#ThrowbackThdayday: atskats uz Android Market tā 11. dzimšanas dienā

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 24 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
#ThrowbackThdayday: atskats uz Android Market tā 11. dzimšanas dienā - Tehnoloģijas
#ThrowbackThdayday: atskats uz Android Market tā 11. dzimšanas dienā - Tehnoloģijas

Saturs


Tieši pirms 11 gadiem šonedēļ toreiz jaunā Android operētājsistēma pievienoja savu pirmo oficiālo lietotņu veikalu. To sauca par Android Market, un tas ir mazāks salīdzinājumā ar to, ko mēs šodien esam pieraduši izmantot Google Play veikalā. Šonedēļ Throwback Ceturtdien mēs nolēmām atskatīties uz šo pirmo neapbruņoto kaulu Android lietotņu veikalu.

Augšējais videoklips bija pirmais oficiālais Android Market Google skatījums 2008. gada oktobrī. Kā jūs varat skatīties pats, pirmajā Android lietotņu veikalā bija diezgan sarežģīts lietotāja interfeiss. Tas bija paredzēts darbam ar pirmās paaudzes skārienekrāniem. Galvenajā izvēlnē bija ritinošs ikonu saraksts, kas attēloja piedāvātās lietotnes, kuras varat lejupielādēt. Zem tā jūs varētu pieskarties izvēlņu izvēlei lietojumprogrammu sarakstiem ar atsevišķu kategoriju tikai spēlēm.

Meklēšanas atlase ļauj pirmajiem Android tālruņu lietotājiem ievadīt meklēšanas virknes, lai atrastu lietotnes vai spēles, kuras viņi vēlējās lejupielādēt. Visbeidzot, galvenajā lapā bija sadaļa “Manas lejupielādes”, kurā varēja redzēt visu tālrunī instalēto lietotņu sarakstu.


Kad esat izvēlējies lejupielādējamu lietotni, Android Market parādīja īsu aprakstu un pogu “Instalēt”. Veikals nedeva programmatūras izstrādātājiem iespēju augšupielādēt ekrānuzņēmumus vai videoklipus, kuros parādīta lietotne vai spēle darbībā. Veikals parādīja, kādas tālruņa atļaujas ir jāizmanto atlasītajai lietotnei. Tas ir tad, kad esat pieņēmis galīgo lēmumu to instalēt.

Kad esat instalējis lietotni, Android Market ļāva lietotājiem rakstīt komentārus par to. Tam bija arī piecu zvaigžņu vērtēšanas sistēma. Lietotņu veikals lietotājiem ļāva arī atzīmēt lietotnes par nepiemērotu saturu un nosūtīt šo informāciju atpakaļ uzņēmumam Google.

Ātra evolūcija

Nepagāja ilgs laiks, līdz Google veica izmaiņas Android Market. 2009. gadā, izlaižot operētājsistēmu Android 1.6, tas arī veica daudzas izmaiņas lietotņu veikalā. Tas pievienoja atbalstu programmatūras veidotājiem, lai augšupielādētu ekrānuzņēmumus viņu lietotņu ierakstiem. Viedtālruņu īpašniekiem veikals pievienoja arī maksas lietotnes, kā arī iespējas uzskaitīt lietotnes kategorijās “visaugstāk apmaksātie” vai “bezmaksas bezmaksas”. Turklāt tas pievienoja opciju “Tikai tā”, lai uzskaitītu tikai jaunākās lietotnes.


No Android Market līdz Google Play Store

Tā kā Android viedtālruņi kļuva populārāki, Android Market tika ieviestas vairākas funkcijas un lietotāja interfeisa izmaiņas. 2011. gadā tas pievienoja atbalstu e-grāmatu iegādei un filmu īrei. Kā redzat no augšējā videoklipa, arī lietotāja interfeiss lēnām kļūst draudzīgāks lietošanai ar grafiskāku izskatu.

Tomēr 2012. gada martā Google padarīja savu lielāko veikalu Android veikalā. Tas pievienoja Android Market zīmolu un lietotāja saskarni par labu jaunajam Google Play nosaukumam. Veikals atbalstīja lietotņu, spēļu, e-grāmatu un filmu lejupielādi un pievienoja TV šovu un žurnālu iegādi.

Google Play zīmols ir iestrēdzis līdz šai dienai, jo tas ir galvenais avots Android ierīču īpašniekiem digitālā satura iegādei. Pēdējo vairāku gadu laikā lietotāja saskarne noteikti ir mainījusies, veikala priekšā pievienojot vairāk lietotņu kategoriju un kļūstot lietotājam draudzīgākai ar pievilcīgām ikonām. Tas ir pievienojis arī citas funkcijas, tostarp nesen atvērto Google Play Pass. Tas lietotājiem ļauj lejupielādēt simtiem apmaksātu lietotņu un spēļu par vienu mazu mēneša abonementu.

Tā kā Google Play ir jāizmanto tagad tik bagātīgi, vienmēr ir interesanti atskatīties uz tā vēsturi. Android Market, iespējams, izskatās un darbojas vecmodīgi, salīdzinot ar Google Play, taču tas bija viens no pirmajiem soļiem masveida digitālā satura pasaulē, kurā mēs šodien dzīvojam.

amung Galaxy Note 10, kā jū varētu gaidīt, ir diezgan daudz gadījumu, no kuriem izvēlētie daudzā dažādā kategorijā. Tomēr daži no tiem var kļūt diezgan dārgi, it īpaši, ja jū meklējat izturīgu vai ūde...

Lai gan jaunie Powerbeat un AirPod var ieteikt makāt prēmiju, lai iegūtu patiea bezvadu autiņa, mē eam šeit, lai pateiktu, ka ta tā nav. Laba, lēta patieā bezvadu autiņa ir izplatītāka nekā jebkad agr...

Noteikti Izskatās