Xiaomi Mi 9 vs Nokia 8.1: kurš no jums ir piemērots?

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Mi 9 vs Nokia 8.1: kurš no jums ir piemērots? - Atsauksmes
Xiaomi Mi 9 vs Nokia 8.1: kurš no jums ir piemērots? - Atsauksmes

Saturs


Xiaomi Mi 9 sporta augstākās klases specifikācijas, lielisks dizains un pieņemamām cenām, bet kā tas var izturēties pret konkurenci? Salīdzināsim to ar Nokia 8.1 - populāru vidējā līmeņa mežzini, kura zem enerģijas kapuce ir mazāka, bet dažās vietās tas ir uz augšu.

Xiaomi Mi 9 ir flagmanis un viens no pirmajiem tālruņiem, kurš zem pārsega iesaiņo jaunāko un izcilāko Snapdragon 855 mikroshēmojumu. Globālajai versijai ir 6 GB RAM, savukārt lietotāji Ķīnā var arī dabūt rokas uz 8 GB un 12 GB modeļiem. Ir pieejama 64 GB vai 128 GB krātuve (Ķīnai ir arī 256 GB variants), kas nav paplašināma, tāpēc jums būs jāizvēlas saprātīgi. Tālrunī tiek ievietots arī displejā esošs pirkstu nospiedumu skeneris, kas atbalsta īsceļus, ilgi nospiežot, lai gan šobrīd tas piedāvā tikai QR skeneri, tīmekļa meklēšanas funkciju un kalendāra notikuma pievienošanu.

Xiaomi Mi 9s akumulators no nulles līdz 100 procentiem var nokrist apmēram 65 minūtēs.

Full HD + AMOLED displejs tiek parādīts 6.39 collas ar ūdenskrāsa iecirtumu. Tālrunī ir ievietots 3300 mAh akumulators, kas, ņemot vērā ierīces lielumu, nav īpaši iespaidīgs. Tas atbalsta 27 W uzlādi, kas akumulatoram no nulles līdz 100 procentiem tiek sasniegts aptuveni 65 minūtēs, lai gan šo lādētāju pārdod atsevišķi - kastē jūs iegūstat tikai 18 W lādētāju. Klausule atbalsta arī bezvadu uzlādi ar 20W jaudu, kas akumulatoram tiek nodrošināta līdz 100 procentiem stundā un 40 minūtēs.


Xiaomi Mi 9 sporta trīs kameras aizmugurē. Galvenais sensors tiek piegādāts pie 48MP, taču pēc noklusējuma tas izmanto pikseļu sadalīšanu, apvienojot datus no četriem pikseļiem vienā 12MP kadriem. Tā rezultātā vajadzētu iegūt labākus attēlus, it īpaši naktī. Tam pievienots 12MP telefoto objektīvs tālummaiņai un 16MP īpaši plats objektīvs, kas ļauj uzņemt vairāk attēlu. Tas ir līdzīgs iestatījums, ko mēs jau esam redzējuši tādās ierīcēs kā Huawei Mate 20 Pro, un šogad to, iespējams, izmantos daudz citu ražotāju.

Tālrunim ir ar AI darbināma sižeta atpazīšana, kas maina iestatījumus atkarībā no tā, kas atrodas kameras rāmī (ainava, ēdiens, mājdzīvnieki), lai iegūtu labāku attēlu. Telefons arī ieteiks pārslēgties uz īpaši plašo objektīvu, lai atkarībā no ainas uzņemtu vairāk attēla. Kameras iestatīšana uz papīra izskatās daudzsološa, taču mēs paudīsim pilnīgu spriedumu, līdz mēs to pārskatīsim.


Xiaomi Mi 9 ir metāla un stikla dizains ar izliektu muguru, kas nodrošina izcilu izskatu un izskatu, un, lai novērstu skrāpējumus, to pārklāj ar safīra stiklu. Tam ir augsta ekrāna un ķermeņa attiecība, un tas nāk trīs krāšņās hologrāfiskās krāsās - lavandas violetā, okeāna zilā un klavieru melnā krāsā -, kas mainās starp dažādām nokrāsām atkarībā no tā, kā gaisma tām piesit. Ir pieejams arī caurspīdīgais izdevums (ar 12 GB RAM un 256 GB krātuvi), un zem matēta stikla aizmugures tiek parādīti tīri dekoratīvi “komponenti”, taču pagaidām to varat iegādāties tikai Ķīnā. Xiaomi saka, ka tas caurspīdīgo versiju ienesīs citos tirgos, ja pieprasījums būs pietiekami augsts.

Runājot par programmatūru, jūs saņemat Android 9.0 Pie ar MIUI 10 virsū, kurai ir savas labās un sliktās puses. Diemžēl tālrunim nav IP reitinga aizsardzībai pret ūdeni un putekļiem vai austiņu ligzdas. Tomēr labā ziņa ir tā, ka USB-C līdz 3,5 mm adapteris ir iekļauts mazumtirdzniecības kastē.

Nokia 8.1 ir vidēja ranger, kas nozīmē, ka specifikāciju nodaļā tas piedāvā mazāk. To darbina Snapdragon 710 mikroshēmojums, un tam ir 4 GB RAM - ievērojami mazāk nekā Mi 9, atkarībā no modeļa. Tas piedāvā tādu pašu krātuves apjomu kā Xiaomi Mi 9 sākuma līmeņa globālajā versijā - 64 GB -, taču uz kuģa ir microSD kartes slots, tāpēc jūs varat paplašināt krātuvi par papildu 400 GB.

Displejs ir nedaudz mazāks - 6,18 collas, bet piedāvā tādu pašu Full HD + izšķirtspēju. Tomēr tas ir LCD panelis, tāpēc jūs nesaņemat tik spilgtas krāsas un dziļas melnas krāsas kā AMOLED ekrāns uz Xiaomi Mi 9.

Nokia 8.1 akumulators nonāk 3500mAh, padarot to par 200mAh lielāku nekā Xiaomi Mi 9’s. Pārī ar mazāku displeju un mazāk jaudīgiem iekšējiem elementiem tam vajadzētu piedāvāt labāku akumulatora darbības laiku. Akumulators atbalsta 18 W ātru vadu uzlādi, taču nav tādas bezvadu uzlādes kā jūs ar savu konkurentu.

Nokia 8.1 nodrošina divu kameru iestatīšanu aizmugurē ar 12MP galveno sensoru un 13MP dziļuma sensoru šiem fantastiskajiem Bokeh kadriem. Tas var uzņemt lieliska izskata attēlus pareizajos apgaismojuma apstākļos un atbalsta AI vadītu skatu atpazīšanu. Tālrunim ir arī Dual-Sight režīms, kas ļauj vienlaikus izmantot priekšējo un aizmugurējo kameru dalīta ekrāna fotoattēlu un video uzņemšanai.

Tomēr Nokia 8.1 kameras iestatījums vienkārši nav tik labs kā Xiaomi Mi 9. Tas nepiedāvā tādu pašu daudzpusību, jo trūkst gan telefoto, gan platleņķa objektīva.

Nokia tālrunis ir daļa no Android One saimes, tāpēc tas darbojas ar Android 9.0 Pie krājuma versiju. Ierīcei nav uzpūšanās, un tā iegūs vismaz divus gadus ilgu operētājsistēmu un trīs gadus ilgus ikmēneša drošības atjauninājumus. Tas, vai Android krājums ir labāks par MIUI, ir personīgās gaumes jautājums. Xiaomi ādai ir tādas funkcijas kā Divkāršās lietotnes un Otrā telpa, taču tai nav lietotņu atvilktnes, un tai ir arī daudz Xiaomi izgatavotu lietotņu, kuras jūs, visticamāk, nekad neizmantojat. Tomēr jūs vienmēr varat lejupielādēt palaidēju, piemēram, Nova, lai iegūtu krājumam līdzīgu pieredzi ierīcē, ja tā ir jūsu lieta.

Pateicoties metāla rāmim un stikla aizmugurei, ierīcei Nokia 8.1 ir augstvērtīga vibe. Tas ir krāšņs tālrunis, bet tā rāmji ir nedaudz biezāki nekā Mi 9. Arī iegriezums ir daudz plašāks, padarot to daudz uzmācīgāku. Tas arī atstāj mazāk vietas paziņojumiem sānos. Divu toņu krāsu opcijas - zila un sudraba, tērauda un vara, kā arī dzelzs un tērauda - izskatās lieliski, taču tās neizceļas tik daudz kā Mi 9 iespējas.

Tāpat kā Xiaomi Mi 9, arī Nokia 8.1 nav IP reitinga aizsardzībai pret ūdeni un putekļiem. Tomēr tam ir austiņu ligzda, tāpēc, lai klausītos mūziku, jums nebūs nepieciešams USB-C līdz 3,5 mm adapteris vai Bluetooth austiņas.

Xiaomi Mi 9 vs Nokia 8.1: kuru iegūt?

Xiaomi Mi 9 kopumā ir labāks tālrunis - par to nav šaubu. Tam ir ātrāks mikroshēmojums, vairāk operatīvās atmiņas, labāka kamera, un es domāju, ka tā dizains ir vairāk pievilcīgs. Tam ir arī moderns displejā esošs pirkstu nospiedumu skeneris. Tomēr tas nenozīmē, ka tas ir labāks risinājums nekā Nokia 8.1 visiem.

Nokia 8.1 dažās jomās piedāvā vairāk nekā Xiaomi Mi 9.

Nokia 8.1 piedāvā vairāk nekā savu konkurentu dažās jomās. Tas piedāvā paplašināmu krātuvi, lielāku akumulatoru un austiņu ligzdu. Tam ir arī tīrāka programmatūras pieredze bez Xiaomi bloatware.

Tad ir cena. Lai gan Xiaomi Mi 9 piedāvā lielisku cenas un vērtības attiecību, tas joprojām ir dārgāks nekā Nokia 8.1. Tālruņa sākums ir 3000 juaņas Ķīnā (~ 445 USD). Tomēr paaugstinātu nodokļu dēļ tālrunis maksās vairāk Eiropā. Lai arī tas nav apstiprināts, tas, iespējams, sāksies no 450 (~ 512 USD) līdz 500 EUR (~ 570 USD). Nokia 8.1 cenu noteikšana ir atkarīga no tā, kur iegādājaties ierīci, taču to varat iegūt pat par 400 eiro (~ 455 dolāriem).

Kurš tālrunis tiek iegūts, nosaka to, ko jūs vairāk vērtējat. Personīgi es dotos ar Xiaomi Mi 9. Es neesmu liels MIUI ventilators un ienīstu faktu, ka tālrunī nav austiņu ligzdas, bet kameras dēļ es to tomēr iegūtu pa Nokia 8.1. , dizains, displejā esošs pirkstu nospiedumu skeneris un papildu jauda zem pārsega. Es labprāt par to maksātu mazliet vairāk.

Kā ar tevi? Kuru tālruni jūs labprātāk saņemtu un kāpēc? Paziņojiet mums savas domas komentāros!

Vairāk Xiaomi Mi 9 pārklājuma:

  • “Xiaomi Mi 9 hands-on”: bezgaumīgs, nejūtīgs
  • Xiaomi Mi 9 cenas un pieejamība: tas joprojām ir ļoti pieņemamām cenām
  • Xiaomi Mi 9 specifikācija: Bang par naudu
  • Xiaomi Mi 9 vs saprātīgu cenu sacensības

Mē kādu laiku eam zinājuši, ka LG 2019. gada ākumā parādī 5G tālruni, tāpat kā acīmredzami vii citi OEM. Ta, ko mē nezinājām vai pat nebija aizdoma, līdz janvāra beigām bija ierīce noaukum: LG V50....

V50 ThinQ ir LG vadošai tālruni, un ta darboja galvu galvā ar amung. Ta ir irnīg piedāvājum, ka papildināt ar tehnoloģijām. Papildu 5G atcerietie, ka ar V zīmi apzīmētā ierīce ir LG ērija, ka vērta uz...

Jaunas Publikācijas