Ūdenskrituma displeji: jaunākā dizaina tendence, kuru neviens neprasa

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 28 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Ūdenskrituma displeji: jaunākā dizaina tendence, kuru neviens neprasa - Tehnoloģijas
Ūdenskrituma displeji: jaunākā dizaina tendence, kuru neviens neprasa - Tehnoloģijas

Saturs


Sākumā ar acīmredzamām, izliektām stikla malām ir tikpat slidenas, cik tās izklausās. Protams, vairāk pakļauts stikls nozīmē lielāku saplīšanas iespēju, ja un kad nolaižat tālruni.

Lai arī cik moderns vāka stikls varētu būt, tas vienkārši nav izgatavots, lai aizsargātu tālruņus no neizbēgamajiem pilieniem sānos. Ne tikai stikls ir pakļauts vairāk, bet iekšējie sprieguma spēki izliektā stikla gabalā padara to trauslāku.

Tagad es pāris reizes nometu Mate 30 Pro, ieskaitot vienu reizi uz vidēja izskata akmens flīzēšanas, un tas izturēja bez lieliem postījumiem. Bet es esmu diezgan pārliecināts, ka tā bija tikai milzīga veiksme. Deivids vienu reizi nometa savu Note 10 Plus, un tas nekavējoties sabojājās.

Lai ievainojumu palielinātu, izliektās puses nozīmē ekrāna aizsargus un korpusi ir mazāk efektīvi, lai aizsargātu jūsu ļoti dārgo tālruni. Gadījumos lielākajai daļai stikla malu ir jābūt atstātām nesegtām, lai tās neaizēnotu saturu vai bloķētu vadības ierīces. Tikmēr dažām ierīcēm laba ekrāna aizsarga atrašana jau ir diezgan sarežģīta - viena atrašana šiem jaunajiem īpaši liektajiem ekrāniem būs pilnīgi jauns vilšanās vingrinājums.


Lietotnes un saturs vēl nav gatavs ūdenskritumu parādīšanai.

Neapmierinātība ar saturu

Arī lietotnes un saturs nav gatavs ūdenskritumu parādīšanai. Vai varbūt tas ir tieši otrādi.

Lai gan lielākajai daļai lietotņu nebūs problēmu, dažām lietotnēm ir vadīklas atveidotā apgabala pašā malā, kas apgrūtina to atrašanu izliektā displejā. Daži UI elementi, piemēram, PUBG Mobile, ir mazāk redzami un grūtāk pieskaras ūdenskritumu displejiem.

Ne visi ir spēlētāji, bet visi veida. Gboard vai Swiftkey gadījumā man bija problēmas rakstīt, turot Mate un Nex 3 portreta režīmā. Lai ātri ierakstītu, man ir jāraksta ar īkšķiem, bet es to īsti nevarēju izdarīt, jo taustiņi “q” un “p” bija pārāk tālu no malas, lai tos varētu viegli pieskarties.

Tas pats stāsts ir ar vietnēm. Lai gan lielākajai daļai vietņu izkārtojuma ir pienācīgas piemales, daži attēlo tekstu tieši ekrāna malā, padarot to grūti lasāmu.


Slikta optika

Pat ja jums tie nav jāpieskaras, ūdenskritumu displeji var radīt problēmas. Skatoties videoklipus, kas var novērst uzmanību, malās joprojām ir nedaudz kropļojumu.

Lietojot tālruni spilgtā saules gaismā, izliektais stikls var radīt spēcīgu atspīdumu. Ja spīdīga gaismas josla iet gar malu, tas var apgrūtināt teksta lasīšanu un multivides skatīšanu.

Ar izliektiem displejiem rodas nopietna problēma ...

Pat normālos apgaismojuma apstākļos displeja izliekums rada nelielu krāsas maiņu malās. Atkarībā no fona krāsas un tā leņķa, jūs redzēsit, ka malas kļūst nedaudz tumšākas vai gaišākas nekā pārējā ekrānā.

Samsung Galaxy Note 10 pārskats: kāpēc jums to vajadzētu vēlēties - un kāpēc jums to nevajadzētu darīt

Spiežot manas pogas

Pat ja mēs nerunājam par pašu ekrānu, izliektie ekrāni ir izraisījuši citas nevēlamas blakusparādības. Piemēram, lai piegādātu tīras, nepārtrauktas malas, Huawei un Vivo no saviem jaunākajiem tālruņiem noņēma skaļuma pārslēgus.

Izmantojot Mate, jums ir divreiz jāpieskaras izliektajai malai, lai parādītu programmatūras skaļuma kontroli. Pierodot, ir nepieciešams mazliet mācīšanās līkne. Salīdzinājumam - fiziskā skaļuma pogu mācīšanās līkne neeksistē.

Programmatūras skaļuma kontrole ir lēnāka un grūtāk lietojama nekā parastās pogas. Tas nav milzīgs jautājums, taču dažreiz jums ir jāpielāgo skaļums pēc iespējas ātrāk (sanāksmē, klasē vai vēlu vakarā, kad visi guļ).

Šajā sakarā veiksmi mēģinot mainīt savu skaļumu tikai ar vienu roku. Vai arī, lai mainītu skaļumu, kamēr tālrunis ir jūsu kabatā. Vai arī izmantot skaļuma slēdzi kā kameras slēdža pogu. Jūs saņemat manu viedokli ...

Mate 30 Pro (augšā) un Vivo Nex 3 (apakšā)

Arī Vivo Nex 3 nav fiziskā skaļuma taustiņu, taču tam ir atšķirīga pieeja. Divkāršā krāna vietā Vivo padarīja rāmi par skārienjutīgu. Skaļumu var mainīt, nospiežot vai nu virs vai zem barošanas pogas, kas pati par sevi ir tikai spiedienjutīga kadra teksturēta sadaļa. Neliels skaņas signāls nozīmē, ka esat veiksmīgi nospiedis “pogu”.

Lai gan Vivo ieviešana joprojām ir mazāk praktiska nekā klasiskās skaļuma pogas, es to atradu labāk nekā dubultā pieskārienu Mate 30 Pro.

Izliektas piemales = tauku piemaisījumi

Tie visi ir nelieli kairinājumi, taču tie pastāv tikai cita iemesla dēļ, kā vien tāpēc, lai mūsu tālruņi izskatās mazliet līdzjutēji.

Tā ir labdarības interpretācija. Varētu arī apgalvot, ka ražotāji apzināti mudina mūs uz izliektiem stikla tālruņiem, jo ​​viņi saprata, ka no lielākām remonta izmaksām viņi var nopelnīt daudz naudas. Saplaisātais ekrāns ir neliela traģēdija jums un man, it īpaši, ja tas tagad maksā vairāk nekā agrāk. Bet 100 miljoni rezerves ekrānu ir nozīmīgs ieguvums nozarei, kuru aizrauj stagnējošie pārdošanas apjomi un ilgāki nomaiņas cikli. Trauslāki un dārgi nomaināmi izliekti ekrāni ir piemērota alternatīva ieņēmumu plūsmai, ja nepiegādājat tik daudz tālruņu.

Tomēr mums nav jāiedziļinās sazvērestības teorijās, lai izskaidrotu izliekto ekrānu pieaugumu. Vienkārša patiesība ir tā, ka mēs visi pērkam sīkumus no sirds, nevis ar prātu. Mēs zinām, ka stikla malas ir riskantas, bet, ak, tās izskatās tik labi. Vismaz tā es vienmēr galu galā maksāju vairāk par spīdīgo jauno sīkrīku, pat ja pagājušā gada versija ir gandrīz tikpat laba (un varbūt nedaudz izturīgāka).

Griešanas mala

Samsung ir pelnījis atzinību (vai vainīgs?) Par to, lai sāktu izliektā ekrāna tendenci, kas tagad ir kļuvusi par ūdenskritumu displeju. Mate 30 Pro un Vivo Nex 3 pārņēma šo koncepciju un pārcēla to uz nākamo līmeni - un tas ir tikai sākums. Patīk vai nē, Huawei un Vivo / Oppo ir tendenču noteicēji. Tāpat kā vairāku toņu krāsošanas darbi un uznirstošās kameras, ūdenskritumu displeji tiks izmantoti tālu un plaši.

Formas trumpju funkcija, tāpēc tas, kas tika iegūts.

Līdz nākamajam gadam ūdenskritumu displeji būs līdzvērtīgi augstākajam kursam un pat dažiem ambicioziem vidusposmiem. Divu gadu laikā mēs tos, iespējams, redzēsim budžeta tālruņos.

Mēs jau zinām, kur šī tendence mūs galu galā aizvedīs: pilnīgi apņemošus ekrānus. Siaomi nesen mums ļāva palūrēt sašutušās Mi Mix Alpha veidā. Alfa stikla malas plūst līdz galam, virzot ūdenskrituma attēlojuma ideju līdz galīgajam noslēgumam. Tas padara neredzētu izskatu, es to sniegšu Xiaomi. Bet šis apjomīgais, dārgais, ierobežota izdevuma brīnumu tālrunis liek man aizdomāties, vai mēs esam gājuši pārāk tālu? Kas nāk tālāk?

Tāpat kā microSD slotā, austiņu ligzdā un plānākā akumulatorā, viedtālruņu veidotāji neliela stila labad labprāt upurē nelielu praktiskumu. It īpaši, ja šis stila papildu pievilcība viņus atšķir no konkurences. Un nav sāp, ka tas viņiem palīdz virzīt dārgas zibatmiņas atmiņas iespējas, bezvadu austiņas vai akumulatorus un “izvēles papildu” ātros lādētājus.


Daudz vienkāršāk ir likt tālrunim izskatīties svaigam un aizraujošam nekā tas, kas mūsdienās patiesībā rada jauninājumus. Neviens nelūdza ūdenskritumu displejus, dubultos ekrānus, izdomātus krāsu darbus un uznirstošās kameras. Bet formas trumpji darbojas gandrīz katru reizi, tāpēc mēs to iegūstam.

Dotie ar jaudīgo jauno Xiaomi Mi 9 Pro 5G, Xiaomi šodien paziņoja par MIUI 11 oficiālo atklāšanu.Jaunākā Xiaomi ilgtošā pielāgotā Android ieviešana verija MIUI 11 verija rada vizuāla izmaiņa, ka uzņēm...

Xiaomi paziņoja par MIUI 11 ceļa karti, kad pagājušajā nedēļā Indijā āka darbotie Redmi Note 8 Pro. Izkatā, ka uzņēmum pārpēj ava jaunā Android 9 bāze programmatūra atjauninājuma grafiku. Xiaomi ir pa...

Populārs Vietnē