Samsung Galaxy S10 Plus apskats: Peak Samsung

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 17 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Samsung Galaxy S10, S10 Plus Hands-on Review: Functional Form
Video: Samsung Galaxy S10, S10 Plus Hands-on Review: Functional Form

Saturs

2019. gada 1. oktobris


2019. gada 1. oktobris

Samsung Galaxy S10 Plus apskats: Gandrīz virsotne

Pozitīvi

Neticami ekrāns
Lielisks akumulatora darbības laiks
Bagātīgu funkciju komplekts
Ļoti ātri
Universāla kameru sistēma

Negatīvi

Kameras kvalitāte ir tāda
Vidējs displeja pirkstu nospiedumu skeneris
Dārgi

ReitingsBattery8.1Display9.2Camera9.6Performance9.1Audio9.6Bottom Line

Samsung Galaxy S10 Plus ir labākais tālrunis, ko Samsung jebkad ir pārdevis, taču tas joprojām cīnās ar attēla kvalitāti.

9.59.5Galaxy S10 Plusby Samsung

Samsung Galaxy S10 Plus ir labākais tālrunis, ko Samsung jebkad ir pārdevis, taču tas joprojām cīnās ar attēla kvalitāti.

Samsung Galaxy S10 Plus pārskata piezīmes:

Es 13 dienas esmu izmantojis Samsung Galaxy S10 Plus pakalpojumā Google Fi ASV, Spānijā un Portugālē. Mūsu Samsung Galaxy S10 Plus darbojas operētājsistēmas Android 9 Pie un Samsung One UI 1.1 versija 2019. gada 1. februāra Android drošības ielāpā.


Tika nodrošināta Samsung Galaxy S10 Plus pārskata vienība Autors: Samsung. Pilnīga informācijas atklāšana Samsung arī mūs vienu dienu aizveda uz Montserrātu, Spānijā, lai pārbaudītu kameras un video iespējas, taču manas domas par kameras iespējām ir tikai manējās.

Sākotnēji mēs pārtraucām publicēt šo pārskatu, jo tika paziņots, ka drīzumā parādīsies vairāki programmatūras atjauninājumi, un kopš šī brīža mēs esam saņēmuši biometrisko pirkstu nospiedumu lasītāja atjauninājumu un Bixby atjauninājumu, kas ļauj pārveidot Bixby taustiņu. Tuvojas palaišanai vēl viens atjauninājums, kas kamerai pievieno tādas lietas kā Instagram režīms, un mēs atjaunināsim mūsu Galaxy S10 Plus pārskatu, tiklīdz būsim to saņēmuši.

Parādīt vairāk

Pirmais viedtālrunis, ko es jebkad iepriekš pasūtīju, bija Samsung Galaxy S3. Dabas iedvesmotais dizains izskatījās moderns, svaigs un palīdzēja padarīt viedtālruni par kaut ko tādu, kas dabiski iederas tavā rokā, nevis par neveiklu, bet funkcionālu ķieģeļu.


Skaidrs, ka laiki ir mainījušies. Kopš tā laika septiņos gados Samsung ir atkārtojis savu viedtālruņu formu, un es domāju, ka tas ir sasniedzis maksimumu ar Samsung Galaxy S10, vismaz tādā formā, kādu viedtālruņi patlaban uzņem.

Šis ir mūsu Samsung Galaxy S10 Plus pārskats.

Atjaunināt (19.01.01.): Kaut arī Galaxy Note 10 un 10 Plus tagad ir Samsung jaunākais, mēs vēlējāmies atjaunināt šo pārskatu, lai atgādinātu ļaudīm, ka tagad ir īstais laiks iegādāties S10 Plus. S10 Plus ir ne tikai tikpat labs (un, domājams, dažos veidos, arī labāks) nekā Note 10, bet arī nedaudz lētāks, un šobrīd jūs varat saņemt USD 100 uzreiz par atbloķēto versiju. Jūs varat uzņemt Galaxy S10 Plus no zemāk esošās saites.

Samsung Galaxy S10 Plus apskats: dizains

Samsung Galaxy S10 ir tehniski trešā iterācija, kopš uzņēmums atkārtoti definēja galvenā viedtālruņa galveno formu. Galaxy S8 koncentrējās uz displeja uzlabošanu, lai sasniegtu visaugstāko iespējamo ekrāna un ķermeņa attiecību, un pārveidoja moderno viedtālruņu dizainu, savukārt Galaxy S9 uzskatīja, ka tas atkārto lietas. Tajā laikā Galaxy S sērijas liektais dizains lika Galaxy Note līnijai justies mazāk atbilstošai ar tās izteikti bokserveida formas faktoru.

Samsung Galaxy S10 jūtas savādāk.

Šis ir maksimālais Galaxy S dizains.

Galaxy S10 beidzot liekas, ka Samsung nolēma, ka ir pareizi apvienot S līnijas labākos ar Note līniju, ar plakanākām malām un mazāk asu līkumu stikla malās. Ja jūs uztraucaties, ka tiek kompromitētas Galaxy S6 Edge malas iespējas, nedariet to. Joprojām ir viegli velciet no sāniem, lai tos aktivizētu, un tagad to ir grūtāk izdarīt nejauši. Līkne abās tālruņa pusēs skaidri definē Galaxy S sēriju, taču atjauninājumi padara tālruni funkcionālāku, nevis vienkārši padara to skaistu.

Ierīces apakšā ir USB-C ports, kā arī skaļruņu režģis un austiņu ligzda, ko Samsung ir atteicies noņemt. Tālruņa kreisajā pusē ir skaļuma šūpuļtīkli un tam paredzēta Bixby poga, ko arī uzņēmums ir atteicies noņemt.

Pārsteidzoši, ka tagad Samsung ļauj pārtaisīt Bixby pogu, lai palaistu gandrīz jebkuru tālruņa lietotni - funkcionalitāti, kuru uzņēmums ir konsekventi bloķējis kopš Samsung Galaxy S8 pirmās pogas ieviešanas. Es saku gandrīz jebkuru lietotni, jo citi virtuālie asistenti ir aizliegti, padarot to saprotamu, ka Samsung joprojām gūst pārliecību par atbilstību AI kariem.

Ierīces labajā pusē ir tikai barošanas poga, kas, manuprāt, ir novietota pārāk augstu. Es pieņemu, ka Samsung vēlējās saglabāt līdzīgu pogu izvietojumu gan Galaxy S10, gan S10 Plus, kā rezultātā poga atradās netālu no labās puses augšdaļas. Bet tik augsta tālruņa lietotājiem labāk derētu poga, kas pieskaņota Bixby pogai uz Z ass. Augšpusē atradīsit SIM kartes paliktni ar microSD paplašinājumu un mikrofonu.

Papildus ikmēneša sarukumiem tālruņa priekšpusē, jūs redzēsit izgriezumu priekšpusē esošo kameru displejā. Šīs kameras ir novietotas atbilstoši paziņojumu ikonām, padarot izgriezumu lielākoties neizdevīgu. Ja ierīcē skatāties daudz pilnekrāna satura, iespējams, ka izgriezums ir nepatīkams, bet es personīgi nedomāju, ka tas ir tik slikti. Es daudz dodu priekšroka zīmējumiem, kurus mēs visi esam izstrādājuši, bet tagad tie ir normalizēti. Standarta Galaxy S10 ir mazāks izgriezums tikai ar vienu pašbildes kameru, bet Galaxy S10 Plus izgriezums ir platāks, pateicoties divkāršās kameras dizainam, kurā tas atrodas.

Ierīces aizmugurē atrodas kameras aizmugurējais modulis. Šogad Samsung novietoja trīs kameras gan Galaxy S10, gan Galaxy S10 Plus aizmugurē, sniedzot lietotājiem plašu, standarta un 2x telefoto objektīvu (vairāk par to kameru sadaļā). Ja vēlaties dažas klinšu piezīmes, es mīlu daudzpusību, bet kvalitāte rada vilšanos.

Faktiskais kameras kameras dizains ir daudz vairāk mans stils nekā pagājušajā gadā. Kad es teicu, ka man liekas, ka Samsung ir piemērotāks S līnijas boksera funkcijām, to es domāju. Es atklāju, ka Samsung Galaxy S9 kameras sitiens ir pārāk apaļš, un Note 9 ir pārāk buksēts. Tas jūtas kā jauks līdzsvars.

Samsung Galaxy S10 un Galaxy S10 Plus ir milzīgā krāsu gammā, taču Samsung mums pārskatīšanai deva Prism White variantu. Šī krāsa mainās starp baltu, zilu un rozā atkarībā no leņķa, un es domāju, ka tā ir labākā pieejamā krāsa. Stikla jaukā spīdēšana piešķir tai izcilu izskatu un izskatu, kā arī ļauj veikt tādas darbības kā bezvadu un reverso bezvadu uzlādi.

Manuprāt, tas ir gan līdz šim vislabāk izstrādātais, gan funkcionālākais Galaxy S tālrunis. Pirms Samsung pilnībā iesaistās saliekamajos failos, es neredzu, ka tas būtiski mainītu Galaxy S līnijas formu.

Displejs

  • 6,4 collu 3,040 x 1,440 WQHD + Super AMOLED displejs
  • Ultraskaņas displejā esošo pirkstu nospiedumu lasītājs
  • Divkāršs pašbildes kameras izgriezums

Samsung Galaxy S10 Plus ir Samsung pagaidām labākais displejs, pilnībā apstājies. Šajā Dynamic OLED panelī ir bagātīgas un spilgtas krāsas, bet izšķirtspēja un piesātinājums tiek mazliet samazināts. Jaunais panelis maina OLED organisko materiālu, lai sasniegtu tādu pašu krāsu apjoma 100% sertifikātu, kāds tiek piešķirts augstākās klases Samsung televizoriem, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu. Ierīce ir iestatīta uz 2 280 x 1 080, lai taupītu akumulatora darbības laiku, un pēc noklusējuma tiek iestatīts “dabiskais” krāsu iestatījums, kas ir nedaudz vairāk izslēgts nekā izvēles “dinamiskas” iestatījums. Lai arī ir pieejami citi iestatījumi, es pārbaudīju ierīci, jo vidusmēra patērētājs tos droši vien nemēģinās mainīt.

Samsung Galaxy S10 Plus vēl ir labākais Samsung displejs.

Displejs ir diezgan masīvs - 6,4 collas, taču tas nejūtas pārāk liels, ņemot vērā minimālo ierīces paneli. Kamēr Samsung Galaxy S9 jau bija mēreni minimāli slīpmašīnas, Galaxy S10 tos sarauj vēl vairāk, daļēji pateicoties Infinity-O perforatora caurumam ierīces augšējā labajā stūrī. Perforatoru caurums atbilst displejā redzamajām paziņojumu ikonām, un tādējādi tas faktiski netraucē nevienu displeja daļu, uz kuru parasti būtu jākoncentrējas. Tas patiesībā šķita tikai tad, kad skatījos saturu ieskaujošā režīmā, un pat tad tas mani netraucēja tik ļoti kā centrālais iecirtums.

Samsung šajā tālrunī izmanto Qualcomm ultraskaņas displeja pirkstu nospiedumu lasītāju, padarot to par otro ierīci ASV, kas piedāvā OneLlus 6T displeja atbloķēšanas iespēju. Kaut arī OnePlus 6T displejā redzamais pirkstu nospiedumu sensors izmantoja gaismu, Qualcomm ultraskaņas sensors izmanto skaņu, lai nolasītu pirkstu nospiedumu malas displejā. Tas nozīmē, ka tai vajadzētu labāk darboties caur ūdeni, taukiem vai citiem šķidrumiem, jo ​​gaisma netiks refraktīva un tā arī darbojas. Tas arī nozīmē, ka jūs nevarat izmantot lielāko daļu stikla ekrāna aizsargu.

Manā pārbaudē Samsung Galaxy S10 pirkstu nospiedumu lasītājs bija ārkārtīgi nekonsekvents. Samsung izlaida programmatūras atjauninājumu pāris dienas pēc tam, kad mēs saņēmām ierīci, kas bija paredzēta, lai palīdzētu ar precizitāti, bet es neredzēju daudz uzlabojumu pēc īkšķu atkārtotas reģistrācijas. OnePlus 6T optiskais lasītājs līdz šim ir bijis daudz ātrāks un uzticamāks, taču tas tiek atjaunināts arī gandrīz katru mēnesi kopš tālruņa darbības uzsākšanas oktobrī. Lai gan līdz šim mēs ar šo lasītāju neesam sasnieguši lielus panākumus, mēs ceram, ka tas uzlabosies, jo laika gaitā Samsung pielāgo programmatūru. Ņemot vērā atjauninājumu biežumu, tālruņa nosūtīšanas laikā pirkstu nospiedumu sensora veiktspēja var būt ļoti atšķirīga. Ja atjaunosim izmaiņas, mēs atjaunināsim šo Galaxy S10 Plus pārskatu.

Aparatūra

  • Qualcomm Snapdragon 855
  • 8 GB - 12 GB RAM
  • 128 GB - 1 TB krātuve
  • 4100mAh akumulators
  • Austiņu ligzda
  • Bezvadu uzlāde
  • IP68 izturība pret ūdeni un putekļiem

No aparatūras viedokļa Samsung Galaxy S10 Plus ir nepārprotams 2019. gada flagmanis. Tas ir viens no pirmajiem, kurā ir Qualcomm jaunākais un lielākais Snapdragon 855 mikroshēmojums, tas atmīnē 8 GB operatīvo atmiņu (ar opcijām līdz pat milzīgam 12 GB), un glabāšana sākas ar 128 GB ar iespējām līdz pilnam terabaitam. Akumulators ir pat lielāks nekā Samsung Galaxy Note 9, tā akumulatora jauda ir 4100 mAh.


Galaxy S10 Plus akumulatora darbības laiks nav nekas fantastisks. Es vidēji izmantoju sešas līdz astoņas stundas ekrāna ar diezgan intensīvu izmantošanu (galu galā ir mans darbs), un man nekad nav izlādējies akumulators pirms dienas beigām. Faktiski lielākajā daļā rītu es pamostos ar veseliem 30 procentiem, kas paliek pāri pēc visas iepriekšējās dienas lietošanas, tikai jāpapildina ap plkst. 11:00.

Šai ierīcei ir arī bezvadu Powershare - funkcija, kas ļauj reverso bezvadu uzlādi. Tas nozīmē, ka jūs varat uzlādēt jebkuru citu ierīci, kas nodrošina Qi, neatkarīgi no tā, vai tas ir tālrunis vai Samsung Galaxy Buds, kuru jūs, iespējams, esat izvēlējies ar Galaxy S10. Kaut arī mēs neesam veikuši padziļinātu pārbaudi par uzlādes ātrumu, tas šķiet diezgan ātri nekā Huawei Mate 20 Pro līdzīgā funkcija. Esiet modināts, lai uzzinātu vairāk par Galaxy S10 Plus akumulatoru, kad mēs to nosūtām uz mūsu testēšanas laboratoriju un objektīvi nosakām, kā tas salīdzina ar konkurenci.

Performance

Ar Qualcomm jaunāko Snapdragon 855 SoC un 8 GB operatīvo atmiņu ir grūti redzēt, kā Galaxy S10 Plus vispār cīnās, un tā lielā mērā bija mana pieredze. Man bija viens gadījums, kad tālrunis tika nejauši pārstartēts, taču es nemanīju, ka ar ierīci būtu kāds stostīšanās vai nobīde.

Salīdzinot ar etaloniem, Samsung Galaxy S10 Plus apgrieza konkurenci, viegli pieveicot gandrīz katru tirgū pieejamo ierīci ar Qualcomm Snapdragon 845.

Mēs arī ievietojām Galaxy S10 Plus caur Geekbench 4, AnTuTu un 3DMark etalona testiem.

Geekbench 4 deva Galaxy S10 Plus vienkodola punktu skaitu 3.484. Salīdzinājumam OnePlus 6T ieguva 2368, bet Galaxy S9 - 2,144. Tas arī sasniedza daudzkodolu rezultātu 10 902, bet OnePlus 6T ieguva 8 843, bet Galaxy S9 - 8 116.


Galaxy S10 Plus ieguva 5608 punktu skaitu 3DMark, savukārt OnePlus 6T un Galaxy S9 ieguva attiecīgi 4697 un 4672.


Visbeidzot, Galaxy S10 Plus AnTuTu ieguva 359 817 punktus, salīdzinot ar OnePlus 6T 292 266 un S9 266 559.


Kamera

  • 16 MP plats (123 grādu FOV), 12 MP standarts (77 grādu FOV), 12 MP 2x telefoto (45 grādu FOV)
  • 10MP pašbilde, 8MP dziļuma sensors
  • Ļoti universāls
  • Kraukšķīga izrāde vājā apgaismojumā
  • Mīksts telefoto objektīvs
  • Plakans leņķis ir izkropļots

Samsung Galaxy S10 ir pirmā Galaxy S ierīce ar trīskāršu kameru masīvu tālruņa aizmugurē.Sportojot 16 MP platleņķa objektīvu, 12 MP standarta objektīvu un 12 MP 2x telefoto objektīvu, ir ērti iemūžināt tieši to, kas jums nepieciešams, kadrējot no ierīces. Laikā, kad izmantoju ierīci, šie objektīvi man sniedza daudzpusīgu daudzveidību, taču kvalitāte nebija pietiekama.


Krāsa no Galaxy S10 fotokameras ir vairāk izslēgta nekā no iepriekšējām Galaxy ierīcēm, kuru vēsture ir bijusi pārāk dinamiska un piesātināta. Man ļoti patīk krāsas maiņa no ierīces, un šķiet, ka Samsung krāsu profilā ņem vērā Google atzīmi. Liekas, ka ir palielinājies arī dinamiskais diapazons, bet jo īpaši melnajos un ēnainos. Izceltie elementi joprojām viegli izplūst, un šķiet, ka Samsung divkāršoja pēcapstrādi, lai tumšās vietās būtu agresīvāks, tā vietā, lai patiesībā atjauninātu objektīvu sistēmu. Tas nav šokējoši, ņemot vērā, ka uzņēmums tikko runāja par fotogrāfiju tā atklāšanas pasākumā, kur kamerai tieši pirms gada piederēja skatuve ar Samsung Galaxy S9.

Ņemiet vērā, ka šīs ziņas attēli ir saspiesti lappuses ātruma labad. Ja vēlaties skatīties šos attēlus pilnā izšķirtspējā, varat tos apskatīt šeit.


Platleņķa objektīvs, iespējams, ir jautrākais un daudzpusīgākais šī tālruņa objektīvs, ļaujot fotografēt daudz vairāk sižetā nekā ar standarta kameru. Tas ir tik plašs, ka dažas reizes nejauši noķēru rādītājpirkstu šāvienā. Lai gan tas bija nedaudz kaitinoši, tas atklāj, cik plaša ir ainava, kas tiek uzņemta ar šo objektīvu.

Viskaitinošākā platleņķa objektīva daļa bija kropļojumi. Platleņķa objektīvi bieži izsitīsies centrā un izspiedīsies no sāniem, ko parasti labo programmatūras apstrādes laikā. Kameras lietotnē ir iestatīts agresīvāks šo kropļojumu labošanā, bet es atklāju, ka tas ir gājis pārāk tālu otrādi, izraisot šāvienus, kas izspiež centrā un izspiežas uz malām. Kaut arī šī objektīva fokusa attālums piedāvā jaunu prieka pasauli, es patiešām vēlētos redzēt, ka Samsung šo problēmu kaut kad drīz novērš programmatūras atjauninājumā.

Daudzpusība, ko šīs kameras jums atļauj, ir fantastiska, taču Samsung ir krasi jāuzlabo attēla kvalitāte.

Kopumā visas trīs kameras man šķita mazliet mīkstas, galvenokārt pārmērīgas izlīdzināšanas dēļ. Es pieņemu, ka tas ir saistīts ar pārāk agresīvu trokšņu samazināšanas algoritmu, kas gandrīz katrā vietā zaudēja detaļas. Pat ārkārtīgi labi apgaismotās situācijās attēli man šķita mīksti. Tālrunim, kura cena ir no 999 USD, es būtu gribējis redzēt lielāku uzmanību pievēršot attēla kvalitātei.

Galaxy S10 Plus priekšpusē atradīsit divas kameras - 10 MP galveno sensoru un 8MP dziļuma sensoru. Pašbildes režīmā jums ir divas iespējas: plašais režīms un standarta režīms. Loģika jums teiktu, ka viena no kamerām ir platleņķa objektīvs un viena ir standarta, bet tas tā nav. Tā kā 8MP kamera ir paredzēta tikai dziļuma uztveršanai un portreta režīmam, 10MP objektīvs vienkārši tiek iegriezts, kad esat standarta režīmā. Raža nav ļoti nozīmīga, lai saglabātu kvalitāti, tāpēc starp standarta un plašo režīmu nav daudz atšķirību. Ja jūs cerējāt šajā kamerā iegūt 3 pikseļu līmeņa pikseļu, jūs būsit vīlušies.


Ar priekšējiem sensoriem viss ir kārtībā. Tāpat kā aizmugurējās kameras, Samsung patiešām koncentrējās uz dinamisko diapazonu - iespēju, kas pēdējā laikā ir kļuvusi par galveno fotokameru īpašību. Diemžēl arī šīs kameras ir mīkstas, tāpat kā aizmugurējās kameras.

Kopumā ar Galaxy S10 Plus kamerām viss ir kārtībā. Diemžēl viņiem vajadzētu būt labākajiem klasē, ja viņi attaisnos 999 ASV dolāru bāzes cenu zīmi. Skaidrs, ka kameras ir svarīgas. Esmu runājusi ar vairākiem citiem recenzentiem, kuri arī nebija pārsteigti par kameras kvalitāti, tāpēc varu tikai pieņemt, ka tā būs pirmā lieta, uz kuru Samsung koncentrējas nākamajā programmatūras atjaunināšanas kārtā. Ja Samsung var uzlabot kameras veiktspēju, Galaxy S10 vērtības piedāvājums ievērojami palielināsies.

Programmatūra

  • Android 9 pīrāgs
  • Viena lietotāja saskarnes v1.1

Samsung paziņoja par gandrīz pilnīgu savas programmatūras kapitālo remontu ar vienu lietotāja interfeisu atpakaļ Samsung izstrādātāju konferencē 2018. gada novembrī, un tā pati lietotāja saskarne sākotnēji tiek ielādēta visās Galaxy S10 ierīcēs, kad tiek palaista klajā. Mūsu ierīcē darbojas operētājsistēma Android 9 Pie ar vienas lietotāja saskarnes versiju 1.1 un 2019. gada februāra Android drošības ielāpu.

Samsung patiešām ir nonācis pats ar One UI. Pagājušās ir uzpūsta un lēna TouchWiz dienas, un, lai arī Samsung Experience uzlaboja lietas, One UI pievēršas dažām no lielākajām problēmām, ar kurām mūsdienās saskaras lielās ierīces. Daudzas no ikonām pēc noklusējuma ir lielākas, un iestatījumu izvēlnēs un Samsung lietotnēs ir ievērojami vieglāk pārvietoties ar vienu roku.

Samsung patiešām ir nonācis pats ar One UI.

Viena lietotāja saskarne arī pievieno tumšo režīmu visai lietotāja saskarnei, ko Android lietotāji vēlas jau gadiem ilgi. Google arī pievienos vietēju nakts režīmu operētājsistēmai Android Q, taču ir patīkami redzēt Samsung vienu soli priekšā. Arī animācijas ir mainīgākas, pievienojot visam nelielu atlēcienu.

Ja vēlaties pārbaudīt visu jauno, kas paredzēts vienā lietotāja saskarnē, pārliecinieties, ka šeit atrodat mūsu rakstu.

Lai gan programmatūra ir lieliska, Samsung tradicionāli ir izturējies diezgan slikti, lai atjauninātu viņu ierīču programmatūru. Projekta Treble ieviešana operētājsistēmā Android Pie bija paredzēta, lai atjauninājumi varētu iziet ātrāk, taču pagaidām no Samsung neesam pamanījuši būtiskus uzlabojumus. Ja nopietni domājat par pastāvīgiem atjauninājumiem, iespējams, vēlēsities gaidīt un uzzināt, cik nopietni Samsung uztver programmatūras ielāpus Galaxy S10.

Specifikācijas

Galaxy S10 Plus: cena un pieejamība

  • Samsung Galaxy S10e: 749,99 USD (128 GB), 849,99 USD (256 GB)
  • Samsung Galaxy S10: 899,99 USD (128 GB), 1149,99 USD (512 GB)
  • Samsung Galaxy S10 Plus: 999,99 USD (128 GB), 1249,99 USD (512 GB), 1599,99 USD (1 TB)

Samsung Galaxy S10 sērija ir pieejama no dažādiem mazumtirgotājiem, ieskaitot, bet ne tikai, Samsung, Amazon, Best Buy, B&H, Costco, Sam’s Club, Target, Walmart. Ja vēlaties to paņemt no mobilo sakaru operatora ASV, varat to iegūt, izmantojot AT&T, Sprint, T-Mobile, Verizon, Spectrum Mobile, ASV Cellular un Xfinity Mobile.

Noslēguma domas

Manuprāt, Samsung Galaxy S10 ir labākais tālrunis, kādu uzņēmums jebkad ir izveidojis. Ierīce uzņēmuma ētiku virza vienā klausulē, skaidri izceļot to no jūra, kurā izskatās līdzīgi. Tā bezkompromisa funkciju komplekts apmierinās gandrīz ikvienu enerģijas lietotāju, un papildu zvani un svilpes, piemēram, bezvadu Powershare un caurumotā cauruma disks Infinity-O, liks šīm ierīcēm justies futūristiskām - vismaz ikvienam, kam nav piederējusi nesena ierīce no ķīniešu valodas OEM.

Es mīlu gandrīz visu par Galaxy S10 Plus, bet kamera mani tiešām sarūgtināja.

Es mīlu gandrīz visu par Galaxy S10 Plus, bet kamera mani tiešām sarūgtināja. Tā ir viena no vissvarīgākajām viedtālruņa funkcijām daudziem patērētājiem, tāpēc, cerams, Samsung drīz atjauninās programmatūru. Ja tas to var izdarīt, Galaxy S10 Plus būs daudz labāks konkurents ar galvu pret galvu ar citiem tūkstošu dolāru tālruņiem, īpaši iPhone XS Max.

Tomēr, ja jūs aizkavējaties ar jaunu Samsung ierīci, jo katra gada atjauninājums šķiet pārāk pieaugošs, šī ir ierīce, kurai es beidzot drīkstu pāriet. Kaut arī Galaxy S9 un pat Galaxy Note 9 jutās kā vienkārši atjauninājumi, Galaxy S10 jūtas svaigs tādā veidā, kādu es neesmu izjutis no Samsung ierīcēm kopš Galaxy S8. Tas ir Samsung maksimums.

Tas iesaiņo mūsu Samsung Galaxy S10 Plus pārskatu. Vai jūs nopirksit šo tālruni?

969,99 USDPērciet vietnē Amazon

Koncepcija dizainera Bena Geškina vietnē Twitter ievietotie attēli parāda amung izplatīto kriptovalūta pakalpojumu kopā ar kaidru Galaxy 10 attēlu.amung Blockchain Keytore izkatā kā bloķēta maka mašīn...

Tim Bakter šobrīd ir amung Electronic North America prezident un izpilddirektor Ņujorkā. Tomēr nāc šā gada jūnijā, Baktera kung aiziet no amata un pametī amung....

Interesanti Raksti