Vivo Z1 Pro apskats: vai šis Vivo tālrunis ir vislabākais vidusposms Indijā?

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Vivo Z1 Pro Unboxing and Impression Review | My Opinion Good or Bad
Video: Vivo Z1 Pro Unboxing and Impression Review | My Opinion Good or Bad

Saturs


Dizains

  • Punch-hole displejs
  • Polikarbonāta būve
  • 162,4 x 77,3 x 8,9 mm
  • 201 g

Vivo Z1 Pro sagrauj veidni un ievieš dizainu, kas iepazīstina ar elementiem no tālruņiem, kuru cena ir daudz augstāka. Sāksim ar tālruņa priekšpusi. Pēc Samsung Galaxy M40 izlaišanas Vivo Z1 Pro tagad ir vispieejamākā ierīce, lai iespiestu caurumota cauruma dizainu. Vivo Z1 Pro priekšējā daļa ar caurumu caurumu noteikti palīdz padarīt to svaigu izskatīgumu starp parastajiem viedtālruņiem.

Vivo Z1 Pro malas ir izliektas. Tas papildina displeja malas un liek tālrunim justies apjomīgākam. Tālrunis diezgan labi satver rokā, un ar to ir viegli aizsniegt visas pogas, taču šo pogu kvalitāte ir vēlama.Skaļuma pārslēgs, barošanas poga un īpaša Google palīga poga demonstrē ievērojamu ļodzīšanos, kas nekad nav laba zīme.


Pa apakšējo malu jūs novērojat mikro-USB lādēšanas portu. Vienkārši sakot, tas ir diezgan slikts Vivo izskats. Ierīcei, kas nosaka skatu uz labāko, nevajadzētu iesaiņot tik novecojušu ostu. Ja austiņu ligzda ir galvenais kritērijs pirkšanas lēmumā, jums būs prieks zināt, ka Vivo Z1 Pro turpina sportot.

Tālruņa aizmugurē lietas ir mazliet interesantākas. Uz gradientu balstīti dizainparaugi mūsdienās ir nepelnīti daudz, bet Vivo krāsu izvēle palīdz tālrunim atstāt zīmi sev. Pārdēvēts par “zili zilu”, krāsa mainās no jūras zaļas uz bagātīgu kobalta zilu, piešķirot tālrunim dārgakmenim līdzīgu izskatu. Protams, īpaši spīdīgā aizmugure ir pirkstu nospiedumu magnēts, tāpēc jūs vēlēsities izmantot komplektā iekļauto lietu.

Runājot par pirkstu nospiedumiem, aizmugurē iebūvētais kapacitatīvais pirkstu nospiedumu lasītājs ir ļoti labs. Es atklāju, ka tā ir ātra un uzticama manas lietošanas nedēļā.


Viss, kas teikts un izdarīts, Vivo Z1 Pro nav gluži visērtākais tālrunis, ko pārnēsāt. Nedaudz pārāk liels un mazliet par smagu Vivo Z1 Pro vienkārši nav tik ergonomisks kā konkurējošie telefoni, piemēram, Redmi Note 7 Pro vai Samsung Galaxy M30.

Displejs

  • 6,53 collu IPS LCD
  • Full HD + (~ 395 ppi)
  • Caurums
  • 19,5: 9 malu attiecība

Displejs Vivo Z1 Pro ir nedaudz jaukta soma. Par asumu un salasāmību nav par ko sūdzēties. Tomēr displejs ir nedaudz nolietots. Nepiesātinātais izskats vēl vairāk izceļ, paturot prātā krāšņo AMOLED paneli uz Galaxy M30 un tikpat labo IPS LCD paneli Redmi Note 7 Pro.

Es pamanīju nelielu krāsu maiņas variantu galējos leņķos, bet ar to nebija pietiekami, lai ievērojami mazinātu pieredzi. Redzamība ārpus telpām ir pietiekami laba, un nekad nebija grūti apskatīt tālruni pat spilgtā saules gaismā. Krāsu precizitāte atstāj ļoti vēlamu, un ar maksimālo spilgtumu, kas ir aptuveni 400 nitu, tas ir tālu no labākā displeja savā klasē.

Lielais sarunu punkts šeit ir perforatora caurums kreisajā augšējā stūrī. Personīgi es neesmu milzīgs šāda veida displeja izgriezuma ventilators, taču tas ir mazliet neuzkrītošāks, ja to novieto blakus asaru pilienam. Ja jums nav jārūpējas par uznirstošo kameru, šī ir jūsu nākamā labākā likme, un Vivo Z1 Pro to padara par pilnīgi jaunu cenu.

Performance

  • Snapdragon 712
  • 2 x 2,3 GHz Kryo 360 Gold
  • 6 x 1,7 GHz Kryo 360 Sudrabs
  • Adreno 616
  • 4 / 6GB RAM
  • 64 / 128GB ROM
  • microSD paplašināšana

Vivo Z1 Pro ir pirmais tālrunis Indijā, kas sportizē Snapdragon 712 mikroshēmojumu. Neliels Snapdragon 710 uzlabojums - tas prasa nelielu veiktspējas uzlabojumu, pateicoties lielākam maksimālajam pulksteņa ātrumam. Iesaiņojot to pašu GPU kā Snapdragon 710, šeit nevajadzētu gaidīt lielu veiktspējas uzlabojumu. Protams, tas joprojām ir saprātīgi patērēts mikroshēmojums, kas var darbināt gandrīz jebko, ko jūs tajā metat.

Aparatūra ir labi savienota ar programmatūru, kā rezultātā tiek iegūta sviesta vienmērīga pieredze.

Viņu vērtējumā Vivo ir paveicis diezgan labu darbu, lai savienotu programmatūru ar aparatūru. Visa lietošanas pieredze ir gluži gluda. Ikdienas lietojamība ir diezgan laba, un lielākajai daļai lietotāju, kas pavada laiku pārlūkprogrammā vai izmanto sociālā multivides lietojumprogrammas, nebūs par ko sūdzēties.

Mēs kādu laiku pavadījām, spēlējot tādas populāras spēles kā PUBG, izmantojot Vivo Z1 Pro, un rezultāti bija atbilstoši mūsu cerībām. Ar HD grafikas iestatījumu spēle ir diezgan vienmērīga. Tas nav pilnībā bez rāmja pilieniem vai faktūras uznirstošajiem elementiem, taču spēle ir tikpat laba, cik tā ir šajā ierīču kategorijā. Turklāt es nepamanīju, ka tālrunis kļūst ievērojami silts.


Akumulators

  • 5000 mAh
  • 18W ātra uzlāde

Iesaiņojot gigantisku 5000 mAh akumulatoru un diezgan taupīgu vidējas klases procesoru, akumulatora darbības laiks ir diezgan labs. Es biju mazliet pārsteigts, novērojot, ka tādas darbības kā tīmekļa pārlūkošana maksāja daudz vairāk, nekā es būtu domājis. Pārbaudot akumulatoru, tālrunis nebija daudz labāks par Redmi Note 7S, tālruni ar ievērojami mazāku akumulatoru.

Neatkarīgi no tā, tālrunis, iespējams, ilgs pilnu lietošanas dienu un pēc tam dažas. Jauktā veidā es novēroju no sešām līdz septiņām stundām ekrāna laikā. Kad ir laiks uzlādēt tālruni, Vivo Z1 Pro atbalsta ātru uzlādi. Akumulatora uzlādēšana no nulles prasīja tikai apmēram 138 minūtes, kas bija diezgan cienījams laiks.

Programmatūra

  • Android pīrāgs
  • Funtouch OS
  • Nozīmīga bloatware

Vivo Z1 Pro programmatūra ir tā vieta, kur lietas kļūst sarežģītas. Jā, tālrunī darbojas operētājsistēma Android 9 Pie, taču tam ir ārkārtīgi smagā rokas Funtouch operētājsistēma. Vienkārši sakot, visa lietotāja pieredze ir pilnīgi atšķirīga no tā, kā krājumam Android tuvojas. Ja jūs izmantojat citu viedtālruņu palaidēju, šeit jūs varētu saskarties ar ievērojamu mācīšanās līkni.


Sākot no sākuma ekrāna, nav nevienas lietotņu atvilktnes, par kuru varētu runāt. Visas ikonas tiek mestas pašā sākuma ekrānā, kā arī dažas ierobežotas iespējas, lai pielāgotu pieredzi. Iespēja mainīt ikonas izkārtojumu uz blīvāku režģi ir paslēpta dziļi iestatījumos. Kreisajā pusē pa kreisi pamanīsit logrīku rūti, lai ātri saīsinātu, un Vivo viedo palīgu.


Man visvairāk polarizēja tas, kā Vivo nolēma sadalīt ātrās pārslēgšanas un paziņojumu rūti. Pirmajam var piekļūt, pārvelkot uz augšu no displeja apakšas. Paziņojumu teknē tikmēr ir saīsne Jovi, QR skeneris, kā arī meklēšanas josla, lai meklētu caur tālruņa lietotnēm.

Milzīgs tālruņa bloatware daudzums ir īpaši saistošs. Sākot no trešo pušu lietotnēm, piemēram, PhonePe, līdz liekām lietotnēm, piemēram, paša Vivo e-pasta klientam, tas neatstāj vislabāko pirmo iespaidu. Tas noteikti nepalīdz, ka daudzus no tiem nevar atinstalēt.

Starp visiem uzpūstiem elementiem varat atrast dažus gudrus slēptos papildinājumus.

No otras puses, ir arī daži viedi papildinājumi. Kā piemēru var minēt motocikla režīmu, kas var noraidīt visus ienākošos zvanus vai automātiski atbildēt ar. Līdzīgi jūs atradīsit iestatījumu slēptās rokas režīmu. Kā norāda nosaukums, tas ļauj samazināt skatāmo izmēru līdz tādam, kas padara to ērti lietojamu ar vienu roku.

Kamera

  • Aizmugurējā kamera:
    • 16MP f / 1,8 diafragma
    • 8MP, f / 2,2 16 mm ultra plaši
    • 2MP dziļuma sensors
  • 32MP, f / 2.0 priekšējā kamera
  • 4K 60FPS video
  • Nav EIS

Starp trim aizmugures kamerām un augstas izšķirtspējas priekšu vērstu sensoru var gaidīt, ka Vivo Z1 Pro ir kameras zvērs. Diemžēl faktiskie rezultāti ir nedaudz jaukti un ne pārāk labi klasē.

Sāksim ar parastu brīvdabas skatu, ar to vajadzētu izcelties gandrīz jebkuram mūsdienu telefonam. Krāsu noregulēšana Vivo Z1 Pro rada vēsāku pusi, un ainava šķiet tikai skarba. Ap malām notiek arī ievērojama pārmērīga asināšana, un pikseļu skatīšanās atklāj, ka zaļumos zūd detaļas.

HDR režīms Vivo Z1 Pro ierīcē ir efektīvs, taču attēli izskatās dabiski. Priekšdabas objekta nedabiskais spilgtais izgaismojums kopā ar piespiedu piesātinājuma pastiprināšanu fonā rada neparastu attēlu.

Vivo Z1 Pro platleņķa Vivo Z1 Pro platleņķa

8MP platleņķa kamera pievieno iestatīšanai daudzpusību un noteikti ir noderīga, mēģinot tvert lielas ēkas, ainavas vai vienkārši lielu cilvēku grupu.

Pat ja skaistuma režīms ir pilnībā pagriezts uz leju, šķiet, ka, fotografējot ar kameru, kas vērsta uz priekšu, notiek kaut kāda izlīdzināšana. Attēliem ir neliels piesātinājuma palielinājums, un tie izskatās gatavi sociālajos medijos, kas jūs varētu ieinteresēt, ja fotografējaties ar selfijiem. Līdzīgi kā 4K video, kadri bija diezgan neievērojami ar manāmu pārmērīgu asināšanu. Tā kā nav elektroniskas stabilizācijas, jums būs jāstrādā īpaši smagi, lai samazinātu kameras vibrāciju.

Audio

Aprīkots ar austiņu ligzdu, Vivo Z1 Pro ir diezgan laba iespēja, ja klausāties daudz mūzikas. Mēs pārbaudījām izeju pa vadu austiņām un secinājām, ka mūzikas reproducēšanai ir neitrāls skaņas paraksts.

Skaļrunis, kas šauj uz leju, kļūst diezgan skaļš, bet pie liela skaļuma tas var tikai nedaudz krakšķēt. Negaidiet daudz no skaņas kvalitātes, bet, ja uz skaļruni daudz zvanīsit, Vivo Z1 Pro darbosies šķipsniņā.

Specifikācijas

Vērtība

  • Vivo Z1 Pro: 4 GB RAM, 64 GB ROM - 14 990 rūpijas (~ 215 USD)
  • Vivo Z1 Pro: 6 GB RAM, 64 GB ROM - 16 990 rūpijas (~ 245 USD)
  • Vivo Z1 Pro: 6 GB RAM, 128 GB ROM - 17 990 rūpijas (~ 257 USD)

Šeit nav šaubu par vērtību. Aparatūra lielākoties ir tik laba, cik laba. Vivo Z1 Pro satur pietiekami daudz informācijas, lai apmierinātu visus spēlētājus no budžeta. Kamera atstāj mazliet vēlamu, un tā ir viena no jomām, kur Redmi Note 7 Pro lēnām virzās uz priekšu. Tomēr, ja vēlaties kaut ko daudzpusīgāku, Z1 Pro platleņķa kamera izrādās labāka izvēle.

Tāpat sarežģīta ir programmatūras situācija Redmi Note 7 Pro un Vivo Z1 Pro. Kamēr Z1 Pro jūsu kaklā virza veselu virkni ielādētu lietotņu, Redmi Note 7 Pro nomāc visas saskarnes reklāmas. Šeit nav uzvarētāju, un lietotājiem vienkārši būs jāizvēlas viņu inde. Tikmēr Realme 3 Pro ir vēl viena iespēja ar labu veiktspēju un tīrāku programmatūras izveidi.

Vivo Z1 Pro apskats: spriedums

Vivo Z1 Pro ir ļoti labs zīmola pūles, lai pievilinātu auditoriju tikai tiešsaistē. Starp izskatīgo dizainu, daudzpusīgo kameru un lielāku akumulatoru šeit pietiek, lai ieteiktu tālruni kā kompetentu vidējā rangers.

Mani pārāk nepārliecināja programmatūras apvalks, Micro-USB uzlādes ports un displeja kvalitāte, taču, paskatoties uz to, šis ir viedtālrunis, kas var ērti noturēt pretī Redmi Note 7 Pro un Realme. 3 Pro. Vivo Z1 Pro noteikti ir otra apskata vērts, ja atrodaties jauna vidēja līmeņa viedtālruņa tirgū.

Ziņot, ka Xiaomi izpilddirektor Lei Jūn acīja, ka tā tālruņi varētu kļūt dārgāki.Izpildvara vadītāj acīja, ka nākotnē uzņēmum, iepējam, nepārdo tālruņu, kuru cena ir mazāka par 3000 juaņām (~ 447 UD)....

Vai eat gatav kārtējam haizivju uzbrukumam? Melnā haiziv ir atgriezie ar ava 2018. gada pēļu tālruņa turpinājumu. Melnā haiziv 2 baltā uz oriģināla kodolu, pievienojot pieticīgu uzlabojumu. Ar lidenu,...

Mūsu Publikācijas