Lūk, kā LG un Sony var izkļūt no viedtālruņu pārdošanas rutīnas

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 25 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
How PlayStation Saved Sony | WSJ
Video: How PlayStation Saved Sony | WSJ

Saturs


Liela budžeta tālruņi ir viens no galvenajiem veidiem, kā palielināt sūtījumu apjomu. Paskatieties tikai uz Realme, jo, kā tiek ziņots, 2019. gada otrajā ceturksnī tas ir pārdevis vairāk nekā četrus miljonus vienību, neskatoties uz to, ka vēl nav pienācīga vadošā tālruņa.

Ir iemesls, kāpēc Realme 3, Redmi Note 7 un Huawei Lite sērijas pārdod vairāk nekā LG un Sony vidējās klases tālruņi. Viņi vienkārši piedāvā daudz iespēju par pieņemamu cenu.

Redmi Note 7 izmanto salīdzinoši veco, bet joprojām labo Snapdragon 660 mikroshēmojumu, iesaiņo 48MP + 5MP aizmugures kameru pārī un 4000 mAh akumulatoru. Pats labākais, ka šo tālruni var iegūt par aptuveni 200 USD.

LG un Sony nav spējuši sekot līdzi Ķīnas zīmoliem, runājot par budžeta tālruņiem.

Tikmēr ~ 300 ASV dolāru vērtībā Xperia 10 izmanto Snapdragon 630, kas nebija pārsteidzošs pat izlaišanas laikā, nodrošina budžeta 13MP + 5MP aizmugurējo kameru savienošanu pārī un nelielu, 2 870 mAh akumulatoru. Protams, specifikācijas nav viss, bet starpība ir pārāk liela, lai šajā gadījumā to ignorētu.


Drīzāk sarūgtina arī tas, ka Sony nav izlaidis vidējas klases tālruņus ar 48MP sensoru - tas burtiski padara šos sensorus, taču mēs tos neredzam savos tālruņos.

LG ir parādījis dažus solījumus ar saviem budžeta tālruņiem 2019. gadā, laižot klajā pieejamu W sēriju, kas pieejama tikai Indijai. Bet mums ir jāredz, ka šie lētie, taču spējīgie tālruņi tiek palaisti visā pasaulē (un ar atjauninājumiem).

2. Piegādājiet izdevīgus flagmaņus

Asus, Huawei un Xiaomi visiem ir izdevies nozagt pērkonu no vispāratzītajiem vadošajiem spēlētājiem, piegādājot lētākus flagmanus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Honor 20, Redmi K20 Pro vai Zenfone 6, jūs varat iegūt ~ 90 procentus no flagmaņa pieredzes par USD 500 un mazāk.

Šie tālruņi iezīmē lielāko daļu rūtiņu, lai 2019. gadā iegūtu labu flagmaņa pieredzi. Tas nozīmē augstākās klases silīciju, daudz krātuves, 48MP Sony aizmugures kameras un slidenu dizainu.


Tikmēr Sony 2019. gadā izlaida ~ 1000 USD Xperia 1, savukārt LG divi gada flagmaņi ir USD 850 G8 ThinQ un USD 1000 V50 ThinQ 5G.

Tagad mēs negaidām, ka uzņēmumi vienkārši sakodīs lodi un zaudē zaudējumus savos tālruņos - tie ir uzņēmumi, kas galu galā cenšas nopelnīt. Bet gan LG, gan Sony vajadzētu radīt mērķtiecīgi veidotus slepkavas, arī saglabājot augstākās klases galvenās funkcijas, vienlaikus veicot saprātīgus kompromisus.

Pieejams augstas klases tālrunis parasti iesaiņo flagmaņa Snapdragon mikroshēmojumu, daudz RAM un atmiņas, vismaz divu kameru iestatījumus un lielu akumulatoru. Viss pārējais parasti tiek uzskatīts par sekundāru šīm prasībām (lai gan labs IP vērtējums būtu jauki). Protams, peļņas normas parasti ir zemas flagmaņiem par pieņemamām cenām, bet kāda jēga ir lielai peļņas normai, ja jūsu tālruni iegādājās tikai divi cilvēki?

3. Pievērsiet lielāku uzmanību kamerai

LG pēdējos gados ir paveicis labu darbu, runājot par kameru jauninājumiem, vispirms piedāvājot trīskāršu aizmugurējo kameru, vispirms ar īpaši plašu aizmugures kameru un apkalpojot manuālo video režīmu.

Tikmēr Sony ir vissvarīgākais uzņēmums viedtālruņu tirgū, kad runa ir par kamerām. Japānas gigants gandrīz visiem pārējiem piegādā kameru sensorus, un visjaunākais IMX586 48MP sensors ir atrodams ierīcēs no Asus līdz ZTE.

Bet gan LG, gan Sony tagad tiek uzskatīti par otrā līmeņa spēlētājiem, kad runa ir par faktisko kameru kvalitāti, aiz Google, Apple, Samsung un Huawei.

LG neapšaubāmi sasniedza maksimumu ar 2015. gada LG G4, savukārt Xperia Z3 sērija, iespējams, bija Sony kameru ekspertu virsotne. Bet starp Samsung nepatīkamo statusu, Google HDR + fotogrāfiju un Huawei fokusu vājā apgaismojumā abi zīmoli šeit ir kļuvuši mazāk aktuāli.

LG un Sony nepatikšanas šajā ziņā ir tikai pasliktinājušās pēdējo pāris gadu laikā. Google piegādāja Night Sight, Huawei piedāvā 5x periskopu tālummaiņas tehnoloģiju un savu nakts režīmu, un Samsung nodrošina labu vispusīgu pieredzi. Tikmēr abi uzņēmumi cīnās, lai panāktu “Pixel” un “Samsung” flagmanu ticamības un saķeršanas uzticamību, kamēr Sony joprojām trūkst nakts režīma.

Tāpēc koncentrēšanās uz kameru kvalitāti būs būtiska, lai uzlabotu LG un Sony tālruņus neatkarīgi no tā, vai viņi iet 48MP / 64MP maršrutā un ievieš pikseļu sadalīšanu, nodrošina labāku vairāku kadru attēlu apstrādi vai izvēlas abus.

Galu galā LG un Sony ir daudz darāmā, lai panāktu progresu Android pasaulē. Koncentrēšanās uz kameru kvalitāti un vērtību varētu absolūti palīdzēt abiem uzņēmumiem.

Iepējam, vēlēitie jaunu viedtālruni, bet nevēlatie tērēt naudu tā iegūšanai. Ja ta eat jū, lab padom ir padarīt pašreizējo viedtālruni par jaunu, piešķirot tam jaunu krāa darbu. Vienkārš veid, kā to i...

Vakar Huawei ingapūra portālā īi parādījā Huawei P30 ziņu lapa, aptiprinot dažu datu par tā vietējo notikumu, totarp to, ka tur varētu āktie. Lapu pamanīja tipter @evleak (caur 9to5Google), un šeit va...

Mēs Iesakām Jums