Vivo Nex apskats: nomākti nepilnīgs, nenoliedzami vēlams (atjauninājums: pievienots video)

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Maijs 2024
Anonim
Vivo Nex apskats: nomākti nepilnīgs, nenoliedzami vēlams (atjauninājums: pievienots video) - Atsauksmes
Vivo Nex apskats: nomākti nepilnīgs, nenoliedzami vēlams (atjauninājums: pievienots video) - Atsauksmes

Saturs


Labākā pāreja uz tālruņiem, kuriem nav rāmja bez sāniem, ir dīvaini un neveiksmīgi risinājumi jautājumam, kur novietot visu, kas agrāk dzīvoja virs un zem displeja. Priekšpusē vērstās kameras, pirkstu nospiedumu skeneri, skaļruņi un sensori ir jāpārvieto, ja mums būs atbilstoši tālruņi ar pilnekrāna režīmu.

Vivo Nex izveicīgi pievēršas šīm vajadzībām, lai sasniegtu šo ideālo un bez slīpuma noteikto ideālu. Tas neveic panākumus visās jomās, un ir vairāk nekā daži brīdinājumi, kas jums jāzina, pirms nolemjat tos importēt. Kā jūs jau varējāt uzminēt, pirmā dzimuma viedtālruņa piederība nākotnē - šodien - nav bez sāpēm saistīta pieredze. Tas ir krāšņs un aizraujošs tālrunis, taču dažreiz iepirkšanās pa logiem ir labāka nekā iepirkšanās jautrība. Tāpēc galu galā Vivo Nex, iespējams, vajadzētu palikt vēlmes objektam, nevis kļūt par tālruni jūsu kabatā.

Par šo Vivo Nex pārskatu: Es divas nedēļas izmantoju Vivo Nex S ķīniešu versiju: ​​dažas dienas Ķīnā, izmantojot tikai datu datu SIM, un pārējo laiku Berlīnē, Vācijā, Blau tīklā, pārslēdzoties starp Wi-Fi un mobilo datu. Šī pārskata publicēšanas laikā Nex darbojās ar operētājsistēmas Android 8.1 Oreo versiju, izmantojot Vivo FunTouch OS versiju PD1805_A_1.14.5 un 1. jūnija drošības ielāpu. Vivo Nex tika piegādāts pārskatīšanas vajadzībām Vivo sabiedrisko attiecību aģentūrai. Mēs kavējamies ar galīgo pārskatu punktu pievienošanu, līdz mēs varēsim palaist tālruni Nex savā tempā mūsu pielāgoto testu komplektā.


Displejs

Sāksim ar to, kas prasīja visus Nex dizaina lēmumus: displeju. Vivo Nex atrodas masīvs 6,59 collu Full HD + AMOLED panelis šasijā, kas ir tikai ledusskapis, kas lielāks par 6 collu Pixel 2 XL. Tikpat lielam tālrunim tas ir pārsteidzoši pārvaldāms, ar ļoti mazu rāmi ap augšējām trim pusēm un tikai ar mazu zodu zem ekrāna (1,71 mm sānos, 2,16 mm augšpusē un 5 mm zem displeja).

Displejs piedāvā visas parastās OLED priekšrocības, piemēram, melni melni, bagātīgas krāsas un vienmēr ieslēgts displejs. Saskaņā ar Vivo mārketinga materiāliem tas ir Super AMOLED panelis, taču uzņēmums neapstiprinātu, ka tas ir iegūts no Samsung. Tomēr Samsung nesen demonstrācijas nedēļā demonstrēja OLED paneli ar tām pašām audio izstarošanas iespējām (vairāk par to vēlāk).

Neatkarīgi no tā, spilgtā saules gaismā Vivo Nex ekrāns nebija tik spilgts kā es gribētu, padarot redzamību ārpus telpām labāku nekā vairums tālruņu. (Interesentiem apkārtējās vides sensors atrodas zem ekrāna 19.3: 9, kur tas tiek izspiests tieši caur displeju paneļa centrā augšpusē.) Baltā balanss, tāpat kā parasti krāsu precizitāte, ir labs. Iestatījumos ir pieejams nakts apgaismojuma režīms, un jūs varat pielāgot krāsu temperatūru atbilstoši zilās gaismas filtrēšanas vajadzībām.


Īss stāsts: Vivo Nex displejs ir tikpat labs, cik vēlaties, lai būtu tālrunis ar visu ekrānu. Ne visi būs apmierināti ar Full HD + izšķirtspēju un relatīvi zemo pikseļu blīvumu (1 080 x 2 316 pikseļi un 338ppi), taču vairumam patērētāju tas lieliski kalpos - ar enerģijas ietaupījumu, lai sāktu.


Dizains

Nejauši palmu pieskārieni man nekad nebija problēma, atšķirībā no tā, ko Dāvids piedzīvoja vietnē Find X. Nex ir nedaudz lielāks zods nekā Find X, taču nekur nevienā ierīcē nav vietas jūsu rokas gaļai. Pirkstu nospiedumi ir problēma, tāpat kā lielākajai daļai tālruņu, kuriem ir stikla aizmugure, taču hologrāfiskais lāzera kodinājums veic lielisku darbu, novēršot uzkrāto smērvielu.

Lai gan Xiaomi Mi Mix bija pirmais, kurš noņēma augšējo un sānu apmali, nepievienojot iecirtumu, tas tika izdarīts, apakšpusē iekļaujot lielāku rāmi, nemanāmu pjezoelektrisko austiņu skaļruni un to, kas varētu būt mēms vieta priekšpusei kamera vēl. Gandrīz atbildot uz Xiaomi centieniem, Vivo vēl vairāk sarauj rāmjus, austiņas skaļrunim izmanto zem stikla vibrācijas un liek priekšā vērstu kameru tālruņa šasijā, parādot komandu, kad kameras lietotne pārslēdzas uz priekšu. -skatu skatu meklētāju.

Es to varēju skatīties visu dienu ... #VivoNEX pic.twitter.com/UdAJK2u5xa

- Krisa Karlona (@kriscarlon) 2018. gada 21. jūnijs

Vairāk nekā ekrāns un tā iespaidīgā 91,24 procentuālā ekrāna un ķermeņa attiecība, Vivo Nex uznirstošā kamera ir neapšaubāmi tās lielākais wow faktors. Katru reizi, kad Nex kamera parādījās pa tālruni, man tika lūgts to darīt vēlreiz neatkarīgi no tā, ar ko es biju kopā. Tas izsauc gandrīz bērnišķīgas brīnuma izpausmes ikvienā, kurš to redz. Tas ir nenoliedzami foršs, un jaunums vēl nav zaudējis spēku pat pēc pāris nedēļām.

Tik niecīga tehnikas gabala negatīvais elements ir vienkāršs fakts, ka viedtālrunim pievienojot kustīgu daļu, tas rada zināmu risku. Ņemot vērā biežumu, ar kādu daudzi no mums pamet savus tālruņus, pastāv pamatotas bažas par kameras sabojāšanos vai mehānisma laika gaitā vienkārši nolietošanos. Vivo ir koplietojis datus par izturību, lai kliedētu šīs bažas, bet lielākajai daļai cilvēku tas nāksies pieņemt vienkāršu lēmumu. Vai nu jūs esat apmierināts ar riskiem, vai arī nekādas garantijas neļaus jums domāt, ka šī ir laba ideja.

Nexs uznirstošā kamera ir neapšaubāmi lielākais wow faktors, ja tālrunī ir iestrēdzis ar tiem iepakots tālrunis, taču viedtālruņa kustīgās daļas pievienošana ir strīdīgs lēmums.

Nav iespējams pateikt, cik lielu ietekmi Nex kameras mehānisms ietekmē akumulatoru, taču vismaz tam jābūt mazākam nekā Find X. Oppo augošais kameras mehānisms paceļ visu tālruņa augšdaļu un satur gan priekšējo, gan aizmugurējo kameru. Tā paļaušanās uz sejas atpazīšanu nozīmē, ka kameras tiek parādītas katru reizi, kad vēlaties atbloķēt tālruni. Salīdzinājumam - Vivo Nex pašierīcības jaudas vajadzības šķiet niecīgas, it īpaši, ja neesat šausmīgi tendēts uz pašbildes veidošanu.

Ikvienam, kurš gandrīz nekad neizmanto savu uz priekšu vērsto kameru, Nex piedāvā ideālu risinājumu: tas ir tur, ja jums tas ir nepieciešams, un tas jūs saudzē neizcirtīgā pakāpiena kompromisa dēļ.

Pēc Vivo teiktā, fotokameras modulis atkārtotos izmēģinājumos var spiest līdz 500 g, un acīmredzot to var atkārtoti pacelt un nolaist līdz 50 000 reižu un izturēt līdz 45 kg vilces spēka, kad tas tiek pagarināts.

Cik vērts, man nebija absolūti nekādu problēmu ar Nex paceļamo kameru. Putekļi, kas uz tiem uzkrājas, patiesībā neaizklāja objektīvu, tāpēc tā tīrīšana nebija tik nepieciešama, kā jūs varētu domāt.

Tas arī ir izrādījies nelīdzens, nekā es gaidīju, un esmu ar to mērķtiecīgi izturējies. Kamera ir ļoti piemērota. Jūs nevarat to vicināt no vienas puses uz otru, un vilkt to uz augšu ir bez rezultātiem. Ja nospiežat kameru, kamēr tā ir ārā, tā atgriežas uz leju pirms mājiena ņemšanas un pilnīgas ievilkšanas.

Kamēr vēl ir agras dienas, es arvien vairāk pārliecinos, ka šī lieta varētu tikt galā ar dažām kaujas rētām, pirms jums rodas kādas problēmas. Ja jūs uztraucaties par fotokameras sabojāšanu, to nometot, jums, iespējams, vairāk jābaidās no displeja sabojāšanas nekā no kameras.

Audio

Nelielais Nex displeja rāmītis nozīmē, ka arī austiņas skaļrunim bija jābūt no jauna izstrādātam. Tā vietā, lai izmantotu parasto viedtālruņa skaļruni, Vivo vibrācijas motors skaņu pārraida visā ekrānā. Tas nozīmē, ka tad, kad pienāk zvans, jūs varat novietot ausi jebkur displejā, lai dzirdētu otru personu (kaut arī vislabāk augšpusē, kur vislabāk atrodas vibrācijas motors). Tas izklausās pēc jebkura parasta viedtālruņa skaļruņa un nav tik dzirdams blakus esošajiem, kā es sākotnēji gaidīju.

Pēc pāris nedēļu ilgas lietošanas es nevaru teikt, ka esmu to atradis sliktāku nekā parasto austiņu skaļruni. Ņemot vērā, ka skaņa nāk no paša ekrāna, tas ir liels ieguvums. Gaidiet, ka šo pašu tehnoloģiju redzēsiet vairākos tālruņos.


Vivo Nex ir arī skaļrunis no apakšas, kas skaļi skaļāks un piedāvā labāku basu nekā kaut kas līdzīgs Pixel 2. Dispečera pakāpe, kādā displeja vibrācija veicina vispārējo audio kvalitāti, ir diskutabla, taču pilnā skaļumā tas ir pamanāms mazāk saraustīts nekā Pixel, piešķirot zināmu ticamību Vivo apgalvojumiem par “jaudīgāku basu un mīkstāku, vienmērīgāku trīskāršojumu”. Es nesauktu ārēju audio par Vivo Nex labāko pārdošanas punktu, bet tas darbojas ne sliktāk kā konkurence, sasniedzot salīdzināmus rezultātus, izmantojot dažus iespaidīgus tehnoloģija ar citām priekšrocībām, ne tikai skaņu.

Kastītē ir iekļauts pienācīgu, komplektā iekļautu austiņu komplekts, taču Vivo Nex ir 3,5 mm austiņu ligzda, tāpēc varat vienkārši izmantot to, ko esat ieguvis. V1 mikroshēma un iebūvētais DAC nozīmē, ka jūs iegūsit lielisku audio no laba pāris vadu austiņu.

Vivo ir ielicis pirkstu nospiedumu skeneri zem Nex displeja stikla un pats ekrānu pārvērtis par austiņu skaļruni.

Displejā esošais pirkstu nospiedumu skeneris

Tāpat kā daudzas citas lietas, kuras mēs gaidījām pa tālruni, arī Vivo Nex neatradīsit redzamu pirkstu nospiedumu skeneri. Uzņēmums sadarbojās ar Goodix, lai iekļautu skeneri zem stikla, lai jūs varētu atbloķēt tālruni ar pirksta nospiedumu displejā. Tas nav novecojis pat pēc laika pavadīšanas ar šo tālruni.

Interesanti, ka nesen nojauktais asaris atklāja, ka tā faktiski ir kamera, kas skenēšanu veic caur displejā redzamo caurumu, nevis ar ultraskaņas risinājumu. Kamēr Vivo bija strādājis ar Synaptics, kad mēs pirmo reizi redzējām šo tehnoloģiju CES, Nex skeneri izgatavo tas pats uzņēmums, kas piegādā Huawei un Xiaomi ar displejā esošajiem pirkstu nospiedumu skeneriem. Tas nozīmē, ka sensors nav redzams nevienā leņķī, atšķirībā no iepriekšējiem Synaptics skeneriem un pat Vivo X20 UD.

Vivo Nex pirkstu nospiedumu lasītājs nav tik ātrs kā kapacitatīvs skeneris, un jā, tas dažreiz atslābst un vispār neizdodas nolasīt jūsu izdruku, bet es esmu gatavs to samazināt. Displejā iebūvētā tehnoloģija ar laiku uzlabosies, un tikai tiem, kas vēlas to samierināt, ieteicams jebkurā gadījumā izvēlēties Nex. Tas gandrīz uzreiz atslēdzas pareizajos apstākļos, bet mazāk nekā ideālos gadījumos atbloķēšanas animācija varētu mirgot trīs reizes, pirms tā beidzot tiek atbloķēta vai neizdodas mēģinājumā.

Displejā redzamais pirkstu nospiedumu skeneris ir lēnāks un mazāk uzticams nekā pašreizējie kapacitīvie sensori.

Ja tālrunis katru reizi ir jāatslēdz sekundes laikā, Nex nav paredzēts jums. Ņemot vērā mūsu tālruņu atbloķēšanas biežumu, tas var saprotami padarīt vai sabojāt jūsu pieredzi. Līdzīgi kā iecirtums vai HTC U12 Plus kapacitatīvās barošanas un skaļuma pogas, tas ir vai nu kaut kas tāds, par kuru jūs jūtaties spēcīgi, vai arī tas ātri tiks pielāgots. Personīgi es neiebildu par kavēšanos vai nespēju daudz atslēgt, taču jūsu nobraukums var mainīties atkarībā no tā, cik nepacietīgs esat.

Kad ekrānā ir redzams pirkstu nospiedumu logotips, kamera ir aktivizēta; kad tas nav redzams, tas ir neaktīvs, tas nozīmē, ka tas netiks atbloķēts. Ja tālrunis atrodas uz galda, jums tas jāpiespiež, lai aktivizētu pirkstu nospiedumu kameru vai nospiestu barošanas pogu. To aktivizē arī kustība, tāpēc, paņemot tālruni, skenera kamera tiek aktivizēta automātiski. Iestatījumos vienmēr ieslēdzamajā displejā varat izslēgt pirkstu nospiedumu logotipu, taču, ja jūs to darāt, atspējojat arī kameru, padarot tālruņa atbloķēšanu no ekrāna izslēgta stāvokļa neiespējamu.

Spilgta apkārtējā gaisma var izraisīt problēmas arī pirkstu nospiedumu skenerī, jo tas izmanto apgaismojumu no ekrāna, lai iegūtu pietiekami kontrastējošu pirksta nospieduma attēlu. Šajos gadījumos Nex atkal nonāk bloķēšanas ekrāna PIN. Nex skeneris darbojas ar banku lietotnēm un maksājumiem WeChat un AliPay, tikai negaidiet, ka tas darbosies daudzās bankās ārpus Ķīnas.

Vivo Nex ir visprogresīvākā, taču kļūdainā ierīce, kas mēģina izdarīt daudz pārsteidzošu lietu un neizbēgami to visu nevar paveikt perfekti.

Visām izdomātajām jaunajām tehnoloģijām, kuras Nex ietver, ir trūkumi. Zem stikla stikla pirkstu nospiedumu skeneris nav tik ātrs vai uzticams kā pašreizējie kapacitatīvie skeneri. Uz priekšu vērsta kamera rada pamatotas bažas par izturību, pat ja tā mazina bažas par privātumu, jo lielāko daļu laika tiek paslēpta. Sensoru ievietošana rāmī, piemēram, tuvuma sensors, vai zem ekrāna, piemēram, apkārtējās gaismas sensors vai pirkstu skeneris, padara displeja ražošanu dārgāku. Vivo Nex ir visprogresīvākā, taču kļūdainā ierīce, kas mēģina izdarīt daudz pārsteidzošu lietu un neizbēgami to nevar izdarīt perfekti.

Tomēr līdz šim viss, ko Nex nedara, ir acīmredzami izgatavots milzīgā vēsumā. Nav noliedzams, ka tas ir aizraujošs tālruņa lietojums.


Programmatūra

Iepriekš runājot par logu iepirkšanos, es atsaucos uz domu, ka, lai arī pēc skrejceļa modeles var būt jautri iekārot, ja jums kādreiz būtu iespēja valkāt dažus, kas jums varētu šķist neērti un nepraktiski.

Tas man lieliski raksturo Nex.

Tas ir gandrīz neatvairāmi foršs. Tas nav arī jūsu viedtālrunis, un es izmisīgi gribu, lai tas būtu. Nex tika izveidots Ķīnai, nevis Rietumu tirgum. Ir grūti nokļūt rietumos, un vēl grūtāk tikt galā ar Vivo's FunTouch OS.

Vivos FunTouch OS ir bez lietotņu atvilktnēm un spēcīgi iOS iedvesmota.

Negodīgi būtu saukt FunTouch par negantību. Tas ir paredzēts lietotņu atvilktnēm, un to ļoti iedvesmoja iOS. Tas varētu likt Android faniem rietumos satraukties, bet tas tiek uzskatīts par pārdošanas punktu Āzijā. Nevar tikai instalēt citu palaidēju. Neskatoties uz iespēju iestatījumos mainīt noklusējuma palaidēju, Nex automātiski pēc noklusējuma atgriežas FunTouch palaidējā, kad vien jūs nospiedat sākuma pogu.

Pat Greenify izmantošana Vivo palaišanas ierīces pārziemošanai nav vienkāršs risinājums. Pat izmantojot Greenify, lai pārziemotu Vivo lietotņu palaišanas programma, kurai nav atvilktņu, nav vienkāršs risinājums. Lai piešķirtu vajadzīgās atļaujas Greenify vajadzībām, jums ir jābūt Vivo kontam - kaut kas iespējams tikai ar derīgu ķīniešu tālruņa numuru.

Tāpat daļa interfeisa ir tikai ķīniešu valodā, un ir dažas formatēšanas problēmas ar latīņu burtiem, piemēram, lieli atstarpes starp apostrofiem un tiem sekojošajiem “s”. Jovi virtuālais palīgs, kuram ir speciāla aparatūras poga, darbojas tikai ar ķīniešu valodu un ar ķīniešu pakalpojumiem, padarot to lielākoties bezjēdzīgu Rietumu auditorijai.

Ir daudz iepriekš instalētu ķīniešu lietotņu, kuras vairums rietumnieku tūlīt noņems, un nav neviena Google Play veikala vai Google lietotnes. Tos var uzstādīt piespiedu kārtā, taču pat tad jums būs problēmas lejupielādēt diezgan izplatītas lietotnes no Google. Jūs arī sastopsities ar problēmu, saņemot tiešos paziņojumus, lai tie tiktu pienācīgi izpildīti. Tāpat vienmēr ieslēdzamajā displejā tiek parādītas paziņojumu ikonas, bet tikai ļoti ierobežotam skaitam Vivo lietotņu. Nav arī iespēju ātri piekļūt iestatījumiem, ja sākuma ekrānā nav lietotnes ikonas, bez saīsnes paziņojumu ēnā un komandu centrā vai ātrie iestatījumi. Es varētu turpināt, bet esmu pārliecināts, ka jums ir jēga.

Pašlaik Vivo Nex nav tālrunis, kuru patiesībā vēlaties kabatā, ja vien jūs nedzīvojat Ķīnā.

FunTouch pieredzi, protams, mazina izpratne par Nex mērķa tirgu, taču Vivo Nex nav tālrunis, kuru patiesībā vēlaties kabatā, ja vien jūs nedzīvojat Ķīnā. Ja Vivo izlaiž globālu vienību, kas var mainīties, tas ir iespējams, ņemot vērā, ka uzņēmums sponsorē tik globālu sporta notikumu kā Pasaules kauss. Lai gan tas notiktu, Vivo būtu nepieciešams Eiropas vai Amerikas uzsākšanas plāns un līgumi ar Google un (cerams) pārvadātājiem. Bet pagaidām es neieteiktu nevienam ārpus Ķīnas mēģināt tādu iegādāties, ja vien jums nav īpaši liela tolerance pret neērtībām, nesaderību un neatbilstību. Ja jūs patiešām vēlaties Nex, varat to importēt par nedaudz virs 800 USD.

Veiktspēja un aparatūra

Ignorējot programmatūras izmantojamību, Vivo Nex aparatūras priekšpusē trūkst ļoti daudz. Snapdragon 845 ar Adreno 630 GPU, 8 GB operatīvo atmiņu, 256 GB krātuves, Android 8.1 Oreo un 4000 mAh akumulatoru ar ātru vadu uzlādi vajadzētu saglabāt laimīgus visus, izņemot visizcilākās specifikācijas. Nav microSD paplašināšanas, NFC un bezvadu uzlādes. Nav arī IP reitinga, kas kļūst arvien nozīmīgāks kā standarta pamatelements.

Runājot par specifikācijām, to ļoti trūkst Vivo Nex, liedzot IP reitingu, bezvadu uzlādi, microSD paplašināšanu un NFC.

Lietojot Nex, man nekad nav šķitis, ka man ir nepieciešama papildu enerģija vai atmiņa, taču šajā spēles laikā spēles specifikācija ir diezgan reti sastopama Android pasaulē. Ja etaloni ir jūsu lieta, Nex darbojas ļoti labi, AnTuTu izliekot gandrīz 290K, kas atrodas virs Galaxy S9, OnePlus 6 un Xiaomi BlackShark. Tas ļoti labi ierindojas arī Geekbench 4, Vellamo un 3D Mark etalonos. Nex veiktspējas problēmas vairāk ir saistītas ar savdabīgu programmatūras izturēšanos, nevis enerģijas trūkumu.

Nav pieejama navigācija, izmantojot zvēlienus, izmantojot ekrāna apakšdaļu. Varat noņemt visus vizuālos norādījumus vai izmantot punktu vai līniju, lai atgādinātu jums par velkošajiem mērķiem. Ekrānā var pievienot navigācijas pogas, un neatkarīgi no tā, vai izvēlaties žestus vai virtuālas pogas, varat pārkārtot pasūtījumu pēc jūsu vēlmēm.

Ievērojot visu ekrānu, es izvēlējos žestus, un tie bija pietiekami viegli pierast. Piekļuve jaunākajām lietotnēm tiek panākta, velkot augšup un turot, jo trešais žests (aiz muguras un mājām) ir Nex iOS līdzīgā komandu centra parādīšana. Pat ja ir instalēta lietotne Google un palīgs, tai nav iespējams piekļūt, ilgi nospiežot sākuma pogu, un arī Oreo ātrā lietotņu pārslēgšana nav iespējama.


Akumulators

Akumulatora darbības laiks ir pavisam cits jautājums. Neskatoties uz iespaidīgo 4000 mAh šūnu, akumulatora darbības laiks nav Nex stiprā puse (vismaz manā paņemtajā pārskatīšanas blokā). Vivo programmatūra neziņo par ekrāna demonstrēšanas laiku, bet es varu jums pateikt, ka pat dienās, kad es uzskatu, ka lietojums ir ļoti viegls, Nex joprojām ir jāuzlādē katru dienu.

Tam varētu būt kaut kas saistīts ar to, ka es esmu ķīniešu vienība Eiropā, taču pēdējā laikā es neesmu pieredzējis tik ātru akumulatora izlādi nekonsultantu pārskata vienībai. Smagas darba dienas vajadzēja papildināt vēlā pēcpusdienā, par ko es nekad nebiju sapņojis, izmantojot citu 4000 mAh ierīci, piemēram, Huawei P20 Pro.

Divu nedēļu laikā Nex saņēma vairākus programmatūras atjauninājumus, tāpēc nav nepamatoti uzskatīt, ka akumulatora darbības laiks varētu strauji uzlaboties. Nex piegādā ar Vivo 22,5 W ātras uzlādes risinājumu, kas vajadzības gadījumā papildinās jūsu tālruni īsā secībā.

Sekojiet līdzi mūsu Vivo Nex akumulatoru pilnīgai pārskatīšanai, kas drīzumā parādīsies vēl vairāk.

Kamera

Laikam lielākais pārsteigums man bija Vivo Nex kameras kvalitāte. Tas nebūt nav labāks par Pixel 2, taču, kā jūs jau varējāt redzēt, tā ir diezgan tuva sacīkste. Nex fotokamerai ir tendence pārgaismot lielāko daļu kadru un pārāk piesātinātu krāsu, nedaudz vairāk asinot.

Nexs kameras kvalitāte bija patīkams pārsteigums, kaut arī tā mēdz pārmērīgi pakļaut, pārmērīgi piesātināt un pārmērīgi asināt.

Tas, vai jums patīk šī pieeja, ir pilnībā atkarīgs no jūsu personīgās gaumes. Jebkurā gadījumā rediģējot savus fotoattēlus, man mēdz šķist krāsas un kontrasts, un es neiebilstu, ka tas nedaudz pasliktinās, ja tas manā tālrunī padara fotoattēlus labākus un kad es tos kopīgoju ar draugiem. Ja jūs dodat priekšroku vairāk sedīgām krāsām, nevarat izturēt pārāk asinātos HDR rezultātus, kas ir raksturīgi jaunajai AI kameru šķirnei, vai spriest par fotoattēlu pēc tā, kā tas izskatās pēc 100 procentiem ražas, jums, iespējams, nepatiks Nex kamera tikpat daudz kā es.

Tas ir kaut kas tāds, kas ietaupa laiku, vai arī pievieno nevēlamus un neiespējami noņemamus “uzlabojumus”.

Tad ir arī AI kameras funkcijas. Tāpat kā šobrīd gandrīz visi citi viedtālruņu uzņēmumi, arī Vivo ir iesaiņojis Nex ar “AI” kameru funkcijām, sākot no AI skaistuma režīma un AI sižeta noteikšanas līdz AI HDR un AI filtriem. Cik daudz AI tiek ņemts vērā katrā no šīm funkcijām - un cik noderīgas tās ir -, ir jāapspriež, bet citos tālruņos ar AI kamerām (piemēram, P20 Pro) AI galvenokārt tiek izmantots, lai noteiktu ainas un automātiski uzlabotu fotoattēlu, pamatojoties uz to, ko tas atpazīst, parasti, izsitot piesātinājumu un asinot rezultātu. Vivo Nex to dara pēc noklusējuma.

Šķiet, ka NeI kameras “AI” lielā mērā ir saistīts ar slavinātiem filtru ieteikumiem. Atkal P20 Pro ļauj atspējot AI vai izmantot to, lai darītu to, ko Nex dara pēc noklusējuma, bez iespējas to izslēgt. Tātad, nevis ieslēgts / izslēgts stāvoklis, jūs saņemat “ieslēgtu un vēl vairāk ieslēgtu” situāciju. Lai gan es pats par to īpaši nedomāju, dažiem viedtālruņu fotogrāfiem tas varētu būt sagrauts vai pārtraukts.

Galvenās Nex kameras ir 12MP f / 1,8 sensors ar 1,4 mikronu pikseļiem un 5MP f / 2,4 objektīvs ar gan optisko attēla stabilizāciju (OIS), gan elektronisko attēla stabilizāciju (EIS). Neskatoties uz to, ka Nex neīsteno de facto standarta kameras saīsni ar diviem ātriem barošanas pogas nospiešanas veidiem, to pašu saīsni var piešķirt ilgstošai skaļuma samazināšanas pogas nospiešanai. Tas nav tik ātri, bet dod jums tādu pašu rezultātu. Par laimi slēģa nobīde, ko pamanīju, atrodoties Ķīnā, tika atrisināta ar vienu no atjauninājumiem, ko Nex ir saņēmis pēdējo divu nedēļu laikā.

Kameras lietotne ir diezgan standarta maksa. Pārvilkšana aizvedīs jūs uz dažādiem fotografēšanas režīmiem, piemēram, AR uzlīmēm, panorāmu, manuālo režīmu, sejas skaistumu un 30 kadru / s video ar 4K izšķirtspēju, kā arī 1080p palēninājumu ar ātrumu 240 kadri / s. Nex ir iespējams arī laika noilgums, un video tiek stabilizēts, lai gan tas neiznāk tik gludi kā P20 Pro AI stabilizācija vai EIS uz Pixel 2.

Kameras lietotnei ir dažas intereses. Ja HDR ir iestatīts uz automātisko un ieslēdzat portreta režīmu, tas tiks atspējots, kā jūs varētu gaidīt, bet, atstājot portreta režīmu, HDR paliek izslēgts. Tas pats attiecas uz dzīviem fotoattēliem. Ja atrodaties kādā no režīmiem un atkal ieslēdzat HDR, portreta vai tiešraides efekti tiek nekavējoties atspējoti.

Portreta režīms atbalsta no 16 līdz 0,95 diafragmas atvērumu, bet rezultāti pie plašākām simulētām atverēm ir tikpat nereāli, kā jūs varētu gaidīt (galda galerijā zemāk esošajā galerijā ir parasts šāviens, af / 16 šāviens un af / 0,95 šāviens. Varat arī skaidri redzēt problēmas ar izgriezumu un izplūšanas mākslīgumu).

Pat ja AI filtri ir atspējoti, Nex nedabiski traucē piesātinājumu ainavas kadros. Neskatoties uz pārmērīgu piesātinājumu, Vivo Nex krāsu reproducēšana ir ārkārtīgi precīza. Zemāk esošajā viltīgajā dažādu pigmentu fotoattēlā fotoattēls ir gandrīz pamanāms, liedzot dzeltenai spilgtumam, kas ir gaišāks nekā patiesībā. Sarkanie, oranžie un zaļie pigmenti, tikpat savdabīgi, kā parādīti fotoattēlā, patiesībā ir tik spilgti.

Vāja apgaismojuma apstākļos Nex iztur diezgan labi, samazinot troksni līdz minimumam (un manā testēšanā pārspēj Pixel 2), taču, veicot pēcapstrādi, tas zaudē reālistiskas detaļas. Dinamiskais diapazons ir pienācīgs, taču nav tik labs kā kaut kas līdzīgs Pixel, kad Nex cīnās ar šāviena vieglākajām daļām. Nex ļoti labi apstrādā detaļas ēnainās vietās, bieži pat labāk nekā Pixel 2, taču atkal ir tendence to pārāk pakļaut un izcelt izcilākos objektus. Tas ir pietiekami vienkāršs uzdevums, lai pārietu uz manuālo režīmu, lai mainītu ekspozīcijas iestatījumus, taču, kā mēs visi zinām, šis ir solis, ko vairums lietotāju neveic.

Es pajautāju Vivo par Super HDR, kas tika paziņots pirms Nex palaišanas, taču tā vēl nav (ierīcē). Uzņēmums atteicās apstiprināt, vai Super HDR tiks pievienots Nex repertuāram, izmantojot programmatūras atjauninājumu, vai arī tam trūks nepieciešamās aparatūras. Vivo sacīja, ka Nex AI HDR ir “balstīts” uz uzņēmuma HDR tehnoloģijas pētījumiem un uztver “vairāk platāka dinamiskā diapazona (11eV) kadru, nekā tas bija iespējams iepriekš.” Pat bez Super HDR, ja Vivo nedaudz pārveidos Nex noklusējuma ekspozīcijas iestatījumu , uzņēmuma rokās varētu būt ļoti konkurētspējīga kamera.

Tālrunim, kas ar priekšu vērstu kameru aparatūru padara tikpat lielu darījumu kā Nex, tas rada mīkstus rezultātus.

Uz priekšu vērsta kamera ir 8MP f / 2.0 šāvēja, kas piedāvā parasto bokeh portreta režīmu, kas cieš no tām pašām problēmām ar izgriezumiem un viltus izskata rezultātiem kā vairumam tālruņu. Tas atbalsta HDR, filtrus, skaistumkopšanas režīmu, dzīvus fotoattēlus un dažādas atšķirīgas proporcijas, ieskaitot 4: 3, 16: 9, 19,3: 9 un 1: 1.

Diemžēl uz priekšu vērsta kamera sniedz īpaši maigus rezultātus, kuriem trūkst detaļu un pienācīgas ekspozīcijas. Tas ir kauns, ka Vivo nav pielicis tikpat lielas pūles selfiju attēlu apstrādē kā aizmugurē vērstām kamerām, īpaši ņemot vērā Nex kameras mehānisma lielo nozīmi.

Specifikācijas

Galerija

Noslēguma domas

Kad viss ir pateikts un izdarīts, Vivo Nex ir ieskats nākotnē. Tas ir vērienīgs produkts, kas daudzējādā ziņā joprojām darbojas un jūtas kā koncepcijas ierīce. Par visiem tā trūkumiem es no visas sirds iesaku Vivo, ka viņš uzdrošinājās pat masveida tirgum ražot tādu tālruni.Tomēr, iespējams, labākajam tas neizdosies nokļūt Rietumu tirgos. Tas ir satraucoši nepilnīgs, bet nenoliedzami vēlams tālrunis.

Neskatoties uz izskatu, Vivo Nex joprojām ir tālrunis kā jebkurš cits. Tā displejs ir lielisks, (galvenā) kamera ir pārsteidzoši laba, izcila veiktspēja, skaņa ir laba, jādarbojas ar pirkstu nospiedumu skeneri, programmatūra ir šausmīga, un akumulators nav lielisks. Īsāk sakot, tas ir līdzīgi kā vairums mūsdienās pieejamo tālruņu. Vivo nav atrisinājis viedtālruņu problēmu tiktāl, ciktāl tas tikko pārcēla esošās viedtālruņu problēmas futūristiskāks formas faktors.

Vivo vēl nav atrisinājis viedtālruņu problēmu tiktāl, ciktāl tas tikko pārcēla esošās problēmas futūristiskāks formas faktors.

Vivo Nex ir visaizraujošākais tālrunis, ko esmu redzējis gadu laikā. Man ir paticis to lietot, izbaudīt reakcijas, kuras esmu saņēmis no tiem, kuriem esmu to parādījis, un pat patrenēju cīnīties ar tā trūkumiem. Tas ir padarījis viedtālruņa pieredzi atkal jautru un aizraujošu, taču tas ir tikpat satracināts un pārsteigts kā manas pirmās Android atmiņas.

Salīdzinot ar pulētajiem un dvēseliskajiem tālruņiem, kurus mēs šobrīd ieskauj, Nex ir svaiga gaisa elpa. Tas ir ceļvedis, kas norāda uz neizbēgamo gājienu uz tālruņiem, kas bez sliekšņa ir izveidoti, pat ja tas tiek izpildīts nepilnīgi. Cerams, ka tas kalpos kā skaidrojošs zvans tālruņiem, kas nāk pēc tā.

Saistīts

  • Vivo Nex nojaukšana atklāj, kas padara ķeksīti pop-up pašbildes kameru
  • Vivo Nex paziņoja: Pilnekrāna spēkstacija
  • Uznirstošās fotokameras: kurš gan ir labāks, Vivo Nex vai Oppo Find X?

amung Galaxy Note 10 ir daža no labākajām aparatūra pecifikācijām, kura šobrīd varat nokļūt tālruņa iekšpuē. Ta ir arī ļoti dārgi, cena bez līguma ir UD 949. Jū varētu apvērt iepēju iegādātie noturīgu...

tarp Note 10 un lielāku Note 10 Plu ir četra galvenā atšķirība.Ekrāna izmēr un izšķirtpējaAkumulatora izmēr un uzlāde ātrummicroD paplašināšana (tikai piezīme 10 Plu)Atmiņa (vairāk operatīvā atmiņa un...

Ieteicams