Samsung Galaxy M10 apskats: labi izveidots tālrunis, kas veic pamatus

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 15 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Samsung Galaxy M10 apskats: labi izveidots tālrunis, kas veic pamatus - Atsauksmes
Samsung Galaxy M10 apskats: labi izveidots tālrunis, kas veic pamatus - Atsauksmes

Saturs


Laikā, kad Xiaomi, Realme un Honor piešķir Samsung ārkārtīgi grūto laiku sākuma līmeņa segmentā, Dienvidkorejas uzņēmums beidzot ir nolēmis sēdēt un ņemt vērā.

Pilnīgi jaunie Galaxy M10 un Galaxy M20 ir paredzēti tūkstošgadīgai auditorijai, un tādējādi tie koncentrējas uz tādām funkcijām kā dizains, ilgs akumulatora darbības laiks un kameras iespējas. Bet vai ar to pietiks, lai apkarotu nemitīgo ķīniešu uzbrukumu? Mēs to uzzinām mūsu Samsung Galaxy M10 pārskatā.

Galaxy M10 apskats: dizains

Galaxy M10 neatrodas pārāk tālu no Samsung citas vidējas klases aparatūras dizaina pamatprincipiem. Pilnībā no plastmasas izgatavotā konstrukcija labākajā gadījumā ir utilitāra, taču šķiet, ka uzņēmumam ir vajadzīga vispārēja izturība nekā bezgaumīgs dizains. Tālrunim šķiet, ka tas varētu veikt pukstēšanu un iznākt izskatās lieliski.


Tas nenozīmē, ka nekas nav mainījies. Salīdzinot ar Samsung On vai J sērijām, M10 noteikti ieņem modernāku nostāju. Tālruņa priekšpusē tiek izmantots akvareļa stila iecirtums, un tam ir diezgan minimāls slīpā mala. Galaxy M10 jūtas ērti turēts un izskatās premium, atrodoties tajā.

Šķiet, ka Galaxy M10 gatavojas iegūt lielāku izturību nekā bezgaumīgs dizains. Tālrunim šķiet, ka tas varētu veikt pukstēšanu un iznākt izskatās lieliski.

Turpinot ergonomiku, skaļuma pārslēgs un barošanas pogas, kas novietotas tālruņa labajā pusē, ir viegli sasniedzamas. Par pogām ir lieliska atgriezeniskā saite, un tām nav nevajadzīgas grabēšanas. Vainīgs ir kaut kas daudzos budžeta tālruņos.

Blakus ierīces pogai ir Micro-USB ports uzlādei. Mēs saprotam, ka šajā cenu brīdī ir jāuztur komponentu pazīstamība, taču UBS-C ports noteikti būtu palīdzējis tālrunim izcelties salīdzinājumā ar konkurentiem.


Blakus lādēšanas portam ir austiņu ligzda. Savukārt skaļruņu režģis atrodas tālruņa aizmugurē, tāpēc skaņa tiek apslāpēta, ja atskaņojat mūziku ar tālruni, kas turēts uz galda. Arī runātājs nesaņem visu tik skaļi. Mūzikas reproducēšana ir stingri vidēja, un, kaut arī runātājs neskan pārāk vāji, arī mūzikai nav pamata.

Tālruņa aizmugurē dizains ir kļuvis nedaudz gājējs. Niecīgs Samsung logotips un dubultā kameru masīvs, tālrunim īsti daudz kas cits nenotiek. Izmantotā plastmasa nejūtas premium, un vienkāršā, matētā zilā apdare izskatās mazliet blāva, salīdzinot ar metāla vai gradienta stila dizainparaugiem, kurus izmanto daudzi citi zīmoli.

Lasīt: Galaxy M10 un Galaxy M20 specifikācijas

Galaxy M10 apskats: Displejs

Galaxy M10 ir 6,23 collu LCD displejs ar HD + izšķirtspēju. Ja ekrāns tiek uzņemts ar 720 x 1520 pikseļu izšķirtspēju, ekrāns noteikti nav asākais apkārt, un viss, sākot no attēliem, videoklipiem un beidzot ar tekstu, izskatās vienkārši pārāk mīksts.

Tomēr displejs ir ļoti dinamisks un parasti izskatās diezgan patīkams. Mēs pamanījām ļoti nelielu krāsu maiņu ārkārtējos leņķos, bet tas ir kaut kas tāds, kas patiesībā neuztrauks lielāko daļu lietotāju. Diemžēl krāsu temperatūru un piesātinājuma līmeni nevar precīzi kontrolēt.

Kamēr ekrāns ir lieliski redzams telpās, iespējams, vēlēsities izslēgt automātisko spilgtuma kontroli ārpus telpām, lai maksimāli palielinātu displeja spilgtumu. Tas joprojām nav ideāls, bet, manuāli palielinot spilgtumu, ir jāiegūst daudz vairāk atstarojošā displeja.

Es arī pamanīju sasniegt fonta iestatījumus displeja opcijās. Pēc noklusējuma Samsung ir izvēlējies patiešām lielu fontu, kas samazina redzamā teksta daudzumu sistēmas lietotnēs. Tāpat kā lielākajā daļā Samsung tālruņu, arī fontu var mainīt tieši no lietotnes Iestatījumi, lai gan labākajā gadījumā uzņēmuma gaume fontu izvēlē ir apšaubāma.

Kaut arī ekrāns ir spilgts, tas noteikti nav asākais apkārt, un viss, sākot no attēliem, videoklipiem un beidzot ar tekstu, izskatās mazliet par mīkstu.

Lielākās izmaiņas ir asaru iecirtums augšpusē. Samsung sauc paneli par Infinity-V displeju sakarā ar “V” formas izgriezumu augšpusē, kur atrodas priekšējā kamera. Nav programmatūras iestatījumu, lai paslēptu iecirtumu. Tomēr jūs to ļoti ātri pieradāt, un pārskata perioda laikā iecirtums nekad nebija šķērslis tā izmantošanai.

Galaxy M10 apskats: Aparatūra

Galaxy M10 izmanto tās pašas iekšējās ierīces kā Galaxy J7, kas padara acīmredzamu veiktspēju, kas šeit īsti nav uzmanības centrā. Tālruņa darbību nodrošina mikroshēmā esoša Exynos 7870 Octa sistēma, kas ir diezgan sena, ciktāl tā ieturēta mikroshēmojumos.

Exynos 7870 ir astoņi Cortex A53 serdeņi, kuru pulksteņa frekvence ir 1,6 GHz, padarot to mazāk jaudīgu nekā Snapdragon 625, ko izmanto konkurējošās ierīces, piemēram, Xiaomi’s Redmi 6 Pro. Par mikroshēmojumu tika paziņots jau 2016. gadā, un kā tāds tas patiešām kļūst ilgi. Variantam, kuru mēs izmēģinājām, ir 3 GB RAM borta, kā arī 32 GB atmiņas. Būs arī cits variants par zemākām cenām ar 2 GB operatīvo atmiņu un 16 GB krātuves. Par mūsu 32 GB variantu, pirmajā palaišanā bija aptuveni 22 GB brīvas vietas, taču borta krātuvi var paplašināt vēl vairāk.

Mēs priecājāmies redzēt, ka Samsung Galaxy M10 ir divkāršu SIM karšu sloti, kā arī šim mērķim paredzēta īpaša microSD slota. Mērķa demogrāfijas jomā tas noteikti ir vēlams, jo daudzi konkurenti ir pārgājuši uz hibrīdu laika nišām. Galaxy M10 atbalsta VoLTE arī abos SIM karšu slotos.

Galaxy M10 apskats: veiktspēja

Galaxy M10 veiktspēja ir stingri piemērota, un tas nav pārsteigums. Uzņēmums ir paveicis diezgan labu darbu, optimizējot programmatūru, un tādējādi ikdienas darbība nav pārāk slikta. Telefons, protams, nav sviesta gluds, un dažreiz ir daži stostīšanās un kadru kritieni, bet ne tiktāl, lai tas būtu darījumu pārtraukējs.


Ar tikai 3 GB operatīvo atmiņu mums bija nelielas cerības uz atmiņas pārvaldību, taču tālrunis šeit darbojas pietiekami labi. Pāreja no tādas spēles kā PUBG, pārlūka un kameras lietotnes bija gausa, taču vadāma, un tālrunis turēja spēli atmiņā, kamēr mēs devāmies apkārt, fotografējot un atbildot uz zvanu.

No atmiņas pārvaldības mums bija maz cerību, taču tālrunis šeit darbojas ļoti labi.

Runājot par spēļu veiktspēju, Mali 830 GPU ir mikroshēmas Ahilleja papēdis. Grafikas veiktspēja ir diezgan slikta, un jūs gaida vilšanās, ja plānojat nedaudz spēlēties ar Galaxy M10. Pat zemākajos iestatījumos PUBG nevarēja noturēt vienmērīgu kadru ātrumu. Tekstūras izskatījās bloķētas, vilkšanas attālums bija ļoti slikts, un mēs pamanījām daudz uznirstošu faktūru.

Parunāsim par tālruņa tīkla veiktspēju. Es esmu ļoti sliktā tīkla apgabalā, bet tālrunis samērā labi darbojās, pieslēdzoties tīklam. Tomēr ne tik labi kā Honor budžeta tālruņi. Tiklīdz tālrunim izdevās izveidot savienojumu ar Airtel tīklu, tālruņa zvani skanēja absolūti skaļi un skaidri. Nav sūdzību.

Galaxy M10 apskats: programmatūra

Vai tas jūs pārsteigtu, ja teiktu, ka man patīk tas, ko Samsung ir paveicis ar Galaxy M10 programmatūru? Protams, tas nedarbojas ar jaunāko un labāko Android 9 Pie, bet Samsung Experience 9.5 UI, kas savienots ar Android 8.1.0, nodrošina ļoti saliedētu un optimizētu pieredzi. Tālrunis piedāvā pazīstamu pieredzi ilggadējam Samsung lietotājam, vienlaikus nodrošinot pietiekami daudz pielāgošanas iespēju, lai iepriecinātu prasīgāku auditoriju.

Bloķēšanas ekrāns sākas ar žurnāla stila skatu, kurā tiek parādītas jaunākās ziņas par jūsu interesējošajām tēmām. Sauc par bloķēšanas ekrāna stāstiem, to var atspējot iestatījumos. Tas pats attiecas uz sākuma ekrāna izkārtojumu, kuru var pārslēgt starp iOS stilu, pirmās lietotnes izkārtojumu un vienu ar standarta lietotņu atvilktni.


Tālrunis tiek piegādāts ar dažām iepriekš instalētām lietotnēm, ieskaitot Office, OneDrive un LinkedIn, un nevienu no tām nevar atinstalēt. Savukārt Dailyhunt ziņu lietotne to var.

Samsung ir paveicis izcilu darbu ar žestiem pa tālruni, un tas padara navigāciju interfeisā vieglu. Ir iespējas mainīt pogu secību, kā arī caurspīdīgu joslu, kas virzās gar apakšējo malu, lai palīdzētu lietotājiem, kas pirmo reizi izmanto.Ekrānā, kas ir tikpat liels kā M10, navigācijas žesti padara tālruņa lietošanu daudz patīkamāku.

Man patīk tas, ko Samsung ir paveicis ar programmatūru Galaxy M10s

Visbeidzot, tā kā tālrunī nav pirkstu nospiedumu skeneru, sejas atpazīšana ir vienīgā iespēja tālruņa atbloķēšanai, izmantojot biometrijas datus. Diemžēl tas darbojas pārāk lēni, lai izmantotu neko citu kā perfektu apgaismojumu, lai būtu uzticama opcija ikdienas lietošanai. Tomēr man patika mazliet animācijas, ko Samsung ir pievienojis ap iecirtumu, lai norādītu uz sejas atpazīšanu darbā. Tas viss attiecas uz sīkumiem!

Galaxy M10 apskats: kamera

Tāpat kā praktiski visiem citiem šīs kategorijas tālruņiem, Galaxy M10 sporta dubultās kameras aizmugurē. Tomēr tālrunis atšķiras ar to, ka apšaubāmā dziļuma sensora vietā tālrunim ir daudz noderīgāka 5 megapikseļu ultraplata sekundārā kamera. Tas apvienojumā ar 13MP galveno kameru padara to par diezgan universālu šāvēju, vismaz uz papīra.

Samsung Galaxy M10 Ārā Samsung Galaxy M10

Ārā kamera pārvalda gandrīz caurspīdīgus kadrus. Attēliem ir ļoti ierobežots dinamiskais diapazons, un detaļas bieži tiek zaudētas ēnu reģionos. Tāpat izceltie elementi tiek izpūsti biežāk nekā nav, kā rezultātā tiek izmazgāti šāvieni.

Samsung Galaxy M10 zems apgaismojums Samsung Galaxy M10 zems apgaismojums īpaši plats

Tomēr kameras viesību triks ir 5MP sekundārā kamera. Īpaši plašā kamera ir līdzīga tai, ko jūs, iespējams, redzējāt LG tālruņos. Kā norāda nosaukums, ar 120 grādu skata lauku jūs varat uzņemt daudz vairāk ainas savos attēlos, neatkarīgi no tā, vai tie ir pieminekļi vai tikai lielāka cilvēku grupa. Mēs novērojām ievērojamus kropļojumus malās, bet tā ir cena, kuru jūs maksājat par īpaši plašu objektīvu. Rezultāti sekundārajā kamerā bija nepietiekami detalizēti un diezgan trokšņaini mazāk nekā ideālā apgaismojumā. Tomēr elastību nevar pārspēt, un es paņemšu vidēju platleņķa sensoru virs apšaubāmas vienkrāsainas kameras.

Galaxy M10 fotoattēli vājā apgaismojumā rada lielu troksni un maz detaļu.

Galaxy M10 fotoattēli vājā apgaismojumā rada lielu troksni un maz detaļu. Tas kļūst vēl sliktāk, kad jūs pāriet uz ultra plašu režīmu. Tālrunim nav speciāla nakts režīma, un, lai gan jūs varat izmantot Pro režīmu, lai uzlabotu attēla kvalitāti, no šīs kameras jūs negūsit daudz labākus rezultātus.

Runājot par priekšējo kameru, tālrunis pēc noklusējuma lieto viedo skaistumkopšanas filtru, kas pilnībā izlīdzina ādu un to arī padara gaišāku. Es neesmu tā cienītājs, bet, lai to izslēgtu, nepieciešams tikai ātrs pieskāriens. Es domāju, ka ir jēga, ja tālrunis ir paredzēts mērķauditorijai, kas ir atkarīga no sociālo mediju, bet vai cilvēki tiešām vēlas, lai tiktu skartas visas viņu fotogrāfijas? Es labprāt dzirdētu jūsu komentārus zemāk. Pat izslēdzot filtru, 5MP kamera neatrisina daudz detaļu, un attēli vienmēr ir tik viegli izplūduši, izņemot izcilu apgaismojumu.

Kameru paraugu galerija

Lasīt: šeit lejupielādējiet oficiālo Galaxy M10 un M20 fona attēlus

Galaxy M10 apskats: akumulators

Samsung Galaxy M10 ir 3400mAh akumulators, kas ir aptuveni šīs kategorijas tālruņu standarts. Samsung ir paveicis lielisku darbu, no aparatūras iegūstot lielu akumulatora darbības laiku. Neizmantojot agresīvu akumulatora pārvaldību, tālrunis var izturēt pilnu lietošanas dienu un pēc tam dažas.

Video cilpas testā ar spilgtuma līmeni līdz pusceļam tālrunis ilga vairāk nekā 18 stundas ilgas nepārtrauktas atskaņošanas. Izmantojot dažādas spēles, sociālos saziņas līdzekļus un tīmekļa pārlūkošanu, tālrunis mūsu pārbaudes laikā vidēji nodrošināja vairāk nekā 6 stundas ekrāna. Kopumā trīsdesmit minūšu PUBG sesijas laikā M10 zaudēja tikai apmēram 5 procentus lādiņa. Pietiek pateikt, ka Galaxy M10 ir ļoti taupīga ierīce.

Galaxy M10 neatbalsta ātru uzlādi, un pilnīga uzlāde, izmantojot komplektācijā iekļauto lādētāju, ilga apmēram 2 stundas un 15 minūtes.

Ja viss, ko vēlaties, ir labi veidots, mūsdienīgs izskata tālrunis, kas veic pamatus, Galaxy M10 ir pārsteidzoši stabila opcija.

Vai jums vajadzētu iegādāties Galaxy M10?

Galaxy M tālruņu sērija atspoguļo Samsung atjaunoto uzmanību uz jaunāku auditoriju. Diemžēl Samsung, tā pati auditorija rūpējas ne tikai par funkcijām un specifikācijām, bet arī par lielisko pieredzi. Neskaidrā veiktspēja, trūkstošais pirkstu nospiedumu lasītājs un vidējā kameras veiktspēja noteikti nedod priekšroku Galaxy M10.

Samsung Galaxy M10 cenu noteikšana sākas ar R. 7990 par 2GB RAM variantu un pārsniedz Rs. 8990 par 3 GB RAM un dubultā krātuve. Ja viss, ko vēlaties, ir labi veidots, mūsdienīgs izskata tālrunis, kas veic pamatus, Galaxy M10 ir pārsteidzoši stabila opcija. Samsung Experience interfeiss ir funkcionāls, pietiekami gluds, un tam ir daudz iespēju to pielāgot savām vēlmēm. Ikvienam, kurš aparatūras nodaļā meklē mazliet grūtāk, jūs, iespējams, labāk apkalpos Xiaomi vai Realme tālruņi. It īpaši Redmi 6A un Realme C1 izceļas kā uzticamas M10 alternatīvas.

Un tas ir mūsu Samsung Galaxy M10 pārskatā! Vai jūs nopirksit savu tālruni? Esiet drošs, ka drīzumā gaidīsit mūsu Galaxy M20 pārskatu.

Jūs, iespējams, LikeSamsung Galaxy S9 un 9. piezīme iegūs Android 10 beta versiju, iespējams, šonedēļ C. Scott Brown pirms stundas125 akcijasSamsung Galaxy S10 saņem piekto Android 10 beta versijas atjauninājumu, iespējams, tā pēdējais Team AA2 stundas atpakaļ307 akcijasSamsung One UI 2.0 beta hands-on: A smalks Android 10 atjauninājums Galaxy telefoniem, ko veic Ēriks Zemans 2019. gada 18. novembrī akcijasSamsung Galaxy Note 10 Plus Star Wars speciālais izdevums (atjauninājums: izcenojumi), kuru autors ir C. Skots Brauns 2019. gada 18. novembrī akcijas

Iegūstiet lietotni pakalpojumā Google Play

Mē kādu laiku eam zinājuši, ka LG 2019. gada ākumā parādī 5G tālruni, tāpat kā acīmredzami vii citi OEM. Ta, ko mē nezinājām vai pat nebija aizdoma, līdz janvāra beigām bija ierīce noaukum: LG V50....

V50 ThinQ ir LG vadošai tālruni, un ta darboja galvu galvā ar amung. Ta ir irnīg piedāvājum, ka papildināt ar tehnoloģijām. Papildu 5G atcerietie, ka ar V zīmi apzīmētā ierīce ir LG ērija, ka vērta uz...

Populārs Šodien