Iespējams, Samsung Galaxy S10 nozags šo OnePlus ventilatora naudu - atzinums

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 17 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Jūlijs 2024
Anonim
Samsung Galaxy S10 Review - 3 Weeks Later
Video: Samsung Galaxy S10 Review - 3 Weeks Later

Saturs


Tikai nedaudz šeit runājot, pēdējais man piederošais Samsung tālrunis bija Samsung Galaxy S4, kuru iegādājos 2013. gadā. Pirms tam man piederēja Samsung Galaxy S3 (viens no maniem mīļākajiem tālruņiem jebkad), un pirms tam man piederēja oriģināls Samsung Galaxy S. Es neesmu svešinieks Samsung tālruņiem.

Lai arī man patika tās ierīču formas faktors un neskaitāmas lieliskās iespējas, ko tās piedāvā, es absolūti nožēloju TouchWiz, Samsung oriģinālo Android ādu. Es to ienīdu jau pašā sākumā, bet turpināju dot tai jaunas iespējas ar katru jauno ierīci.

Neizbēgami, gandrīz ar visiem maniem Samsung tālruņiem, es parādīju CyanogenMod, tiklīdz es varēju izvairīties no TouchWiz izmantošanas. Tas, protams, strādāja, bet arī bija milzīgas sāpes.

Kad OnePlus nāca apkārt un paziņoja par OnePlus One, tas bija tāds pats kā uz manām lūgšanām atbildēts: ierīce ar gandrīz visām Galaxy S ierīces specifikācijām, kas iepriekš ielādēta ar CyanogenMod, un tā maksāja aptuveni 300 USD.


Tiklīdz saņēmu ielūgumu uz OnePlus One, es to nopirku un nekad neatskatījos - man oficiāli tas tika darīts ar Samsung.

Samsung ir paveicis milzīgus panākumus programmatūrā ar One UI un piedāvā aparatūras funkcijas, kas OnePlus tālruņiem nav.

Uz priekšu šodien, un mums ir pavisam jauna One UI, kas ir atšķirīga veida Android āda no Samsung. Lai arī tas manām gaumēm joprojām ir mazliet par daudz, tomēr ir nedaudz gadu priekšā TouchWiz un Samsung Experience (TouchWiz 2.0).

Es novērtēju to, kā viena lietotāja saskarne ir tīrāka, vienkāršāka un intuitīvāka par visu, ko Samsung iepriekš ir darījis. Es novērtēju arī to, kā Samsung raugās uz to, kā mēs šodien izmantojam savus tālruņus un modificējam programmatūru, lai to pielāgotu - tā ir patiesa pieeja “vispirms klientam”.

Kopā ar vienu lietotāja interfeisu Samsung Galaxy S10 ir aprīkots ar ultraskaņas displejā esošo pirkstu nospiedumu sensoru, kas ir ideāli piemērots man. Tā kā es apspriedu sava viedtālruņa būtisko rakstu, es ienīstu, ka man jāpaceļ tālrunis pie mana galda, lai to atbloķētu, izmantojot aizmugurējo sensoru. Displejā redzamais pirkstu nospiedumu sensors manā pašreizējā ikdienas draiverī - OnePlus 6T - ir viena no manām iecienītākajām funkcijām. No visa, ko es līdz šim zinu, šķiet, ka Samsung ultraskaņas sensors ir vēl labāks.


Samsung Galaxy S10 ir arī atkārtoti pārveidojama aparatūras poga, ko OnePlus nepiedāvā. Poga pēc noklusējuma atver Bixby, taču Samsung beidzot klausās lietotājus un ļauj viņiem to kartēt. Ar vienu nospiešanu varēja palaist gandrīz jebkuru lietotni, savukārt ar dubultā nospiešanu varēja izdarīt kaut ko pavisam citu. Man būtu tik daudz prieka spēlēties ar šo.

Daudz sīkumu, piemēram, austiņu ligzda, bezvadu lādēšana un trīskāršas kameras iestatīšana aizmugurē, padara Galaxy S10 diezgan vilinošu - tas viss OnePlus 6T nav. Ir arī plašs specifikāciju konfigurāciju klāsts, no kuriem izvēlēties, ieskaitot Plus modeli ar pilnīgi bonkeru 12 GB RAM un 1 TB iekšējo atmiņu.

Kopumā Samsung Galaxy S10 iesaiņo daudz perforatoru, ko OnePlus 6T nevar atspiest.

Kāpēc es varētu pieturēties pie OnePlus?

Viena lietotāja saskarne un ultraskaņas sensors ir satriecoši, un pārējās jaunās Samsung Galaxy S10 funkcijas ir diezgan vilinošas, taču dažas lietas joprojām mani nervozē par pārslēgšanos.

Visspilgtākā lieta, kas OnePlus ir saistīta ar jebkuru Galaxy S ierīci, ir cena. Es saņēmu maksimāli pieejamo OnePlus 6T versiju ar 8 GB RAM un 256 GB krātuves, un tā man izmaksāja 630 USD. Lētākais Samsung Galaxy S10e variants joprojām maksā vairāk nekā 100 USD vairāk - 749 USD. Ja es gribētu iegūt Galaxy S10 modeli ar līdzvērtīgu operatīvo atmiņu un atmiņas konfigurāciju savam 6T, man par S10e būtu jāiztērē vismaz USD 850.

Protams, S10e nesaņemtu man ultraskaņas pirkstu nospiedumu sensoru (S10e ir uz sāniem uzstādīts sensors), tāpēc man nāksies tērēt milzīgus 1150 USD, lai iegūtu standarta Galaxy S10 ar 512 GB lielu krātuvi, lai izvairītos no pašreizējās krātuves pazemināšanas līmenis.

Runājot par cenu, OnePlus var piegādāt ierīci ļoti tuvu tam, ko piedāvā Samsung, par burtiski pusi no izmaksām.

Ja es nolemtu to darīt, es iegūtu mazāku ierīci, jo OnePlus 6T ir lielāks nekā Samsung Galaxy S10 un Galaxy S10e. Man būtu jāsaņem Samsung Galaxy S10 Plus, kas man izmaksātu absolūti žokļa nomestus 1250 USD - apmēram divreiz vairāk, nekā es samaksāju par savu OnePlus 6T.

Citējot The Big Lebowski: “Dude neievēro.” Nevaru iedomāties, ka tik daudz tērēšu viedtālrunim. Pat ja es pārdotu savu OnePlus 6T, lai palīdzētu samaksāt par S10 Plus, es joprojām būtu uz āķa par 700 USD, pieņemot, ka mans 6T pārdod par 550 USD, kas ir tas, ko es tagad redzu Swappa.

Godīgi sakot, Galaxy S10 saimei ir microSD paplašinājums, kaut kas tāds, kas OnePlus nav. Acīmredzot microSD ir savi ierobežojumi attiecībā uz ātrumu un veiktspēju, bet, ja es tikai gribētu tikpat daudz vietas kā savam 6T, es varētu iegūt bāzes modeļa S10 ierīci un paņemt atmiņas karti.

Papildus cenai vēl viena lieta, kas mani kavē, ir programmatūras atjauninājumi. Jā, Samsung šodien veic daudz labāku darbu, atjauninot Android atjauninājumus, bet OnePlus to dara daudz labāk. OnePlus pagāja visas 45 dienas, lai atbrīvotu stabilu Android 9 Pie versiju OnePlus 6, savukārt Samsung pārņēma sešus mēnešus, lai to pašu izdarītu atbloķētajam Samsung Galaxy S9. Pat ja Samsung uz pusi samazina gaidāmo Android Q izlaišanu, es joprojām droši vien gaidīšu mēnešus ilgāk nekā OnePlus lietotāji.

Kamēr Samsung nepierāda, ka šajā ziņā var darboties līdzīgi kā OnePlus, ir grūti pamanīt, kā es pārslēdzos.

Svarīgs jautājums kļūst: cik ilgi Galaxy S10 īpašniekiem būs jāgaida Android Q?

OnePlus 6T ūdensvada atgriezums, manuprāt, ir daudz jaukāks nekā perforatora caurumu izgriezumi Galaxy S10 līnijā. Tas nav nekāds darītājs vai kaut kas cits, bet Infinity-O displeja dizains man ir sava veida “meh”. Es to noteikti necienu, tāpat kā es daru iPhone XS stila iecirtumu OnePlus 6 (vai godawful “vannu” uz Google Pixel 3 XL), bet es arī par to nedomāju. Manuprāt, ūdenstilpnes iecirtums padara OnePlus 6T izskatu simetriskāku un tādējādi pievilcīgāku.

Neskatoties uz manām bažām par cenu noteikšanu, liels pārņemšanas iemesls ir tas, ka Samsung Galaxy S10 ir tāds spodrības līmenis, kuru ir grūti ignorēt. Ja ir pagājis laiks kopš pēdējās tikšanās ar Samsung, ir vērts tuvāk aplūkot Galaxy S10. Šodienas galaktika nepārprotami atšķiras no tā, ko jūs varētu atcerēties.

Vai OnePlus var mani uzvarēt ar OnePlus 7? Ja tā nevar, man, iespējams, nāksies pievērst uzmanību nākotnes Galaxy S10 Plus atlaidēm.

Mūdienā ir viegli domāt par lētām Android ierīcēm kā amērā gludiem, ar funkcijām pilniem tālruņiem. Bet ituācija bija diezgan noraizējoša Android Android aldējuma vietmaize un Jelly Bean drūmajā dienā...

Tā kā kauja royale pēle, šķiet, paliek šeit, iztrādātāj NetEae, kā ziņot, aņēma aptiprinājumu uzākt avu pašattītība kauja royale intelektuālo īpašumu (IP). Iepriekš aukta par FortCraft, tagad pēle tik...

Portāla Izstrādājumi