapdragon 636, kas atradās kopā ar tā priekšgājēju. Nepieciešama sīkāka pārbaude, taču nevienā no šiem tālruņiem reālajā pasaulē nevajadzētu būt pārāk lielām atšķirībām.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Cik daudz RAM un krātuves iegūstat, ir atkarīgs no jūsu budžeta. Visiem pieciem viedtālruņiem ir 4 GB RAM un 64 GB iebūvētie atmiņas varianti, kuru cena ir līdzīga - 12 999 rūpijas vai 13 999 rūpijas. Galaxy M20 ir lētāka versija, lai gan ar 3 GB RAM un 32 GB krātuves. No otras puses, Redmi Note 6 Pro, Zenfone Max Pro M2 un Realme 2 Pro visiem ir arī 6 GB RAM varianti. Realme 2 Pro veic vēl vienu soli tālāk ar savu 8 GB operatīvo atmiņu un 128 GB krātuves versiju, kuras cena joprojām ir par samērā pieņemamām 17 999 rūpijām.

Kategorijā, kas ir mazāka par 15 000 rūpijām, ir diezgan grūti atšķirt šos viedtālruņus, tāpēc apskatīsim iespējas, kas padara tās atšķirīgas viena no otras, sākot ar kamerām. Jūs saņemat dubultās aizmugures kameras iestatījumus visā bortā, un sekundārā kamera vairumā gadījumu kalpo kā dziļuma sensors. Tomēr Galaxy M20 ir aprīkots ar sekundāru īpaši platleņķa objektīvu, kas ļauj vairāk iesaistīties kadrā, un tas ir pirmais šajā cenu diapazonā.

Asus Zenfone Max Pro M2

Lai gan vismaz uz papīra, Samsung tālrunis zaudē pārējiem priekšu vērsto kameru nodaļā, kamēr Xiaomi ierīce ar divām dubultās, uz priekšu vērstās fotokamerām, ir vislielākā. Kopumā visi šie telefoni ir spējīgi uzņemt izcilus fotoattēlus, kas ir diezgan iespaidīgi, ņemot vērā to, cik izdevīgi tie ir.

Programmatūras pusē jūs saņemat Android 8.1 Oreo ar lielāko daļu šo tālruņu, izņemot Honor 10 Lite, kas darbojas ar Android 9.0 Pie. Kaut arī Xiaomi, Realme un Asus ierīces var tikt attaisnotas kopš to izlaišanas vidus līdz 2018. gada beigām, šķiet, ka Samsung ir nometis bumbu ar savu jaunāko 2019. gada izlaidumu. Galaxy M20 bija lieliska iespēja izcelties pūlī, kur grūtāk un grūtāk ir atrast atšķirību starp tālruņiem. Tas tiks atjaunināts ar operētājsistēmas Android 9.0 Pie versiju šī gada vēlāk, taču, iespējams, līdz tam laikam runāsim par Android Q.

Realme 2 Pro

Runājot par vecākām funkcijām, tas ir arī pārsteidzoši, ka lielākajai daļai šo tālruņu ir mikro USB pieslēgvietas. Šeit Samsung Galaxy M20 paceļ savu USB-C pieslēgvietu, kas arī nodrošina ātras uzlādes iespējas.

Un tas dod akumulatoram. Galaxy M20 un Zenfone Max Pro M2 tiek piegādāti ar lielām 5000 mAh baterijām un solījumu par izcilu akumulatora darbības laiku. Redmi Note 6 Pro iesaiņo 4000 mAh vienību zem pārsega, un Realme 2 Pro un Honor 10 Lite nav tik tālu atpalikuši ar attiecīgajām 3 500 mAh un 3 400 mAh baterijām. Piešķirts, ka akumulatora darbības laiks ir atkarīgs no daudziem faktoriem, kas pārsniedz tikai ietilpību, taču, ja tas jums ir svarīgi, Samsung un Asus ierīces ir vairāk sagatavotas piegādāt šai priekšpusei.

The Honor 10 Lite

Aplūkojot tikai specifikāciju lapu, šķiet, ka tas ir pieaugums starp visiem pieciem viedtālruņiem kategorijā 15 000 rūpijas, iekļaujot tikai smalkākas detaļas, kas var ietekmēt jūsu izvēli.

Redmi Note 6 Pro ieņem vadošo pozīciju kameru nodaļā, jo tai ir divkārša uz priekšu vērsta iestatīšana, taču arī pārējie to nedara. Honor 10 Lite ir veids, kā iet, ja vēlaties jaunāko Android versiju, taču tai ir arī mazākā daudzuma baterija. Galaxy M20 un Zenfone Max Pro M2 ir sagatavoti tā, lai piedāvātu iespaidīgāko akumulatora darbības laiku, turklāt bijušais piedāvā arī ātru uzlādi. Tomēr, ja vēlaties kaut ko vairāk par 4 GB RAM vai 64 GB lielu krātuvi, jums būs jāmeklē tālruņi Xiaomi, Asus, Honor un Realme.

Segmenti, kuros ir iekļuvuši Galaxy M10 un Galaxy M20, ir ārkārtīgi konkurētspējīgi Indijā, un ir pagājis ilgs laiks, kopš Samsung šajā cenu diapazonā ir cienīgi pretendenti. Tomēr, neskatoties uz to, ka esam zaudējuši daudz vietas Xiaomi un Honor un jaunākiem ienācējiem, piemēram, Realme un Asus, var droši teikt, ka Samsung atkal ir sprādziens.

Ja ir kāda lieta, kas Samsung turpina baudīt, tā ir zīmola atpazīstamība. Pat ja tā pieejamie viedtālruņi nebija līdz atzīmei, daži patērētāji joprojām izvēlējās iegādāties Samsung tālruni, jo tā bija “droša” izvēle. Tā kā Samsung tagad aktīvi interesējas par šo segmentu un iepazīstina ar ierīcēm, kuras patiešām ir vērts apsvērt, tas tikai virzīs tirgu uz jaunākiem un lielākiem augstumiem, kas, ja nekas cits, nav lieli gan mums, patērētājiem.

Uz nopelnīt naudu no uzlaušana īkrīki nav jāpievieno banka bankomātiem, piemēram, jaunam Džonam Konnoram. Jū to varat aglabāt likumīgi un joprojām labi amakāt par balto cepuru hakeru....

Kas ir baltā balanss fotogrāfijā?

Randy Alexander

Jūlijs 2024

Mūdienu kamera mū ir abojājuša ar automātikajiem režīmiem, padarot to viegli ignorēt baltā balana ietatījumu. Jū apratīit, ka baltā balan ir ļoti varīga fotogrāfija atāvdaļa, virzotie uz priekšu māklā...

Populārs Vietnē