Kā strādāt kā programmatūras izstrādātājam

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 19 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Izstrādājuma Projekciju konstruēšana kompleksajā rasējumā
Video: Izstrādājuma Projekciju konstruēšana kompleksajā rasējumā

Saturs


Nekad nav bijis labāka laika, lai kļūtu par programmatūras izstrādātāju. Nepieciešamība pēc programmatūras izstrādātājiem visu laiku palielinās, tāpat kā dažādība darba, kuru viņiem uzticēts pabeigt. Tad ir jāmaksā.

Saskaņā ar USNews.com, vidējais programmatūras izstrādātājs 2017. gadā nopelnīja USD 101 790, saskaņā ar Gorroo.io, vidējais C # izstrādātājs nopelna USD 102 000 gadā.

Īsāk sakot, programmēšana šobrīd ir viena no pieprasītākajām prasmēm pasaulē. Ja jūs vēlaties strādāt tiešsaistē vai sagatavoties nākamajam solim karjerā, ir daudz gudrāku gājienu nekā mācību kods.

Vidējais C # izstrādātājs nopelna $ 102k gadā.

Bet kur sākt? Ja esat kāds, kurš iepriekš nav kodējis kodu, tad, iespējams, sākat pilnīgi zaudēt savu darbu. Šajā rakstā mēs izpētīsim visu, kas jums jāzina: ko dara programmatūras izstrādātājs, kāda kvalifikācija jums varētu būt nepieciešama un kā atrast darbu.


Ko dara programmatūras izstrādātājs?

Programmatūras izstrādātājs ir kāds, kurš izstrādā programmatūru. Tas nozīmē, ka viņi rakstīs kodu, izmantos rīkus un bieži nēsās projektu no tā sākuma līdz tā pabeigšanai. Alternatīvi, tos var nolīgt, lai identificētu esošajā kodā esošās kļūdas vai to atjauninātu / pievienotu jaunas funkcijas.

Jebkurā gadījumā jūsu darbs galvenokārt būs saistīts ar problēmu risināšanu, izmantojot dažādas programmēšanas valodas, API un rīkus. Jūs varētu strādāt pie projektiem tieši klientiem, izmantojot aģentūru vai kā daļu no lielākas organizācijas.

Programmatūras izstrādātāju veidi

Iemesls “programmatūras izstrādātājs” ir tik plašs termins, ka ir tik daudz dažādu programmatūras veidu, kas jums varētu lūgt strādāt, un tik daudz dažādu rīku, kurus jūs varētu izmantot, lai šo piepildītu.


Programmatūras izstrādātājs var darboties arī kā tīmekļa izstrādātājs vai “pilna krājuma izstrādātājs”, lai izveidotu vietni vai pievienotu interaktīvas funkcijas. Viņi var izstrādāt mobilās lietotnes vai strādāt ar uzņēmuma iekšējiem rīkiem.

Vēl viena atšķirība, kas jāņem vērā: programmatūras izstrādātājs un programmatūras inženieris, kāda ir atšķirība?

Lai arī abus šos terminus var lietot savstarpēji aizstājot, atšķirība ir atkarīga no pabeigtā darba veida un izmantotās pieejas. Programmatūras inženieri kodu aplūko no inženiertehniskā viedokļa: viņi apsver dzīves ciklu, izskata kļūdas un kļūdas un parasti strādā pie lieliem projektiem lielāku komandu starpā.

Turpretī programmatūras izstrādātāji, visticamāk, ir projekta galvenais radošais direktors. Viņi izstrādā programmatūru klientam vai organizācijai no sākuma līdz beigām, parasti, lai izpildītu noteiktu lomu.

Tātad, ja jūs strādājat Facebook kā tā inženieru komandas sastāvdaļa, jūs esat programmatūras inženieris. Ja veidojat lietotnes klientiem, jūs esat programmatūras izstrādātājs. Bet jūs, iespējams, abos gadījumos sauksit abus.

Kādas prasmes un kvalifikācija nepieciešama programmatūras izstrādātājam?

Lai būtu programmatūras izstrādātājs, jums jāiemācās programmēt.

Nākamais jautājums ir: “kāda ir labākā programmēšanas valoda, lai iemācītos” vai “kādas programmēšanas valodas vēlas darba devēji?”

Lai gan tā ir taisnība, ka dažas programmēšanas valodas ir vairāk pieprasītas no klientu un darba devēju puses (Python, Java, JavaScript, PHP, Swift, C #, C ++, Ruby), patiesība ir tāda, ka tas pilnībā ir atkarīgs no tā, kādu darbu vēlaties veikt . Šeit ir daži piemēri.

Pilns steku izstrādātājs

Python, JavaScript, PHP un Ruby ir visas valodas, kuras tiek izmantotas tīmekļa izstrādei. Ja strādājat tiešsaistes portālā vai veicat tādu tīmekļa lietotņu atjauninājumus kā Twitter, daži no tiem, iespējams, būs noderīgi. Šajā lomā varētu būt arī izdevīgi saprast datu bāzes (SQL) un zināt savu ceļu ap serveri.

“Pilnas stekas izstrādātājs” ir tīmekļa izstrādātājs, kurš ir sasniedzis savu galīgo formu: kāds, kurš prot rīkoties ar visiem tīmekļa dizaina un uzturēšanas aspektiem, sākot ar priekšējo daļu (HTML, CSS, JavaScript), beidzot ar aizmugurējo daļu (PHP, Python, Rubīns) servera uzturēšanai. Šāda veida profesionāļiem ir liels pieprasījums.

Šis ir lielisks Udemy kurss, ja vēlaties uzzināt vairāk: Full Stack Web Developer Bootcamp.

Mobilo ierīču izstrādātājs

Tomēr, ja jūs interesē Android lietotņu izstrāde, jums būs jāapgūst Java vai Kotlin (ideālā gadījumā abi). Jums būs jāiepazīstas ar Android Studio, Android SDK (programmatūras izstrādes komplekts) un visām jaunajām koncepcijām, kuras Google pastāvīgi ievieš (piemēram, tūlītējās lietotnes vai burbuļi).

Lasīt vairāk: Kā atrast darbu kā Android izstrādātājam

Ja vēlaties izveidot iOS lietotnes iztikai, jums jāapgūst Swift un Objective C un jāiepazīstas ar Xcode. Ja vēlaties izveidot Windows lietotnes vai izmantot vairāku platformu platformas, jums būs nepieciešams C # un izpratne par Visual Studio.

Spēļu izstrādātājs

Lai kļūtu par spēļu izstrādātāju, noteikti jāiemācās C # un ideālā gadījumā C ++. Jums vajadzētu iepazīties ar lielajiem spēles dzinējiem (Unity un Unreal), un jūs varētu vēlēties pievienot savam prasmju kopumam mazliet CAD.

Udemy's Ultimate Guide for Unity for Game Development ir laba vieta, kur sākt.

Tas ir tikai virsmas skrāpēšana. Citi programmatūras izstrādātāji strādās pie programmatūras ar elektroniku, ar lielu datu apstrādi un daudz ko citu.

Tad ir arī īpašie rīki, kurus uzņēmumi izmantos, lai pārvaldītu savu darbplūsmu un sadarbotos lielākos projektos. Kad pirms dažiem mēnešiem apmeklēju Facebook Londonā, es tiku iepazīstināts ar daudzajiem dažādajiem rīkiem, ko uzņēmums izmanto, lai noturētu projektus uz ceļa. Tajos ietilpst Phabricator, Mercurial, Sapienz un citas.

Protams, tādi rīki kā Github (izmanto versiju kontrolei), visticamāk, būs noderīgi programmatūras inženieriem un izstrādātājiem, kas strādā dažādās nozarēs. Tādas projektu pārvaldības lietotnes kā Asana vai Basecamp ir ļoti noderīgas arī attālinātam darbam. Ja parādīsit, ka jums ir pieredze šajās jomās, jūsu CV tiks pilnveidots un padarīs jūs vēl nodarbinātāku.

Rezumējot: tas, kas jums jāzina, būs atkarīgs no programmatūras izstrādātāja veida, par kuru vēlaties kļūt.

Labākās programmatūras izstrādātāju sertifikācijas

Tātad, kad esat izvēlējies veicamā darba veidu un rakstāmā koda veidu, nākamais darbs ir noteikt apmācības veidu, kas jums būs nepieciešams. Vai jums ir nepieciešams grāds, lai kļūtu par programmatūras izstrādātāju?

Īsā atbilde ir nē. Ilgāka atbilde ir nē, bet tas noteikti palīdz.

Lai arī nodarbināt ir iespējams bez grāda, datorzinātņu grāds tomēr būs prasība daudzām dažādām organizācijām un darba devējiem. Tas arī dos jums lielisku izpratni par pamatiem un konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar pretendentiem, kas nav grādi.

Lasīt vairāk: Informācijas drošības analītiķa karjera un atalgojums nākotnē

Tāpat grāds pieteikšanās procesā dos jums priekšrocības salīdzinājumā ar citiem kandidātiem.

Bet grādi ir dārgi, un lielākajai daļai pieaugušo nebūs iespējas tos pielāgot savam aizņemtajam dzīvesveidam. Tādā gadījumā nākamais labākais ir apmeklēt tiešsaistes kursus un iegūt sertifikātu, kas var pierādīt pamata izpratni.

Ir daudz nozarē atzītu sertifikātu, kas jums piešķirs zināmu ietekmi, piesakoties uz amatiem.

Piemēram, jūs varat saņemt Unity sertifikātu tieši no uzņēmuma, kas var izrādīties vērtīgs spēļu izstrādātājiem. Ja vēlaties kļūt par Android izstrādātāju, jūs varat pieteikties, lai kļūtu par asociēto Android izstrādātāju, kas ir oficiāla programma, kuru vada Google. Vai arī jūs varētu izvēlēties kļūt par Android sertificētu lietojumprogrammu izstrādātāju, kas ir diezgan labi atzīts.

Šādi sertifikāti nodrošina mieru klientiem un uzņēmumiem, kas apsver iespēju jūs pieņemt darbā. Viņi pierāda, ka jums patiešām ir zināšanas, par kurām jūs apgalvot, ka tās ir, kas nozīmē, ka viņi ar minimālu papildu apmācību var jūs uzlabot.

Vienkārši Google meklējiet sev interesējošo darbu un atrodiet pazīstamākos sertifikātus šajā jomā. Ja neesat pārliecināts, izvēlieties kādu no lielajām valodām, piemēram, C # vai Java, vai meklējiet datorzinātnes vai pilna kursa kursu, kas aptvers daudz pamata.

Vai jums ir nepieciešami sertifikāti, lai būtu programmatūras izstrādātājs?

Lētākais variants būtu kļūt par programmatūras izstrādātāju, kam nav sertifikāta vai kvalifikācijas. Bet vai ir iespējams atrast darbu kā tīri pašmācīgu izstrādātāju?

Es varu jums garantēt, ka tā ir, jo tieši to es arī izdarīju. Es apguvu BASIC programmēšanu uz ZXSpectrum, un no turienes es papildināju savas zināšanas ar QBASIC, B4A, pēc tam Java, C #, Python un citām.

Es to izdarīju, ļaujot manam CV runāt par mani. Es izstrādāju veiksmīgu Android lietotni, kurai bija vairāk nekā 100 000 apmaksātu lejupielāžu, strādāju ar dažiem diezgan lieliem nosaukumiem, un, pēc tam, uzrakstīju tehnisko grāmatu par spēles attīstību Apress Media (Springer).

Šie sasniegumi klientiem sniedz tieši tādas pašas garantijas kā sertifikāts, un ļauj man iekasēt daudz vairāk, nekā es varētu citādi.

Es ļoti iesaku brīvajā laikā izstrādāt lietotnes un vietnes, lai tās kalpotu kā sava darba piemēri, darītu lētu darbu draugiem, lai izveidotu portfeli, iesaistītos atvērtā pirmkoda projektos vietnē GitHub vai apmeklētu hakatonus.

Lielākā daļa ārštata vietņu, piemēram, UpWork, piedāvā arī īsus testus, kurus varat aizpildīt, lai parādītu savu pamata izpratni.

Pat ja jums nav šāda veida pieredzes, ja jūs piekrītat saņemt samaksu saņemot, nepieprasiet pārāk daudz maksu un sniedzat sava darba piemērus, jums vajadzētu būt iespējai uzreiz novietot dažus darbus.

Runājot par darba atrašanu pie lielajiem darba devējiem, daži speciālisti norāda, ka sertifikācija var nebūt noderīga.

Tas ir tāpēc, ka, tiklīdz jūs zināt vienu programmēšanas valodu, ir samērā vienkārši saprast citas. Lai gan sintakse, rīki un daži noteikumi var būt atšķirīgi; pirmā apgūtā valoda joprojām ir visgrūtāk. “Ja” ir ekvivalents gandrīz visās valodās, kuras jūs mācīsities.

Tiklīdz jūs zināt vienu programmēšanas valodu, ir samērā vienkārši saprast citas.

Strādājot organizācijā, vienmēr būs nepieciešama apmācība. Ļoti nedaudzi darba devēji sagaida, ka jūs visu uzzināsit uzreiz, un, godīgi sakot, jebkura programmatūras inženiera karjerā notiek ļoti daudz blagging. Sākot, sagaidiet, ka jūs jutīsities pilnīgi ārpus savas dziļuma un pārņems “krāpšanās sindroms”. Bet neuztraucieties, tā jūtas visi!

Kā iemācīt sev kodu

Iemācīt sevi kodēt ir izaicinošs process, un uzlabotas koncepcijas, piemēram, uz objektu orientēta programmēšana, var būt grūts uzgrieznis. Par laimi tiešsaistē ir pieejams ļoti daudz bezmaksas materiālu; mēs jau esam izcēluši dažus lieliskus Udemy kursus, un vēl ir daudz vairāk. Piemēram, mums ir kurss Android izstrādātājiem, kuru vada, piemēram, Gerijs Simss.

Šeit ir daži izcilāki rīki koda apgūšanai šobrīd:

  • Lielisks kurss, kas iemācīs Python datu zinātnei.
  • C # kodēšanas saišķis
  • Deviņu daļu profesionāla tīmekļa izstrādātāja apmācības pakete

Ir daudz lielisku kursu tādās vietnēs kā SkillShare.

Skatīt arī: Kā sākt Android lietotņu izstrādi pilnīgiem iesācējiem, veicot 5 darbības

Izstrādājiet tos loģiskā veidā un praktizējiet ar saviem projektiem. Sākumā ir grūti, taču, ja koncentrēsies uz izbaudītajiem aspektiem, jūs tur nokļūsit.

Apmaksāta darba atrašana kā programmatūras izstrādātājam

Pēdējais mīklas elements ir atrast algotu darbu kā būvuzņēmējam, pilna laika darbiniekam no mājām vai kā brīvmāksliniekam.

Ārštata darba atrašana galvenokārt ir saistīta ar darba sludinājumu vietņu izmantošanu, tādu ārštata vietņu izmantošanu kā PeoplePerHour vai UpWork.

Ir arī ārštata vietnes, kas ir īpaši domātas programmatūras izstrādātājiem un inženieriem. Tie ietver īres kodu un pat steku pārpildi.

Ir arī citi veidi, kā nopelnīt naudu, izmantojot arī programmatūras izstrādātāja zināšanas. Jūs varētu kļūt par rakstnieku (kā es beidzot to izdarīju) un rakstīt konsultācijas emuāriem vai grāmatas tehniskajiem izdevējiem. Jūs varētu mācīt tiešsaistes kursos; Kāpēc neveidot savu Skillshare kursu?

Iepējam, vēlēitie jaunu viedtālruni, bet nevēlatie tērēt naudu tā iegūšanai. Ja ta eat jū, lab padom ir padarīt pašreizējo viedtālruni par jaunu, piešķirot tam jaunu krāa darbu. Vienkārš veid, kā to i...

Vakar Huawei ingapūra portālā īi parādījā Huawei P30 ziņu lapa, aptiprinot dažu datu par tā vietējo notikumu, totarp to, ka tur varētu āktie. Lapu pamanīja tipter @evleak (caur 9to5Google), un šeit va...

Interesanti Šodien