3D kameras zem ekrāna var patiesi nogalināt displeja iecirtumu

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 26 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
How Under-Screen Cameras Will KILL the Notch
Video: How Under-Screen Cameras Will KILL the Notch

Saturs


Jau kādu laiku mēs zinām, ka zem ekrāna esošās pašbildes kameras ir ceļā, un Samsung pirmo reizi apliecināja savu darbu šajā jomā pagājušajā gadā. Kopš tā laika mēs esam redzējuši, ka gan Xiaomi, gan Oppo atklāj zem ekrāna esošās kameras, dodot mums aizraujošu ieskatu dažās lieliskās tehnoloģijās.

Ir skaidrs, ka pirmās paaudzes zem ekrāna esošajām kamerām būs dažas problēmas attiecībā uz attēla kvalitāti, kā ierosina Oppo. Bet ir arī acīmredzams, ka šī tehnoloģija varētu padarīt pagrabus, slīdņus un uznirstošos logus par pagātni.

Tomēr Oppo ir atklājis, ka tas darbojas zem ekrāna 3D arī kameras, un tas patiešām var padarīt bezkompromisa viedtālruni pilnekrāna režīmā.

Pakāpeniska pāreja uz zemu displeja tehnoloģiju

Mēs esam redzējuši, ka pēdējos gados daudz displeja pārvietojas zem displeja, sākot ar Xiaomi Mi Mix 2016. gadā. Protams, tā ekrāna un ķermeņa attiecība šodien varētu šķist gājēja, taču austiņas aizstāšanai tā izmantoja pjezoelektrisko tehnoloģiju. Esam redzējuši arī dažus citus zīmolus, kas pēdējā laikā piedāvā līdzīgus austiņu nomaiņas veidus, piemēram, Vivo Nex, savukārt Huawei P30 Pro zem ekrāna izmanto “elektromagnētiskās levitācijas” skaļruņus.


Vēl viena tendence, kas saistīta ar pilnekrāna viedtālruņiem, ir tuvuma sensora novietošana zem ekrāna vai tā nomest pavisam. Tiek ziņots, ka Samsung Galaxy S10 sērija ir izvēlējusies iepriekšējo pieeju, savukārt Oppo pilnībā nometis sensoru uz Find X par labu Qeexo programmatūras risinājumam. Šķiet, ka programmatūras pieeja šajā posmā ir īpaši populāra, jo OnePlus un Xiaomi vairākiem augstas klases tālruņiem izmanto programmatūras balstītu risinājumu no Elliptic Labs.

Visbeidzot, mēs esam redzējuši dominējošo nepietiekamā displeja tendenci, un arī pirkstu nospiedumu skeneri ir redzami. Vivo bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa komerciāli pieejamu tālruni ar displejā esošu pirkstu nospiedumu sensoru (Vivo X20 Plus UD), taču kopš tā laika praktiski katrs lielākais ražotājs ir piedāvājis šo tehnoloģiju. Faktiski lielāko ražotāju saraksts bez displejā esošajiem pirkstu nospiedumu sensoriem, iespējams, ir daudz īsāks nekā to produktu saraksts, kuri iesaiņo tehnoloģiju.

Kāpēc zem ekrāna redzama 3D kamera ir svarīga?


Neizbēgama zem ekrāna esošu selfiju kameru ieviešana apvienojumā ar iepriekšminētajām tehnoloģijām nozīmē, ka esam ieguvuši tālruņa pilnekrāna režīmā recepti bez iecirtuma, uznirstošās kameras vai slīdņa formas koeficienta. Bet Oppo apstiprinājums, ka viņi strādā ar 3D ekrāniem zem ekrāna, nozīmē, ka visas rūtiņas ir atzīmētas bezkompromisu pilnekrāna modeļa tālrunim.

Uz priekšu vērstās 3D un 3D ToF kameras šobrīd ir divas vismodernākās tehnoloģijas viedtālruņu telpā, un tās galvenokārt tiek izmantotas sejas autentifikācijai, atbloķējot tālruni. Bet tehnoloģijai parasti ir nepieciešams milzīgs iecirtums (Mate 20 Pro) vai slīdņa dizains (Honor Magic 2, Oppo Find X).

Pilnekrāna tālruņu meklējumos ir novērots, ka vismaz viens ražotājs šo funkciju pamet no saviem tālruņiem. Huawei izvēlējās neiekļaut 3D sejas atbloķēšanu Huawei P30 Pro, kas atrodas ar ūdens notekas iegriezumu, tā vietā izmantojot zemākas iespējas kameru. Huawei nav vienīgais uzņēmums, kura seju atbloķēšana notiek ar kamerām, jo ​​patīk Samsung, LG, OnePlus un Xiaomi, tāpat kā dažās viņu augstākās klases ierīcēs.

LG V40 ThinQ ir viens no daudzajiem tālruņiem, kas izmanto kameru balstītu sejas atbloķēšanu.

Sejas atbloķēšana, izmantojot kameru, ir daudz mazāk droša, salīdzinot ar pareizu 3D sejas atbloķēšanu, taču, kā pētījumi parādīja, to var sabojāt ar fotoattēliem un citiem vienkāršiem trikiem. Faktiski ir grūti apgalvot, ka mūsdienu kameru balstīta sejas atbloķēšana ir daudz labāka nekā operētājsistēmas Android 4.0 un 4.1 risinājums pirms sešiem gadiem. Tikmēr 3D sejas atbloķēšana ir pietiekami droša, lai to varētu izmantot mobilajiem maksājumiem un citiem sensitīviem uzdevumiem viedtālruņos.

Jebkurā gadījumā zem ekrāna redzama 3D kamera nozīmē, ka jums ir patiesi uzticama sejas atbloķēšanas sistēma bez iecirtuma, cauruma vai slīdņa dizaina. Vislabākais ir tas, ka Oppo jau ir atzīmējis, ka to vajadzētu vieglāk ieviest nekā kameru zem ekrāna. Tas notiek tāpēc, ka 3D kamerām parasti nav nepieciešams uzņemt krāsas, tā vietā koncentrējoties uz lietotāja sejas kontūrām.

3D sejas atbloķēšana, bez šaubām, ir viena no ērtākajām, tomēr drošajām autentifikācijas metodēm mūsdienās, jo īpaši tāpēc, ka mēs joprojām saskaramies ar displejā redzamo pirkstu nospiedumu sensoru zobu sāpēm. Novietojot šos 3D sensorus zem ekrāna, sākumā gandrīz noteikti tiks iegūta līdzīgi neslīpēta funkcionalitāte. Par laimi, tehnoloģija laika gaitā uzlabosies, un, iespējams, nākotnē tā varētu būt liela daļa no ekrāna.

Kopš iPad 2010. gada debija Apple ir piederēji planšetdatora platība. Pašreizējā paaudze iPad Pro šīferi ir jaudīgi, gandrīz peronālo datoru aiztājēji, kuru mobilie profeionāļi uztver nopietni....

AT&T šodien paziņoja, kad gaidīt atriecošo amung Galaxy View 2 un cik daudz jum nākie nomet, lai tādu iegūtu. Pirmoreiz planšetdatora vēju pieķērām tikai pirm dažām dienām....

Dalīties