Sony WH-1000XM3 salīdzinājumā ar Bose QC 35 II, ko jums vajadzētu iegādāties?

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 20 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Sony WH-1000XM3 salīdzinājumā ar Bose QC 35 II, ko jums vajadzētu iegādāties? - Atsauksmes
Sony WH-1000XM3 salīdzinājumā ar Bose QC 35 II, ko jums vajadzētu iegādāties? - Atsauksmes

Saturs


Ja jūs iepērkas aktīvās trokšņu slāpēšanas (ANC) austiņās, iespējams, esat saskāries ar diviem zīmoliem: Sony un Bose. Katrs zīmols ir mājsaimniecības nosaukums un atrodas labāko trokšņu slāpējošo austiņu sarakstā. Lai arī abi ir objektīvi spēcīgi izpildītāji, mobilo sakaru lietotājam ir niansētas atšķirības. Šodien mēs sadalīsim šīs atšķirības un redzēsim, kā Sony WH-1000XM3 sacenšas pret Bose QC 35 II austiņām.

Aparatūra

Bose QC 35 II austiņas ļauj lietotājiem pārveidot “darbības” pogu kreisajā auss kausā, lai tā vietā kontrolētu ANC līmeni.

Neatkarīgi no tā, vai dodaties dažos kvartālos vai visā valstī, abas austiņas ir draudzīgas ceļošanai. Katras austiņas ausu glāzes pagriežas un salocītas, lai uzglabātu to attiecīgajos somiņās. Ja jūs meklējat vieglākās austiņas ar vienu bagāžu, apsveriet iespēju lietot QuietComfort 35 II. Viņi ir vieglāki un daudzus atbalsta viņu ērtās īpašības. Tas teica: SoundGuys Izpilddirektors Kriss Tomass dod priekšroku Sony WH-1000XM3, tāpēc preferences šeit atšķiras.


Bose QC 35 II uzlādei izmanto arhaisku microUSB ieeju, savukārt Sony izmanto mūsdienīgu USB-C uzlādes ieeju. Ja jums ir Android tālrunis un jūs nevēlaties savā kabatā iespraust vairākus kabeļu veidus, USB kanāla ieeja Sony kannās var būt pievilcīgāka.

Turklāt abām austiņām ir intuitīva borta kontrole. Bose QC 35 II izmanto fiziskas pogas un slīdni, savukārt Sony WH-1000XM3 kā kapacitatīvu skārienpaneli izmanto labo auss kausu. Varat izmantot daudz žestu, lai izlaistu ierakstus, pielāgotu skaļumu, piekļūtu balss asistentam vai atļautu fona troksni, lai varētu ātri sarunāties, nenoņemot austiņas.

Sony izmanto vairāk nākotnei paredzētas aparatūras nekā vecāks Bose QC 35 II.

Gan Sony, gan Bose trokšņu slāpējošās austiņas ar vienu uzlādi ļauj atskaņot vairāk nekā 24 stundas. Viņi abi atbalsta arī pilnīgu Google Assistant un Amazon Alexa integrāciju. IPhone lietotāju sašutumam neatbalsta Siri integrāciju. Ja vēlaties, iegādājieties jauno AirPods vai Beats Powerbeats Pro. Tomēr abi ļauj Siri piekļūt, izmantojot daudzfunkciju pogu (Bose) vai turot skārienpaliktni (Sony).


Šajā kategorijā nav izšķirošā uzvarētāja, jo tas ir atkarīgs no personīgās izvēles.

Uzvarētājs: izloze.

Trokšņa atcelšana

Iespējams, ka tas neizslēdz daudz trokšņa, bet Bose QC35 II veic labu darbu zemākajā līmenī (vissvarīgākās frekvences).

Tikai pirms dažiem gadiem Bose bija nožņaugts ANC austiņu tirgū, bet Sony ir parādījis savu ceļu, lai kļūtu par cienīgu pretinieku.

Quiet Comfort austiņas efektīvi mazina trokšņus visā frekvences spektrā. Šī izrāde ir viens no daudzajiem iemesliem, kādēļ viņus mīl gan biežie lidotāji, gan metro braucēji. Tomēr Sony pārspēj Bose šajā nodaļā, jo WH-1000XM3 kopumā cīnās ar daudz lielāku troksni.

Sony WH-1000XM3 liek pasaulei izklīst ap jums.

Kamēr QC 35 II atceļ vairāk skaņas zem 100Hz atzīmes, Sony austiņas veic ievērojami labāku darbu, apkarojot troksni virs 100Hz. Tas nozīmē, ka sarunas un ņurdējošos dokumentus vairāk skar Sony nekā Bose.

Patiesībā, ja galvenā prioritāte ir zemu dārdinošo trokšņu vai automašīnu motoru mazināšana, Bose apsteidz Sony.

Uzvarētājs: Sony WH-1000XM3.

Skaņas kvalitāte

Sony WH-1000XM3 ir raksturīgs mīksts pieskāriens un USB-C uzlādes ieeja.

Ja esat apmeklējis SoundGuys, jūs zināt, ka audio ir gan objektīva, gan subjektīva zinātne. Protams, kaut kā frekvence ir izmērāma, taču tikpat svarīgi ir arī personiskajām vēlmēm. Daži var dot priekšroku basu smagai skaņai, bet citi zvēr pie “plakanas” atbildes. Tas, kas jums patīk, dod priekšroku tieši jums.

Bose QC35 II ir ļoti neitrāla frekvences reakcija, kas ir lieliski piemērota tinteriem.

Ja jāvērtē skaņas kvalitāte, kurā austiņām ir visprecīzākā frekvences atbilde, šeit uzvar Bose. Tā austiņas rupji nepārspīlē nevienu piezīmju diapazonu, kas padara skaņas ekvivalentu vienkāršu bez harmoniskas kropļošanas. Tomēr paturiet prātā, ka tie atbalsta tikai SBC un AAC, kas varētu izraisīt saspiešanas artefaktus ar skaļāku mūziku. Turklāt Android nespēlē labi ar AAC, jo tas ir enerģijas patērējošs kodeks, kas Android vēl ir universāli jāpārvalda. Tas nozīmē, ka AAC veiktspēja būs ļoti atšķirīga atkarībā no izmantotā viedtālruņa. Tomēr tā ir laba iespēja iPhone lietotājiem.

Sony austiņu frekvences reakcija vidējiem patērētājiem skan labāk.

Alternatīvi, Sony WH-1000XM3 palielina basa notis, tomēr šis smalkais uzsvars nav pārspīlēts. Tā kā daudzās populārajās austiņās ir uzsvērtas zemas notis, tas piešķir Sony kārbām pazīstamāku un patērētājam draudzīgāku skaņu. Jūs varat EQ skaņas parakstu izbaudīt, izmantojot Sony lietotni, taču tas straumēšanas laikā samazinās līdz SBC, padarot augstas kvalitātes kodeku atbalstu par spēkā neesošu. Ja jūs nedomājat par skaņu, jūs iegūstat papildu ieguvumus no aptX, aptX HD un LDAC Bluetooth kodeka atbalsta, kas nozīmē, ka tas spēs atbalstīt augstākas kvalitātes mūzikas straumēšanu. Tā ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar Bose's QC35 II.

Turklāt bezvadu austiņu pāris ir tikpat labs kā savienojuma kvalitāte. Ir grūti to dziļi izprast, ja vien jums nav bijusi tieša pieredze ar kādu produktu vai ja esat veltījis laiku visaptverošu atsauksmju lasīšanai. Runājot par specifikācijām, Bose Bluetooth kodeku atbalsts ir ierobežots ar SBC un AAC. No otras puses, Sony atbalsta piecus kodekus: SBC, AAC, aptX, aptX HD un LDAC. Android lietotājiem, kuri novērtē audio kvalitāti, vajadzētu pieturēties pie Sony.

Uzvarētājs: Sony WH-1000X M3.

Mikrofona kvalitāte

Sony WH-1000XM3 var savienot pārī ar tālruni, izmantojot NFC pārī; šo funkciju atbalsta arī QC 35 II.

Šī ir visnozīmīgākā kategorija. Sony WH-1000XM3 ir labāks mikrofonu bloks nekā Bose QC 35 II. Šeit ir dažas norādes, lai labāk izprastu diagrammas: jo tuvāk rindai ir 0, jo labāk. Arī tabulas ir ierobežotas ar balss joslu, jo, visticamāk, neizmantojat mikrofonu kaut kam ārpus tālruņa zvaniem un neregulārām balss piezīmēm.

Tas ir pārāk slikti, ka austiņas pārāk intensīvi izmanto dinamisko saspiešanu, lai uzņemtu klusas skaņas, jo pretējā gadījumā Sone WH-1000XM3 mikrofons ir zvaigžņu.

Balss saņem minimālas izmaiņas ar Sony ANC austiņām. Balss tiek pārsūtīta skaidri, un mikrofonam nav problēmu reģistrēt balsis arī brīvroku komandām. Šis ir lielisks mikrofons balss kvalitātei. Vienīgais mīnuss ir arī ārējais troksnis, kas var novērst uzmanību, ja runājat no pārpildītas telpas.

Bose QC35 II ļoti labi apstrādā balss joslu, taču, ja jums ir dziļa balss, jūs varētu atrast dažas problēmas saistībā ar jūsu zvana kvalitāti.

Bose sniegums atstāj daudz ko vēlamo. QuietComfort 35 II cīnās ar skaņām zem 200Hz, kur atrodas daudzu cilvēku vokālie reģistri vai vismaz viņu balss pamatfrekvences. Balss ar zemu skaļumu zvana laikā no vienas puses līdz vienai ceturtdaļai tiek raidīta skaļa, jo šīs zemākās piezīmes netiek uzsvērtas vienā līmenī ar skaņām virs 200Hz.

Uzvarētājs: Sony WH-1000X M3.

Vai jums vajadzētu iegādāties Sony WH-1000XM3 vai Bose QC35 II?

Šeit nav izdarīta nepareiza izvēle. Tāpat kā jebkam, katram austiņu pārim ir savi plusi un mīnusi. Lai arī abi sākotnēji veica mazumtirdzniecību par 349 ASV dolāriem, jebkurā brīdī to ir viegli atrast. Sākot ar šī raksta publicēšanu, Sony austiņas ir pieejamas par 50 USD, savukārt Bose QuietComfort 35 II ir pieejamas par pilnu 349 USD. Tiem, kas apsver Bose, šī ievērojamā cenu starpība var būt pietiekama, lai jūs pamudinātu uz Sony.

Objektīvi runājot, Sony WH-1000XM3 ir nepārprotams ieguvējs: tas atbalsta vairāk augstas kvalitātes Bluetooth kodeku, tam ir labāka mikrofonu kvalitāte un modernāka aparatūra. Tomēr, ja jūs pieprasāt taktilās vadības ierīces un neitrālu frekvences reakciju, Bose jums būs lielāka jēga. Ja esat pacietīgs, iespējams, vēlēsities gaidīt Bose trokšņa slāpējošo austiņu 700, kuras mērķis ir atrisināt dažas QC35 II problēmas. Ja vēlaties nākotnē pārbaudīt savu ieguldījumu tagad, un tas būs Esiet nozīmīgs finanšu ieguldījums, iegūstiet Sony WH-1000XM3.

Mākoņu kaitļošana pārņem paauli, tāpēc kvalifikācija iegūšana ar Microoft Azure varētu jum palīdzēt planēt jaunā tāvoklī. Paņemiet šo būtiko Microoft Azure paketi tikai par UD 17,99 ar ierobežotu laik...

Datu pārvaldība un analītika ir atbalta pīlāri, ka uztur uzņēmējdarbību kopā. Ja šī prame pievienoit avam atkaitei, tā varētu būt jūu biļete uz ieneīga karjera daudzā jomā....

Ieteicams